Поверхность ТВ Поверхность ТВ
суббота, 20 апреля 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Мониторинг тв | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Обсуждение трансляций / Трансляції Чемпіонату Бразилії Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1
unikal
Member

Откуда: Львів
Зарегистрирован: 2007-11-11
Сообщений: 226
Дивитися матч "Сан-Паулу"--"Палмейрас" було дуже нудно. Справжня тортура. А все тому, що коментатор абсолютно не вписувався в дух гри, жодних емоцій; вперше і востаннє за матч він змінив тембр голосу на другій компенсованій хвилині, коли гості забили. Монотонний коментар, через кожні три слова (байдуже, які це слова) -- п'ятисекундна пауза... Жодного аналізу, жодної реакції на ігрову ситуацію...
Хочеться вірити, що таких важких матчів з точки зору перегляду на ваших каналах більше не буде

Отредактированно unikal (2008-07-14 16:58:57)


2008-07-14 16:57:30
   
Фанат Динамо
Member

Зарегистрирован: 2007-12-08
Сообщений: 402
У меня этот матч не получилось до смотреть. Не из-за комментатора. Насколько я понял, комментировал Роман Корчук. Если это он, то я вообще в первый раз слышу чтоб он комментировал какай-либо футбольный матч.

Отредактированно Фанат Динамо (2008-07-14 17:09:07)


2008-07-14 17:08:26
   
unikal
Member

Откуда: Львів
Зарегистрирован: 2007-11-11
Сообщений: 226

Фанат Динамо написал:

У меня этот матч не получилось до смотреть. Не из-за комментатора. Насколько я понял, комментировал Роман Корчук. Если это он, то я вообще в первый раз слышу чтоб он комментировал какай-либо футбольный матч.


Так, це він. Дякую, що ти мені його ім'я нагадав


2008-07-14 17:12:14
   
Фанат Динамо
Member

Зарегистрирован: 2007-12-08
Сообщений: 402

unikal написал:


Фанат Динамо написал:

У меня этот матч не получилось до смотреть. Не из-за комментатора. Насколько я понял, комментировал Роман Корчук. Если это он, то я вообще в первый раз слышу чтоб он комментировал какай-либо футбольный матч.


Так, це він. Дякую, що ти мені його ім'я нагадав


Наверняка это его первый комментаторский матч. Простим человеку.


2008-07-14 19:03:11
   
unikal
Member

Откуда: Львів
Зарегистрирован: 2007-11-11
Сообщений: 226

Фанат Динамо написал:


unikal написал:


Фанат Динамо написал:

У меня этот матч не получилось до смотреть. Не из-за комментатора. Насколько я понял, комментировал Роман Корчук. Если это он, то я вообще в первый раз слышу чтоб он комментировал какай-либо футбольный матч.


Так, це він. Дякую, що ти мені його ім'я нагадав


Наверняка это его первый комментаторский матч. Простим человеку.

Та катувати не будем, це точно :)
Інша річ, що поки він навчиться (якщо навчиться), то ми всі інтерес до бразильського (чи тільки?) футболу втратимо... Можливо, нехай би коментував якісь менш рейтингові матчі... А то знаєш, "Сан-Паулу-Палмейрас" -- матч, не гідний того, щоб на ньому засинати


2008-07-14 21:23:24
   
hibaaryan
New member

Зарегистрирован: 2015-01-16
Сообщений: 1
Комментарий забавный, раз часть посмотрел матча так был умилён: "Нарешті збірній Ізраілю вдалось змінити рахунок на свою користь - відстають на 2 пункти"...
Возможно там и ещё біло, что послушать, но я к FIBA чемпу-отборняку остыл после американской зоны.


2015-01-16 13:47:36
   
willholt627
New member

Зарегистрирован: 2015-01-31
Сообщений: 1
I do not mind Champ Portugal, but as for me and that's enough! S top Euroleague Basketball will soon add the

_______________________________________
freeplay

2015-01-31 14:14:50
   
Страниц: 1   Тема закрыта
Перейти