Поверхность ТВ Поверхность ТВ
суббота, 20 апреля 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Архив рекламы | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / О. Михайлюку Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 6 7 8 9
Khristoshin
Member

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2009-11-16
Сообщений: 68
Здравствуйте. Есть парочка вопросов к вам)
1. Нужен ли Агуэро в Челси? Я бы хотел, что б он перешел, но не уверен что заиграет.
2. Найдется ли позиция на поле Стоху? Парень отлично выступал за Твенте, выиграл чемпионат Голландии. В основе он играть не будет конечно, но я боюсь что его позиции вообще нету и не будет в схеме Челси. 
3. Вы играете в FIFA или PES? :)


2010-05-11 02:03:51
   
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53

Khristoshin написал:

Здравствуйте. Есть парочка вопросов к вам)
1. Нужен ли Агуэро в Челси? Я бы хотел, что б он перешел, но не уверен что заиграет.
2. Найдется ли позиция на поле Стоху? Парень отлично выступал за Твенте, выиграл чемпионат Голландии. В основе он играть не будет конечно, но я боюсь что его позиции вообще нету и не будет в схеме Челси. 
3. Вы играете в FIFA или PES? :)


Доброго дня!!!.
                   Так у мене теж є побоювання з приводу Куна. Зараз в Челсі краще себе почувають атлетичні форварди, такі  як Дрогба, Анелька, Калу…  Агуеро більше підійшов би Арсеналу.

                     Якщо залишить команду Джо Коул,  то Міро Стох якраз може зайняти його місце. Звісно не слід очікувати великої кількості матчів від словака (в тому числі в стартовому складі). Шансів більше буде,  якщо Челсі  стикатиметься із кадровими проблемами.  (Жирков в цьому сезоні  якби не травма Е. Коула міг просидіти весь сезон в запасі.) 

                      В ФІФА останній раз грав років 4 тому, а в ПЕС ніколи не грав.

                          Дякую за запитання.


2010-05-11 16:20:37
E-mail  
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
1.Олександре,якщо не секрет,скільки вам було років коли проводився конкурс на СТБ?
2. У цьому сезоні Ч.А.,найбільше сподобалися Арсенал, Блекберн,Евертон.Питання про Роверс.У команди класний склад(мені здається не гірший ніж у Астон Вілли),але результат-10 місце.Як Ви думаєте,чому?Тренер теж хороший...
3.До слова,мені здається,що кожен із учасників Прем єр ліги зміг би повторити досягнення Фулхема цього євро сезону, якби захотіли,звісно.
Дякую.


2010-05-11 20:15:25
   
tarzan
Member

Откуда: м.Київ
Зарегистрирован: 2008-07-22
Сообщений: 37
Доброго здоров'я!
Скільки не дививсь канали вашого виробництва, а це починаючи від того періоду, коли ці канали були ще у "Волі", жодного разу не зміг Вас побачити і почути у тій чи іншій студії. Це стосується передматчевих студій ЛЧ, "Ліберо" (хоча там лише тріо-Дмитро, Ден, Віктор), "Спортклуба"... Бачив і чув думки Дмитра, Дена і Віктора, а от побачити Вас і Вадима -ні. З чим це пов'язано? Чим це Ви гірші за вище згадане тріо? Я дуже палаю бажанням і сповнений ентузіазмом побачити Вас!!! :)

Отредактированно tarzan (2010-05-11 22:12:42)


2010-05-11 22:11:21
http://rkg.blox.ua/html  
Roman_if
New member

Зарегистрирован: 2010-05-07
Сообщений: 6

Фан марселя написал:

1.Олександре,якщо не секрет,скільки вам було років коли проводився конкурс на СТБ?
2. У цьому сезоні Ч.А.,найбільше сподобалися Арсенал, Блекберн,Евертон.Питання про Роверс.У команди класний склад(мені здається не гірший ніж у Астон Вілли),але результат-10 місце.Як Ви думаєте,чому?Тренер теж хороший...
3.До слова,мені здається,що кожен із учасників Прем єр ліги зміг би повторити досягнення Фулхема цього євро сезону, якби захотіли,звісно.
Дякую.



Вибачте шо відповідаю)))18р було Олександрові на конкурсі коментаторів


2010-05-11 23:58:10
E-mail  
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
А ви звідки знаєте?

2010-05-12 13:21:09
   
Roman_if
New member

Зарегистрирован: 2010-05-07
Сообщений: 6
Я памятаю той  конкурс я дивився кожну програму тоді)))

2010-05-12 21:44:19
E-mail  
Страниц: 1 ... 6 7 8 9   Тема закрыта
Перейти