Поверхность ТВ Поверхность ТВ
понедельник, 13 января 2025  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Мониторинг тв | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Вадиму Власенку Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц:  1 2 3 4
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

Фан марселя написал:

Спасибі за змістовну відповідь.До слова, ваш коментар робить трансляції баскетболу і футболу ще цікавішими.Питання наступне:  можна  Бордо називати претендентом на кубок Чемпіонів?Чи зарано?
Дякую.



    Як на мене, все ж зарано (якщо не брати до уваги результатів жеребкування чвертьфіналів ЛЧ), але при цьому можу погодитися з багатьма відомими фахівцями, що «Бордо» - команда, яка дійсно заслуговує на повагу в нинішній Лізі чемпіонів і заслужено вийшла до плей-офф.

    Все ж цей французький клуб не має глибокої варіативної лави запасних (безперечно, є можливість робити при потребі доволі гармонійні заміни, але не на всіх позиціях і лініях в цілому). Тих же Гуркюффа (якщо мова про його оптимальний варіант мотивації на матч, а не «зірковість», а звідси втрату ефективності, у рідній першості, яку так критикують інколи місцеві мас-медіа та уболівальники), Діарра, Тремулінаса, Менегаццо та й Шальме органічно замінити кимось іншим практично неможливо.     

    Плюс нинішньому «Бордо» не вистачає загальної психологічної, перш за все, стабільності, досвіду «балансу» розподілу мотивації та завзяття між внутрішнім чемпіонатом та Лігою чемпіонів: якби не гандикап, здобутий ще у першій частині сезону, нині колектив Блана вже не мав би у своєму розпорядженні поточного першого місця у Франції (лише додаткові показники йому дозволяють нині випереджати «Монпельє», є ще з двома іграми у запасі марсельський «Олімпік», який може взагалі випередити на 3 очки «Бордо», щоправда, команда Блана має поєдинок у запасі.) Безперечно, є достатньо прикладів клубів, які в тому, чи іншому сезоні «провалювали» національний турнір і досягали на цьому фоні доволі значних успіхів на євроарені, але одна справа – не мати шансу на «золото» й інша – коли можливість захистити титул чемпіона країни за 9 турів до завершення є реальною (як на мене, тут недоцільно говорити про те, що Ліга 1 «Бордо» до певного часу байдужа, доки він грає в ЛЧ). Сам Лоран відкрито визнає проблему з нестабільним бойовим настрОєм та мотивацією для національного чемпіонату, тоді як на єврокубки, принаймні, поки що, їх вистачає з лишком. Але ж фіаско на рідних теренах рано, чи пізно можуть позначитися і у Старому світі, хоча ніби «Бордо» вже отямився – виграв у «Лілля», який вилетів з ЛЄ, - 3:1.

    Окрема мова – напад. Якщо основний форвард Шамах утримує лідируюче місце у списку бомбардирів команди (9 голів у першості країни), то Кавенагі за 15 ігор (10 з них розпочинав у «старті») відзначився лише двічі. Добре, що є результативні півзахисники...

    І, як би там не було, це все ж не приклад Гвардіоли, коли легендарний гравець минулого виграє у тренерському дебюті на «елітному» рівні все, що може. Навіть попри те, що Блан керує «Бордо» з 2007-го, його можливості все ж зовсім інші (і мова тут не про тренерський хист, зрозуміло).

    При цьому (тепер вже згадуємо про жеребкування у Ньоні) «жирондинці» отримують шанс продовжити успішну єврокампанію. Головне – налаштуватися на «Ліон» як на єврокубкового суперника (як же його не хотів бачити у своїх візаві у чвертьфіналі колишній гравець «Барселони», «Інтера» та «МЮ»...).

    І тут вже мова про позитив.

    Команда, насправді, вирізняється характером, особливо, в єврокубках, вміє налаштуватися на потрібний результат (зайвий доказ – гол «Олімпіакосу» після вилучення Діарра).

    Гра «Бордо» - робота Блана, поставлена та перевірена у важких матчах. При
цьому наставник оперативно реагує на необхідність тактичних у матчах з тим чи іншим клубом, хоча найчастіше грає за схемою 4-2-3-1.

    Стандарти (окремий комплімент Венделу і все тому ж Гуркюффу), єдність і злагодженість командної оборони, а на своєму полі взагалі мінімалізація оперативного простору як для суперника і максимальна компактність, награність одного складу у сумі з впевненістю у власних силах навіть у поєдинках проти визнаного фаворита – це ще кілька моментів, які необхідно відзначити.

    При цьому Блан вміло керує психологією своїх футболістів у єврокубках – підтримуючи високий рівень самовіддачі та віри у себе, він не дає «схопити зірку», накшталт Рою Ходжсону з «Фулема» (ЛЄ) заявляючи після кожного локального і при цьому вагомому успіху в нинішній ЛЧ (до речі, ще жодного поєдинку «Бордо» не програв!), що « у футболі все буває, нам потрібно мінімізувати власні помилки, а там побачимо, спробуємо пройти далі, хоча всі суперники сильні» і т.д.

    Ще один плюс – команда поки що, за великим рахунком, витримує тиск відповідальності за помилки: розуміння, що на такому рівні одна похибка може все змінити, нелегка річ як для тривалого сезону - інколи нервування гравців були більш, ніж помітні (наприклад, все після того ж вилучення Діарра у матчі з «Олімпіакосом»), але, до їх честі, доволі швидко заспокоювалися і продовжували робити свою справу.

    Тож, за необхідного настрОю, «Бордо» може потрапити до півфіналу ЛЧ (тим більше, повторний поєдинок буде для нього домашнім), але головне  – витримати гостьовий матч проти «Ліона» без дискваліфікованого Діарра. З 1952-го року на полі «Ліона» в цьому протистоянні господарі перемогли 21 раз, а «Бордо» - 12, однак саме команда Блана виграла на «Жерлані» завдяки голу Шамаха у  першому колі чемпіонату Франції 2009-2010.

    А з іншого боку, щодо слів Лорана «у футболі все може бути», то згадати б той же 2003-2004 – «Порту» та «Монако» у фіналі ЛЧ, яких у тій грі перед стартом сезону ніхто не «бачив» і близько... Все може бути - з різних причин, але це факт...

Отредактированно Vlasenko (2010-03-25 04:04:57)


2010-03-24 16:12:16
   
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

Grisha CHELSEA fan написал:


Vlasenko написал:


Grisha CHELSEA fan написал:

Здравствуйте Вадим!.....
Не считаете ли Вы, что сейчас уместно рассматривать будущего чемпиона Англии в контексте борьбы Челси, МЮ с АРСЕНАЛОМ??
Как Вы считаете?


Як на мене, травма Аарона не матиме вирішального впливу на гру "канонірів"....
Як бачимо, на теорії так - "Арсенал" має достатньо високі  шанси виграти гонку, проте вже одразу ж є і миттєве суто математичне "але": за умови перемоги у перенесеній грі саме "Челсі" може локально бути зараз першим. Та й "МЮ" за умови успіху в грі з "Челсі" може зберегти перевагу над "Арсеналом" у турнірній таблиці.

P.S. Як бачите, в уболівальників всіх трьох команд є свої шанси, головне - без "корвалолу" :)


Большое спасибо за ответ:) очень интересные мысли.
Единственное что, позволю себе продолжить дискуссию, ссылаясь на Ваш ответ.

1. Я никогда не понимал такого: "Звісно, Венгер, Бендтнер, Фабрегас та інші гравці лондонського колективу після чергової жахливої травми в його історії заявили, що зобов'язані виграти чемпіонат для Ремзі." Если помните в прошлом сезоне, когда Челси проиграл все, что только возможно (хотя и не совсем по делу), кроме Кубка Англии, кто-то из лидеров команды(не помню точно - то ли Лампс, то ли Терри, то ли Баллак - кто-то из них 3) заявил,что "мы выиграли Кубок для Гууса". Мол, мы так не хотим, что он уходил, такой хороший тренер, вот мы и выиграли ему кубок на прощание. То есть из этих слов получается следующее - им КА был не нужен, а вот как Гуус жил без него до этого - непонятно.
Игроки должны в первую очередь играть за себя, за команду, а уже потом посвящать победу кому-угодно. Поэтому такую постановку вопроса, как выиграть чемпионство для Ремзи - я не понимаю. Так быть не должно. И считаю неправильным заявлять об этом во всеуслышание. Вот выиграйте, а потом скажите, что посвящаем этот триумф другу. Это будет по-мужски.
Как Вы считаете?


2. "ось тільки будь-яка втрата очок одним із лідерів, чим ближче до завершення чемпіонату, може виявитися фатальною"
По-моему 2 часа назад она произошла. Мое мнение - Анчелотти просто не знает, что делать в раздевалке, какие слова подобрать,как мотивировать игроков. Он исчерпал себя в Челси. Хотел доказать свой высокий класс,мол и приобретений мне не надо, и пришел я сюда, чтоб сделать то, что за всю историю ФК Челси еще никакому тренеру не удавалось. А на деле - максимум это будет в этот раз "Кубок для Анчи":) А если серьезно, причин такой игры Челси на протяжении уже достаточно долгого периода времени вижу следующее. Во-первых, как раньше все научились играть против защитной схемы Моуриньо (только на это понадобилось больше 2 лет), так и сейчас(но значительно быстрее) все приспособились играть против "ромба" Карлетто. Все, "ромб" изжил себя, изжил свои положительные,неизведанные свойства, приносящие "дивиденды". Во-вторых, отсутствие Эссьена дает о себе знать. Кто-кто, а Эссьен не помешал бы при любой ситуации. и в - третьих, я считаю, что команда уже слишком стара. Ее пик был сезон 2007-08. Тогда нужно было побеждать в Москве. В прошлом сезоне гений Хиддинк нашел необходимые слова, которые придали сил футболистам. Но это было недолго. Норвежец показал Хиддинку его слабые места, ведь при любом его судействе Челси обязан был проходить (1. реализация. Кроме неназначенных пенальти, было достаточно моментов для доведения счета до ОЧЕНЬ комфортного. и 2. Почему было не использовать 2 имеющиеся замены, чтобы потянуть время? на этот вопрос до сих пор не могу найти ответ.) А сейчас - мало молодых футболистов, способных решить исход матча.Мало молодых футболистов вообще. Не всегда будет Дрог забивать на 90х минутах, а Лампард удачно бить рикошетом от защитников.
В свете всего этого думаю, Чесли будет максимум 2. Скорее - 3. На троне, думаю, особых изменений не предвидится. Очень хотелось бы ошибиться:)
А каковы Ваши прогнозы? и почему?:)
Кстати, еще думаю,что можно поздравить тех, кто жаждет новых команд в европейских турнирах. МС и Шпоры ...борьба за 4 место не менее интересна, чем за 1...не находите?:)


Заранее спасибо за ответ:)


                     Так, це говорив Террі, ще до фіналу, і після нього.

    Як на мене, у подібних заявах більше психологічного підтексту. У передматчевій заяві Террі можна знайти і повагу до Гууса, бажання використати мізерний шанс, якого, можливо, і немає (все ж до останнього «чутки» «повертали» Хіддінка назад), для його збереження у клубі, плюс зайву мотивацію для партнерів (привселюдно оголошені думки набувають статусу обіцянки, «позбавляють» можливості програти). Якоюсь мірою, це й емоції.
   
                  А щодо Ремзі, то тут зовсім інший момент – вважаю, що ці слова пролунали доречно і вчасно. Справа навіть не в мотивації команди (тут Ви повністю праві – краще зробити, а не говорити), а у підтримці Аарона. У перший день – два після матчу зі «Стоком» тільки й були, що побоювання у партнерів і Венгера, аби після такої важкої травми він не зламався психологічно, витримав, захотів вийти на поле і був упевнений, що йому це вдасться. Те, що ці слова, знову ж таки, ніби набули статусу обіцянки через їх привселюдність, повинні були мати сильніший ефект як для футболіста. Адже подібний «прес» не витримують і дуже стійкі люди: свого часу, наприклад, іспанський тенісист Рафаель Надаль (був першим у світі, нині – 4-й), повернувшись на корт у 2006-му після серйозного ушкодження (пропустив майже три місяці) зізнався, що був момент, коли хотів закінчити кар’єру, не вірячи у повноцінне відновлення. І це спортсмен, який в той момент вже був 2-м номером у світі, зарекомендував себе як гравець із максимальним рівнем самовіддачі, стійкий до змін у грі, з характером... Втім, спеціальні кросівки (з розробленою підошвою відповідно побажанням лікарів), підтримка близьких людей, тренера (його дядька) Тоні зробили свою справу – він знову почав грати... Тепер сам Ремзі говорить, що йому дуже допомогла така масова підтримка, він готовий чекати і хоче вийти на поле настільки швидко, наскільки це буде можливим.

                     Тактична схема «Челсі» вже дійсно досить  тривалий період має вигляд 4-3-3...
                     Щодо Ессьєна, то теж вважаю, що його поява на полі могла б істотно допомогти, це навіть аксіома.

    Якщо ж говорити молодих футболістів – Анчелотті, як можна згадати, перед тими чи іншими поєдинками сезону (наприклад, коли Дрогба і Калу були у збірній) говорив про своє бажання дати хоча б деяким з них достатньо часу на полі (мова йшлася при цьому про перспективи у сезоні, в цілому), аби розвивати майстерність, набувати досвіду (компліментів тоді, зокрема, Какута, Старрідж, Боріні отримали чимало), втім, у підсумку, в чемпіонаті країни Какута поки що зіграв 31-ну хвилину (за один поєдинок), Боріні – 32 (за 4 зустрічі), і Старрідж – 222 (за 11 ігор, з них одну розпочав у «старті»), а якби ж не відсутність Анелька наприкінці грудня, взагалі б цей час у того ж Старріджа міг бути мінімальним.) Без ігрової практики розвивати себе у повній мірі цього слова як для «еліти», «виростати», звісно, неможливо. І тут не потрібно дивитися на вік – що нині коїть, наприклад, Лукаку в «Андерлехті»! Він бельгієць з конголезьким корінням, форвард, і при цьому у свої 16 (!!!) років забив вже 15 голів за клуб у 25 матчах чемпіонату країни! Це без порівняння якостей та можливостей вищезазначених нападників, сам факт довіри і розвитку, хоча рівень чемпіонатів, звісно, теж має певне значення - у більш ніжчих легше завоювати для себе місце, але не завжди це норма. 

    Нині багато експертів на Туманному Альбіоні також висловлюють думки щодо надмірного «авторитету» гравців «основи» «Челсі», через що шанс створити їм конкуренцію молодь не має просто апріорі. І з цим можна погодитися, адже команда, за великим рахунком, не стала сильнішою за останній час, хоча при цьому і є міцним суперником, як і раніше. І тут справа не у критиці того ж Дрогба чи Лемпарда, яку інколи отримують і вони у місцевій пресі після втрачених очок, а у тому, щоб все ж мати так звану «свіжу» кров, яка вже матиме свою впевненість і хоча б якийсь досвід, тим більше гри пліч-о-пліч із «ветеранами» (хоча слово, чесно кажучи, не імпонує у цьому значенні). Багато хто в Англії взагалі апогеєм цієї ситуації бачить те, що команда може «раптово» «постарішати» - тобто буде момент, коли всі зрозуміють, що це вже є, і «революція» тоді у складі навряд чи буде безболісною як для результатів, тим більше у таких масштабах. Плюс «свіжа» кров, яка вже «тисне» ззаду – це лише додає мотивації, відповідальності та самовіддачі тим «основним» футболістам, які є нині. 

    Хоча й з психологічним настроєм теж треба попрацювати – нестабільність все ж має місце у цьому компоненті (навіть у певному конкретному матчі, коли є «бліді» відтинки, втрата концентрації, недостатній рівень активності у передній лінії, коли необхідно «дотиснути» тощо).  Анчелотті нині говорить, що всі проблеми подібного зразка з’явилися після гри з “Манчестер Сіті» (2-4), але ж потрібно вже виводити команду з них... А так, без Ессьєна, тепер вже і без Івановича і т.д. з вищезгаданими моментами, і за умови, що Карло таки нічого не змінить у настрОї та натхненні, Ваш прогноз ще й має шанс стати реальністю – це, якщо говорити суто об’єктивно. Але побачимо – сьогодні матч з «Портсмутом», далі «Астон Вілла» - є ще можливість спробувати наздогнати конкурентів. Хоча Анчелотті вже не говорить про «золото», а поки лише обережно про те, щоб не відпустити у відрив «МЮ» , з яким буде матч на його полі... 

    Щодо боротьби за 4-те місце, та й навіть за виживання, то щільність у цих зонах, так само як і в боротьбі за титул, мене дійсно тішить, і тут без варіантів :) завжди приємно спостерігати таку конкуренцію, коли чемпіонат не просто «дограється», а саме є втіленням справжньої боротьби, та ще й одночасно на всіх рівнях – як на мене, це дійсно один з найцікавіших сезонів на Туманному Альбіоні, як стверджують всі тренери місцевих клубів – багато сюрпризів (хоча, здається, тепер вже всі звикли до моментів втрати очок у матчі чи не будь-кого і з будь-ким) лише підвищують ступінь інтриги.

    Нині математичні шанси (якщо виграє два перенесені поєдинки) на 4-те місце кращі у «МС», але ж йому сьогодні грати проти «Евертона», який вже після «дипломатії» (ніби – «надолужили згаяне у першій половині сезону через травми, і чудово») відчув близькість 7-го «єврокубкового» місця, є ще «манчестерське дербі», є гра на «Емірейтс», зустріч у передостанньому турі, хоча й вдома, з «Тоттнемом». У «шпор» плюс незабаром «тріо» - «Арсенал», «Челсі» та «МЮ».

    Однак попри це, звісно, шанси найменші у цій гонитві – у «Ліверпуля» та «Астон Вілли» - за умови, що суперники виграють перенесені поєдинки. Хоча й без цього у «Ліверпуля» є свої «іспити» - треба ще грати у Лізі Європи, а в календарі чемпіонату є «Челсі», той же «Фулем» вдома (Ходжсон і Ко перемогли у першому колі – 3:1), виїзний «Бірмінгем», який на «Анфілді» зіграв – 2:2... У «Вілли» - «Челсі», «Евертон», «МанСіті».. Це той випадок, коли можна із впевненістю говорити про втрату очок усією четвіркою в тих чи інших матчах кінцівки, але поки що, справді, шанси названих Вами команд є вищими. Хоча цей сезон нас навчив як слід вірити у слова «все можливо» :)

Отредактированно Vlasenko (2010-03-25 04:02:47)


2010-03-24 16:18:55
   
AndrewD
New member

Зарегистрирован: 2010-03-25
Сообщений: 4
Здравствуйте, Вадим!
Как Вы считаете, может ли "Реал" выиграть хотя бы один матч серии с "Барселоной"?
П.с. Спасибо за увелечение трансляций Евролиги. Если не секрет, с чем это связано? :)


2010-03-25 17:32:29
   
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

AndrewD написал:

Здравствуйте, Вадим!
Как Вы считаете, может ли "Реал" выиграть хотя бы один матч серии с "Барселоной"?
П.с. Спасибо за увелечение трансляций Евролиги. Если не секрет, с чем это связано? :)


Я так розумію, питання вже не актуальне? :) "Реал" сьогодні зрівняв рахунок у чвертьфінальній серії з "Барселоною", та ще й у Каталонії - 1:1. Тим цікавішими будуть поєдинки у Мадриді, до того ж повинна вже врешті-решт "запрацювати" "холодна рука" Наварро. Як з подивом підтвердив і одноклубник Піт Мікель, це занадто рідкісні моменти, коли Хуан Карлос не влучає з дальної відстані, а тут вже другий матч поспіль з набиранням очок проблеми. Так, його прихоплюють, але найчастіше для Наварро це не є проблема - закинути через руки або прибрати суперника фінтом, "хитнути", вже не кажучи про "чисті" м'ячі...

Що ж до трансляцій, то, по-перше, стартові два дні у серіях не співпали з футбольними єврокубками, а, по-друге, це вже плей-офф стадія Євроліги: хочеться охопити та показати якомога більше, адже кожне із протистоянь по-своєму цікаве (навіть ті, в яких "загальний" переможець прогнозувався заздалегідь).

Втім, 30-го березня знову будуть "традиційні" 2 матчі: ми покажемо ігри "Партизан" - "Маккабі" та "Проком" - "Олімпіакос", 1-го - 2-го квітня у запису (там буде Ліга Європи) - "Реал" - "Барселона" і "Партизан" - "Маккабі", а 7-го числа, якщо буде тривати певна серія чи серії, також 1-2 поєдинки відповідно. Просто стежте за змінами та "появою" цих зустрічей у телепрограмі на нашому сайті :)

Отредактированно Vlasenko (2010-03-26 01:02:56)


2010-03-26 01:00:46
   
unikal
Member

Откуда: Львів
Зарегистрирован: 2007-11-11
Сообщений: 226
на Вашу думку, хто врешті-решт у парі Маккабі-Партизан буде переможцем? За сербів -- свій майданчик, за Маккабі -- перевага в досвіді... що пеерважить, на Вашу думку?

2010-03-26 23:01:34
   
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

unikal написал:

на Вашу думку, хто врешті-решт у парі Маккабі-Партизан буде переможцем? За сербів -- свій майданчик, за Маккабі -- перевага в досвіді... що пеерважить, на Вашу думку?


Як на мене, нині все ж більше шансів для успіху – в «Маккабі». Головне для нього – зберегти настрІй, з яким цей клуб зрівняв рахунок у серії після поразки у стартовому поєдинку, зокрема, командні самовіддачу, «підстраховки», доволі швидкий захист, при цьому щільний та агресивний пресинг, який змушує кидати суперника з незручних положень та втрачати ігровий баланс, інколи помиляючись навіть при передачах. І все це – від першої і до останньої секунди матчу (без повторень помилок втрати концентрації 23-го березня). 

Дійсно, у складі ізраїльської команди побільше досвідчених гравців плюс «титулований» Піні Гершон, його вміння вигравати «левову» частину так званих «драматичних» кінцівок нинішнього сезону (чого тільки вартий ривок команди з Тель-Авіва наприкінці заключного матчу ТОП-16 проти Реала» на виїзді, як наслідок – 30:19 у чверті і загальна перемога – 66:64. Або ж рекордні в історії Євроліги як для однієї десятихвилинки 43 очки, набрані однієї командою, в домашній грі проти «Сієни» перед цим, що теж дозволило оформити успіх у протистоянні). «Любов» до «ендшпілів» - це вже норма для Гершона (він сам говорить, що отримує від цього «новий драйв»), хоча при цьому саме «Партизан» у 4-й чверті першої гри зміг домогтися більшого. За певних обставин, у Сербії теж переможця матчу може визначити заключна чверть того чи іншого матчу /можливо, обох/.

У «Маккабі», у порівнянні із суперником, значно більше гравців, які можуть /за умови, звичайно, стабільності – про це окрема мова/ набирати очки кидками з-за меж шестиметрової дуги – першим чином, Блюзенталь, ті ж Вішневскі, Перкінс, Ейдсон, Пніні. Давід до того ж впродовж сезону неодноразово (на різних турнірах, де грав «Маккабі») брав на себе функції лідера, особливо, у важкі моменти поєдинків – його статус «рятівника» клубу відомий усім.  У «Партизана» ж здалеку стабільними кидками відзначається Кецман (який «поховав» господарів першого матчу 7-ма триочковими 29-ма балами, в цілому), зі значно меншою регулярністю, навіть зрідка влучають, Робертс, Веселі, Рашич… 

В ізраїльтян найкращий тандем «блок-шотерів», за підсумками ТОП-16 нинішнього сезону Євроліги, Фішер – Ласме (в середньому 2 і 1,7 «горщиків» за гру відповідно). Впевнена гра «високих» під щитами – це дуже важливий компонент в іграх проти «Партизана» з його Марічем, атлетичним Робертсом і «гігантом» Враньїшем з його зростом у 229 сантиметрів. Наприклад, той же Славко – не секрет, якщо витіснити (хоча це й нелегко) його з «чужої» трисекундної під час атаки команди Вуйошевича, то проблеми з кидком миттєво даються взнаки, тож він поки що найчастіше більш ефективний у захисті, ніж у нападі. Хоча одразу ж ремарка – нинішнього сезону в «Маккабі» виникали проблеми в тих чи інших іграх під щитами, а у нападі «високі», більшою мірою, полюбляють діяти після проходів до кільця «маленьких» чи передач від них вже у трисекундну або на близьку відстань до кошика. І тут багато що залежить саме від тих же захисників та легких форвардів ізраїльського колективу.

Попри все це «Партизан» може створити проблеми і, зокрема, перевести серію до Тель-Авіва на 5-й матч (за умови наявності вищезгаданих позитивних моментів, «Маккабі», як мінімум, один матч з двох виїзних виграти повинен.)   

Командна самовіддача, максимальна концентрація, талант Вуйошевича як тренера, який отримав нагороду імені Гомельського (а він вже втретє поспіль виводить «Партизан» до плей-офф), те, що немає на його баскетболістів як такого тиску відповідальності за результат («захмарних» завдань перед вже вкотре кардинально зміненим складом, з багатьма «молодими» у ньому гравцями,  ніхто не ставив, тоді як вихід до ¼ фіналу – це вже успіх, а ще й заслужений!) – все це «козирі» сербів.

У розпорядженні Душко – Робертс і Веселі, які були одними з найкращих у ТОП-16 у боротьбі за підбирання. Зайвий доказ сили передньої лінії сербського клубу – виїзна перемога над «Пао» на старті ТОП-16: поряд із «пастками» для Ясікявічуса, прихопленнями на периметрі Діамантідіса та іншими тактичними успіхами, гості «закрили» «високих» гравців господарів, інколи просто не даючи їм жодного шансу в трисекундних зонах. 

І, звичайно ж, та сама «Бєлград арена», яка вміщує на спортивних заходах 23 тисячі глядачів (!!!). Усі вони, немов одне ціле, несамовито і палко підтримують своїх улюбленців – про специфіку місцевого уболівання навіть говорити, певно не варто. Заради чвертьфіналу, наскільки відомо, перенесли навіть на кілька днів запланований раніше тут концерт «50 CENT» (домашнім майданчиком «Партизана» є менша за розмірами «Піонір арена», але ж для такої події керівництво клубу не могло не звернутися з проханням надати їм  більшу спортивну споруду).
Саме на «Бєлград арені» було встановлено рекорд відвідуваності на матчах Євроліги –у 2009-му у 5-му турі ТОП-16 на гру проти «Панатінаікоса» прийшли 22567 уболівальників! Всі баскетболісти «Пао» після поєдинку (а його вони програли – 56:63) визнали, що психологічно витримати таку «підтримку» більш, ніж важко. Та й Гершон погоджується, що «Партизан» вдома починає матч проти будь-якого суперника із «запасом» у 10-15 очок…

Також плюс «Партизана» - загартована впевненість у своїх силах нинішнього складу: впродовж сезону були подолані «Панатінаікос», «Унікаха», «Барселона» (це була єдина поразка каталонців в євросезоні перед чвертьфіналом проти «Реала»), «Маруссі», «Олімпіакос», «Ефес Пілсен», той же «Маккабі», що дуже важливо…

Додаткові «бонуси» - може щедро розстрілятися з периметра Кецман, як у першій грі серії, а під тиском трибун можуть знову початися і без того доволі традиційні для сезону втрати у виконанні розігруючих «Маккабі» Андерсена та Перкінса, може «не піти» гра у Блюзенталя і ще кілька подібних доволі реальних та очікуваних «може».   

Наприклад, доволі цікавий момент: факт є фактом – універсал «Маккабі» Чак Ейдсон у ТОП-16 демонстрував кардинально різні показники у домашніх та гостьових дуелях Євроліги: за підтримки своїх трибун у нього, в середньому, 16,5 очок і 3,3 передачі, а на виїзді – лише 6,5 очок і 1 передача. Щоправда, проти «Партизана» навіть вдома він в одній грі набрав 8, а в іншій – 9 очок…

Однак, за умови стабільності та зібраності, максимальної самовіддачі, гадаю, «Маккабі» все ж має істотно більше шансів для виграшу серії у «Партизана», але при цьому не здивуюся, навіть навпаки, очікую того, що сербський клуб та його підтримка створять чималі проблеми для гостей Бєлграда.


2010-03-28 22:05:30
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411
Вадиме, мої вітання!

Будь ласка поясніть, чому Н'згобія, коли ж він Charles N'Zogbia. http://www.wiganlatics.co.uk/page/TeamHome/.

Раніше по вухах "бив" ваш колега з "Мегаспорта" Ігор Циганик, але в решті решт він виправився... :)

Дякую за розуміння. Нічого особистого, як ви розумієте. Лише підґрунтя для вашого вдосконалення як коментатора ;).

Отредактированно BuTbKa (2010-03-30 13:23:03)


2010-03-30 12:19:17
E-mail  
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

BuTbKa написал:

Вадиме, мої вітання!

Будь ласка поясніть, чому Н'згобія, коли ж він Charles N'Zogbia. http://www.wiganlatics.co.uk/page/TeamHome/.

Раніше по вухах "бив" ваш колега з "Мегаспорта" Ігор Циганик, але в решті решт він виправився... :)

Дякую за розуміння. Нічого особистого, як ви розумієте. Лише підґрунтя для вашого вдосконалення як коментатора ;).


Вітаю, Вікторе!

Звичайно, він - Н'Зогбія. :) Інколи все та ж вищезгадана "підсвідомість" під впливом обставин (побаченого та почутого у минулому - Ігор тут натяку у свій бік не отримує :) ) робить дивні речі, навіть попри те, що суперечить очевидному та загальновідомому...


2010-03-30 14:24:08
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411
Тож, радий був вплинути на вашу підсвідомість знову :)

2010-03-30 20:44:18
E-mail  
unikal
Member

Откуда: Львів
Зарегистрирован: 2007-11-11
Сообщений: 226

Vlasenko написал:

Заради чвертьфіналу, наскільки відомо, перенесли навіть на кілька днів запланований раніше тут концерт «50 CENT» (домашнім майданчиком «Партизана» є менша за розмірами «Піонір арена», але ж для такої події керівництво клубу не могло не звернутися з проханням надати їм  більшу спортивну споруду).

Коли хтось із Вас двох про це вперше сказав, що от така "проблема" з залом у сербів, ні секунди не було в мене сумніву, що ця "проблема" (ну Ви розумієте, чому я в лапки це слово беру) буде вирішена.
І тут що згадалося? Правильно, Фінал чотирьох Євроліги ФІБА-05.:(
Невже тоді не можна було якось це поєднати? місяць же часу був між двома подіями!

Так але ж Сербія -- країна баскетбольна. А Україна -- ні баскетбольна, ні футбольна, ні хокейна, ні тенісна... :(


2010-04-02 15:25:04
   
AndrewD
New member

Зарегистрирован: 2010-03-25
Сообщений: 4
Гершон удивил - не смог в очередной раз хотя бы в одном из матчей настроить команду так, как не раз делал в гостевых матчах. Поэтому , как Вы и сказали, без такого нужного "настроя" "Маккаби" при всех его очевидных преимуществах не выиграет, потому что "Партизан" сделает все возможное и невозможное дома для проблем сопернику. Но считаю, "Партизан" заслужено прошел дальше - Вы согласны? Команда старалась весь сезон.
На "Белград арене"вообще незабываемая атмосфера.
   
А матч Реал - Барселона - это зрелище: нет слов! Всегда с нетерпением жду футбольного "эль классико", а тут Мессина и Паскуаль с их шоу. Я ведь был скептически настроен относительно "Реала", но удивил, в отличии Гершона, приятно. серия не в одни "ворота", была борьба, а этот самый последний матч - это нечто! Записал даже себе его на ДВД :)


2010-04-02 18:54:40
   
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

unikal написал:


Vlasenko написал:

Заради чвертьфіналу, наскільки відомо, перенесли навіть на кілька днів запланований раніше тут концерт «50 CENT» (домашнім майданчиком «Партизана» є менша за розмірами «Піонір арена», але ж для такої події керівництво клубу не могло не звернутися з проханням надати їм  більшу спортивну споруду).

Коли хтось із Вас двох про це вперше сказав, що от така "проблема" з залом у сербів, ні секунди не було в мене сумніву, що ця "проблема" (ну Ви розумієте, чому я в лапки це слово беру) буде вирішена.
І тут що згадалося? Правильно, Фінал чотирьох Євроліги ФІБА-05.:(
Невже тоді не можна було якось це поєднати? місяць же часу був між двома подіями!

Так але ж Сербія -- країна баскетбольна. А Україна -- ні баскетбольна, ні футбольна, ні хокейна, ні тенісна... :(


Чесно кажучи, теж не мав сумнівів у цьому: там все було передбачене заздалегідь. В інтерв'ю одного з менеджерів "Партизана" чітко було зазначено про існування домовленості з "Бєлград ареною" про те, що, у разі потреби, сербський клуб матиме змогу провести там матч. По-друге, це вигідно, як на мене, і самому Палацу, адже клуб Вуйошевича грає на ній лише ті матчі, які одразу ж гарантують аншлаг, тим більше, при любові до цього виду спорту в країні. І, по-третє, наскільки відомо, ця арена гармонійно поєднується і як спортивна (23 тисячі глядачів може вмістити), і як майданчик для концертів (25 тисяч), причому акцент саме на гармонійності, а не перевазі якогось з цих компонентів.

А про Фінал чотирьох Євроліги, звичайно, забути важко. Можна, звісно, вважати, що "стакан напівповний, а не напівпорожній" (все ж наступного року вирішальна стадія євротурніру пройшла в Україні, а БК "Київ" і в Стамбулі, не маючи тиску відповідальності перед рідними глядачами, обіграв за неймовірної атмосфери місцевий "Фенербахче" у півфіналі, плюс у 2006-му наша столиця приймала фантастичний у тому сезоні "Ховентут" з його неперевершеним в часи становлення та прогресу Руді Фернандесом та Аіто Ренесесом), тобто знаходити позитив і у цьому, але прикро те, що проблема це загальна. Мас-медіа тільки й роблять у нас останніми роками, що констатують чергову неможливість з тих чи інших причин організувати у Палаці гандбольні, баскетбольні і т.д. матчі.  (Приємно, звісно, що, наприклад, той же Фінал чотирьох Кубка Суперліги - 2010 пройшов саме тут, незмінно розігруються ті ж Кубки Дерюгіної та Стелли Захарової, зрідка відбуваються матчі хокейної збірної, але ж хотілося б масштабності та впевненості щодо інших подій).

Хоча, сподіваюся, будуть істотні зрушення вже незабаром (хочеться у це вірити), адже баскетбольний "Будівельник" вже домовився про спільну реконструкцію Палацу спорту з його керівництвом, щоб там проводити матчі як чемпіонату, так і єврокубка, про що було зазначено на прес-конференції.Плюс там повинен грати ХК "Будівельник", який нині створюється, і який виступатиме в КХЛ. Хотілося б вірити, що це також позначиться і на інших видах спорту в позитивному плані, що вони теж отримають своє "місце під сонцем", тобто на цій арені. Але побачимо - у таких речах краще не зазирати вперед.


2010-04-03 19:54:46
   
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

AndrewD написал:

Гершон удивил - не смог в очередной раз хотя бы в одном из матчей настроить команду так, как не раз делал в гостевых матчах. Поэтому , как Вы и сказали, без такого нужного "настроя" "Маккаби" при всех его очевидных преимуществах не выиграет, потому что "Партизан" сделает все возможное и невозможное дома для проблем сопернику. Но считаю, "Партизан" заслужено прошел дальше - Вы согласны? Команда старалась весь сезон.
На "Белград арене"вообще незабываемая атмосфера.
   
А матч Реал - Барселона - это зрелище: нет слов! Всегда с нетерпением жду футбольного "эль классико", а тут Мессина и Паскуаль с их шоу. Я ведь был скептически настроен относительно "Реала", но удивил, в отличии Гершона, приятно. серия не в одни "ворота", была борьба, а этот самый последний матч - это нечто! Записал даже себе его на ДВД :)


Знаєте, якби була нагорода в Євролізі, яка символізує повагу до команди за її характер, волю до боротьби та самовіддачу попри всі негаразди та перепони, то цього сезону без роздумів віддав би її саме "Партизану". Тому що всі ці компоненти в його грі були стабільними впродовж всього сезону, за рідкісним винятком втрати концентрації (як, наприклад, у виїзній грі проти "Маруссі"), а головне - за вже вкотре видозміненого та омолодженого складу. Знвоу пішли всі перспективні "зірки", традиційно песимізм критиків і максимум - потрапляння до ТОП-16 як прогноз на ігровий рік, але, у підсумку, - третій раз поспіль "Партизан" вийшов до плей-офф і ще більше - з 1998-го вперше у Фіналі чотирьох єврокубка! На різних стадіях "Партизан" обіграв "Олімпіакос", "Унікаху", "Ефес Пілсен", "Панатінаікос" і "Барселону" (для якої це була єдина на той момент поразка у сезоні на своєму паркеті та третє фіаско в цілому), і врешті-решт "Маккабі"...

Звичайно, у плей-офф серії проти ізраїльської команди дуже допомогли домашні трибуни "Бєлград арени", які першопочатково "обеззброювали" суперника своїм пресингом та атмосферою на них. Це ж просто феноменально - ті ж Андерсон та Ейдсон з "Маккабі" (хоча й Ейдсон у 2010-му, як я писав раніше тут, у виїзних єврокубкових матчах і був менш ефективним, ніж у домашніх, де набирав по 16 очок за матч у ТОП-16, але все ж таки не настільки!) набрали... 3 очки! Єдиний результативний триочковий Ейдсона з 9-ти дальніх спроб на двох і втрачені 11 середніх кидків... Хоча про "Маккабі" окрема мова - так, воно мало перевагу "на папері" в деяких важливих компонентах над "Партизаном" (при цьому та ж передня лінія сербського колективу, навпаки, була сильнішою), але будьмо відверті -оптимальної та повноцінної "заміни", зокрема, Ніколі Вуйчичу, Шарунасу Ясікявічюсу чи Ентоні Паркеру, які свого часу були справжнім стабільним підгрунттям тріумфів "Маккабі", останніми роками знайти Тель-Авіву не вдається - сам Гершон ще перед сезоном зауважив відверто та щиро : це не склад гатунку "Фіналу чотирьох"...

Що ж до "Партизана", то під керівництвом досвідченого, в тому числі, у роботі з молодими, навіть часто юними, гравцями, Вуйошевича баскетболісти "голодні" до успіхів і, отримуючи більш, ніж достатньо як для віку "єврокубкового" часу на паркеті, "зі шкіри лізуть", аби себе показати. І що дуже важливо: вони грають командою, якби банально це не пролунало, з підстраховками і впевненістю один в одному, а, перемігши серйозного суперника, вже розуміють, що можуть досягти більшого, ніж всі очікують, в матчах і проти інших команд. Вони розуміють, що нині також "роблять собі майбутнє": згадаймо, яке полювання за гравцями "Партизана" останнім часом відбувається після фінальних акордів того чи іншого сезону!

Тому саме через те, що попри невтішні прогнози, знову видозмінений молодий склад, чи не найменший бюджет в Євролізі "Партизан" виходить і б'ється за перемогу проти будь-якого суперника та ще й отримав, у підсумку, місце у Парижі - 2010, він вже, як на мене, заслуговує на найбільшу щиру об'єктивну повагу. Все ж у "ЦСКА", який також не мав статусу фаворита перед сезоном у більшості прогнозах, дещо інша ситуація - залишилися основні гравці, деякі змогли через травми партнерів розкритися в тій мірі, в якій від них цього і очікували (Каун, Планініч), і тепер вже "не віддають" місця в стартовій "п'ятірці", добре відомий баскетболістам Євгеній Пашутін, який, з іншого боку, і сам добре знав їх можливості, тощо.. Хоча, дійсно, "армійці" також чимало матчів нинішнього сезону витягнули на характері: останній приклад - обіграш "Кахи Лаборал" у 4-й грі 1/4 фіналу. 

А щодо серії "Реал" - "Барселона" і, зокрема, останнього її матчу - тут навіть без коментарів: це "ель-класіко"! :)


2010-04-03 20:51:20
   
Oakenfold
Member

Зарегистрирован: 2010-02-14
Сообщений: 27
В одній з гілок повідомляється, що теніс у Вас буде лише у травні. Мастерси та кубкові змагання взагалі не мають шансів відродитися на каналах? Вибачте, якщо такі питання вже дістали.

І чи не підкажете, чи буде трансляція десь матчу Україна - Австралія у кубку Федерацій у відеорежимі? Можливо знову ТЕТ? і це ж про румунів те ж саме, бо матч кубка Девіса проти Латвії був лише доступним текстовий варіант трансляції :( Дякую!

Отредактированно Oakenfold (2010-04-09 21:59:00)


2010-04-09 21:57:44
   
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

Oakenfold написал:

В одній з гілок повідомляється, що теніс у Вас буде лише у травні. Мастерси та кубкові змагання взагалі не мають шансів відродитися на каналах? Вибачте, якщо такі питання вже дістали.

І чи не підкажете, чи буде трансляція десь матчу Україна - Австралія у кубку Федерацій у відеорежимі? Можливо знову ТЕТ? і це ж про румунів те ж саме, бо матч кубка Девіса проти Латвії був лише доступним текстовий варіант трансляції :( Дякую!


Ситуація з Мастерсами, дійсно, поки що під питанням: якщо Ви читаєте інші теми форуму, то, гадаю, все й так розумієте. Така ж ситуація з Кубком Девіса, тим більше, з цим турніром все вирішується індивідуально щодо кожного матчу: багато що залежить від міста проведення і т.д. Аналогічно - з поєдинками розіграшу Кубка Федерацій.

Втім, у нас повинен бути (традиційно) так званий неофіційний чоловічий чемпіонат світу - командна першість АТР у Дюссельдорфі, який у 2010-му стартує 16-го травня і проводиться на грунтових кортах. Там українців, звісно, поки що немає відповідно регламенту змагань, але є на кого подивитися. Цього року, наприклад, туди збираються (принаймні, на даний момент) у складі своїх національних збірних: Кольшрайбер з Німеччини, чинні володарі головного призу - Троіцкі, Тіпсаревич та Зімоніч із Сербії, а також найсильніша американська пара братів Брайанів, Бердих та Штепанек із Чехії плюс Х'юітт, який цього сезону вже неодноразово довів, що забувати про екс-першу ракетку планети ще більш, ніж зарано. Ще повинні, як планується,тут грати іспанці, швейцарці, французи та росіяни.

Щодо матчу Україна - Австралія: наскільки мені відомо, планує показувати ТЕТ, ось тільки, певно, не в повному об'ємі. Можливо, ця зустріч буде йти в повному варіанті для Австралії, тоді, як мінімум, оперативно в інтернеті можна буде знайти пряму відеотрансляцію хоча б із "зеленого континенту". Все це буде відомо ближче до гри.

Про протистояння Румунія - Україна ще нічого не відомо: все залежить від того, чи буде румунське ТВ показувати цей поєдинок (він відбудеться у Бухаресті), тобто чи буде вестися трансляція як така (як на мене, шансів на це багато, бо матч цікавий і важливий як для господарів - є шанс вийти до плей-офф Світової групи) і т.д. - це теж можна буде з'ясувати ближче до матчу. Хоча "виїзди" чоловічої команди дуже рідко потрапляють на наші телеекрани: той же гостьовий поєдинок за право вперше зіграти у плей-офф Світової групи проти британців минулого року я спостерігав за допомогою прямої трансляції в інтернеті, причому було навіть кілька її варіантів, але у Великій Британії теніс досить популярний, тому йому завжди надають багато уваги, в тому числі, й на телебаченні, у веб-просторі і т.д.

Отредактированно Vlasenko (2010-04-13 01:15:26)


2010-04-13 01:07:34
   
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

Oakenfold написал:

І чи не підкажете, чи буде трансляція десь матчу Україна - Австралія у кубку Федерацій у відеорежимі?


Як вдалося сьогодні з'ясувати, трансляція поєдинку дійсно планується на ТЕТі, причому в повному об'ємі, а не в "міні-варіанті"...

Плюс дійсно є підтвердження, що у травні теніс повернеться і на наші канали: вищезгаданим турніром в Мюнхені (BMW Open, ATP), командним чемпіонатом світу в Дюссельдорфі АТР, потім будуть змагання у Галле на траві (АТР) перед найстарішим турніром Великого Шлему в Лондоні і т.д.

Отредактированно Vlasenko (2010-04-14 04:19:40)


2010-04-14 03:53:11
   
Oakenfold
Member

Зарегистрирован: 2010-02-14
Сообщений: 27
Дуже дякую!
Вибачте, якщо завдав багато клопоту питаннями :)


2010-04-14 19:25:24
   
Oakenfold
Member

Зарегистрирован: 2010-02-14
Сообщений: 27
Доброго дня, Вадиме!

Вже є склад збірної України на матч із Румунією - там немає Бубки! З чим це пов'язано, як вважаєте? Інформації в інтернеті не знайшов про це.

Чи є новини про трансляцію матчу у нас?

На Вашу думку, що стало причиною потрапляння команди Ходжсона до фіналу Ліги Європи?


2010-04-30 15:05:34
   
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

Oakenfold написал:

Доброго дня, Вадиме!

Вже є склад збірної України на матч із Румунією - там немає Бубки! З чим це пов'язано, як вважаєте? Інформації в інтернеті не знайшов про це.

Чи є новини про трансляцію матчу у нас?



Мої вітання, Oakenfold!

Не все так погано, як могло б бути. Відкрию маленьку "таємницю" з першого "джерела" :) 2-го числа наша команда збирається на передматчевий збір у Бухаресті, тобто вже завтра, і заплановано, що на ньому буде 5 гравців, в тому числі, Бубка. Плюс заявлені попередньо Стаховський, Смирнов, Марченко та Сергеєв.
Щодо Бубки - у нього була травма ахіллових зв'язок, але лікар фактично дозволив йому незабаром почати тренуватися, а відтак він поїде до збірної.

Інша справа, що капітан команди Орест Терещук буде визначатися зі складом на поєдинок безпосередньо перед ним, відповідно до стану тенісистів на той момент (за регламентом, він має змогу зробити зміни у заявці за годину до жеребкування у четвер), тож поки що не зважайте на оприлюднені прізвища.

Хоча, звісно, Стаховський (у нього було незначне ушкодження, але "робоче", плюс переїзд важкий перед цим і т.д., тому й достроково навіть закінчив поєдинок другого кола турніру в Барселоні проти Хуана Карлоса) залишиться у заявці, як і універсал Марченко. Водночас у Сергеєва проблеми з лівою кистю, він поки що навіть не тренується на максимумі, не може виконувати удар зліва.

Тут головне - обрати оптимальний варіант пари: звісно, хотілося б, щоб вже зіграні Бубка та Стаховський вийшли, але, якщо Бубка все ж не зможе вийти на гру, гадаю, буде пара Стаховський - Смирнов, тим більше, Артем не за чутками знає, як грати у "тандемних" поєдинках. І саме до цього "резервного" варіанту, у разі потреби, буде схилятися і Орест Терещук.

Побачимо. Якщо буде зв'язок з Румунією, тобто нашою командою у ній, то неодмінно поділюся новинами :)

Щодо трансляції - на наших ТВ-каналах її точно не буде, на жаль, але шанс на інтернет, саме на "онлайн" доволі високий.

П.с. Щодо "Фулема", перепрошую, але відповім трохи пізніше, адже питання цікаве, а часу обмаль. :)

Отредактированно Vlasenko (2010-05-03 15:32:13)


2010-05-01 16:04:49
   
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

Oakenfold написал:

Доброго дня, Вадиме!

Вже є склад збірної України на матч із Румунією - там немає Бубки! З чим це пов'язано, як вважаєте? Інформації в інтернеті не знайшов про це.

Чи є новини про трансляцію матчу у нас?



Як обіцяв, "свіжа" інформація, або ж конкретизація всього написаного вище  :)

5 гравців збірної нині повинні бути у Бухаресті, з вчорашнього дня. Стан справ наступний (перед самим відльотом, принаймні, був таким):

1. Сергій Стаховський: "фізика" в нормі, морально було трохи важкувато нещодавно після тривалої подорожі машиною через все той же вулкан на турнір до Іспанії, Барселони. Плюс мікротравма була, психологічно не все гаразд через нижчі результати на попередніх змаганнях, аніж розраховував, проте нині все добре.

2. Ілля Марченко: "робоча" мікротравма, несерйозна, готовий до матчу.

3. Сергій Бубка: була травма ахілла. Відтак не потрапив до попередньої заявки збірної, але лікар від сьогоднішнього дня дозволив тренуватися, тому, зважаючи на його стан до четверга, може потрапити до команди на поєдинок проти румунів.

4. Іван Сергеєв: було ушкодження лівої кисті руки. Поки що навіть не тренує удар зліва ("бекхенд") через це, але є надія, що встигне відновитися.

5. Артем Смірнов: нещодавно вивихнув ногу, кілька днів минулого тижня взагалі не тренувався, але знову ж таки - є надія, що ці проблеми буде вирішено вчасно.

Отже, хто краще почуватиметься перед жеребкуванням, той і буде в заявці.
Щодо пари, як я і писав, Орест Терещук, звісно, сподівається на повернення на корт Бубки для тандему із Стаховським. Якщо ні, є варіант Стаховський - Смирнов. Головне, що зараз у команді чудова атмосфера, а хлопці "голодні" до перемог і прагнутимуть зробити все від себе залежне у Бухаресті попри прогнозовано традиційні дуже важкі психологічні умови, які створюють місцеві уболівальники на трибунах, та оптимальний склад румунів - Ханеску, Крівой та представника топ-40 парного рейтингу Текау.

Отредактированно Vlasenko (2010-05-03 21:02:36)


2010-05-03 15:28:22
   
unikal
Member

Откуда: Львів
Зарегистрирован: 2007-11-11
Сообщений: 226

Vlasenko написал:

та оптимальний склад румунів - Нікулеску, Крівой та представника топ-40 парного рейтингу Текау.

Нікулеску? Взагалі про такого не чув... Чи Ви Віктора Хенеску маєте на увазі?:)


2010-05-03 18:01:53
   
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

unikal написал:


Vlasenko написал:

та оптимальний склад румунів - Нікулеску, Крівой та представника топ-40 парного рейтингу Текау.

Нікулеску? Взагалі про такого не чув... Чи Ви Віктора Хенеску маєте на увазі?:)


Саме так :) Мої вибачення - футбол, плей-офф НБА та теніс інколи істотно впливають на час,витрачений на сон, а відтак і на все ту ж підсвідомість у динамічних бесідах та відповідях в тому числі. Якраз у момент чергової відповіді на форумі цікавився станом справ у румунському жіночому тенісі (зокрема, щодо сестер Нікулеску - Габріели та молодшої, Моніки), от і матеріалізувалася думка. :)

Отредактированно Vlasenko (2010-05-03 21:02:05)


2010-05-03 20:59:37
   
Oakenfold
Member

Зарегистрирован: 2010-02-14
Сообщений: 27

Vlasenko написал:


Oakenfold написал:

Доброго дня, Вадиме!

Вже є склад збірної України на матч із Румунією - там немає Бубки! З чим це пов'язано, як вважаєте? Інформації в інтернеті не знайшов про це.

Чи є новини про трансляцію матчу у нас?



Як обіцяв, "свіжа" інформація, або ж конкретизація всього написаного вище  :)

5 гравців збірної нині повинні бути у Бухаресті, з вчорашнього дня. Стан справ наступний (перед самим відльотом, принаймні, був таким)

Головне, що зараз у команді чудова атмосфера, а хлопці "голодні" до перемог і прагнутимуть зробити все від себе залежне у Бухаресті попри прогнозовано традиційні дуже важкі психологічні умови, які створюють місцеві уболівальники на трибунах, та оптимальний склад румунів - Ханеску, Крівой та представника топ-40 парного рейтингу Текау.


Дякую за таку розповідь!!! Весь інтернет передивився, але нічого про матч путнього немає, телебачення мовчить хоча матч цікавий важливий і вже розпочнеться. Прикро, що багато цікавих подій не знаходять місця у новинах та трансляціях.

Отредактированно Oakenfold (2010-05-04 15:21:17)


2010-05-04 15:20:33
   
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

Oakenfold написал:


Vlasenko написал:


Oakenfold написал:

Доброго дня, Вадиме!

Вже є склад збірної України на матч із Румунією - там немає Бубки! З чим це пов'язано, як вважаєте? Інформації в інтернеті не знайшов про це.

Чи є новини про трансляцію матчу у нас?



Як обіцяв, "свіжа" інформація, або ж конкретизація всього написаного вище  :)

5 гравців збірної нині повинні бути у Бухаресті, з вчорашнього дня. Стан справ наступний (перед самим відльотом, принаймні, був таким)

Головне, що зараз у команді чудова атмосфера, а хлопці "голодні" до перемог і прагнутимуть зробити все від себе залежне у Бухаресті попри прогнозовано традиційні дуже важкі психологічні умови, які створюють місцеві уболівальники на трибунах, та оптимальний склад румунів - Ханеску, Крівой та представника топ-40 парного рейтингу Текау.


Дякую за таку розповідь!!! Весь інтернет передивився, але нічого про матч путнього немає, телебачення мовчить хоча матч цікавий важливий і вже розпочнеться. Прикро, що багато цікавих подій не знаходять місця у новинах та трансляціях.


На здоров'я, завжди приємно допомогти, навіть інформативно! :)
П.с. На жаль, Ви праві - сам на вітчизняних сайтах, за рідкісним винятком, нічого ще кілька днів тому про матч не знайшов. Однак це не привід втрачати оптимізм ;)


2010-05-05 13:19:54
   
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

Oakenfold написал:

Доброго дня, Вадиме!

На Вашу думку, що стало причиною потрапляння команди Ходжсона до фіналу Ліги Європи?


    Щодо «Фулема»...

    У Вашому питанні, як на мене, вже є відповідь: найголовніша складова успіху нинішньої «команди Ходжсона» - саме в її наставникові. Зайвий доказ – те, що зараз на Туманному Альбіоні чи не кожний колега Роя при нагоді не жалкує шанобливих слів як для нього: Фергюсон, Венгер та компанія в один голос відзначають 62-го фахівця як тренера року в Англії.   

            Маючи за плечима ті ж «Інтер», «Копенгаген», «Блекберн», «Удінезе» та «Грасхоппер», Ходжсон прибув рятувати «коттеджерів» від вильоту до чемпіоншипу все ж як «тренер збірних» (хоча той же вихід міланського колективу до фіналу Кубка УЄФА 96/97 забутим не був). Першопочаткове ставлення до нього було зрозумілим: чого варті виведення ним на фоні клубних результатів національної команди Швейцарії до 1/8 фіналу першості планети – 1994 та її вдалий виступ у кваліфікації до чемпіонату Європи – 1996 при тому, що вищезгаданий колектив із 60-х років лише мріяв про участь у фінальних частинах престижних турнірів!

             Але поступово, без невластивих як для його тренерського бачення «революцій» (хіба що згодом, вже влітку скинув непотрібний «баласт», аби збалансувати склад: Літманена, Уорнера, Брукс-Міда, Ранстрема, Елліота, Крістанваля, не продовжив угоди капітан збірної США на той момент Боканегра, який вирушив до «Ренна» і т.д.  З капітаном «Фулема» Макбрайдом була інша історія: американський ветеран /40 голів у більш, ніж 150 матчах за «дачників»/ після сімейної наради вирішив сам повернутися за океан, де й нині виступає за «Чикаго файр»), він таки встиг пригальмувати команду в завершальній фазі сезону 2007-2008 перед її потенційним падінням до нижчої ліги Англії.

             Далі – більше: рекордне 7-ме місце в «еліті» чемпіонату країни 2008-2009, нинішній європрорив (і це лише в другій «вилазці» до Старого світу – в 2002-му з розіграшу Кубка Інтертото продершись до Кубка УЄФА, «Фулем» зупинився у третьому раунді після ігор з «Гертою»)... А головним підгрунтям стала зміна «філософії» гри лондонського клубу: на зміну дещо примітивному стилю за Лорі Санчеса прийшли з часом традиційні як для Ходжсона дисципліна та організованість (в тому числі, у командній обороні, відшліфовувати всі нюанси якої він намагався, зокрема, ще впродовж роботи в Італії) , зіграність та стабільність складу разом із врівноваженістю у скоцентрованому, спокійному розіграші м’яча, а також варіативністю атак, в тому числі з масштабним підключенням півзахисників, і що не менш важливо – єдністю колективу.             

               Окрема мова про трансферну політику.
                Досвідчений Ходжсон не «вигадував велосипед» (як би це банально не пролунало), поєднавши в одне ціле можливості Х’юза, Конческі, Мьорфі, Саймона Девіса та Демпсі (тих, хто й зараз є «основою»), які залишилися після Санчеса, зі свідомими, акцентованими придбаннями на потрібні позиції Невланда з «Гронінгена» та Хангеланда з «Копенгагена» ще у січні 2008-го, безкоштовно (!!!) отримавши як вільних агентів Шварцера з «Мідлсбро» та Геру з «Вест Бромвіча» та запросивши Замору та Пейнтсіла з «Вест Хема», Етуху із «Сандерленда» /все це теж у 2008-му/, а у серпні 2009-го – Даффа, який не хотів втрачати час на «сатисфакцію» «Ньюкасла» і його повернення до «еліти» англійського футболу.
    Плюс зміг втримати у команді майже на рік працелюбного Джиммі Булларда з його вмінням, за умови оптимального стану, бути корисним у підіграші, бачити поле, віддавати ефективні довгі передачі, чудово виконувати стандарти, і все це на основі показових самовіддачі, зарядженості та позитиву. 

          І що ж маємо? Всі ці прізвища актуальні й нині – Хангеланд із Х’юзом– незмінні “стовпи» центру оборони, капітан Мьорфі з його інколи очевидною, але в нинішньому сезоні доволі рідкісною, нестабільністю, продовжує займатися ефективним «руйнуванням» комбінацій суперників, допомагає при нагоді з «глибини» лінії атаки (занурюватися у спогади навіть не варто – небагато часу минуло від результативної філігранної передачі після «паузи» у вільну зону для Саймона Дейвіса у повторній грі з «Гамбургом»), інколи згадуючи про свій поставлений удар (для прикладу - гол з-за меж штрафного майданчика у ворота «МЮ» у першому колі), а Демпсі знову демонструє свою креативність та вміння грати «з розумом», бачити поле та партнерів, приймати раціональні, а, головне, вчасні рішення, ставати у нагоді там, де його потребують найбільше (пам’ятаєте, як він повернувся після чергового тривалого перебування у лазареті, вийшовши у кінцівці повторної дуелі з «Юве», та закінчив справу своїх партнерів?!!, і з іншого боку – як його відверто не вистачало в деяких іграх у січні – лютому).

          Про Хангеланда і говорити не варто з його бездоганними габаритами як для центрального захисника (нехай він через свій зріст і не встигає інколи «у ногах» за більш прудкими нападниками опонентів, але вчасно «поставити» спину, зіграти корпусом, відтісняючи суперника, з легкістю виграти «верхній» м’яч, ніби й не помічаючи спроб завадити йому в цьому, підстрахувати партнера – подібного і не тільки у досвідченого та завжди впевненого у собі оборонця вдосталь. Так само не потребує представлення персона Шварцера – людини, досвід і незворушність якої у поєднанні із зусиллями оборонців допомогли «Фулему» провести 15 «сухих» ігор у першості Англії минулого сезону і вже 12 – у нинішньому.

          Попри всю критику на його адресу в попередні роки нині збирає компліменти Боббі Замора. Зокрема, у 2009-10 рр. англійський центрфорвард тринідадського походження забив вже 14 м’ячів (8 - в АПЛ, по 3 – у розіграші Кубка Англії та Лізі Європи) – стільки, скільки він востаннє забивав ще... у 2002-му - 2003-му роках за «Брайтон» (команду, яку після 10-ти поразок поспіль на «старті» того сезону в чемпіоншипі очолив Стів Коппелл, і, власне, команду, з якої Боббі після зіркового для нього часу потрапив до Прем’єр-ліги, до “Тоттнема» за 1,5 мільйона фунтів.). При цьому окремо хотів би відзначити його зараз як командного гравця, який розуміє, що попри можливе бажання зайвий раз пробити в бік воріт потрібно обирати більш органічний варіант продовження комбінації, відійти назад, зіграти у «глибині», підіграти, віддати передачу: як наслідок, він є на даний момент найкращим асистентом «Фулема» - 5 результативних пасів (4 – в Прем’єр-лізі та 1 – у Лізі Європи).

           Про «друге дихання» Даффа (знав Ходжсон, кого купував – не приховував радісних спогадів щодо спільної праці з Дем’єном у «Блекберні» майже 10 років тому, розумів з «висоти» свого досвіду тренера, що можливості півзахисника на достатньому як для «Фулема» рівні попри втрату через вік, якоюсь мірою, реактивної швидкості), «нове життя» крайнього правого захисника Пейнтсіла (як його на фланзі обігрував раз по раз Пітройпа нещодавно на «Крейвен коттедж» все ж згадувати не будемо) та Бейрда (цього сезону з’являвся як справа в обороні, так і на позиції опорного півзахисника), номінального «опорника» Етуху чи про показову корисність універсала Гери(добре орієнтується навіть у суцільному «хаосі» під час тих же стандартів /вирішальний гол «Гамбургу» - яскрава ілюстрація/, бачить поле та вдало обирає позицію, вміло відкривається під передачу і при цьому рідко дає нагоду «прочитати» себе через нестандартні «ходи» та хист до імпровізації, плідно допомагає Заморі та й сам не втрачає шансів перевірити голкіпера) теж особливо сперечатися не можна – проти «аксіом» цього не зробиш.     

          І ще, як на мене, чи не найголовніший нюанс – психологія, надважливий елемент практично кожного виду спорту. «Фулем» за часів Ходжсона справляє враження суцільного, єдиного «організму» - кожний футболіст знає свої обов’язки на полі та сумлінно їх виконує, відчуваючи підтримку партнерів, а деякі з них, здається, взагалі "видають" на полі те, на що, ніби, й здатні не були. Їм комфортно працювати один з одним, немає «розшарування» гравців на «елітних» та «нижчих» за статусом, при цьому в  насиченому різноманітними скандалами сезоні на Туманному Альбіоні футболісти цієї лондонської команди не давали шансу собі потрапити на сторінки «жовтої» преси.

          У них є командні холоднокровність, спокій та концентрація у володінні м’ячем, впевненість у власних діях і показовий характер (для «коттеджерів» не існує «фаворитів», немає нервувань перед матчами з ними, що неодноразово вже зрозуміли останнім часом представники так званої топ-четвірки Прем’єр-ліги, а тепер і команди Старого світу). Інколи втрачаючи в ефектності (як, наприклад, у першій грі проти «Гамбурга»), вони методично виконують настанови Ходжсона, крок за кроком, рішуче, але без непотрібного поспіху навіть у надскрутних ситуаціях. Як тут об’єктивно не поважати клуб, який після виїзних «1:3» від «Ювентуса» і чи не із стартовим свистком повторної гри пропущений гол від Трезеге, без пауз на «приходження до тями» зміг піднятися з «прірви» (хай і не без більш, ніж значного «бонусу» - вилучення в складі гостей вже на 27-й хвилині Каннаваро) і перемогти вдома – 4:1!

        Знову ж таки: долаючи стадію за стадією Ліги Європи, гравці «Фулема», дивлячись на себе у дзеркало, не бачать там відомої всім «зірки на лобі»: хіба що в інтерв’ю після осінніх дипломатизму та емоційної «безбарвності» з’являється побільше бажання досягти ще вагомішого результату та віри в його реальність. І це теж «рука Ходжсона».

    Так само, як і у вчасній зміні «вектора» руху. Заявляючи про пріоритет Прем’єр-ліги перед євротурніром восени 2009-го і прогнозуючи собі боротьбу за виживання у чемпіонаті (подібні «тези» наставника дійсно мали місце), 62-річний фахівець випускав інколи на міжнародні матчі аж ніяк не звичний для АПЛ оптимальний склад: той же Бьорн Ріісе був гравцем «основи» в груповому турнірі Ліги Європи, хоча в чемпіонаті подібного статусу представник збірної Норвегії не отримує. Втім, з початком плей-офф  ЛЄ, Ходжсон почав серйозніше ставитися до змагань, а після проходження «Шахтаря» та «Ювентуса» тим більше. До того ж наприкінці сезону «Фулем» вже не вирішує жодних завдань на Туманному Альбіоні, спокійно утримуючись на екваторі турнірної таблиці, тому й не дивно було, наприклад, спостерігати, як у грі проти «Евертона» у «старті» було зроблено 9 (!!!) замін, адже футболісти мали відпочити перед матчем – відповіддю півфіналу євротурніру.

    Саме у цьому й полягає, як на мене, секрет успіху команди Ходжсона – з «мозаїки» причин, яку склав англійський фахівець.
    Ще більша повага до нього через те, що «Фулем», насправді, й зараз залишається доволі скромним колективом, навіть посереднім (в тому числі, якщо порівнювати рівень більшості гравців з так званими грандами), але його результати лише підсилюють ефект Роя, який приніс на «Крейвен коттедж» свої досвід, авторитет, організацію та дисципліну.
    При тому, що нині бюджет клубу є доволі обмеженим, у порівнянні з тими ж іншими командами АПЛ, а шлях до фіналу Ліги Європи розпочався ще у липні 2009-го, з кваліфікації, яка «подарувала» лондонцям ігри з литовською «Ветрою» та російським «Амкаром»...

    Звісно, у «Фулема» є слабкі місця та «мінуси», і про них теж можна говорити доволі тривалий час (зокрема, про нюанси атаки), проте це вже слова з «іншої пісні», тоді як ці рядки стосуються лише складових євроуспіху клубу, історія якого, можливо, ще не закінчилася – у нього буде ще один шанс 12-го травня на «Гамбург арені»...

Отредактированно Vlasenko (2010-05-06 02:52:14)


2010-05-05 13:29:22
   
Страниц:  1 2 3 4   Тема закрыта
Перейти