Поверхность ТВ Поверхность ТВ
пятница, 26 апреля 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Мониторинг тв | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / СпортКлуб / запитання до гостя програми Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц:  1 2 3 4 5 ... 7
Фанат Динамо
Member

Зарегистрирован: 2007-12-08
Сообщений: 402
Александр, почему вы так категорически заявляли, что в Украине нет спортивных радиостанций и в ближайшее время не появяться? А как же Радио Динамо? Да, пока сложно его назвать спортивным, но ведь работы ведуться именно в этом нарпавлении.

Отредактированно Фанат Динамо (2009-08-21 21:41:13)


2009-08-21 21:40:36
   
O.Zh.
Member

Зарегистрирован: 2009-05-07
Сообщений: 70
ВиТька, так що в Сімферополі життя налагоджується?  :-)
Мені імпонує вислів О.Уайльда - "це дуже важка робота - нічого не робити". Це я про ваших кабельних операторів, яких довелося розтормошити, аби "Спорти" йшли в Криму. Ми  РАЗОМ змусили їх ЦЕ зробити! Тож з  святом сьогоднішнім і наступаючим!


2009-08-21 21:41:54
   
O.Zh.
Member

Зарегистрирован: 2009-05-07
Сообщений: 70
Фанат ДИНАМО
  Ви дійсно чули це радіо? Якщо для Вас це і є зразок футбольної радіостанції, то звиняйте.
Я  в темі стосовно цієї станції і маю констатувати - там ще й кінь не валявся. Хоча, звичайно ж,хотілося аби скоріше вони почали робити бодай випуски спортивних новин.


2009-08-21 21:51:07
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

O.Zh. написал:

ВиТька, так що в Сімферополі життя налагоджується?  :-)
Мені імпонує вислів О.Уайльда - "це дуже важка робота - нічого не робити". Це я про ваших кабельних операторів, яких довелося розтормошити, аби "Спорти" йшли в Криму. Ми  РАЗОМ змусили їх ЦЕ зробити! Тож з  святом сьогоднішнім і наступаючим!

Дякую!


2009-08-21 22:04:27
E-mail  
Фанат Динамо
Member

Зарегистрирован: 2007-12-08
Сообщений: 402

O.Zh. написал:

Фанат ДИНАМО
  Ви дійсно чули це радіо? Якщо для Вас це і є зразок футбольної радіостанції, то звиняйте.
Я  в темі стосовно цієї станції і маю констатувати - там ще й кінь не валявся. Хоча, звичайно ж,хотілося аби скоріше вони почали робити бодай випуски спортивних новин.

Радио слышал через Интернет. Ни о каком образце пока речи не идет, разумеется, но почему-то кажется, что развиваться оно будет все же быстрей, чем предполагали Вы в студии с Михаилом Герасименко.


2009-08-21 22:14:17
   
O.Zh.
Member

Зарегистрирован: 2009-05-07
Сообщений: 70
фанат Динамо

Я ж хіба проти? Я і сам зацікавлений аби така радіостанція як ДИНАМо скоріше  звелася на ноги, не обмежуючись лише гучними прожектами.Але поки що там рівне, незасіяне  поле...


2009-08-22 14:37:09
   
O.Zh.
Member

Зарегистрирован: 2009-05-07
Сообщений: 70
Зрозуміло, що у наступному випуску Спортклубу ключовою темою будуть ігри Динамо і Шахтаря на цьому тижні. У мене до вас є питання: кого  вам особисто було б цікаво бачити у ролі експерта  програми? Запитую вже у понеділок, адже експерти доволі примхливі люди. Якщо наші клуби грають позитивно, то залюбки погоджуються йти на програму. А якщо наші клуби в ауті, то експерти бояться, не бажаючи бити горшки з хазяївами клубів і не лише з ними. Мені цікаво, а хто може, на ваш погляд, претендувати на роль ціквого експерта за будь-якого результату? Тож, якщо будуть варіанти на роль експертів, діліться думками і аргументами!

Отредактированно O.Zh. (2009-09-14 18:50:07)


2009-09-14 16:40:14
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411
Олександре, ви й сам як експерт :).  Того року непогано працював Грозний, кого ще можна? Динамівців колишніх би послухав - Калітвінцева, Гусина... Цікавими були би персони колишніх гравців "Шахтаря", наприклад Андрій Воробей, Генадій Зубов... Взагалі в ідеалі одного "динамівця" іншого "шахтаря" :)

2009-09-14 22:07:03
E-mail  
Фанат Динамо
Member

Зарегистрирован: 2007-12-08
Сообщений: 402
Олега Саленко. Только без Леоненко, пожалуйста :)

Вопрос по другой теме. Будет ли продолжение аналитических материалов о развитии спортивных СМИ в Украине? Хотелось бы послушать о состоянии спортивных Интернет-ресурсов.

Только гостей, Александр, выбирайте по-удачнее. Программа про радио мне понравилась по большому счету, узнал кое-что новое для себя, а вот про газеты - нет. Я очень уважаю журналистов с большим стажем, но, по-моему, они в той программе задали совершенно неправильное направление обсуждений. В результате лично я ничего интересного для себя не почерпнул.

Видите ли, это же как романтично и классно, когда на стадионе один телефон и тот в медпункте и какой ты крутой, если договорился с врачами и прочитал через него свой репортаж. А Интернет на стадионе с Вай-Фай - это, наверное, зло. А еще поразило что людей выгоняли, если они допускали небольшие ошибки. Будто делалось это правильно... Между прочим, так чаще всего поступают, если хотят своего человека на освободившееся место поставить.

В общем, они своими ностальгическими воспоминаниями только показали какой журналистики не должно быть. Образно говорю, конечно, но примерно так я понимал их слова.

Еще с их слов я понял (подчеркиваю, я понял, поскольку я вполне могу не правильно понять смысл, который они вкладывали в слова), что Интернет "виноват" в том, что работает гораздо оперативней, газеты оказались жертвой.

Это притом, что даже сейчас не только по скорости, с чем ничего поделать никто не сможет, но и по качеству спортивные Интернет-СМИ в Украине опережают печатные СМИ. Для примера, на известном украинском Интернет-ресурсе активно работает проект по истории английского футбола, в котором принимает участие ваш уважаемый главный редактор, есть проекты по украинскому и итальянскому футболу. Что-то подобное есть сейчас в печати? Только в Футболе появляются исторические статьи Бориса Талиновского иногда. Все, больше ничего!

Мое видение развития печатных СМИ. Исключительно аналитика и репортажи с мест событий. Все остальное - минимизировать.

Аналитика ведь такая вещь, что ее можно представить с разных точек зрений. Думаю, читателю должно быть интересно услышать побольше разных мнений от разных людей и он будет готов выложить Н-ую сумму денег.

Отчеты об Олимпиадах, играх украинских команд, решающих матчах футбольных (и не только футбольных) еврокубков (хотя бы с полуфиналов, а то и четвертьфиналов), футбольных и не только футбольных чемпионатов мира и Европы (можно еще сюда добавить футбольный Копа Америка), Уимблдона, финальных серий американский видов спорта и других значимых событий должны ИСКЛЮЧИТЕЛЬНО исходить от журналистов, находящихся на месте событий. Ведь там не только футбол и остальной спорт есть, там атмосфера! А эффект присутствия очень важен. (Это касается даже трансляций на ваших каналах, где часто этим брезговали, в том числе и на Олимпиаде ваших журналистов не было (хотя Евро было организовано на высоком уровне!). Не о кризисном времени говорю, тут нужно экономить по максимуму, чтоб выжить, а о нормальном).

Думаю, только тогда спортивные печатные СМИ смогут выжить под давлением Интернета. Ноони этого не понимают. Хотя может я много не понимаю. Кажется, все.

Отредактированно Фанат Динамо (2009-09-15 08:42:35)


2009-09-14 23:46:08
   
O.Zh.
Member

Зарегистрирован: 2009-05-07
Сообщений: 70
[BuTbKa]Олександре, ви й сам як експерт :).  Того року непогано працював Грозний, кого ще можна? Динамівців колишніх би послухав - Калітвінцева, Гусина... Цікавими були би персони колишніх гравців "Шахтаря", наприклад Андрій Воробей, Генадій Зубов... Взагалі в ідеалі одного "динамівця" іншого "шахтаря" :)
----------------
Грозний - справді чудовий експерт за будь-яких обставин. Але Грозний у Грозному :-)
Калітвінцев сам якось сказав, що йому незручно говорити про роботу свого старшого тренера. Гусін? Чому б і ні? А ось щодо донецьких футболістів, то і вони, на жаль, у Донецьку :-)

Отредактированно O.Zh. (2009-09-15 14:34:35)


2009-09-15 14:33:16
   
O.Zh.
Member

Зарегистрирован: 2009-05-07
Сообщений: 70
Фанат Динамо!
Навіть і не гадав, що тема спортивних ЗМІ матиме дійсно широкий інтерес. Тож, дякую за змістовний коментар! До речі, чомусь І-нет ресурси взагалі мені не спали на думку, тож ще одне дякую за ідею! Як тільки  буде нагода обов`язково копнемо і  цю тему.
  До речі, цей серіал стосовно ЗМІ ще не вичерпано і я  планую найближчим часом запросити до студії керманича "Поверхности" Віктора Самойленка.

Отредактированно O.Zh. (2009-09-15 15:02:22)


2009-09-15 14:39:26
   
sadim
Member

Откуда: Севастополь
Зарегистрирован: 2009-09-19
Сообщений: 42
Олександре, доброго дня:)

Чому колишні шахтарі у Донецьку? Той же А. Воробей зараз в Києві:)


2009-09-23 17:09:02
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411
Гарні співрозмовники цього разу, дякую. Олександре, а ви так і будете зі Столярчуком по черзі в ефір виходити. Чи це через поїздку до Дніпропетровська?

2009-10-09 20:48:05
E-mail  
O.Zh.
Member

Зарегистрирован: 2009-05-07
Сообщений: 70
Давненько в студії не говорили про баскетбол. А події-то там ще й як розкручуються. Один старт НБА чого вартий, та ще й з Печеровим і Фесенко у тамтешніх клубах! Я вже не кажу про чемпіонат України і УЛЄБ. Пропонуйте своїх кандидатів у ролі баскетбольних експертів на найближчий СПОРТКЛУБ!

2009-10-27 17:07:42
   
Dynzheka
Member

Откуда: Київ
Зарегистрирован: 2009-10-03
Сообщений: 37
Олександре, доброго дня:)
Чому до вас неможливо дозвонитись ? У вас постійно зайнято!
Дякую!


_______________________________________
Україна чемпіон!

2009-11-20 21:29:35
http://www.Patriotfootball.ucoz.ru  
O.Zh.
Member

Зарегистрирован: 2009-05-07
Сообщений: 70
Річ у тім, що у нас одна телефонна лінія. Тож глядач чекає черги вийти в ефір, тож все і виглядає як постійно зайнято. Іншого варіанту у нас поки не існує суто технічно ....

2009-11-20 21:41:36
   
ВИД-57
Member

Зарегистрирован: 2009-09-04
Сообщений: 28
Доброго дня. У мене, на жаль, не виходить бути постійним глядачем програми у прямому ефірі. То ж хотілось би знати приблизну тематику програм на місяць наперед. І про ймовірних гостей також. Скажіть, Олександре, це можливо?

2009-12-05 07:23:53
   
O.Zh.
Member

Зарегистрирован: 2009-05-07
Сообщений: 70
Програму я планую лише на найближчі дві п`ятниці. Можу лише стверджувати, що  11 грудня головною темою стане матч "Динамо" - "Барселона".З гостем домовляюся, зазвичай у середу. Хто буде у ролі експерта цього разу ще й не думав.

2009-12-07 13:52:02
   
ВИД-57
Member

Зарегистрирован: 2009-09-04
Сообщений: 28
Дякую, Олександре. Просто хотілось заздалегідь питання підготувати. Щоб в тему було. А щодо наступної програми, то я сподіваюсь на позитивні емоції при обговоренні. Дай-то боже.........

2009-12-07 15:14:15
   
O.Zh.
Member

Зарегистрирован: 2009-05-07
Сообщений: 70
Дійсно, як мовиться - дай Боже нашому ягняті вовка з`їсти! До речі, у четвер о 17.05 вийде спецвипуск Спортклубу про цей матч. Як правило, у таких невеличких спецвипусках ми подаємо післяматчеві інтерв`ю і коментарі гравців. А вже у п`ятницю більш детальніше поговримо про візит "Барси".

2009-12-07 16:20:40
   
ВИД-57
Member

Зарегистрирован: 2009-09-04
Сообщений: 28
Олександре, як би не склався наступний матч, у мене одне запитання, яке не дає мені спокою. І до Вас, і до наступного гостя. У мене двояке враження від повернення Андрія Шевченка. Безперечно, Андрій - це Супер-Футболіст (великими літерами я це підкреслюю), але, як на мене, сАме його повернення негативно вплинуло на рівень гри деяких футболістів. В першу чергу на гру Мілевського. Де-юре - Артем капітан команди, лідер. А де-факто? Як наслідок, "Динамо" втратило у командній грі. Хотілося б почути і Вашу думку, і думку Вашого наступного гостя. Дякую.
З повагою, Віктор. Вболівальник "Динамо" із 40-річним стажем.

Отредактированно ВИД-57 (2009-12-08 13:52:08)


2009-12-08 13:41:28
   
O.Zh.
Member

Зарегистрирован: 2009-05-07
Сообщений: 70
ВИД-57.
Вважайте, що Ваше запитання уже стоїть першим у черзі від глядачів!


2009-12-08 13:50:06
   
Дмитрий А.
Member

Откуда: Запорожье
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 176
Александр, Вы не планируете сделать один выпуск "Спортклуба", полностью посвященный нашему хоккею и его проблемам?

2009-12-08 14:43:03
   
O.Zh.
Member

Зарегистрирован: 2009-05-07
Сообщений: 70
Дмитрий А
Чому б і ні? Тема справді гаряча і наболіла. Цілком ймовірно, що Спортклуб про наш шкутильгаючий хокей ми зробимо вже у січні місяці.


2009-12-08 16:05:05
   
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87

O.Zh. написал:

Фанат Динамо!
Навіть і не гадав, що тема спортивних ЗМІ матиме дійсно широкий інтерес. Тож, дякую за змістовний коментар! До речі, чомусь І-нет ресурси взагалі мені не спали на думку, тож ще одне дякую за ідею! Як тільки  буде нагода обов`язково копнемо і  цю тему.
  До речі, цей серіал стосовно ЗМІ ще не вичерпано і я  планую найближчим часом запросити до студії керманича "Поверхности" Віктора Самойленка.


Дуже бі хотілося, Олександре, почути про плани Повєрхності. Але прошу, якщо запросите Самойленка - повідомте тут, на форумі. ОК?


2009-12-15 00:17:40
E-mail  
Страниц:  1 2 3 4 5 ... 7   Тема закрыта
Перейти