Поверхность ТВ Поверхность ТВ
среда, 4 декабря 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Мониторинг тв | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Вадиму Власенку Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц:  1 2 3 4
unikal
Member

Откуда: Львів
Зарегистрирован: 2007-11-11
Сообщений: 226
Маю кілька запитань до Вас

1. Який вид спорту (футбол, баскетбол, теніс) Ви вважаєте профільним для себе як коментатора?
2. Дуже часто доводиться чути від Вас у трансляціях слово "органічно". У мене запитання: який сенс особисто Ви вкладаєте в це слово?

P.S. Дякую, що не збиваєте інтерес до матчів, які йдуть паралельно, а на Спорт-1 у запису :)


2010-01-30 03:05:33
   
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39
1. Чесно кажучи, це дилемне питання - усі ці види спорту стали  улюбленими та пріоритетними як для мене першопочатково...

2. Слово "органічно" вживаю тоді, коли явище є властивим, зрозумілим, закономірним як для характеристики певного клубу, ситуації тощо, природним для них, їх відображенням.
Наприклад, нещодавна ситуація з "Манчестер Юнайтед", коли, починаючи з гри в Лізі чемпіонів проти "Вольфсбурга", Фергюсон через травми центральних та правих захисників змушений був певний час відтягувати з півзахисту в центр оборони Карріка та Флетчера (Даррена ще інколи ставив на правий фланг), тобто використовувати цих двох гравців на незвичних для них позиціях, тож "органічним" було те, що, щойно відновившись після травми, Еванс миттєво (хоча й був певний ризик рецидиву) потрапив до "старту" "МЮ" в центр оборони, де він і грає.   

Так само "органічна" атака - тобто та, яка властива стилю гри певної команди, є його невід'ємною частиною, відображенням: для одних вона грунтується на комбінуванні, доволі тривалих розіграшах м'яча, використанні великої кількості футболістів, повільному темпі тощо, для ще інших команд "органічними" є швидкі довгі передачі вперед на форварда, у боротьбу або "на хід", практично без розіграшів м'яча на чужій половині поля, така собі прямолінійсть, без зайвого креативу тощо.
Принаймні, саме у такому значенні я вживаю це слово.

P.S. Завжди будь ласка :) Чудово Вас розумію, адже сам, коли дивлюся той чи інший матч у запису, майже ніколи не дізнаюся рахунок заздалегідь.

Отредактированно Vlasenko (2010-02-03 22:39:05)


2010-02-03 22:35:25
   
unikal
Member

Откуда: Львів
Зарегистрирован: 2007-11-11
Сообщений: 226
Зрозуміло, дякую

2010-02-04 13:16:30
   
Dynzheka
Member

Откуда: Київ
Зарегистрирован: 2009-10-03
Сообщений: 37
Здраствуйте Вадиме!
Чи вірете ви в чемпіонство Челсі? Вони чомусь втрачають багато очок з середняками.
Дякую!


_______________________________________
Україна чемпіон!

2010-02-20 18:23:41
http://www.Patriotfootball.ucoz.ru  
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

Dynzheka написал:

Здраствуйте Вадиме!
Чи вірете ви в чемпіонство Челсі? Вони чомусь втрачають багато очок з середняками.
Дякую!


Вітаю!
До впевнених прогнозів я б не вдавався навіть після поразки "МЮ" від "Евертона", що встановило 4-очкову дистанцію між "манкуніанцями" та "Челсі": нинішній сезон просто змушує бути обережним. З різних причин лідери вже втратили занадто багато ще у першому колі, у порівнянні з попередніми роками. Той же "Евертон" у грудні перервав успішну домашню серію клубу з Лондона (3:3), вистояв попри усі свої проблеми на той момент і шанси "Челсі" в атаці... І цей же "Евертон" нині, в значно кращих кондиціях, на "Гудісоні" залишає без очок як "Челсі", так і "МЮ"... Вже не згадуючи про ті чи інші проблеми лідерів в матчах з колективами, які стоять нижче за клуб Мойєса..

Багато що залежатиме від виступу "Челсі", "МЮ" в ЛЧ, можливих травм, реалізації моментів "синіми" і стабільності гостроти в атаках "манкуніанців" (чого інколи не вистачає, як у першому таймі програного матчу "Фулему") і т.д. - звичних речей, які можуть вплинути на результат. При цьому "МЮ" завжди додає наприкінці сезону, в "Арсенала" "на папері" простіший календар за конкурентів (хоча на Туманному Альбіоні майже ніхто не вірить у відіграш 6-ти очок "канонірами" у "Челсі" через відсутність досвіду завершального "спурту", стабільності в результатах, програшу надважливих "очних" ігор проти конкурентів у лютому  тощо)...

Що ж до "Челсі" та "МЮ", то не забуваймо - 3 квітня відбудеться визначальний матч між ними на "Олд траффорд". Втім, "МЮ" ще прийматиме "Ліверпуль", гратиме у принциповому дербі проти "Сіті" на стадіоні команди Манчіні, прийматиме "Тоттнем", у "Челсі" - домашні ігри з "МС", "Астон Віллою", виїзди до "Тоттнема" та "Ліверпуля"...
Тож пропоную поки що просто спостерігати за гонкою лідерів АПЛ, адже, якби там не було, прогнози дійсно - "річ невдячна", тим більше у настільки непередбачуваному (з цим погодилися, до речі, і Анчелотті, і Фергі, і Венгер, коментуючи невдачі один одного), як нинішній, сезоні в Англії...

Отредактированно Vlasenko (2010-02-22 13:14:45)


2010-02-22 11:03:35
   
Oakenfold
Member

Зарегистрирован: 2010-02-14
Сообщений: 27
Доброго ранку, Вадиме!
Як Ви вважаєте, чи можуть латвійці створити проблеми Україні в Кубку Девіса, і чому немає у заявках Долгополова та Гулбіса? Олександр вже у першій сотні, Гулбіс взагалі лідер Латвії, обидва нині у гарній формі - виграли фінали турнірів минулого тижня.


2010-03-01 09:21:11
   
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

Oakenfold написал:

Доброго ранку, Вадиме!
Як Ви вважаєте, чи можуть латвійці створити проблеми Україні в Кубку Девіса, і чому немає у заявках Долгополова та Гулбіса? Олександр вже у першій сотні, Гулбіс взагалі лідер Латвії, обидва нині у гарній формі - виграли фінали турнірів минулого тижня.


Вітаю, Oakenfold!
Ви праві, нині Ернестс – 45-й у світовому рейтингу і повернувся він до ТОП-50 завдяки перемозі у дебютному як для нього фіналі змагань АТР (минулого тижня у Делрей Біч), причому саме на харді – покритті, на якому і гратиметься матч у Дніпропетровську.

    До того ж минулого сезону Гулбіс регулярно виходив на корт у складі команди Латвії в Кубку Девіса, ось тільки ще наприкінці 2009-го – на початку 2010-го в деяких латвійських ЗМІ довелося прочитати його інтерв’ю, в яких він дав зрозуміти, що до України приїжджати не збирається (причина – прагнення якомога краще підготуватися до американської серії престижних турнірів в США – Індіан Уельсі та Майамі). Це лише підтвердилося після офіційної заявки латвійців (теоретично вони ще можуть, за правилами Кубка Девіса, за півгодини до жеребкування зробити заміну у складі, але очікувати цього, вважаю, не варто, що для нас, звичайно, на краще).         

    Що ж до Долгополова, то він вперше у кар’єрі потрапив до топ-100 світового рейтингу (до речі, новий рекорд незалежної України за кількістю представників у чоловічій «сотні» кращих) – нині 81-й. Олександр нині у гарній формі та чудово проводить старт сезону (головне - стабільно): півфінал хардового «челенджеру» в Німеччині наприкінці січня, і ось у лютому в Марокко – фінал ґрунтового «челенджеру» у Танжері + титул у Мекнесі минулого уікенду.       

    Але при цьому його кандидатура, на скільки мені відомо, навіть не розглядалася як для участі саме в матчі з латвійцями, плюс він більше все ж любить грунт, це його стихія.
   
Що ж до проблем як для нас від латвійців… Прибалти минулого року набрали хід і доволі впевнено повернулися до першої групи Євро-Африканської зони Кубка Девіса, причому в Словенії перемогли місцеву команду із доволі непростим як для такого рівня ліги Грегом Землею– 3:2, щоправда, з Гулбісом у своєму складі.

    Втім, проходити латвійців ми повинні: хоча граємо на звичному як і для гостей харді, але за підтримки своїх трибун, важливість яких для себе наші тенісисти відзначають завжди. У латвійців не буде Гулбіса, що не повинно стати причиною втрати концентрації чи настрою, але для нас, безперечно, зайвий «бонус». Загальний клас нашої збірної (і тут мова не лише про місця у світовому рейтингу, хоча тут краще і не порівнювати – очевидна перевага українців, але й про сам рівень гри) значно вищий об’єктивно, втім, недооцінювати суперника все ж не варто (змагання такого ґатунку це просто забороняють, сюрпризів вистачає).

Лідером команди Гіртса Дзелде в матчі повинен стати 24-річний Андіс Юшка, який 5 із своїх 6-ти матчів минулого сезону в Кубку Девіса виграв, плюс є яскраво виражений «парний» тенісист Деніс Павловс (756-й в «одиночці» і 278-й у «парному» рейтингу), з яким разом у 2009-му грали і Гулбіс, і Юшка. І Юшка, і Павловс у збірній – з 2001-го року, досвіду ігор в 5-тисетових матчах Кубка Девіса більш, ніж достатньо.

Натомість у нас, крім Стаховського (70-й в рейтингу АТР) і Бубки (209-й) – звичних лідерів команди України в останніх матчах (в тому числі як і «парного» дуету), є Іван Сергєєв (163-й) та Ілля Марченко (84-й) з їх очевидним прогресом. Чого тільки варте проходження ними кваліфікації «Австраліан Оупен» - 2010, і відповідно перемоги на досвідченим Дуді Селою з Ізраїлю (на той момент №40) та екс-першою ракеткою світу, хоча й далеким від його оптимальних кондицій (вік, травми і відповідні паузи у виступах в «турі»), іспанцем Карлосом Мойєю у першому колі «основи».

     Той же Марченко, якого тренує капітан збірної Орест Терещук, - універсальний гравець, із показовим характером (взяти до уваги хоча б його гру у лютому), стабільною грою на задній лінії та високою швидкістю роботи ніг. При цьому він додає і має великий запас для прогресу, про що зауважив і сам Орест, в різних компонентах тенісу – в ударах справах, зліва, з льоту і т. д. (і це факт).
   
Головне, наш капітан планує виставити найсильніший склад проти латвійців, тож за умови відсутності тієї ж недооцінки повинні проходити їх і готуватися вже до матчу з румунами на початку травня. Тому, як кажуть, тримаймо за наших кулаки! :)


2010-03-03 19:05:31
   
unikal
Member

Откуда: Львів
Зарегистрирован: 2007-11-11
Сообщений: 226
А Хассан Єбда насправді алжирець, на Кубу Африки за алжирську збірну грав...

Вибачте, Maria, що "повчаю" коментатора

Отредактированно unikal (2010-03-06 08:25:14)


2010-03-06 08:16:46
   
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

unikal написал:

А Хассан Єбда насправді алжирець, на Кубу Африки за алжирську збірну грав...

Вибачте, Maria, що "повчаю" коментатора


Безперечно, більш того - він від першого матчу групового турніру і до поєдинку за третє місце проти нігерійців виходив в "основі".
Бувають "обмовки", практичний приклад сталого виразу "глузд за розум завертає" :)
У цьому випадку, певно, підсвідомість "згадала" те, що він народився, як відомо, у Франції (хоча, дійсно, родинні зв'язки у нього саме з Алжиром), є вихованцем "Осера", а відтак провів понад 50 матчів за юнацькі, різні за віком збірні саме Франції (3 голи, у сумі). Лише  влітку минулого року він вперше приїхав до табору алжирської національної команди, щоправда, проти Замбії не грав.   
Той же Зідан корінням з Алжиру, народився у Марселі, але, на відміну від футболіста "Бенфіки", який на правах оренди грає за "Портсмут", Зізу виходив на поле завжди під прапором Франції на рівні національних збірних, хоча там, звичайно, інша історія...


2010-03-06 13:37:18
   
unikal
Member

Откуда: Львів
Зарегистрирован: 2007-11-11
Сообщений: 226

Vlasenko написал:


unikal написал:

А Хассан Єбда насправді алжирець, на Кубу Африки за алжирську збірну грав...

Вибачте, Maria, що "повчаю" коментатора


Безперечно, більш того - він від першого матчу групового турніру і до поєдинку за третє місце проти нігерійців виходив в "основі".
Бувають "обмовки", практичний приклад сталого виразу "глузд за розум завертає" :)
У цьому випадку, певно, підсвідомість "згадала" те, що він народився, як відомо, у Франції (хоча, дійсно, родинні зв'язки у нього саме з Алжиром), є вихованцем "Осера", а відтак провів понад 50 матчів за юнацькі, різні за віком збірні саме Франції (3 голи, у сумі). Лише  влітку минулого року він вперше приїхав до табору алжирської національної команди, щоправда, проти Замбії не грав.   
Той же Зідан корінням з Алжиру, народився у Марселі, але, на відміну від футболіста "Бенфіки", який на правах оренди грає за "Портсмут", Зізу виходив на поле завжди під прапором Франції на рівні національних збірних, хоча там, звичайно, інша історія...

Що цікаво, до недавнього часу сам думав, що Зіані, Буґера, Меґні, Єбда, ще хтось один з цієї збірної -- французи :)) На останньому КАНі як побачив їх -- щелепа відвисла:)
Така вже, мабуть , особливість алжирського діалекту арабської мови -- велика схожість з французькою... Бо єгиптян, наприклад, ніколи не вважав французами :)


2010-03-07 02:52:22
   
Oakenfold
Member

Зарегистрирован: 2010-02-14
Сообщений: 27
Як Ви вважаєте, яке покриття оберуть румуни для України? І, можливо, спробувати різні варіанти на тренуваннях, може, в грі, складу пари у збірній - лише Бубка намагався грати проти латвійців сильно, у Стаховського гра не йшла взагалі, хоча раніше все було ніби добре. Сергій добре зіграв в одиночних іграх, а у парі..
І Ваш прогноз на Україну - Австралію...?


2010-03-10 15:05:43
   
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

unikal написал:


Vlasenko написал:


unikal написал:

А Хассан Єбда насправді алжирець, на Кубу Африки за алжирську збірну грав...

Вибачте, Maria, що "повчаю" коментатора


Безперечно, більш того - він від першого матчу групового турніру і до поєдинку за третє місце проти нігерійців виходив в "основі".
Бувають "обмовки", практичний приклад сталого виразу "глузд за розум завертає" :)
У цьому випадку, певно, підсвідомість "згадала" те, що він народився, як відомо, у Франції (хоча, дійсно, родинні зв'язки у нього саме з Алжиром), є вихованцем "Осера", а відтак провів понад 50 матчів за юнацькі, різні за віком збірні саме Франції (3 голи, у сумі). Лише  влітку минулого року він вперше приїхав до табору алжирської національної команди, щоправда, проти Замбії не грав.   
Той же Зідан корінням з Алжиру, народився у Марселі, але, на відміну від футболіста "Бенфіки", який на правах оренди грає за "Портсмут", Зізу виходив на поле завжди під прапором Франції на рівні національних збірних, хоча там, звичайно, інша історія...

Що цікаво, до недавнього часу сам думав, що Зіані, Буґера, Меґні, Єбда, ще хтось один з цієї збірної -- французи :)) На останньому КАНі як побачив їх -- щелепа відвисла:)
Така вже, мабуть , особливість алжирського діалекту арабської мови -- велика схожість з французькою... Бо єгиптян, наприклад, ніколи не вважав французами :)


Взагалі особливості історичних взаємостосунків між Францією та Алжиром, який був колонією цієї європейської країни, доволі цікаві самі по собі. Плюс ті ж етнічні, мовні аспекти, нюанси громадянства тощо.
І знову ж таки Зіані, Мегні і Бугера народилися у Франції, причому Зіані та Бугера на рівні збірних одразу ж почали виступати під прапором Алжиру, тоді як Мегні (як Єбда) був заграний спершу за "трикольорових": грав за  "молодіжку" :)


2010-03-11 21:39:37
   
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

Oakenfold написал:

Як Ви вважаєте, яке покриття оберуть румуни для України? І, можливо, спробувати різні варіанти на тренуваннях, може, в грі, складу пари у збірній - лише Бубка намагався грати проти латвійців сильно, у Стаховського гра не йшла взагалі, хоча раніше все було ніби добре. Сергій добре зіграв в одиночних іграх, а у парі..
І Ваш прогноз на Україну - Австралію...?


1. Логічно спрогнозувати грунт, хоча й Ханеску, лідер нашого суперника навіть більше полюбляє виступати на швидких кортах, втім, Крівой є шанувальником повільного покриття (він другий номер команди), плюс румуни чудово розуміють, що Стаховський і Бубка обрали б швидше для себе швидкий корт, Марченко - універсал...

2. Хіба що задля можливої підстраховки на майбутнє, виключно на тренуваннях, а так обидва Сергії залишаються основною парою, головне - зіграною, а це дуже важливо. Перед цим, наприклад, кілька сезонів свого часу була основною пара Терещук - Філіма (при тому, що Міша майже не мав гідної, постійної ігрової індивідуальної практики впродовж тривалих періодів), але ж був результат!
Що ж до об'єктивності поразки нашого дуету латвійському - тут без варіантів, вважаю, що так, латвійці заслужили цей локальний успіх. З одного боку, так - Стаховський (і він традиційно відповідальність усю взяв на себе за цю міні-невдачу) у "парі" цього разу трохи інколи "не встигав" за темпом Бубки, не подавав на традиційному як для себе рівні на першій подачі, але таке трапляється. в "одиночках" Стаховський своє взяв, і це - головне. Плюс не забуваймо -  пара Бубка - Стаховський вийшла на корт перед Дніпропетровськом востаннє в офіційному матчі у вересні (проти Бельгії у плей-офф до Світової групи), а це багато часу як для перерви. Бубка у парному розряді за чотири місяці провів лише 2 матчі. Орест Терещук, капітан збірної України, також впевнений у цьому тандемі - гадаю, приводів для нервувань немає. З іншого боку, латвійці були з надмірним рівнем мотивації (0:2 вже було на той момент після п'ятниці), відіграли напрочуд стабільно, багато рухалися, чудово підстраховували один одного. Взаємопорозуміння та зіграність стали запорукою успіху, як потім скаже Павловс. І це факт, адже Павловс і Юшка у збірній Латвії з 2001-го року! Часто грали у парі не лише у Кубку Девіса, але і на турнірах впродовж тих же 2009-го і 2008-го років. Плюс намагалися, як зізнався Юшка (і це було помітно під час матчу) використовувати деякі оперативні висновки: подавали у корпус українцям, аби зменшити шанс зіграти аргресивно на прийомі, Бубці подавали під праву руку, оскільки зліва Сергій приймав краще у цьому матчі тощо.. Як бачимо, все закономірно.

3. Шанс України обіграти Австралію у плей-офф за виживання у Світовій групі Кубка Федерації вважаю достатньо високим, просто краще у командних змаганнях бути обережним у прогнозах - проблеми не рідкісне явище на такому рівні. Але ми гратимемо вдома, у Харкові, на грунті (перевага більш, ніж очевидна), ми виграли у них на виїзді на харді у 2007-му - 4:1. Хоча тоді за австралійок на виступила Стосур (цього разу повинна, як стало відомо з інформації Федерації тенісу Австралії), плюс вже є досвідчена Стаббс у списку, а нині Стаббс - 7-ма, а Стосур - 8-ма у парному рейтингу WTA. В одиночному рейтингу Стосур - 11-та. Ми повинні зберегти місце в "еліті" - головне, щоб наші дівчата підійшли до гри в оптимальній формі.


2010-03-11 22:41:17
   
Grisha CHELSEA fan
Member

Зарегистрирован: 2010-03-11
Сообщений: 11
Здравствуйте Вадим!
Не считаете ли Вы, что сейчас уместно рассматривать будущего чемпиона Англии в контексте борьбы Челси, МЮ с АРСЕНАЛОМ??
Как мне кажется, сейчас самый реальный претендент - это как раз Арсенал.
Ведь и календарь легче,чем у конкурентов и как показывает практика, горе всегда объединяет.
Вспомните, как заиграла Севилья после смерти Антонио Пуэрты.
Как заиграл тот же Арсенал после травмы Эдуардо.Правда их тогда надолго не хватило. А сейчас, как раз эти 9 матчей и может команда Венгера провести на эмоциональном подъеме.
да, нельзя сравнивать травму и смерть...но и то, и то - своего рода горе.

Как Вы считаете?

p.s как вы видите из моего "никнейма" , я отнюдь не болельщик Арсенала...
=)

Отредактированно Grisha CHELSEA fan (2010-03-12 21:24:08)


2010-03-12 21:23:46
   
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

Grisha CHELSEA fan написал:

Здравствуйте Вадим!
Не считаете ли Вы, что сейчас уместно рассматривать будущего чемпиона Англии в контексте борьбы Челси, МЮ с АРСЕНАЛОМ??
Как мне кажется, сейчас самый реальный претендент - это как раз Арсенал.
Ведь и календарь легче,чем у конкурентов и как показывает практика, горе всегда объединяет.
Вспомните, как заиграла Севилья после смерти Антонио Пуэрты.
Как заиграл тот же Арсенал после травмы Эдуардо.Правда их тогда надолго не хватило. А сейчас, как раз эти 9 матчей и может команда Венгера провести на эмоциональном подъеме.
да, нельзя сравнивать травму и смерть...но и то, и то - своего рода горе.

Как Вы считаете?

p.s как вы видите из моего "никнейма" , я отнюдь не болельщик Арсенала...
=)


Як на мене, травма Аарона не матиме вирішального впливу на гру "канонірів". Є дуже багато інших факторів, які можуть внести свої корективи у футбол команди Венгера, і тут головне питання - як з ними впорається клуб. Звісно, Венгер, Бендтнер, Фабрегас та інші гравці лондонського колективу після чергової жахливої травми в його історії заявили, що зобов'язані виграти чемпіонат для Ремзі. Але високий рівень подібних емоцій найчастіше носить тимчасовий характер - вони, наприклад, вийшли назовні у тому ж таки матчі зі "Стоком" - з 1982-го вперше "Арсенал" взяв 3 "гостьові" очки у нього, але вже у зустрічі з "Халлом", як визнає і сам тренер лондонців, за рахунку - 1:0 його гравці втратили концентрацію, тому й пропустили у відповідь. Забити ще змогли лише у компенсований час до другого тайму.. Безперечно, травма Ремзі залишається в їх пам'яті, проте майбутні результати, повторюся, потребують ще багато чого іншого.

Крім тотальних ігрової дисципліни та концентрації, наприкінці сезону необхідно мати оптимально бойовий стабільний склад від матчу і до матчу, а поки що "каноніри" локально втрачають Фабрегаса (проти «Порту» це було менш помітним, ніж із «Халлом» - допомогло те, що загострити гру із «тиграми», створити кілька моментів для Бендтнера та Аршавіна, зокрема, зміг Уолкотт, який вийшов на заміну), Росіцкі, у чемпіонаті того ж Сонга (через дискваліфікацію), немає Ремзі, ван Персі, Джуру, Гіббса.

Так, вдалося нині набрати очки і без них, плюс «Арсенал» звик вже мати переповнений «лазарет», але можу погодитися і з Анрі, який вважає, що відсутність на полі ван Персі, як мінімум, у грудні – на початку січня коштувала кількох важливих очок… Нині ж треба рівно пройти 8-матчеву дистанцію в чемпіонаті та паралельно витрачати сили на Лігу чемпіонів – у такий період бажано мати у розпорядженні не лише всю «основу», але й досить глибоку лаву запасних для варіювання. Фабрегас, Росіцкі вже ніби готові вийти на поле у наступному матчі, але головне, як для "канонірів", щоб "традиційна" проблема травмованих не нагадувала про себе знову в цей час. Ще один їх "плюс" - розігрався Бендтнер: прогрес за останні кілька ігор у нього більш, ніж очевидний, у порівнянні з його першими матчами після ушкодження.       

Звичайно, календар в «Арсенала» простіший, ніж в «МЮ» та «Челсі» (їм ще й грати незабаром між собою), але ж і ці очки необхідно взяти. Той же «Тоттнем» попереду (у себе на полі), "Манчестер Сіті" на "Емірейтс", який вже відібрав очки у Венгера у першому колі - команди, які мають за мету ще потрапити до ЛЧ, хоча за потрібного настрою "Арсенал" може виграти обидва матчі. Тут є ще один позитивний момент: цього сезону команда програла 4 із 6-ти матчів "МЮ" та "Челсі" - вже є певна стабільність в іграх з потенційно більш слабкими суперниками, хоча вона відбирали чимало очок у попередні роки. 

І знову ж таки можна згадати психологічну «аксіому», яка пролунала з вуст Венгера перед матчем із «Халлом»: «втратити переможний настрій легко, набути знову важко (тож треба його оберігати), тоді як відповідальність за нинішнє відчуття єдності у команді несе кожний футболіст… будь-який негативний фактор негативно впливає на налаштованість гравців». Витримають, буде стійкість - буде і результат.

Перед нинішнім сезоном майже ніхто в Англії не «бачив» «Арсенал» у боротьбі за титул, тож це ніби й зменшує тиск відповідальності за результат, позитивом позначається на більшій розкутості, впевненості у своїх силах на фінальному відтинку, але, з іншого боку, підвищеної уваги зі сторони преси до «канонірів» нині знову більш, ніж достатньо.
Власна доля – як кажуть, у руках, або ж, точніше, ногах та головах футболістів Венгера – це факт, але простого завершення шляху щедрий на сюрпризи сезон не гарантує, все залежить від їх стабільності.

А що ж до трагічної смерті Пуерти та страшної травми Едуардо, то після тих подій у «Севільї» та «Арсенала» спершу був взагалі важкий «адаптаційний» період – згадаймо, як іспанський клуб після розгрому "Рекреативо" програв незабаром 4 поєдинки поспіль - "Барсі" у гостях, "Еспаньолу" вдома, "Сарагосі" на виїзді, на своєму полі "Депортиво" у 2007-му, а лондонці після жаху з хорватом "зібрали" лише нічиї в іграх з "Астон Віллою" на "Емірейтс", "Уіганом", "Мідлсбро" і програли "Челсі"...

Впевнений, кінцівка Прем’єр-ліги буде сповнена інтриги, ось тільки будь-яка втрата очок одним із лідерів, чим ближче до завершення чемпіонату, може виявитися фатальною, і тут у всіх трьох претендентів свої можливості та шанси («Челсі», наприклад, має забути про ЛЧ і кинути всі сили на чемпіонат /не забувши, звісно, про Кубок Англії/, до того ж у "синіх" - матч у запасі, у «Манчестера» перевага свого поля в очній дуелі з командою Анчелотті, у «Арсенала» той же потенційно легший календар і вищезазначені моменти).   

Як бачимо, на теорії так - "Арсенал" має достатньо високі  шанси виграти гонку, проте вже одразу ж є і миттєве суто математичне "але": за умови перемоги у перенесеній грі саме "Челсі" може локально бути зараз першим. Та й "МЮ" за умови успіху в грі з "Челсі" може зберегти перевагу над "Арсеналом" у турнірній таблиці.

P.S. Як бачите, в уболівальників всіх трьох команд є свої шанси, головне - без "корвалолу" :)


2010-03-17 20:34:53
   
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
Прекрасна відповідь Вадиме.Якщо не секрет,за які команди вболіваєте в боротьбі за чемпіонство і зону Л.Ч.?

2010-03-17 22:34:20
   
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

Фан марселя написал:

Прекрасна відповідь Вадиме.Якщо не секрет,за які команди вболіваєте в боротьбі за чемпіонство і зону Л.Ч.?


Тут я зі зрозумілих причин виявлю дипломатичність :) Принаймні, до завершення сезону. 
При цьому, якщо говорити про будь-який поєдинок, то мені завжди імпонують інтрига на полі, вияв характеру футболістами, висока самовіддача, "думка", креативність, стійкість. Завжди приємно бачити, як аутсайдер "на папері" сміливо і впевнено, попри усю статистику, історію попередніх протистоянь, свої проблеми та статус суперника, дає бій, пресингує, вміло контролює темп поєдинку - повага і симпатія в таких моментах локально виникають попри всі інші нюанси. Плюс ті ж ніби "безперспективні" щодо високих цілей команди можуть "видати" між собою ігри, видовищність яких "переб'є" дуелі деяких рейтингових опонентів - і це вже мова про всі турніри, подібна аксіома не обмежується рамками одних змагань. Якщо ж такі "змістовні" зустрічі проводять між собою фаворити, то кращого і бажати годі :)


2010-03-18 18:43:34
   
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
Спасибі за змістовну відповідь.До слова, ваш коментар робить трансляції баскетболу і футболу ще цікавішими.Питання наступне:  можна  Бордо називати претендентом на кубок Чемпіонів?Чи зарано?
Дякую.


2010-03-18 19:34:49
   
Khristoshin
Member

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2009-11-16
Сообщений: 68
почему вы говорите на матчи типа Тоттнем-Вулвс - Дерби? Разве Вулверхэмптон с Лондона?

2010-03-20 20:15:23
   
Grisha CHELSEA fan
Member

Зарегистрирован: 2010-03-11
Сообщений: 11

Vlasenko написал:


Grisha CHELSEA fan написал:

Здравствуйте Вадим!
Не считаете ли Вы, что сейчас уместно рассматривать будущего чемпиона Англии в контексте борьбы Челси, МЮ с АРСЕНАЛОМ??
Как мне кажется, сейчас самый реальный претендент - это как раз Арсенал.
Ведь и календарь легче,чем у конкурентов и как показывает практика, горе всегда объединяет.
Вспомните, как заиграла Севилья после смерти Антонио Пуэрты.
Как заиграл тот же Арсенал после травмы Эдуардо.Правда их тогда надолго не хватило. А сейчас, как раз эти 9 матчей и может команда Венгера провести на эмоциональном подъеме.
да, нельзя сравнивать травму и смерть...но и то, и то - своего рода горе.

Как Вы считаете?

p.s как вы видите из моего "никнейма" , я отнюдь не болельщик Арсенала...
=)


Як на мене, травма Аарона не матиме вирішального впливу на гру "канонірів". Є дуже багато інших факторів, які можуть внести свої корективи у футбол команди Венгера, і тут головне питання - як з ними впорається клуб. Звісно, Венгер, Бендтнер, Фабрегас та інші гравці лондонського колективу після чергової жахливої травми в його історії заявили, що зобов'язані виграти чемпіонат для Ремзі. Але високий рівень подібних емоцій найчастіше носить тимчасовий характер - вони, наприклад, вийшли назовні у тому ж таки матчі зі "Стоком" - з 1982-го вперше "Арсенал" взяв 3 "гостьові" очки у нього, але вже у зустрічі з "Халлом", як визнає і сам тренер лондонців, за рахунку - 1:0 його гравці втратили концентрацію, тому й пропустили у відповідь. Забити ще змогли лише у компенсований час до другого тайму.. Безперечно, травма Ремзі залишається в їх пам'яті, проте майбутні результати, повторюся, потребують ще багато чого іншого.

Крім тотальних ігрової дисципліни та концентрації, наприкінці сезону необхідно мати оптимально бойовий стабільний склад від матчу і до матчу, а поки що "каноніри" локально втрачають Фабрегаса (проти «Порту» це було менш помітним, ніж із «Халлом» - допомогло те, що загострити гру із «тиграми», створити кілька моментів для Бендтнера та Аршавіна, зокрема, зміг Уолкотт, який вийшов на заміну), Росіцкі, у чемпіонаті того ж Сонга (через дискваліфікацію), немає Ремзі, ван Персі, Джуру, Гіббса.

Так, вдалося нині набрати очки і без них, плюс «Арсенал» звик вже мати переповнений «лазарет», але можу погодитися і з Анрі, який вважає, що відсутність на полі ван Персі, як мінімум, у грудні – на початку січня коштувала кількох важливих очок… Нині ж треба рівно пройти 8-матчеву дистанцію в чемпіонаті та паралельно витрачати сили на Лігу чемпіонів – у такий період бажано мати у розпорядженні не лише всю «основу», але й досить глибоку лаву запасних для варіювання. Фабрегас, Росіцкі вже ніби готові вийти на поле у наступному матчі, але головне, як для "канонірів", щоб "традиційна" проблема травмованих не нагадувала про себе знову в цей час. Ще один їх "плюс" - розігрався Бендтнер: прогрес за останні кілька ігор у нього більш, ніж очевидний, у порівнянні з його першими матчами після ушкодження.       

Звичайно, календар в «Арсенала» простіший, ніж в «МЮ» та «Челсі» (їм ще й грати незабаром між собою), але ж і ці очки необхідно взяти. Той же «Тоттнем» попереду (у себе на полі), "Манчестер Сіті" на "Емірейтс", який вже відібрав очки у Венгера у першому колі - команди, які мають за мету ще потрапити до ЛЧ, хоча за потрібного настрою "Арсенал" може виграти обидва матчі. Тут є ще один позитивний момент: цього сезону команда програла 4 із 6-ти матчів "МЮ" та "Челсі" - вже є певна стабільність в іграх з потенційно більш слабкими суперниками, хоча вона відбирали чимало очок у попередні роки. 

І знову ж таки можна згадати психологічну «аксіому», яка пролунала з вуст Венгера перед матчем із «Халлом»: «втратити переможний настрій легко, набути знову важко (тож треба його оберігати), тоді як відповідальність за нинішнє відчуття єдності у команді несе кожний футболіст… будь-який негативний фактор негативно впливає на налаштованість гравців». Витримають, буде стійкість - буде і результат.

Перед нинішнім сезоном майже ніхто в Англії не «бачив» «Арсенал» у боротьбі за титул, тож це ніби й зменшує тиск відповідальності за результат, позитивом позначається на більшій розкутості, впевненості у своїх силах на фінальному відтинку, але, з іншого боку, підвищеної уваги зі сторони преси до «канонірів» нині знову більш, ніж достатньо.
Власна доля – як кажуть, у руках, або ж, точніше, ногах та головах футболістів Венгера – це факт, але простого завершення шляху щедрий на сюрпризи сезон не гарантує, все залежить від їх стабільності.

А що ж до трагічної смерті Пуерти та страшної травми Едуардо, то після тих подій у «Севільї» та «Арсенала» спершу був взагалі важкий «адаптаційний» період – згадаймо, як іспанський клуб після розгрому "Рекреативо" програв незабаром 4 поєдинки поспіль - "Барсі" у гостях, "Еспаньолу" вдома, "Сарагосі" на виїзді, на своєму полі "Депортиво" у 2007-му, а лондонці після жаху з хорватом "зібрали" лише нічиї в іграх з "Астон Віллою" на "Емірейтс", "Уіганом", "Мідлсбро" і програли "Челсі"...

Впевнений, кінцівка Прем’єр-ліги буде сповнена інтриги, ось тільки будь-яка втрата очок одним із лідерів, чим ближче до завершення чемпіонату, може виявитися фатальною, і тут у всіх трьох претендентів свої можливості та шанси («Челсі», наприклад, має забути про ЛЧ і кинути всі сили на чемпіонат /не забувши, звісно, про Кубок Англії/, до того ж у "синіх" - матч у запасі, у «Манчестера» перевага свого поля в очній дуелі з командою Анчелотті, у «Арсенала» той же потенційно легший календар і вищезазначені моменти).   

Як бачимо, на теорії так - "Арсенал" має достатньо високі  шанси виграти гонку, проте вже одразу ж є і миттєве суто математичне "але": за умови перемоги у перенесеній грі саме "Челсі" може локально бути зараз першим. Та й "МЮ" за умови успіху в грі з "Челсі" може зберегти перевагу над "Арсеналом" у турнірній таблиці.

P.S. Як бачите, в уболівальників всіх трьох команд є свої шанси, головне - без "корвалолу" :)


Большое спасибо за ответ:) очень интересные мысли.
Единственное что, позволю себе продолжить дискуссию, ссылаясь на Ваш ответ.

1. Я никогда не понимал такого: "Звісно, Венгер, Бендтнер, Фабрегас та інші гравці лондонського колективу після чергової жахливої травми в його історії заявили, що зобов'язані виграти чемпіонат для Ремзі." Если помните в прошлом сезоне, когда Челси проиграл все, что только возможно (хотя и не совсем по делу), кроме Кубка Англии, кто-то из лидеров команды(не помню точно - то ли Лампс, то ли Терри, то ли Баллак - кто-то из них 3) заявил,что "мы выиграли Кубок для Гууса". Мол, мы так не хотим, что он уходил, такой хороший тренер, вот мы и выиграли ему кубок на прощание. То есть из этих слов получается следующее - им КА был не нужен, а вот как Гуус жил без него до этого - непонятно.
Игроки должны в первую очередь играть за себя, за команду, а уже потом посвящать победу кому-угодно. Поэтому такую постановку вопроса, как выиграть чемпионство для Ремзи - я не понимаю. Так быть не должно. И считаю неправильным заявлять об этом во всеуслышание. Вот выиграйте, а потом скажите, что посвящаем этот триумф другу. Это будет по-мужски.
Как Вы считаете?


2. "ось тільки будь-яка втрата очок одним із лідерів, чим ближче до завершення чемпіонату, може виявитися фатальною"
По-моему 2 часа назад она произошла. Мое мнение - Анчелотти просто не знает, что делать в раздевалке, какие слова подобрать,как мотивировать игроков. Он исчерпал себя в Челси. Хотел доказать свой высокий класс,мол и приобретений мне не надо, и пришел я сюда, чтоб сделать то, что за всю историю ФК Челси еще никакому тренеру не удавалось. А на деле - максимум это будет в этот раз "Кубок для Анчи":) А если серьезно, причин такой игры Челси на протяжении уже достаточно долгого периода времени вижу следующее. Во-первых, как раньше все научились играть против защитной схемы Моуриньо (только на это понадобилось больше 2 лет), так и сейчас(но значительно быстрее) все приспособились играть против "ромба" Карлетто. Все, "ромб" изжил себя, изжил свои положительные,неизведанные свойства, приносящие "дивиденды". Во-вторых, отсутствие Эссьена дает о себе знать. Кто-кто, а Эссьен не помешал бы при любой ситуации. и в - третьих, я считаю, что команда уже слишком стара. Ее пик был сезон 2007-08. Тогда нужно было побеждать в Москве. В прошлом сезоне гений Хиддинк нашел необходимые слова, которые придали сил футболистам. Но это было недолго. Норвежец показал Хиддинку его слабые места, ведь при любом его судействе Челси обязан был проходить (1. реализация. Кроме неназначенных пенальти, было достаточно моментов для доведения счета до ОЧЕНЬ комфортного. и 2. Почему было не использовать 2 имеющиеся замены, чтобы потянуть время? на этот вопрос до сих пор не могу найти ответ.) А сейчас - мало молодых футболистов, способных решить исход матча.Мало молодых футболистов вообще. Не всегда будет Дрог забивать на 90х минутах, а Лампард удачно бить рикошетом от защитников.
В свете всего этого думаю, Чесли будет максимум 2. Скорее - 3. На троне, думаю, особых изменений не предвидится. Очень хотелось бы ошибиться:)
А каковы Ваши прогнозы? и почему?:)
Кстати, еще думаю,что можно поздравить тех, кто жаждет новых команд в европейских турнирах. МС и Шпоры ...борьба за 4 место не менее интересна, чем за 1...не находите?:)


Заранее спасибо за ответ:)


2010-03-21 21:38:41
   
Khristoshin
Member

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2009-11-16
Сообщений: 68
Grisha CHELSEA fan
Челси ромбом последний раз в декабре играли. Видимо Без Эссьена и здоровых реактивных крайков эта схема не катит. Сейчас играем 4-3-3. Кстати, вылетел Бано. Теперь я вообще ума не приложу, что с крайками делать. Феррейра и Жирков - самоубийство..
Молодых футболистов у нас море. Старридж, Борини, Какута(этот я считаю, при правильном развитии, может стать мировой звездой), Матич, Брума, Хатчинсон(это из тех, кто уже близок к основе). В аренде просто ШИКАРНО выступает Стох и посредственно выступают Ди Санто, Мансьен, Синклеир, Корк. Ребята, что помоложе, завтра будут играть ответный матч полуфинала молодежного кубка Англии..
P.S. Крайне разочарован ничьей с Блэкберном. Судя по всему, не видать нам снова чемпионства. Хотя если игроки вовремя придут в себя, то можно попробовать обыграть МЮ...


2010-03-21 22:25:42
   
Grisha CHELSEA fan
Member

Зарегистрирован: 2010-03-11
Сообщений: 11
Khristoshin и Вам спасибо за интересные высказывания и поддержку обсуждения :)

Но хочу сказать, что "море" молодых игроков в данном случае не играет роль. Я писал, имея ввиду тех молодых игроков, на которых регулярно делается ставка, те, которые в состоянии решить исход матча, не нужно сезона,просто матча. Как вчера с Блекберном, например. Старридж вышел за 4-5 мин. до конца. И все. Просто поймите...вот что я имел ввиду. Возьмем Микеля. Ему 22 года. И возьмем Месси. Ему тоже 22 года. Да, разные позиции, абсолюто разные...но КПД Микеля не сравнить даже с половиной КПД Месси. Это раз. И два. Цитирую: "В аренде просто ШИКАРНО выступает Стох и посредственно выступают Ди Санто, Мансьен, Синклеир, Корк. " Правильно в аренде. А я говорю о футболситах, которых можно взять и выпустить на матч с Интером. и не бояться этого. Потому что они предварительно отыграли Н-ное количество матчей и готовы как физически, так и, что важнее, МОРАЛЬНО.
На ответный матч с Фиорентиной, не самый простой матч в сезоне, ван Гаал выпускает защитника Алабе, доселе в ЛЧ и не выступавшего. Анчелотти же "тупо" (другого слова не подберу) ставит Анелька от которого толку давно мало, вместо того, чтоб поставить Старриджа. Вот что я имел ввиду. Недоверие к молодым игрокам. Поэтому я и пишу, что команда сама по себе старая. А имея в ближайшем резерве хороших молодых, практику им не дают. Серьезную практику. Сколько раз Какута в этом сезоне вышел в основе первой команды? 1 или 2, если не ошибаюсь. Хотя соглашусь - потенциал у него "огроменный"! Приведу последний пример. Свежий. Сампдория - Юве. 82 по-моему минута. Дель Нери меняет Кассано на Тестарди. 19-летнего Эммануеле Тестарди, уже не раз воявлявшегося на поле в этом сезоне. Когда за Челси последний раз выходил 19-летний футболист на матч ПРОТИВ ОДНОЙ ИЗ ЛУЧШИХ КОМАНД ЧЕМПИОНАТА?

И еще Феррейра - это самоубийство, а Жирков - нет. Один из лучших против Интера в ответном матче. Пока он был, как-никак держались. Стоило его заменить (да, я согласен по физике Юрчик пока далеко не дотягивает) - получили.
Надеемся на скорейшее выздоровление Эшли. и надеемся, что он не клюнет на Пересовские приглашения.

И последнее. Обыграный МЮ (я думаю, что как раз тут будет все хорошо) - отнюдь не залог успеха в чемпионате. Куда сложнее бдут матчи с Тоттенхемом, Виллой и... не побоюсь этого - ПОРТСМУТОМ. Почему-то так кажется.
:)

Отредактированно Grisha CHELSEA fan (2010-03-22 22:50:34)


2010-03-22 22:47:40
   
Khristoshin
Member

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2009-11-16
Сообщений: 68
да, с Помпи будет тяжко.
По порядку:
Микел, я считаю, после КАНа ОЧЕНЬ сильно подрос. Сейчас он играет вполне уверенно и практически не ошибается.
Месси один такой в мире. На то эти команды(Барса, МЮ) и выступают успешно всегда, что у них есть такие игроки.
Стоха должны забрать с аренды и наигрывать в предсезонке, но естественно сходу в основе ни он, ни Старридж играть не будут. Какуте 18 лет, еще успеет поиграть, уверен.
По поводу Баварии. Ван Гаал выпустил это молодое дарование, и оно привезло 2 гола от Айнтрахта в последние 5 минут матча.
За Челси Мансьен выходил в прошлом сезоне с Ювентусом и вполне себе не плохо отыграл почти целый тайм.
Ждем Эссьена и надеемся что он займет место Баллака. Микел сейчас заслуживает играть в основе.
P.S. Ты с Киева? Ася есть?

Отредактированно Khristoshin (2010-03-23 00:17:36)


2010-03-23 00:15:33
   
Khristoshin
Member

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2009-11-16
Сообщений: 68
кстати, молодежка Челси только что вышла в финал МКА. Обыграли Блэкберн 4-0 дома в ответке) Сейчас буду читать как.

2010-03-23 00:19:16
   
Vlasenko
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 39

Khristoshin написал:

почему вы говорите на матчи типа Тоттнем-Вулвс - Дерби? Разве Вулверхэмптон с Лондона?


Тут все досить просто: свого часу, ще кілька років тому, наштовхнувся  на один досить цікавий матеріал щодо Футбольної ліги Англії впродовж кількох перших десятків її існування з акцентом на «чи знали Ви, що?». Як стверджував автор, з потраплянням до ліги команд з Лондона, набуло особливого значення футбольне протистояння Бірмінгема як другого міста Англії за значимістю зі столицею, причому з «підключенням» передмість (в тому числі, зокрема, і містечка Вулверхемптон), як ще один вияв конкуренції між ними. Хоча, чесно кажучи, конкретної назви подібних «дуелей» у цій статті на запам’ятав, але звучало саме слово «дербі»... Дійсно, слово «дербі» передбачає, за своєю сутністю, матчі команд, як правило, з одного міста або регіону, але в різні часи його використовували як «статус» до різних протистоянь, які за адмінстративно – географічним принципом охарактеризувати важко – підгрунтям ставали соціальні, історичні і навіть політичні аспекти тощо, а рівень підтримки уболівальниками своїх команд у них є найвишим і безпринциповим.

Як стверджують більшість хронописів, саме з такої «нефутбольної» конкуренції виникло «північно-західне» дербі між «Манчестер Юнайтед» та «Ліверпулем» (при тому, що поєдинки між ними так, чи інакше, є дербі, адже представляють один регіон, але причина «народження» все одно інша). Справа у тому, що за часів промислової революції міста, які представляють вищезазначені команди, вели жорстку боротьбу за лідерство у регіоні (саме North West, що і дало назву згодом футбольним дербі між нинішніми колективами сера Алекса та Бенітеса) як у промисловому, так і в індустріальному вираженні, яке чи не на найвищу «вершину» вивело будівництво Манчестерського каналу, що позбавляло ліверпульський порт більш, ніж солідної частини товарообігу. Зрозуміло, що з виникненням команд в цих містах, тодішня ситуація «трансформувалася» в тому числі і в безкомпромісні битви на зелених газонах.

Більш того, давайте згадаємо так зване "Дербі Італії" – вислів, який належить відомому Джанні Брере, і який пролунав перед матчем Серії А сезону 1966/67 між «Ювентусом» та «Інтером». Тоді Брера на підтвердження своєї думки був лаконічним: вищеназвані команди назбирали на двох найбільше скудетто, і це був матч сезону (на той момент «Мілан» ще не мав переваги над «Інтером» щодо кількості таких трофеїв), тому й надав йому «країнного» масштабу.  І прикладів таких не суто обмежених «територіальних» дербі доволі багато. 

Що ж до «вулвз», то, з іншого боку, факт є фактом: статус цього «дербі» не сприймався масово у ті часи (як свідчить вищезгаданий автор статті) і не є «популярним» і зараз (це вже висновок сучасності), але все одно мав своїх «прихильників». Нині на першому плані в традиційному значенні слова «дербі», звісно ж, поєдинки «вовків» з «Віллою» та «Бірмінгемом».

Наступного разу, якщо «згадуватиму» якусь незвичну для сприйняття інформацію, намагатимусь її пояснити оперативно впродовж трансляції :)


2010-03-24 16:09:18
   
Страниц:  1 2 3 4   Тема закрыта
Перейти