Поверхность ТВ Поверхность ТВ
четверг, 28 марта 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Архив рекламы | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / О. Михайлюку Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 5 6 7 8 9
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53

Фан марселя написал:

Тепер якщо МЮ переможе Челсі то виграє чемпіонство.Погоджуєтесь?



Ваше запитання більше схоже на прогноз, який Ви хочете від мене почути. Якщо я скажу погоджуюсь, то виходить я думаю, що МЮ здобуде титул, якщо не погоджуюсь – то моїм фаворитом і попре теоретичну поразку є клуб Челсі.

Звісно « якщо МЮ перемагає» , то шансів виграти Прем’єр Лігу  у команди Сера Алекса буде більше і футболістам Ман Юнайтед просто залишається фінішний відрізок чемпіонату провести без пригод.
Але чемпіон Англії, на відміну від Челсі , також продовжує брати участь в ЛЧ і сьогодні ми побачимо, чи просто буде МЮ із Баварією. Скільки сил і нервів зможе відібратицей матч і загалом це протистояння.  Думаю, від цього частково  залежить і доля наступної (можливо вирішальної) битви в чемпіонаті Англії.

Дякую за запитання.


2010-03-30 14:20:07
E-mail  
fantasista
Member

Откуда: Луцьк
Зарегистрирован: 2010-02-15
Сообщений: 86

A. Mihal` написал:


fantasista написал:

Олександре,ви коментували матч Волинь - Таврія !!!
яке враження у вас склалось про команду Віталія Кварцяного  ???


Дякую за запитання!

Враження дуже позитивне. Волинь може бути щонайменше в середині турнірної таблиці Прем’єр Ліги, якщо туди команда потрапить. Саме якщо потрапить до еліти, а може і не потрапити . Ось такий парадокс.

Уявімо, що Волині вдалося підвищитися в класі. Що далі? 
А далі прийдуть нові виконавці. Волині потрібні футболісти з досвідом, адже випускники футбольної академії Волині і молоді бразильські легіонери все ж сируваті для Прем’єр Ліги. Тобто покладатися лише на тих гравців, які зараз є в команді – це рівнозначно смертному присудові. Повністю нова команда теж, думаю, бажаного результату не дасть.
Отже у Віталія Кварцяного буде складне завдання поєднати молодих героїв цього сезону і тих футболістів, які прийдуть. І він цього поєднання, а також від знаменитих мотиваторських здібностей Кварцяного залежить доля команди.

Матчі з найкращими клубами України дозволять прогресувати молодим футболістам. Нинішня Волинь - команда талановита. В цьому немає жодного сумніву. Але матч із Таврією показав, що самого таланту і неймовірного настрою на матч замало.

P.S. Дуже хотів би знову бачити Волинь в еліті українського футболу.


Дякую ВАМ за відповідь.
Я з вами цілком погоджуюсь.Наша команда ще сира,але потенціал у команди Кварца помітний.

Зараз у команді Волинь народжується черговий лідер який зможе повести за собою команду це Олег Герасимюк.Хоча Герасимюку і Лопесу буде  важко вдвох вивести Волинь до ПЛ.немає стабільного форварда який міг би штампувати ГОЛИ ))) зверніть увагу що забивають в основному півзахисники.Був Пищур на якому і будувалась вся гра команди - але продали.

Мені здалось,що на вас Рамон Лопес справив дуже приємне враження.
Ще згадаєте мене - рік,другий і його Волинь продасть.Тому що він перспективний футболіст і  команда не зможе втримати його.(Це стандартна відповідь Кварцяного - коли його запитують про того ж Девіча,Гуйе,Гонцарчика,Круніча і т.д)  Так і буде Волинь ходити по колу )))
Купить -> Пограє -> На продаж
Купить -> Пограє -> На продаж

Особисто мені - боляче,коли команда веде таку трансферну політику.Кажуть що у Волині  не має грошей,але це чистої води не правда.У команди грошикі водяться - досить пристойні сумми.

Отредактированно fantasista (2010-04-01 12:30:39)


2010-04-01 12:23:11
   
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
Олександре,коли Венгер зрозуміє що потрібно звільняти всіх цих лікарів невдах!В мене є до них декілька питань :Як можна було випускати Сеска з такою травмою?!Де ВАН ПЕРСІ?!Що з Аршом?! 

А взагалі, думаю трошки везіння,забитий гол- і  каноніри пройдуть каталонських "королів".


2010-04-01 22:39:21
   
Каталонець
Забанен

Зарегистрирован: 2009-10-26
Сообщений: 80
В Арсеналу майже нема шансів...вони ледь ноги винесли в себе наполі,а на Камп Ноу їм буде важко...ой як важко...

2010-04-02 14:27:03
   
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
О це так!Давно такого не було щоб англійський клуб не грав у 1/2 Л.Ч.!Як думаєте, це регрес чи серія випадковостей?

2010-04-07 23:46:07
   
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53

Фан марселя написал:

О це так!Давно такого не було щоб англійський клуб не грав у 1/2 Л.Ч.!Як думаєте, це регрес чи серія випадковостей?


        І те і інше. У випадку з Ліверпулем – це регрес. Щодо Ман Юнайтед – це випадковість.  Про  Арсенал можна багато говорити: і про травми, і про чемпіонат, і про молодь, але Барселона на голову сильніша. Якби команда Венгера потрапила б на один із французьких клубів – то грати їй у півфіналі. А клуб  Челсі  просто програв свою двоматчеву дуель Інтеру, а міг і виграти при певному збігу обставин.

Так само можна пояснити поєднанням прогресу і серії випадковостей потрапляння до півфіналу кубка УЕФА двох українських клубів.


2010-04-08 15:52:20
E-mail  
Inspiration
Member

Зарегистрирован: 2010-03-18
Сообщений: 18
хтось підняв тему про Венгера та лікарів...
а чи не здається вам, що Венгера вже пора звільняти.
так незграбно та безідейно Арсенал не грав ніколи як в останній час!
і підібраний склад гравців явно не відповідає задачам перемагати.... Арсеналу потрібні такі потужні гравці, якими колись були Жилберто Сілва, Фредді Люнгберг.....


2010-04-09 12:00:16
E-mail  
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
Абсолютно не погоджуюсь.
1)Як можна звільняти тренера команда якого бореться за чемпіонство?
2)А хіба Сеск,Арш,Діабі гірші за Жілберто і Люнберга?
3)А Порту громили також незграбно та безідейно?!Так, каноніри грають декілька останніх матчів не так добре,але більше від гравців під таким тиском чекати не потрібно.Тим більше травми...Не можна порівнювати Бенднера і Ван Персі.
4)А от щодо медиків місье Арсен,думаю,помиляється.Всіх їх потрібно звільнити.Он в МЮ Руні вже грає,а про Ван Персі всі вже забули.Хтось знає коли він вийде?


2010-04-09 20:50:48
   
Inspiration
Member

Зарегистрирован: 2010-03-18
Сообщений: 18
я маю на увазі, що Арсеналу не вистачає фізично потужних гравців, якими саме і були до прикладу вище названі мною..... Арсенал абсолютно виглядає "ламкою" командою, їм ні коли  з таким складом не перемогти Чеслі та Манчестер у яких м'язи сильніші....

щодо так званої талановитої молоді, яку Венгер набрав з усього світу, вони свій професіоналізм показали в Каталонії, тим більш вони вже не перший сезон виходять на поле....


2010-04-10 17:51:12
E-mail  
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
,,Вони свій професіоналізм показали в Каталонії"
А який клуб, на вашу думку, зіграв би краще? Хто б утримав Мессі?
Про професіоналізм будемо судити після 38 турів Ч.А. .


2010-04-10 18:40:12
   
Inspiration
Member

Зарегистрирован: 2010-03-18
Сообщений: 18
так так барселона сильна команда, але це не говорить, що не треба намагатися дати бій, або просто вийти і проявити справжній характер, якого саме у арсенала не було

2010-04-13 11:04:22
E-mail  
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
Арс намагався дати бій. Але у окремих моментах заміни травмованих підвели.

2010-04-13 21:34:18
   
Inspiration
Member

Зарегистрирован: 2010-03-18
Сообщений: 18
ще одне розмірковування щодо молодих.... не знаю чи хтось пам'ятає критику в бік Венгера наприкінці 90-х на початку 2000-х про те, що в Арсеналі немає місця молодим гравцям, і їм нема куди подітися, як йти в більш слабші клуби прем'єр-ліги (Апсон), або взагалі в нижчі ліги....

так от до чого я веду, з середини 2000-х ситуація почала кардинально змінюватися, було запрошено багато молодих новачків.... але вони всі не з Англії....
нібито ми маємо зараз молодих британців як Ерон Ремзі або Гіббз..... але давайте згадаємо наприклад дебют в цьому сезоні молодого півзахисника Істмонда .... як на мене в тих якщо не помиляюся двох іграх, які він зіграв, він склав непогане враження.... Але ж чому йому не давали більше практики? Мені здається у Венгера є певна дискримінація до гравців, особливо якщо вони не мають французького або франко-колоніального походження


2010-04-15 16:42:25
E-mail  
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
Олександре,як Ви думаєте,2-3 місце це стеля Арсеналу?Подивитися на гравців-запасних Хотспур,так виграють АРС,Челсі...А у канонірів хто...Сільвестр,Істмонд і цей невдаха Фабіанскі.А матч з Уіганом?ЖАХ.

2010-04-18 19:24:43
   
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53

Фан марселя написал:

Олександре,як Ви думаєте,2-3 місце це стеля Арсеналу?Подивитися на гравців-запасних Хотспур,так виграють АРС,Челсі...А у канонірів хто...Сільвестр,Істмонд і цей невдаха Фабіанскі.А матч з Уіганом?ЖАХ.


                 Під час матчу із Ман Сіті я спробував відповісти на ваше запитання. І спробував у Арсенала знайти ті місця чи позиції,  які потребують підсилення. Якщо А. Венгер відступиться від своєї політики і придбає гравців не на перспективу, а на наступний сезон, то , думаю,  і за чемпіонство Каноніри зможуть поборотися.  Тим більше , що гроші на нових хороших виконавців є.

        Дякую за запитання і даруйте за затримку…


2010-04-26 23:40:47
E-mail  
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
Олександре,на мою думку,цей Ліго Чемпіонівський сезон виходить просто прекрасним.Стільки сенсацій!І хоча я обожнюю Прем єр лігу, вже набридло кожен рік одне і теж.НАРЕШТІ у англійських клубів з явилася серйозна конкуренція у Європі і тепер набагато цікавіше!     
У Вас якісь думки є з цього приводу?
За кого будете вболівати у фіналі?


2010-04-29 15:55:09
   
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53

Фан марселя написал:

Олександре,на мою думку,цей Ліго Чемпіонівський сезон виходить просто прекрасним.Стільки сенсацій!І хоча я обожнюю Прем єр лігу, вже набридло кожен рік одне і теж.НАРЕШТІ у англійських клубів з явилася серйозна конкуренція у Європі і тепер набагато цікавіше!     
У Вас якісь думки є з цього приводу?
За кого будете вболівати у фіналі?



Мені теж полегшало. Ще б одного фіналу Ман Юнайтед – Барселона , чи Челсі  - Ман Юнайтед важко було б витримати. (при всій повазі до вболівальників цих клубів)

Так сталося, що Баварію я ніколи не підтримував. (завжди подобалося, коли в Німеччині хтось інший виграє чемпіонат). Ніколи не вболівав за команди Жозе і тим більше не вболівав за Інтер.

Якщо  вибирати із цих двох клубів – то перевагу віддам Роббену, Рібері , Тимощуку і компанії…
       
                                                                                      Дякую за запитання!!!


2010-05-02 12:14:59
E-mail  
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
Олександре, у вас є свій  блог7

2010-05-02 21:05:02
   
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53

Фан марселя написал:

Олександре, у вас є свій  блог7


Ні.


2010-05-06 13:17:46
E-mail  
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
Жаль.У мене 2 питання.
1.Що робить коментатор влітку у міжсезоння?
2.Тоттенхем у лізі чемпіонів.Як думаєте,на що ця команда може сподіватись?
Мені здається може замахнутися і на 1/ 4 фіналу (звісно якщо група буде не смертельною як у Динамо цього року)
P.s Буде ''дуже класно'' якщо шпори,у кваліфікаціі ЛЧ, випадуть на Динамо Киів.


2010-05-06 16:19:49
   
Grisha CHELSEA fan
Member

Зарегистрирован: 2010-03-11
Сообщений: 11
Доброго дня, Олександре!
Читав, що Ви стали футбольним коментатором, пройшовши якийсь конкурс.
Якщо Вам не важко, не могли б Ви детальніше розповісти про цей конкурс, де проводився (чи проводиться зараз), яка йомовірність туди потрапити пересічному бажаючому?
Хотілось б знати, якими якостями, на Ваш погляд, повинна володіти людина для того, щоб дійсно потрапити у спортивну журналістику, стати футбольним коментатором?
Завчасно дякую за відповідь.
З повагою, Григорій.


2010-05-07 21:43:20
   
Roman_if
New member

Зарегистрирован: 2010-05-07
Сообщений: 6
Це був конкурс коментаторі на стб у 2002 чи 2003 році точніше непамятаю....перемогли тоді михайлюк і панасюк)))потім михайлюк коментував на мегаспорті а потім його забрали на поверхность.....на даний момент мабуть непроводиться ніяких конкурсів подібних тому

2010-05-07 23:45:36
E-mail  
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
ГРІША,ви взагалі не читаєте форум?Зайдіть до Вацка, там ВСЕ написано про конкурси.І взагалі можна було б навчитися користуватися google.

2010-05-08 10:25:53
   
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
Олександре,спасибі  за прекрасно відкоментований сезон.Нажаль, я не зміг побачити матч МЮ-СС,тож не почув ваші думки щодо цього сезону.Як він вам?
Дякую.


2010-05-10 18:43:26
   
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53
Спробую на всі питання відповісти одразу.

Фан Марселя!!!
Влітку коментатор бере на місяць відпустку і відпочиває. (Відповідаю лише за себе, адже кожен це вікно міжсезоння використовує  за своїм бажання) Єврокубки беруть свій старт наприкінці липня  - тож ця відпустка не є зайвою.    Пощастило  працювати на ЧС 2006 року і на Євро 2008 -  тоді відпочинок був  закоротким.  В 2005 вчився і часу вільного було не так багато.  В 2007 – здача дипломної роботи + Копа Америка на Мегаспорті.  В 2009 р. був чемпіонат Бразилії  тож деякий час і мені довелося на цьому турнірі працювати. 

Навіть не знаєш чи цей дебют в ЛЧ – це перевага,  чи навпаки проблема Шпор. В дебютному  сезоні в такому турнірі Тотнем може вистрілити. Чомусь здається , що це буде той випадок, коли команда отримує  нові емоції , прогресує по ходу турніру і додає від матчу до матчу.


Grisha CHELSEA fan!!!
Про конкурс і про те, які якості потрібні коментатору писав на одній із перших гілок форуму. Тож не полінуйтеся і подивіться.



Фан Марселя!!!
В матчі МЮ – Сток спробував підбити підсумок вже минулого сезону. Тож повторюватися не хочеться. Хіба що можу додати лише свої враження.
Сезон просто розкішний. Лише шкода, що в останньому турі розігрувалося тільки чемпіонство із низькими шансами для Ман Юнайтед. 

Весь сезон не залишала думка, що Ліверпуль таки отямиться і поверне втрачені позиції.  На щастя для Ліверпуля – це не так. Чому на щастя?  Та мабуть тому , що керівники клубу зрозуміють( принаймні мають зрозуміти), що Рафа свої останні трофеї в цій команді завоював ще кілька років тому.

Гадав, що Арсенал здатен на щось більше ніж 3тє місце. Але об’єктивно на фінішну пряму вийшли клуби, які на такі перегони заслужили.

Слабкіших  команд в цьому сезоні ніж Халл, Бёрнлі та Портсмут не було. Тож тут,  думаю, прогнози багатьох справдились.

В вирішальній дуелі за 4ту сходинку (Ман Сіті – Тотнем )більше вірилося в перемогу Сіті, але приємно здивували Шпори. Тотнем весь сезон тримав це 4те місце. Було б прикро, якби команда Реднаппа віддала лігочемпіонівську позицію.

Вірив, що Евертон додасть в другій частині сезону, але не знав що додасть настільки. Шкода   Евертон , який якби не травми міг би боротися за ЛЧ разом із Тотнемом та Сіті.  Думаю,  в сезоні наступному так і буде.

Бірмінгем приємно здивував своєю безпрограшною серією. Спад під кінець сезону читався і гравці мотивацію втратили. А перед на старті чемпіонатувсі прогнозували БС боротьбу за виживання.  При чому це той випадок , коли команда не просто приємно дивує своїм настроєм, який виникає в першому сезоні в ПЛІЗІ, а продуманою роботою тренера, вдало підібраними кадрами, іноді хорошою грою і перспективним майбутнім.

Це був не аналіз, а радше враження про цей сезон. ( аналіз якраз в МЮ – Сток).
    Дякую за запитання. Дякую за те , що спостерігали з нами цей сезон.


2010-05-11 00:28:35
E-mail  
Страниц: 1 ... 5 6 7 8 9   Тема закрыта
Перейти