Поверхность ТВ Поверхность ТВ
пятница, 19 апреля 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Архив рекламы | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Обсуждение трансляций / Ринг-Сайд. Своя правда Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц:  1 2
Юрий Нестеренко
Member

Откуда: планета Земля
Зарегистрирован: 2010-03-28
Сообщений: 64

Fighter написал:


Юрий Нестеренко написал:

В среду 12 мая гостем программы Ринг-сайд. Своя правда. будет доктор Айболит, доктор Айнеболит, врач от Бога и Бог от врачей, главный белый халат ринг-сайда Украины Юрий Петрович Дехтярёв. Ждем ваших вопросов!



Запитання до Юрія Петровича:

1) Рівно рік назад Микола Валуєв відмовився від бою з Русланом Чагаєвим через наявність в організмі Руслана вірусу гепатиту В, аргументуючи свою відмову тим, що може заразитись від нього під час двобою. Відмовився він і від прививки від гепатитуі таким чином зірвав бій. Скажіть будь ласка, як спеціаліст, чи була вірогідність зараження гепатитом В у разі отримання боксерами розсічень в бою, і якщо була, то наскільки велика? І чи гарантує прививання 100% захист від гепатиту? Бо якщо відповідь ствердна, то виходить, що Клаус-Пітер Коль був правим, коли сказав про Миколу, що ніколи не бачив людину розміром зі слона, яка має серце миші :)

2) Скажіть будь ласка, проблема допінгу в боксі дійсно настільки актуальна, чи це все просто занадто розкручено ЗМІ? Мені здається, що ЗМІ просто нагнітають ситуацію, адже навіть приймаючи нелюдські дози анаболічних стероїдів, гормону росту чи інших заборонених препаратів, навіть боксер з першої двадцятки у велтервейті навряд чи міг би перемогти Пакк"яо або Мейвезера. Точно так само, як, скажімо, Олексій Печеров не стане грати краще за Майкла Джордана або Леброна Джеймса навіть якщо почне приймати гори заборонених препаратів, чи бігун, який пробігає 100-метрівку за 10 секунд, навіть за допомогою найсучаснішої хімії ніколи не пережене Усейна Болта.

Дякую!


Толково... обязательно зададим


_______________________________________
Любите бокс таким, каким он есть... Ибо другого бокса у нас нет и не будет...

2010-05-11 14:47:46
   
Юрий Нестеренко
Member

Откуда: планета Земля
Зарегистрирован: 2010-03-28
Сообщений: 64
19 мая сего года, Если Он соблаговолит, мы, вместе с Александром Красюком, Максом Бурсакром, Михаилом Завьяловым вернемся к вечеру бокса от 24.04.2010 и попробуем разобраться с тем:
насколько этот вечер бокса был основополагающим в понимании смены стилистики...
насколько рефери чуть было не допустил грубейшей ошибки...
и насколько соперник Макса был соперником...
а также, что дальше...
Программа Ринг-Сайд. Постфайт в программе Ринг-Сайд. Своя Правда.
Готовьте вопросы...


_______________________________________
Любите бокс таким, каким он есть... Ибо другого бокса у нас нет и не будет...

2010-05-13 00:18:39
   
Fighter
Member

Зарегистрирован: 2010-02-11
Сообщений: 25
Подивився Ринг-сайд з Дегтярьовим - все вийшло дуже цікаво і весело. У Юрія Петровича чудове почуття гумору, і головне, що жартує він з цілком серйозним виразом обличчя :) Щодо моїх питань, то я отримав саме такі відповіді, на які й очікував. Відносно Валуєва і його відмови від поєдинку з Чагаєвим , Юрій Петрович  повністю розставив всі крапки над "і".

Отредактированно Fighter (2010-05-14 22:48:27)


2010-05-14 22:47:29
   
Юрий Нестеренко
Member

Откуда: планета Земля
Зарегистрирован: 2010-03-28
Сообщений: 64

Fighter написал:

До речі, Юрію, а який у Вас вийшов рахунок по раундам в бою Мейвезера проти Оскара? Мені здається, що судді там серйозно тягнули Оскара за вуха (добре, що не дотягнули). У мене вийшло 117:111, ну якщо вже бути дуже лояльним до Де ла Хойї, то 116:112.


Без жодних сумнівів, 117-111 на користь Мейвезера. Після цього, як я офіційно оприлюднив свій рахунок, скільки камінців звалилося на мою голову із обинуваченнями в нерозумінні боксу, відсутності доствіду та мізків... історія все розставляє на свої місця...

Отредактированно Юрий Нестеренко (2010-05-15 23:24:59)


_______________________________________
Любите бокс таким, каким он есть... Ибо другого бокса у нас нет и не будет...

2010-05-15 23:23:34
   
Юрий Нестеренко
Member

Откуда: планета Земля
Зарегистрирован: 2010-03-28
Сообщений: 64

Fighter написал:

Подивився Ринг-сайд з Дегтярьовим - все вийшло дуже цікаво і весело. У Юрія Петровича чудове почуття гумору, і головне, що жартує він з цілком серйозним виразом обличчя :) Щодо моїх питань, то я отримав саме такі відповіді, на які й очікував. Відносно Валуєва і його відмови від поєдинку з Чагаєвим , Юрій Петрович  повністю розставив всі крапки над "і".


Дякую, колего, за роботу


_______________________________________
Любите бокс таким, каким он есть... Ибо другого бокса у нас нет и не будет...

2010-05-15 23:24:24
   
Юрий Нестеренко
Member

Откуда: планета Земля
Зарегистрирован: 2010-03-28
Сообщений: 64
19 мая мы выпускаем в эфир программу Ринг-Сайд. Своя Правда, которая будет посвящена актуальному вопросу украинского профессионального бокса, а именно объединению промоутерских компаний Вадима Бухкалова - К2 Promotions и Степана Черновецкого - Elite Booxing Promotions. Прошу задавать ваши вопросы.
Программа Ринг-Сайд. Постфайт в программе Ринг-Сайд. Своя Правда с Александром Красюком и Максом Бурсаком выйдет 26 мая.


_______________________________________
Любите бокс таким, каким он есть... Ибо другого бокса у нас нет и не будет...

2010-05-18 13:52:32
   
Fighter
Member

Зарегистрирован: 2010-02-11
Сообщений: 25

Юрий Нестеренко написал:


Fighter написал:

До речі, Юрію, а який у Вас вийшов рахунок по раундам в бою Мейвезера проти Оскара? Мені здається, що судді там серйозно тягнули Оскара за вуха (добре, що не дотягнули). У мене вийшло 117:111, ну якщо вже бути дуже лояльним до Де ла Хойї, то 116:112.


Без жодних сумнівів, 117-111 на користь Мейвезера. Після цього, як я офіційно оприлюднив свій рахунок, скільки камінців звалилося на мою голову із обинуваченнями в нерозумінні боксу, відсутності доствіду та мізків... історія все розставляє на свої місця...


І найголовніше те, що Оскар працював на повну силу в тому бою, а Флойд грався з ним, працюючи відсотків на 50% своїх можливостей. Якби Флойд в тому бою був настільки ж агресивним, як в поєдинку проти Мозлі, то Оскар міг би взагалі програти 120:108, або й залишитись на стільці десь в 9-11 раундах.


2010-05-18 15:13:48
   
Fighter
Member

Зарегистрирован: 2010-02-11
Сообщений: 25

Юрий Нестеренко написал:

19 мая мы выпускаем в эфир программу Ринг-Сайд. Своя Правда, которая будет посвящена актуальному вопросу украинского профессионального бокса, а именно объединению промоутерских компаний Вадима Бухкалова - К2 Promotions и Степана Черновецкого - Elite Booxing Promotions. Прошу задавать ваши вопросы.
Программа Ринг-Сайд. Постфайт в программе Ринг-Сайд. Своя Правда с Александром Красюком и Максом Бурсаком выйдет 26 мая.


Ого! Й я не знав хто є власником Elite Boxing Promotions. Так і хочеться поставити питання про Марс і космічні поєдинки :). Але якщо говорити серйозно, то здається, що менеджмент компанії працює досить непогано.
Запитання наступні:
1) Чи зможе компанія Elite Boxing Promotions домовитись з якимось телеканалом про показ боїв?
2) Не знаю, чи зможе відповісти на це питання хтось окрім тренерів цього хлопця, але мені цікаво було б знати, що собою являє Даніяр Ганик, який виступає саме за Elite Boxing Promotions, які його перспективи. Просто цікаво, що хлопець почав кар"єру вже в 16 років. Ось список його боїв http://boxrec.com/list_bouts.php?human_ ... ;cat=boxer

Отредактированно Fighter (2010-05-18 15:27:28)


2010-05-18 15:26:07
   
Юрий Нестеренко
Member

Откуда: планета Земля
Зарегистрирован: 2010-03-28
Сообщений: 64

Fighter написал:

І найголовніше те, що Оскар працював на повну силу в тому бою, а Флойд грався з ним, працюючи відсотків на 50% своїх можливостей. Якби Флойд в тому бою був настільки ж агресивним, як в поєдинку проти Мозлі, то Оскар міг би взагалі програти 120:108, або й залишитись на стільці десь в 9-11 раундах.


Ну, це і до лікаря ходити не треба... Після того знущання, що робила команда Хойї над Красунчиком, для Мейвезера головним було принизити Оскара... Він це зробив, спочатку вийшовци у халаті кольорів мксиканського прапора та у сомбреро, а потомі вже у ринзі...


_______________________________________
Любите бокс таким, каким он есть... Ибо другого бокса у нас нет и не будет...

2010-05-18 19:18:18
   
Юрий Нестеренко
Member

Откуда: планета Земля
Зарегистрирован: 2010-03-28
Сообщений: 64

Fighter написал:

Запитання наступні:
1) Чи зможе компанія Elite Boxing Promotions домовитись з якимось телеканалом про показ боїв?
2) Не знаю, чи зможе відповісти на це питання хтось окрім тренерів цього хлопця, але мені цікаво було б знати, що собою являє Даніяр Ганик, який виступає саме за Elite Boxing Promotions, які його перспективи. Просто цікаво, що хлопець почав кар"єру вже в 16 років.


Зробимо...


_______________________________________
Любите бокс таким, каким он есть... Ибо другого бокса у нас нет и не будет...

2010-05-18 19:19:00
   
PatriotUA
New member

Зарегистрирован: 2010-04-24
Сообщений: 4
День добрий! Пану Юрію, буде лі у близчий час відкрита тема приїзду до нашої Батькившини, Людини-легенди у мировому боксі, "старіка-пройдохи"... Дона Кинга?

2010-05-27 12:02:02
   
Юрий Нестеренко
Member

Откуда: планета Земля
Зарегистрирован: 2010-03-28
Сообщений: 64

PatriotUA написал:

День добрий! Пану Юрію, буде лі у близчий час відкрита тема приїзду до нашої Батькившини, Людини-легенди у мировому боксі, "старіка-пройдохи"... Дона Кинга?


я дуже сміявся,  коли приїзд Дона Кінга представляли як велику подію... Дуже велике бажання є зробити на цю тему програму, але буде вона чи ні... стане відомо тільки після 1 червня


_______________________________________
Любите бокс таким, каким он есть... Ибо другого бокса у нас нет и не будет...

2010-05-27 14:25:31
   
Страниц:  1 2   Тема закрыта
Перейти