Поверхность ТВ Поверхность ТВ
четверг, 28 марта 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Архив рекламы | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Архив "Обсуждение трансляций" / ФУТБОЛ. Нетопові чемпіонати Модераторы: Maria Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1
Alterus
New member

Зарегистрирован: 2006-02-17
Сообщений: 3
Чи можлива ситуація, за якої на каналах Повєрхності будуть транслюватися центральні матчі (по одному в тур, може, навіть нерегулярно) таких чемпіонатів, як Бельгія, Шотландія, Греція, Туреччина, інших? Наскільки я знаю, у власників прав є пакети для ретрансляторів, що включають тільки ключові матчі (скажімо, в Греції - матчі між Олімпіакосом, АЕК, ПАО).

Такі ігри однозначно були б більш рейтинговими, ніж матчі других ліг (нічого проти не маю, сам з цікавістю дивлюся все футбольне підряд) топ-країн. Окрім того, додатковий плюс таких трансляцій - можливість побачити декого з суперників наших команд в єврокубках.


2007-05-27 15:38:59
E-mail  
F-SIDE
Member

Откуда: Oregon
Зарегистрирован: 2007-04-04
Сообщений: 53
Однозначно, що Голландія і Шотландія викликали б інтерес..

Але вище Дмитро згадував що права належать третій стороні.. Хто вона і де її дивитись я нажаль не знаю..


_______________________________________
"Іде восьма хвилина ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕКУНДА матчу: -
рахунок нуль-нуль!"

2007-05-27 22:36:54
   
Braa ZacK
New member

Зарегистрирован: 2007-03-28
Сообщений: 4
у меня такой вопрос, будут ли летом транслировать товарищеские и другие внесезонные матчи команд - грандов?
меня в первую очередь интересуют матчи Ювентуса:
Товарищеский с Ньюкаслом 29го июля
матчи на Birra Moretti, Tim Trophy и Trofeo Berlusconi.
но, так же, с огромным удовольствием посмотрел бы предсезонные матчи Манчестера, Арсенала, Барселоны и других грандов.
Скажите пожалуйста, будут ли эти трансляции, и когда (за сколько времени) появляется информация о них???
За ранее благодарен.


2007-07-10 14:21:43
   
Страниц: 1   Тема закрыта
Перейти