Поверхность ТВ Поверхность ТВ
пятница, 19 апреля 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Мониторинг тв | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Босянку Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 ... 79
juventino italia
New member

Зарегистрирован: 2009-10-24
Сообщений: 2

repz написал:

Не подскажете, где можно найти информацию о травмированных/дисвквалифицированных в серии А , причем за день или два до матча желательно?

http://www.gazzetta.it/Calcio/prob_form ... nata.shtml


2010-01-09 00:17:28
   
repz
Member

Зарегистрирован: 2008-01-02
Сообщений: 30

juventino italia написал:


repz написал:

Не подскажете, где можно найти информацию о травмированных/дисвквалифицированных в серии А , причем за день или два до матча желательно?

http://www.gazzetta.it/Calcio/prob_form ... nata.shtml

Спасибо. Я, кстати, тоже ювентино )


2010-01-09 12:34:03
   
Анатолій
Member

Зарегистрирован: 2009-11-10
Сообщений: 13
Денисе, після чергового валідольного матчу Інтера, питання трохи в іншму тему.Чи згідні Ви з кандидатами втрачених для футболу геніїв,опублікованих нещодавно у журналі GOAL,список яких очолює Мендьєта. Як на мене, при величезній симпатії до Мендьєти і розчарування від його малої реалізованості найбільшою втратою для футболу заостанні років 15 є маленький Будда-де ла Пенья. А яка Ваша думка? Дякую і прийміть вітання з минулими та наступаючими святами.

2010-01-10 00:14:44
   
Eddie
Member

Откуда: Дніродзержинськ
Зарегистрирован: 2009-09-11
Сообщений: 12
Вітаю Денисе! :)

1) Як цінувач кальчо хочу поділитись і спитати у іншого, більш могутього цінувача.
Я збираю список всіх гравців які хочь якось відносяться до України і грали або тренувались у Італії.
Ось він:
Сергей Ателькин
Виктор Будянский – народився в Україні
Пьетро Верховод – етнічний українець
Игорь Добровольский – народився в Україні
Александр Заваров
Андрей Канчельскис  – народився в Україні
Сергей Коваленко
Дмитрий Козаченко – тренувався у прімавері Сієни
Владимир Коман – народився в Україні
Алексей Михайличенко
Сергей Предько
Дмитрий Проневич
Норберт Хеффлинг – народився в Україні
Андрей Шевченко

Можливо Ви знаєте ще когось, тому буду вдячний якщо поділитесь. А якщо ні, то можливо і Ви про когось не знали. Хоча навряд. ;)

Ще правда Михайла Урама причислюють до українців, але він ні народився в Україні (у Будапешті), та й навряд чи є етнічним українцем.

2)  Нажаль  я не є фанатом хокея і нічого в ньому не розуміюся, але нещодавно випадково прочитав що Вейн Ґрецкі має відношення до України. В нього батько вихідець з территорії ниньошної Білорусі, а мати з Західної України і мовляв слов`янська мова в родині була українська. Чи чули Ви про це і чи можете підтвердити. Дуже цікаво, адже навіть при моїй необізнаності в хокеї навіть я знаю що це величезна величина в цьому виду спорту.

3) Хочу поділитися "бідою". :) Перед жеребкуванням вибрав команди за які буду вболівати на Мундіалі. За Італію тому що це моя друга любов після України, за Словакію тому що сусіди і імпонує гра Гамшика і за Нову Зеландію тому що подобається політика цієї кріїни, ті й екзотика. І вийшло так що всі ці команди жереб звів разом. :)  А за кого Ви будете вболівати на Мундіалі? Ну зрозуміло окрім Італіі. Якщо й не вболівати але відноситися без байдужості? :)

Отредактированно Eddie (2010-01-11 12:56:55)


2010-01-11 12:55:41
   
"Товарищ"
Member

Откуда: Земля
Зарегистрирован: 2009-10-26
Сообщений: 31
Денис, добрый день (вечер). Скажите, как после того, что произошло в Анголе со сборной Того, Африка может принимать ЧМ-2010?! Пусть даже этот турнир и будет проходить в ЮАР, наиболее "европеизированной" и развитой стране континента.

Отредактированно "Товарищ" (2010-01-11 17:00:53)


2010-01-11 17:00:05
   
Каталонець
Забанен

Зарегистрирован: 2009-10-26
Сообщений: 80
Доброго вечора Денисе!!!В мене сьогодні свято!!!!!!!Сьогодні Ліберо!!!Якщо не секрет, про що буде розмова(про що завгодно тільки не про укр футбол).

2010-01-11 17:39:28
   
mozart
Member

Зарегистрирован: 2009-11-17
Сообщений: 31
Доброго здоро"я, Денисе! У меня до вас 2 питання:
1) Чому Розетті у матчі Дженоа - Катанія не призначив пенальті у 2 таймі, а призначив штрафний, коли скосили Скулі на лінії воротарської?
2) На Вікіпедії на сторінці про Лобонца вказано що правильно имоовляти його прізвище саме так, а не Лобонт, мовляв через "т" - це помилкова вимова а-ля Рац - Rat.
Дякую :)


2010-01-11 19:57:25
   
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87
Привіт, ДЕНИСЕ! Що Ви маєте не увазі, під поняттям "глибока гра/матч"?

2010-01-12 00:48:25
E-mail  
Eddie
Member

Откуда: Дніродзержинськ
Зарегистрирован: 2009-09-11
Сообщений: 12

DEN написал:

ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я, EDDIE :)
ВИ - ГЛИБШИЙ ПОЦІНОВУВАЧ, ЛИШАЄТЬСЯ СКАЗАТИ ;) А ДЕ ГРАЛИ СЕРГІЙ ПРЕДЬКО та ДМИТРО ПРОНЕВИЧ?? БІЛЬШЕ НІ ПРО КОГО НЕ ЧУВ ..
2)  Є ТАКА ВЕРСІЯ, ШО НАСПРАВДІ ПРІЗВИЩЕ ЙОГО ДІДУСЯ-ЕМІГРАНТА БУЛО ГРИЦЬКО, КОТРЕ ЗГОДОМ БУЛО "ЗАМЕРИКАНІЗОВАНЕ" ВЖЕ НА МИТНИЦІ. У МЕНЕ ТОВАРИШ-ОДНОКУРСНИК НАСПРАВДІ СПІЛКУВАВСЯ З ПРЯМИМИ РОДИЧАМИ, Й ВОНИ РОБИЛИ ЦЕ УКРАЇНСЬКОЮ..
3) ЗА  АРГЕНТИНУ. МІЙ ФІНАЛ-МРІЯ : ІТАЛІЯ-АРГЕНТИНА ;)


1) Не треба, не треба. Рівних Вам в знанні італйського футболу в Україні немає. Недарма я і мої друзі називають Вас метр. :)
Сергій Предько починав у Торіно, потім перейшов у Про Сесто, десь пів року провів у Кавезе і зараз знову повернувся у Про Сесто. Сам він з Червонограда, грає у захисті.
http://www.acprosesto.it/prosestoprimas ... predko.htm
Дмитро Проневич влітку 2002 перейшов у прімаверу Сампдорії. Провів там десь рік. По чуткам у 2007 ним цікавилась Дженоа, але далі розмов не пішло. Зараз грає у Фінляндії.
Що цікаво окрім Шевченко ніхто з наших не заграв у Італії, а ті хто їхали туди молодими взагалі зараз грають у незрозумілих клубах.
2) По Грицьку дякую. Дуже цікаво і багато що пояснює. Бо було б дивно що вихідці з Білорусі чи де інше розмовляли українською.
3) Аргентина-Італія? Так, це був би фінал всіх фіналів. :) До речі нещодавна дізнався що коріння Мессі з Анкони :), тай взагалі футболісти з цих країн історично перетинаються і змішуються, тому буде дуже цікаво подивитися на цей грандіозний матч. :)


2010-01-13 11:02:19
   
persi
New member

Зарегистрирован: 2010-01-14
Сообщений: 2
Доброго дня, Денисе. Можливо, питання не зовсім до Вас, але адміністрація не відповідає... А оскільки Ви коментуєте серію А, можливо в курсі... Канал Milan Channel зник з Поверхности назовсім? Просвітіть, якщо знаєте. А то мучусь.

2010-01-14 14:19:10
   
Christoff
Member

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2008-01-02
Сообщений: 186
Den здраствуй!!! А где делся судья Папареста раньше он судил матчи в еврокубках??? И смотрели матчи кубка Италии??? Как Вам команды ниже рангом чем те из серии А???

_______________________________________
играть надо двумя ногами!!!

2010-01-14 23:03:55
   
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87
Привіт! Як думаєте, як, наприклад, Дель Пьерро звертається до Феррарри, на "ти" чи на "Ви"? Неста до Лео?

2010-01-15 19:58:17
E-mail  
Milanist
New member

Зарегистрирован: 2010-01-15
Сообщений: 2
Здраствуйте Денис!я очень люблю как вы коментируйте, если я смотрю матч то только когда вы коментируйте...Ну вобщем мой вопрос таков Кто по вашему выйграет Скудето и Лигу Чемпионов? А еще хотелось узнать за кого вы болеете?

2010-01-15 23:30:52
E-mail  
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87

DEN написал:


andrew1996 написал:

Привіт! Як думаєте, як, наприклад, Дель Пьерро звертається до Феррарри, на "ти" чи на "Ви"? Неста до Лео?
"МІСТЕР"- ДОВОЛІ ОРГАНІЧНЕ ТА ПОВАЖНЕ ЗВЕРТАННЯ, ГАДАЮ,ШО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ В ТАКИХ ВИПАДКАХ.

Але ж коли Феррара ще грав, сандро, гадаю, звертався на "ти", бо звертатися до партнера на "Ви" - це безглуздя:) Не важко перейти на ншу форму звертання? Так, якщо ти переходиш з "Ви" на "ти" - це звичне явище, а от навпаки... Містер, я так рпозумію, більше йде до "Ви"...


2010-01-16 00:56:01
E-mail  
unikal
Member

Откуда: Львів
Зарегистрирован: 2007-11-11
Сообщений: 226

andrew1996 написал:


DEN написал:


andrew1996 написал:

Привіт! Як думаєте, як, наприклад, Дель Пьерро звертається до Феррарри, на "ти" чи на "Ви"? Неста до Лео?
"МІСТЕР"- ДОВОЛІ ОРГАНІЧНЕ ТА ПОВАЖНЕ ЗВЕРТАННЯ, ГАДАЮ,ШО ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ В ТАКИХ ВИПАДКАХ.

Але ж коли Феррара ще грав, сандро, гадаю, звертався на "ти", бо звертатися до партнера на "Ви" - це безглуздя:) Не важко перейти на ншу форму звертання? Так, якщо ти переходиш з "Ви" на "ти" - це звичне явище, а от навпаки... Містер, я так рпозумію, більше йде до "Ви"...

Вибачте, що втручаюсь, але стосунки Феррари з гравцями вже не партнерські, а "тренер-гравець", зі всією належною субординацією.

Коли Лужний був в.о. гол. тренера Динамо, він для тих ветеранів, які колись з ним разом на поле виходили, був уже не Олегом, а Олегом Романовичем. І це цілком нормально, і нічого важкого в тому нема


2010-01-16 10:17:43
   
mozart
Member

Зарегистрирован: 2009-11-17
Сообщений: 31
Добрий вечір, Денисе! Пишу вам у перерві гри Барі-Інтер :-)
Ви у першому таймі сказали що "Гадзетта делло спорт" найпопулярніша газета в Італії. Питання - вона справді найпопулярніша газетта? Популярніша навіть за всі неспортивні газети?


2010-01-16 22:40:11
   
mozart
Member

Зарегистрирован: 2009-11-17
Сообщений: 31
а який тираж у "Гадзетти"?

2010-01-17 22:59:21
   
TemkA
New member

Зарегистрирован: 2009-09-15
Сообщений: 3
Денисе, вітаю! Скажіть будь ласка, чи існує якесь особливе протистояння клуба Торіно з клубом Мантова?

2010-01-18 16:36:22
   
Rony
Забанен

Зарегистрирован: 2006-09-08
Сообщений: 128
Привіт, Денисе!
1. Раз ви вже затронули в одній із трансляцій тему найкращих алленаторе на ваш погляд, то хотілось би дізнатись всіх ваших фаворитів, скажімо, в тих же номінаціях, що і в Oscar del Calcio 2009 . :)
2. Ваше ставлення до нового розкладу матчів Серії А на новий сезон і які, на ваш погляд, це дає чи не дає "плюси" чи "мінуси" чемпіонату :) .
3. Можна ваш e-mail? Є дещо цікавеньке, що, думаю, вас зацікавить ;) .
   З повагою, Сергій.


2010-01-18 17:53:28
E-mail  
Gwynbleidd
Member

Зарегистрирован: 2009-09-02
Сообщений: 104
Денис. Два слова: Интер, Милан. :)
У Интера не будет Это-о, у Милана Несты, зато будет Роналдиньо. Главное чтобы небыло Каладзе :)  Какие у вас мысли насчёт предстоящего Дерби? Матч сезона?

Отредактированно Gwynbleidd (2010-01-18 20:39:28)


2010-01-18 20:39:04
   
Анатолій
Member

Зарегистрирован: 2009-11-10
Сообщений: 13
Денисе,доброго вечора. З наступаючим святом Водохрещення. Щойно у програмі "Ліберо" Ви висловили думку стосовно бразильської збірної на ЧС-1982 і ,зокрема,матчу її зі збірною СРСР. Я тоді дивився всі всі матчі бразильців,дуже вболівав за них,в тому числі в у матчі з нашими, а нещодавно, як і Ви,вирішив освіжити пам"ять та передивився заново матчі Бразилії зі збірною СРСР та зі збірною Італії. І моя думка щодо гри бразильців на цьому чемпіонаті досить змінилась і відрізняяється від Вашої. Ну не того гатуннку була ця команда, як про це потім писали журналісти. У матчі з радянською збірною,аби не суддя,точно програли б,бо грали старанно,але досить прямолінійно.А у матчі з італійцями, який тоді,під час трансляції мені видався верхом несправедливості, мушу визнати,що італійці  їх тактично повністю переграли. А щодо думки Сократеса стосовно збірної Бразилії на переможному ЧС-194,то тут явна ревність з його боку.Так,ця збірна була без якихось особливих вишуканостей, але якщо дивитись із сучасного боку,то грала ще й як атакувально.
З повагою.


2010-01-18 21:20:30
   
unikal
Member

Откуда: Львів
Зарегистрирован: 2007-11-11
Сообщений: 226
Питання по Кубку Італії.
От чому Мілан не міг, як і "фіалки", свій матч проти Удінезе на Кубок зіграти сьогодні? І матч Фіорентіна-Мілан не довелося б знову переносити, і для чвертьфіналу Інтер-Юве газон був би у кращому стані, ніж буде після 27-го...

Отредактированно unikal (2010-01-20 20:14:00)


2010-01-20 20:10:23
   
Каталонець
Забанен

Зарегистрирован: 2009-10-26
Сообщений: 80
Доброго вечра Денисе!!!ЛЧ тільки через місяць,  а  голова вже там,тому мене турбує таке питання:чи є якісь шанси в Мілана з Мю,на даний момент мені здається що шанси 50 на 50,якщо Роні й надалі буде показувати ТАКИЙ футбол то...як вам взагалі мІлан,мабуть зараз немає в Серії А команди яка б так вражала своєю грою...красиво вони зараз грають.
Чи диветесь ви ПРІМЕРО (Серія А та ПРІМЕРО мої  найулюбленіші чемпи,подобається КРАСИВИЙ футбол)


2010-01-20 21:41:26
   
kubenio
Забанен

Зарегистрирован: 2009-09-26
Сообщений: 37
Добрий день Денис у меня вопрос не много глупый но хочется знать ваше мнения как вы считаете по силам Ванкуверу пробится в финал кубка стенли в етом сезоне??  и кто на ваш взляд должен стоять в воротах в основе канадской зборной на олимпиаде)??

2010-01-21 18:14:47
   
lil`Kos
New member

Зарегистрирован: 2010-01-22
Сообщений: 3
Доброй ночи!
Вот какой вопрос:
Наполи - надолго ли хватит этого Неаполитанского задора в этом сезоне?
Может Наполи прогрессировать дальше, или это придел, после чего будет спад до уровня борьбы за 6-8 место.(пример Дженоа).


2010-01-22 03:30:33
   
Страниц: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 ... 79   Тема закрыта
Перейти