Поверхность ТВ Поверхность ТВ
суббота, 20 апреля 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Мониторинг тв | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / О. Михайлюку Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 4 5 6 7 8 9
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
Вітаю,Олександре.1)Це правда що Портсмут може не дограти сезон?2)  Шахтар в останньому сезоні катастрофічно грає з командами,  які у матчі, якщо потрібно,грають  на оборону.Тімішоара,Партізан,Фулхем просто закрились у штрафному.Теж саме у чемпіонаті,наприклад із Закарпаттям.Ці "технічні" бразильці стають просто безсилими.Погоджуєтесь?.

Отредактированно Фан марселя (2010-03-13 18:00:41)


2010-03-13 09:16:19
   
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53

Фан марселя написал:

Вітаю,Олександре.1)Це правда що Портсмут може не дограти сезон?2)  Шахтар в останньому сезоні катастрофічно грає з командами,  які у матчі, якщо потрібно,грають  на оборону.Тімішоара,Партізан,Фулхем просто закрились у штрафному.Теж саме у чемпіонаті,наприклад із Закарпаттям.Ці "технічні" бразильці стають просто безсилими.Погоджуєтесь?.


1) Портсмут в цьому сезоні все може. Тут не здивуюся будь-якому розвитку подій. 
2) Звісно погоджуюсь, але це не єдина проблема Шахтаря.  Якби в цих матчах Шахтар ще і  не пропускав – то грати «Гірникам» зараз із Ювентусом. Ви тут перерахували команди (Тімішоара ,Фулхем,). Із цими клубами Донеччани грали 2 поєдинки. Відповідно справу можна було не доводити до того, що конче потрібен гол в повторному матчі.
Думаю із командами, які зачиняються на своїй половині поля,  Шахтарю може суттєво допомогти Дуглас Коста (що і довели матч із Металістом і поєдинок із Фулемом(коли Дуглас після того як переграв суперника виклав м’яч Жадсону)).

Дякую за запитання.


2010-03-16 13:37:10
E-mail  
unikal
Member

Откуда: Львів
Зарегистрирован: 2007-11-11
Сообщений: 226
Ви коментували вчора Бордо-Олімпіакос, тож хотів саме Вас запитати, з чим пов'язано те, що команди грали у кольорах форм своїх суперників?

2010-03-18 11:08:51
   
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53

unikal написал:

Ви коментували вчора Бордо-Олімпіакос, тож хотів саме Вас запитати, з чим пов'язано те, що команди грали у кольорах форм своїх суперників?


           Під час гри про ці дивацтва я вже говорив. Не знаю хто це вигадав, але мені ( і, думаю, Вам також) це дуже дошкуляло.

           В першому матчі все було як треба : Олімпіакос грав в червоно-білій формі, Бордо – в синьо-білій. Навіщо потрібно було щось змінювати. Це перевдягання в форму суперника постійно викликало ефект вагання,  коли хочеться Жирондійціів назвати греками і навпаки. Потім бачиш футболістів і підсвідомо собі нагадуєш, що сьогодні все не так як годиться. 

           Але ще гірше було років 4 чи 5 тому, коли грали Аустрія та Брюгге. (Пам’ятаєте?! В одній групі із Дніпром). Тоді форма здавалася настільки ідентичною із загального плану, що можна було з глузду з’їхати. Якби грали приміром Мілан та Манчестер Юнайтед в такій формі – то , думаю, було б не так складно , але ж грали Ауістрія та Брюгге.

                                                                                                  Дякую за запитання.

Отредактированно A. Mihal` (2010-03-18 13:50:33)


2010-03-18 13:17:54
E-mail  
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
1)Олександре,спостерігаєте за Чемпіонатом України?Якщо так, який клуб вам симпатичний? 2)Як ви відноситесь до впровадження повторів у футболі?   
Дякую.


2010-03-18 17:26:13
   
unikal
Member

Откуда: Львів
Зарегистрирован: 2007-11-11
Сообщений: 226

A. Mihal` написал:


unikal написал:

Ви коментували вчора Бордо-Олімпіакос, тож хотів саме Вас запитати, з чим пов'язано те, що команди грали у кольорах форм своїх суперників?


           Під час гри про ці дивацтва я вже говорив. Не знаю хто це вигадав, але мені ( і, думаю, Вам також) це дуже дошкуляло.

           
                                                                                                  Дякую за запитання.

Чесно кажучи, я майже весь матч проспав (може, і через цей дискомфорт у сприйнятті команд, про який Ви у своєму другому абзаці написали), нічого не пам'ятаю, ні Ваших слів, ні голів, тільки одне вилучення помітив... і рахунок зафіксував :)

Отредактированно unikal (2010-03-18 19:07:56)


2010-03-18 19:05:58
   
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
Олександре,як вам лігочемпіонівські пари?Мені не сподобались!Якби "Арсенал" зіграв з "Бордо" чи "Інтером",міланці з "Ліоном" чи "Баварією" було б цікаво,а так ...Тільки у парі "Ліон"-"Бордо", незрозуміло хто далі піде.

2010-03-19 15:28:54
   
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53

Фан марселя написал:

1)Олександре,спостерігаєте за Чемпіонатом України?Якщо так, який клуб вам симпатичний? 2)Як ви відноситесь до впровадження повторів у футболі?   
Дякую.


             З дитинства вболіваю за Динамо. Звісно спостерігаю за матчами улюбленої команди. При нагоді дивлюся інші поєдинки чемпіонату України, які можна назвати центральними.

            Повтори потрібні, але при впровадженні повторів потрібно дуже обережно і професійно підійти до цього питання, щоб судді не бігали постійно до відеокамери.  Можливо тут треба перейняти досвід тенісу, щоб кожна команда мала право звернути увагу арбітра на дві чи три спірних ситуації.


2010-03-21 13:03:11
E-mail  
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53

Фан марселя написал:

Олександре,як вам лігочемпіонівські пари?Мені не сподобались!Якби "Арсенал" зіграв з "Бордо" чи "Інтером",міланці з "Ліоном" чи "Баварією" було б цікаво,а так ...Тільки у парі "Ліон"-"Бордо", незрозуміло хто далі піде.


На мій погляд,  дуже категорично. 
Чимало людей вважають, що Манчестеру гарантоване місце в фіналі, а Барселона легко пройде Арсенал і буде повторення минулорічного фінального матчу.

Думаю, що склад учасників фіналу буде змінений,  але принаймні один із двох фіналістів 2009 буде представлений у фіналі цьогорічному.


2010-03-21 13:22:06
E-mail  
Grisha CHELSEA fan
Member

Зарегистрирован: 2010-03-11
Сообщений: 11
Здравствуйте Александр!
Не кажется ли Вам, что Лион-Бордо - это пара, которая выпала неслучайно?
Мое мнение- Платини мечтал бы видеть полпреда своей страны в полуфинале, как минимум. Но остальные 6 участников четвертьфиналов, как минимум, не слабее 2 франц. команд. Следовательно, Мишель решил таким образом "обезопасить" Францию и точно гарантировать участие в полуфинале одного французского клуба. А там - как повезет.
И так полуфинал для клуба из Франции на сегодняшний день - хорошее достижение.
Какое Ваше мнение по этому поводу?
Верите ли Вы в беспристрастность жребия ЛЧ и ЛЕ как такового?

Заранее спасибо за ответ=)


2010-03-21 21:09:36
   
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
Олександре, я абсолюсно не погоджуюсь в тому що у Арсенала легший календар.А те що Челсі не виграв...Зарано робити висновки.Ще подивимось, як МЮ і каноніри  зіграють на Ріверсайді.   
Я теж,як це не дивно:),вболіваю за Динамо.А ви родом з Києва?


2010-03-22 22:05:06
   
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53

Grisha CHELSEA fan написал:

Здравствуйте Александр!
Не кажется ли Вам, что Лион-Бордо - это пара, которая выпала неслучайно?
Мое мнение- Платини мечтал бы видеть полпреда своей страны в полуфинале, как минимум. Но остальные 6 участников четвертьфиналов, как минимум, не слабее 2 франц. команд. Следовательно, Мишель решил таким образом "обезопасить" Францию и точно гарантировать участие в полуфинале одного французского клуба. А там - как повезет.
И так полуфинал для клуба из Франции на сегодняшний день - хорошее достижение.
Какое Ваше мнение по этому поводу?
Верите ли Вы в беспристрастность жребия ЛЧ и ЛЕ как такового?

Заранее спасибо за ответ=)


Ви знаєте,  все може бути.  Якось і не уявляв, що Бордо та Ліон зустрінуться між собою, тож це була для мене повна несподіванка.

Мене більше зацікавив той факт, що Гамбург тільки в фіналі може зустрітися чи з Атлетико, чи з Бенфікою, чи з Валенсією, чи з Ліверпулем. Тобто всі найсильніші команди (при цьому не назвав би Фулем легким суперником, але все ж…) в іншій від господаря фіналу сітці.

Це може бути і примха сліпого жеребу чи співпадіння, тож не буду нічого стверджувати.

                                                                  Дякую за запитання.

Отредактированно A. Mihal` (2010-03-23 12:07:09)


2010-03-23 12:06:08
E-mail  
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53

Фан марселя написал:

Олександре, я абсолюсно не погоджуюсь в тому що у Арсенала легший календар.А те що Челсі не виграв...Зарано робити висновки.Ще подивимось, як МЮ і каноніри  зіграють на Ріверсайді.   
Я теж,як це не дивно:),вболіваю за Динамо.А ви родом з Києва?



«На Ріверсайді» – це в матчі з Міддлсборо?  ( тут Ви щось наплутали) Так з Києва.


2010-03-23 15:57:17
E-mail  
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
За Ріверсайд вибачте.Роверс у мене чомусь асоціювалось з Ріверсайд.На Івуд Парк грати Арсеналу і МЮ.Мені здається що їм буде  непросто.
До слова я вболіваю за Арсенал.Дуже красиво грає ця команда.
Як ви відноситесь до такого тактично грамотного футболу в який грали МЮ і Лівер?На мою думку це просто жах!


2010-03-23 16:26:55
   
unikal
Member

Откуда: Львів
Зарегистрирован: 2007-11-11
Сообщений: 226

Grisha CHELSEA fan написал:

Здравствуйте Александр!
Не кажется ли Вам, что Лион-Бордо - это пара, которая выпала неслучайно?

Верите ли Вы в беспристрастность жребия ЛЧ и ЛЕ как такового?

Заранее спасибо за ответ=)

Розкажіть детальніше, як можливо зробити "потрібний" жереб


2010-03-23 16:45:56
   
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53
"Розкажіть детальніше, як можливо зробити "потрібний" жереб."



Ви задаєте таке пряме питання ніби я щодня роблю "потрібний" жереб.

При бажанні потрібні кульки можна нагріти - це єдине, що прийшло на думку.

Повторюся, не хочу під сумнів ставити чесність жодного жеребкування. Просто, Ви запитуєте - я відповідаю.


2010-03-23 17:24:03
E-mail  
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53

Фан марселя написал:

За Ріверсайд вибачте.Роверс у мене чомусь асоціювалось з Ріверсайд.На Івуд Парк грати Арсеналу і МЮ.Мені здається що їм буде  непросто.
До слова я вболіваю за Арсенал.Дуже красиво грає ця команда.
Як ви відноситесь до такого тактично грамотного футболу в який грали МЮ і Лівер?На мою думку це просто жах!


Так, будь-кому проти команд Великого Сема непросто, особливо коли граєш проти Аллердайса на виїзді. 

Не сказав би , що гра між МЮ та Ліверпулем – найсумніший варіант, який може бути в АПЛ. В більшості поєдинків Челсі  та Ліверпуля протягом попередніх сезонів було ще «веселіше». Велика кількість матчів Ман Сіті цього сезону – це просто «свято» надтактичного, інтелектуального футболу.


2010-03-23 17:34:48
E-mail  
unikal
Member

Откуда: Львів
Зарегистрирован: 2007-11-11
Сообщений: 226

A. Mihal` написал:

"Розкажіть детальніше, як можливо зробити "потрібний" жереб."



Ви задаєте таке пряме питання ніби я щодня роблю "потрібний" жереб.

При бажанні потрібні кульки можна нагріти - це єдине, що прийшло на думку.

Повторюся, не хочу під сумнів ставити чесність жодного жеребкування. Просто, Ви запитуєте - я відповідаю.

Це не до Вас питання, а до того, хто цю ідею нечесного жеребкування висунув. Хочеться, щоб він детальніше мені про цей механізм розповів


2010-03-23 17:50:04
   
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
Якось на одному із пошукових сайтів натрапив на цікаве відео.Так ось,дядечко який проводив жереб групового турніру повинен був дістати кульку з групою для Інтера.Коли його партнер клав    претендентів у "тарілку", дядя дивився тільки на кулю групи Ф.І потім перимішавши їх дістав саме її! На повторі це чітко видно.Можливо це маячня.Але Реалу дісталися якісь Мілан,Марсель і Цюріх.Барсі-Інтер,Динамо,Рубін.Робіть висновки самі.

2010-03-23 19:42:30
   
unikal
Member

Откуда: Львів
Зарегистрирован: 2007-11-11
Сообщений: 226

Фан марселя написал:

Якось на одному із пошукових сайтів натрапив на цікаве відео.Так ось,дядечко який проводив жереб групового турніру повинен був дістати кульку з групою для Інтера.Коли його партнер клав    претендентів у "тарілку", дядя дивився тільки на кулю групи Ф.І потім перимішавши їх дістав саме її! На повторі це чітко видно.Можливо це маячня.Але Реалу дісталися якісь Мілан,Марсель і Цюріх.Барсі-Інтер,Динамо,Рубін.Робіть висновки самі.

Щоб самому зробити висновок, мушу сам це побачити :)


2010-03-23 23:45:30
   
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
Якщо буде час і бажання.В YouTube задаєте  UEFA Champions League draw scandal.

2010-03-24 07:33:46
   
Grisha CHELSEA fan
Member

Зарегистрирован: 2010-03-11
Сообщений: 11

unikal написал:


A. Mihal` написал:

"Розкажіть детальніше, як можливо зробити "потрібний" жереб."



Ви задаєте таке пряме питання ніби я щодня роблю "потрібний" жереб.

При бажанні потрібні кульки можна нагріти - це єдине, що прийшло на думку.

Повторюся, не хочу під сумнів ставити чесність жодного жеребкування. Просто, Ви запитуєте - я відповідаю.

Це не до Вас питання, а до того, хто цю ідею нечесного жеребкування висунув. Хочеться, щоб він детальніше мені про цей механізм розповів


Меня, к сожалению, не приглашают пока на жеребьевки европейских футбольных турниров.
Я всего лишь хотел узнать мнение Александра. Верите ли Вы в беспристрастность жребия ЛЧ и ЛЕ как такового? никаких подозрений и т.д.
Просто хотел узнать Ваше мнение :)

p.s. Видео очень интересное. вот Вам пожалуйста - один из механизмов.


2010-03-25 21:29:08
   
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
Тепер якщо МЮ переможе Челсі то виграє чемпіонство.Погоджуєтесь?

2010-03-27 22:26:05
   
fantasista
Member

Откуда: Луцьк
Зарегистрирован: 2010-02-15
Сообщений: 86
Олександре,ви коментували матч Волинь - Таврія !!!
яке враження у вас склалось про команду Віталія Кварцяного  ???


2010-03-30 12:00:53
   
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53

fantasista написал:

Олександре,ви коментували матч Волинь - Таврія !!!
яке враження у вас склалось про команду Віталія Кварцяного  ???


Дякую за запитання!

Враження дуже позитивне. Волинь може бути щонайменше в середині турнірної таблиці Прем’єр Ліги, якщо туди команда потрапить. Саме якщо потрапить до еліти, а може і не потрапити . Ось такий парадокс.

Уявімо, що Волині вдалося підвищитися в класі. Що далі? 
А далі прийдуть нові виконавці. Волині потрібні футболісти з досвідом, адже випускники футбольної академії Волині і молоді бразильські легіонери все ж сируваті для Прем’єр Ліги. Тобто покладатися лише на тих гравців, які зараз є в команді – це рівнозначно смертному присудові. Повністю нова команда теж, думаю, бажаного результату не дасть.
Отже у Віталія Кварцяного буде складне завдання поєднати молодих героїв цього сезону і тих футболістів, які прийдуть. І він цього поєднання, а також від знаменитих мотиваторських здібностей Кварцяного залежить доля команди.

Матчі з найкращими клубами України дозволять прогресувати молодим футболістам. Нинішня Волинь - команда талановита. В цьому немає жодного сумніву. Але матч із Таврією показав, що самого таланту і неймовірного настрою на матч замало.

P.S. Дуже хотів би знову бачити Волинь в еліті українського футболу.


2010-03-30 14:04:11
E-mail  
Страниц: 1 ... 4 5 6 7 8 9   Тема закрыта
Перейти