Поверхность ТВ Поверхность ТВ
пятница, 26 апреля 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Архив рекламы | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / О. Михайлюку Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц:  1 2 3 4 5 6 ... 9
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53
Всіх вітаю із НОВИМ РОКОМ.

Нових Вам вражень, нових пригод і всього нового в НОВОМУ РОЦІ.
Щастя, любові,тепла і радісних посмішок.

З повагою, Олександр Михайлюк.


2008-01-01 13:04:37
E-mail  
Фанат Динамо
Member

Зарегистрирован: 2007-12-08
Сообщений: 402
Добрий день, Олександр. Лазил по форуму и наткнулся на Ваш рассказ о Мессине. Ну Вы же не судья, что б не открывать свои симпатии. Джулай не скрывает о Селтике, Динамо и Валенсие, Вацко - Челси и БД: и я только от Босянка не слышал о симпатиях в Италии (в Англии - за Ливер). При этом им никто не запрещает комментировать матчи этих команд. Меня слабо волнует за кого Вы болеете, но если это волнует кого-то другого - почему бы не раскрыть карты?!

2008-01-03 11:48:11
   
Тёма
Member

Зарегистрирован: 2007-01-22
Сообщений: 58
Здраствуйте Александр!
Хотел бы вместе с Вами во время затишья провести черты первого круга АПЛ?!?!
1.Открытием первого акта:Портсмут(но так как провалили конец) остается под вопросом,второй претендент и точно это Горожане(многому обязаны тайландскому миллионеру).
2.провал:шпоры(ну кто ожидал что команда которая бьётся за место в ЛЧ и купила Бента за 20 млн. так ужасно начнёт?!?!)
3.самый открытый футбол:Арсенал,МЮ.(здесь и коментировать не надо)
4.самый скучный:здесь больше команд-Фулхэм,Боро,Бирмингем,Сандерленд(иногда и Болтон)...Вы попраьте если где-нибудь ошибся!!!
5.самый зрелищный:и здесь их 3-Шпоры-Рединг,Помпи-Рединг,Челси-Вилла(а возможно и Виган-Блэкберн).
6.самый скучный:не припоминаю (но возможно что с участием Боро).
7.самый красивый гол:Нани со шпорами,Дистин со сороками,Кэхил со аристократами,Шарнер не помню с кем...Вы надеюсь продолжите список...:)
8.Из игроков открытием можно считать:Мварувари по результативности...Агбонлахор,и куда уж здесь без Петрова!!!!
9.разочарованием-Бент(20 млн.за игрока который в прошлом сезоне колотил мячи везгде и всюду)
А так начал оочень сильно увлекаться Астон Виллой,чем-то этот клуб мне пригляделся :)
А как бы Вы подвели черты,ужасно интересно узнать Вашу точку зрения.
Жду с нетерпением.                                      С уважением,Артём


2008-01-04 22:13:01
   
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53
Доброго дня, Тёма!
Перше коло цього чемпіонату  - це ціле поле для роздумів.
1. До несподіванок також відніс би ще й Арсенал(після низки посередніх сезонів настав такий прогрес і це після від»їзду Анрі) та Астон Віллу - це вже не просто команда колишніх друзів-підопічних Мартіна О»Ніла, а колектив із сильними виконавцями в кожній лінії. (відмовився Мартін від тих хто допоміг йому в першому сезоні, а як в нинішньому чемпіонаті відродилися Мёльберг, Лаурсен). Нинішній тренер Вілли має чіткий план розвитку команди і вже від цього відштовхуючись купує потрібних гравців… Не виключено, що Вілла буде боротися в наступному сезоні за щось більше ніж кубок УЕФА.
2. Провал – несподіванка: Шпори!
Якщо падіння Болтона, Уігана все ж прогнозувалося –(Біг Сем пішов, а окрім нього ніхто не знав в якому напрямку спрямувати цю команду(про Уіган те ж саме можна сказати)), то тотнем , який підсилився хорошими гравцями на початку здивував і я думаю це пов»язано з тим що Мартін Йол як тренер перестав прогресувати ( ту ж саму гру ми спостерігали що й раніше в плані тактики, але раніше ф-сти виконували свої обов»язки набагато краще , а тут помилка за помилкою і відсутність нових ідей у тренера).
3. Найбільш, напевне, привабливий, красивий футбол у Арсенала, Ман Ютд.
4. А найбільш непривабливий(але не скажеш що не цікавий) у Боро, Болтона і Ман Сіті.
5. До найцікавіших ще можна додати поєдинок між Тотемом і Фулемом і Тотемом та Астон Віллою – обидва завершилися із рахунком 4-4 ( а гол ,який забив Камара через себе на останніх секундах поєдинку – це просто фантастика)
6. Можливо Ман Сіті – Сандерленд ( сам футбол нудний + в понеділок о 22.00 – одним словом було важко працювати)
7. Роналдо з Евертоном, Діабі з Дербі, Камара з Тотемом, Шева красень Астон Віллі поклав….
8. Відкриття : Елано,Петров, Санта Крус, Торрес, Мунтарі – тут, в принципі, ми знали що вони хороші ф-сти, але чи заграють в Англії?!!
Агбонлаор, Янг, Лаурсен, Бенджані, Карлтон Коул, К. Джоунс – це ті що вразили мене в сезоні нинішньому, але раніше цього ніколи не робили.
9. Розчарування : Бьянкі (схоже йому Англія «хуже Горькой редьки»), Бент (тут зрозуміло), Розеналь( в оборону Ньюкасла кого не постав – зіпсується захисник, хоча Давід ніколи супернадійним хлопцем не вважався, але думалося, що це на фоні всього ПСЖ так, а насправді по -іншому), ще Леру Літа із Редінга (чомусь прогнозував йому розквіт в цьому сезоні , а Копелл довіряє більше Дойлу та Кітсону)
Дякую за увагу!!!


2008-01-07 15:17:31
E-mail  
Katia_Aveiro
New member

Зарегистрирован: 2008-01-08
Сообщений: 1
Уважаемый, Александр Михайлюк! Меня зовут Катерина, я из Киева. Я обожаю футбол. Я смотрю Английскую Премьер-лигу, но и в других лигах тоже ориэнтируюсь. У меня к Вам вопрос, нельзя ли устроиться к Вам на канал в качестве комментатора?? Я обыскала весь интернет, что б найти телефон канала Спорт 1, но не нашла. Может Вы там спросите про меня? Я учусь на третем курсе в лингвистическом университете на факультете английский язык и второй иностранный (французкий), а так как много матчей Англ Прем Лиги идут по субботам и воскресениям, я б могла попробывать себя в качестве комментатора. Игроков я знаю по-фамильно, в позициях и правилах тоже разбераюсь. Кстати, если что, то могу даже перевести какую-либо информацию с английского языка, а то недавно была жеребьевка и мне было больно смотреть, что там у Вас не знают английский (ну не все, но есть такие). Вообщем хочу работать у вас комментатором, спросите возможно ли это и ответьте мне пожалуйста. Спасибо.

2008-01-08 15:57:19
   
Лена
Member

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2007-11-16
Сообщений: 26
Спасибо за ответ, извините что задержалась с реакцией - уезжала в теплые края на "каникулы". Сразу скажу, что вы - единственный журналист, к которому у меня вообще возникли претензии по поводу его проф. работы, и то - исключительно потому, что я действительно вынуждена смотреть матчи с вашим "участием". Так что ваши предположения тут, увы, не верны -  у меня не склочный характер, просто я действительно засыпаю под ваш комментаринг, отвлекающий от событий на поле. Пример, кстати - Болтон-Блэкберн вы комментили? Заснула на 10-й минуте. Увы :с( И цель моей "отписи" на форуме - не задеть вас лично, а все-таки донести до вашего ведома, что вам есть над чем работать. Лично ли моё это мнение? Не думаю: по крайней мере в вашем комментаринге мне пока что (к счастью) не доводилось слушать финалы ЛЧ и подобные по масштабу матчи, а значит туда отправляют более профессиональных журналистов (btw, к Вацко и Джулаю у меня почему-то вопросов не возникло - обратили внимание?..), а значит вам есть над чем работать. Логичненько?

По поводу "шпор" - замените их на "хаммеров" (уж извините, на эмоциях не то слово написала) - и, надеюсь, вы вспомните тот матч. А может и нет - ваш магический антураж даже такой матч легко превращает в заурядное событие, - к счастью я смотрела его по Скай Спортс, и лишь повтор включила по Спорт-1, где и впечатлилась содержанием слогана "почувствуйте разницу". С "Ньюкалосм" - впечатления прошлых лет-с, с "шутками-прибаутками" вы восприняли как главную претензию, хотя упоминалось к слову... Ладно, не буду разбирать "поцитатно и методично" - просто пожелаю в новом году новых вершин в профессиональной деятельности.
Искренне желаю - я не злобная "шанувальныця", которой вы меня попытались представить, просто три "ваших" матча за один вечер я ниасилила. "Сломалась ложка у русского спортсмена".


2008-01-18 01:10:26
   
SteveY
Забанен

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2006-08-20
Сообщений: 403

Лена написал:

Спасибо за ответ, извините что задержалась с реакцией - уезжала в теплые края на "каникулы". Сразу скажу, что вы - единственный журналист, к которому у меня вообще возникли претензии по поводу его проф. работы, и то - исключительно потому, что я действительно вынуждена смотреть матчи с вашим "участием". Так что ваши предположения тут, увы, не верны -  у меня не склочный характер, просто я действительно засыпаю под ваш комментаринг, отвлекающий от событий на поле. Пример, кстати - Болтон-Блэкберн вы комментили? Заснула на 10-й минуте. Увы :с( И цель моей "отписи" на форуме - не задеть вас лично, а все-таки донести до вашего ведома, что вам есть над чем работать. Лично ли моё это мнение? Не думаю: по крайней мере в вашем комментаринге мне пока что (к счастью) не доводилось слушать финалы ЛЧ и подобные по масштабу матчи, а значит туда отправляют более профессиональных журналистов (btw, к Вацко и Джулаю у меня почему-то вопросов не возникло - обратили внимание?..), а значит вам есть над чем работать. Логичненько?

По поводу "шпор" - замените их на "хаммеров" (уж извините, на эмоциях не то слово написала) - и, надеюсь, вы вспомните тот матч. А может и нет - ваш магический антураж даже такой матч легко превращает в заурядное событие, - к счастью я смотрела его по Скай Спортс, и лишь повтор включила по Спорт-1, где и впечатлилась содержанием слогана "почувствуйте разницу". С "Ньюкалосм" - впечатления прошлых лет-с, с "шутками-прибаутками" вы восприняли как главную претензию, хотя упоминалось к слову... Ладно, не буду разбирать "поцитатно и методично" - просто пожелаю в новом году новых вершин в профессиональной деятельности.
Искренне желаю - я не злобная "шанувальныця", которой вы меня попытались представить, просто три "ваших" матча за один вечер я ниасилила. "Сломалась ложка у русского спортсмена".


Почему-то только сейчас заметил вашу перепалку с А Михайлюком.
Лена, что могу сказать... РЕАЛЬНО ГОНИТЕ... Это так, мягенько...
У всех бывают ошибки, но то что вы пишете про Александра... Если не слышать его комментарий, можно подумать, что Вы говорите про Дерепу.

P.S.
В какой газете Вы работатете и как вас там называют? Ссылочку киньте, плиииз...


_______________________________________
success is the sum of small efforts, repeated day in and day out...
--Robert Collier
STEVE YZERMAN
DETROIT RED WINGS

2008-01-18 01:36:12
   
unikal
Member

Откуда: Львів
Зарегистрирован: 2007-11-11
Сообщений: 226
Я взагалі-то теж засинав найбільше саме під коментарі Михайлюка, коли він на Мегаспорті працював. Тут слід зазначити, що я взагалі сплю мало -- по 4 години на добу, тому буває, що відключаюсь навіть під час трансляцій, але з О.Михайлюком таке було найчастіше. Просто тоді він як починав говорити -- так не замовкав ні на секунду, не давав ПРОАНАЛІЗУВАТИ сказане ним же, мозок втомлювався (власне про це я вже тут писав). Як зараз з цим -- не знаю (Спортів 1,2 не маю), але Лєну розумію, хоча й самого Олександра теж: видно, що все-таки старається, готується. Просто порадив би йому сприймати критику не як приниження, а як демонстрацію того, над чим саме треба працювати. Для його ж блага.

2008-01-19 00:56:53
   
Фанат Динамо
Member

Зарегистрирован: 2007-12-08
Сообщений: 402
Что вы от Дерепы хотите, если ему платят 30 грн. за матч?! :)

2008-01-20 00:58:57
   
JASON
Member

Зарегистрирован: 2006-10-05
Сообщений: 194

Фанат Динамо написал:

Что вы от Дерепы хотите, если ему платят 30 грн. за матч?! :)

Как, такому корифею жанра и только 30 :D

Есть доказательства, если "да" то пожалуйста ссылочку в студию :)


2008-01-20 01:01:33
   
Фанат Динамо
Member

Зарегистрирован: 2007-12-08
Сообщений: 402
Он сам так сказал.  www.sport.com.ua/live.phtml, находите в списке "Метра" и ищете этот вопрос-ответ. Там можно найти конфы от Реброва с Кличко до Дерепы с "украинскими Стивеном Спилбергом, Крисом Картером, Мартином Скорсезе и Федерико Фелинни в одном лице" Н. Рябовым.

Отредактированно Фанат Динамо (2008-01-20 02:23:07)


2008-01-20 01:13:15
   
Лена
Member

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2007-11-16
Сообщений: 26
Слушайте, Алекандр, ну вот пойтиме реально: как я могу считать, что вы "любите" свою работу и "готовитесь" к эфирам, если первые 10 минут трансляции вы теоретизируете по поводу Клинси и Моуриньо (т-есть ни о чем), не заметив ни одного события на поле (а они были), потом замечаете Манчини на трибунах и говорите, что "не знаете, кого он тут может высматривать" (феноменально... даже мой дедушка знает, кого "может высматривать" тренер Интера на стадионе Ливерпуля), и не говорите ни слова об акции болельщиков, на которую не то что намекают режиссеры трансляции, о которой просто кричит каждый кадр с трибун. И о которой прожужжали мониторы все английские СМИ.
При этом опять же - думаю что Джулай например все знает и про Манчини и про Коп, хотя не должен комментировать именно ЭТОТ матч - просто потому что футболом интересуется не "по долгу службы". И он не стал бы разводить из этого еще 30 миунт пустословия и теорий не глядя на поле и не замечая событий игры.

...и это только первые 12 минут вашего эфира... 
Я понимаю что вы думаете - зритель тупой и "не прохавает" разницы. просто учтите - вы не на общедоступном Мегаспорте, тут люди специально платят деньги (я плачу достаточно много) за то, чтобы смотреть футбол, а значит воспринимают его не на уровне "оооо, вон мячик покатился" - а чуть-чуть глубже. Для простачков ваш комментарий, конечно, покатит... Другое дело что вас вынуждены слушать люди, которые футбол знают - а для них ваши пятиминутные пассажи о том, что Торрес техничный игрок на фоне "не знаю про Манчини" - малоприятное явление.


2008-01-21 22:38:02
   
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53

Лена написал:

Слушайте, Алекандр, ну вот пойтиме реально: как я могу считать, что вы "любите" свою работу и "готовитесь" к эфирам, если первые 10 минут трансляции вы теоретизируете по поводу Клинси и Моуриньо (т-есть ни о чем), не заметив ни одного события на поле (а они были), потом замечаете Манчини на трибунах и говорите, что "не знаете, кого он тут может высматривать" (феноменально... даже мой дедушка знает, кого "может высматривать" тренер Интера на стадионе Ливерпуля), и не говорите ни слова об акции болельщиков, на которую не то что намекают режиссеры трансляции, о которой просто кричит каждый кадр с трибун. И о которой прожужжали мониторы все английские СМИ.
При этом опять же - думаю что Джулай например все знает и про Манчини и про Коп, хотя не должен комментировать именно ЭТОТ матч - просто потому что футболом интересуется не "по долгу службы". И он не стал бы разводить из этого еще 30 миунт пустословия и теорий не глядя на поле и не замечая событий игры.

...и это только первые 12 минут вашего эфира... 
Я понимаю что вы думаете - зритель тупой и "не прохавает" разницы. просто учтите - вы не на общедоступном Мегаспорте, тут люди специально платят деньги (я плачу достаточно много) за то, чтобы смотреть футбол, а значит воспринимают его не на уровне "оооо, вон мячик покатился" - а чуть-чуть глубже. Для простачков ваш комментарий, конечно, покатит... Другое дело что вас вынуждены слушать люди, которые футбол знают - а для них ваши пятиминутные пассажи о том, что Торрес техничный игрок на фоне "не знаю про Манчини" - малоприятное явление.


«Свершилось»
Вперше за майже місяць з»явились конкретні факти помилок А. Михайлюка і чим не привід «полаяти» його одразу на форумі, зіграти ,скажімо так, на випередження,  поки не отямився і не згадав про, скажімо, Манчіні (про Клінсі та Моуріньйо велась розповідь довжиною в секунд 40 (не більше), а про агресивні настрої вболівальників я сказав у другому таймі і всім байдуже була це акція чи облігація)
У мене таке враження складається , що після розмови стосовно Манчіні, Ви з криками «УРА» побігли що є сили до комп’ютера і почали «судорожно» набирати текст із звичними язвами. Сюди ж ще кілька, на Ваш погляд, недоліків віднесли: бруду на голову мало не буває.
У мене інших версій з цього приводу немає.
Ви тут чимало пишете за мене: як я готуюсь, коментую, як мені «на блюдечке» приносять інформацію. Я , нажаль, не можу оцінити Вашу діяльність ( Ви лише погрожуєте оприлюднити видання, в якому працюєте), тому лише можу створити уявлення про Вас із Ваших критичних повідомлень. Я не хотів Вас образити – просто приблизно так само пишете Ви.


Зрозумійте мене правильно, я нормально сприймаю критику, але мене трохи дратує те що Ви із мінімуму інформації робите максимум висновків:
- приписуєте сюди всі англійські ЗМІ, всіх коментаторів для порівняння, всі канали, свого «дедушку»..
- розповідаєте про те, що слід читати всі без виключення англійські новини, як це робите Ви. Хоча я думаю, що основою для роботи є ВЛАСНІ спостереження і ВЛАСНІ думки.( але це не означає ,що не слід ігнорувати повідомлення, чи статті в ЗМІ). Звідси виходить ,що любов до своєї справи у нас з Вами різна: у Вас, приміром, її можна уявити у вигляді якогось англійського футбольного таблоїду(вибачте за слово)…
- стверджуєте, що треба коментувати кожен рух ф-ста на полі (ніби я не бачу і не коментую, що відбувається на полі і не кажу про це – а початок він на те і початок, щоб розповісти про склади, турнірну таблицю, про можливе звільнення – одним словом про найцікавіше – якщо про це говорити навіть в середині першого тайму – це буде нелогічно – це одна із елементарних речей, якої Ви, на жаль , не розумієте, тому що ніколи не коментували).

P.S.  Глибоко переконаний, що Вашу газету читають виключно обрані люди. І що платять Вони за неї більше ніж 1 гривня – тож глибина аналітики чемпіонату Англії безмежна…Можна втопитися…


2008-01-22 09:47:48
E-mail  
JASON
Member

Зарегистрирован: 2006-10-05
Сообщений: 194

A. Mihal` написал:

....

Доброго дня шановний пане, я не є частим слухачем Ваших коментарів, насправді я не пам"ятаю, коли останій раз Вас чув, тому про якість Ваших коментарів і Вашої підготовки до матчів мені судити важко, я хочу сказати про інший аспект.

Я розумію, що в сьогоднішньому суспільстві зокрема, та в журналістському середовищі зокрема популярний, плеканий, та процвітаючий культ хамства. На моїй пам"яті першим спортивним виданням, яке стало це відверто пропагувати культ це видання "Футбол". Я не хочу сказати, що там прям повально всі такі, проте коли я пару раз прочитав колонку головного редактора, та прочитав його відповіді фанатам футболу мені того вистачило, щоб не читати до далі те видання, та й взагалі не читати його. Що мова , що висловлювання, що метод подання інформації - в мене не викликали ніяких позитивних ємоцій, в мене склалося враження, що людина зовсім не має ніякої освіти, та й власне банально себе не поважає, раз так себе поводить. Проте реалії сьогоднішнього дня, що таких "профессіоналів" в нас дуже багато. Я вірю, що в тому виданні багато людей, та й сам головний редактор знають про футбол багато, та можуть розповісти багато цікавого, я чув, як журналіст видання - Шахов коментував матч з Джулаєм, він , як мінімум не зіпсував загальної картинки коментарю.
Я свідомий, що я один як покупець їх продукту - нічого не вирішую, проте питання: скільки людей, ще керуються такими ж мотивами, як і я, та й на скільки б зросло число їх клієнтів, якщоб трохи булоб інше ставлення цієї людини до своїх профессійних обов"язків.

Тепер ще предметніше :)
Ми - відвідувачі сйту та інші глядачі каналу є прямим покупцями Вашого товару, в данному випадку Вашого коментаря. Так основний покупець це компанії назразок "ВОЛІ", що надає послуги цифрового телебачення, проте , Ви самі чудово розумієте, що якщо б не було попиту серед глядачів, то "ВОЛЯ" б не купувала послуг "Поверхності". Тому , на мій скромний погляд, людина, яка є складовою прибутку компанії, з якого платиться Вам заробіиня платня, має право на висказування своєї думки, яка б вона не була. Знову ж таки 1 людина кардинально нічого не вирішує, проте вона може мати вплив на думку інших.

Думка, висловлена користувачем форума не була адресована керівництву компанії, не була відкритим листом з назвою "Будь-ласка, звільніть пана А. Михайлюка у зв"язку з його непрофессіональним ставленням до своїх обов"язків". Людина просто - напросто висловила свої думки стосовно Вашого коментарю певного матчу. Так : Вам може не подобатися думки висловленні користувачем, Вам може не подобатися манера їх висловлення, проте, якщо Ви - профессіонал, якщо Вам здається, що думки викладено у невідповідній формі, що викликає у Вас неповагу у Вас до дописувача, тоді чого Ви опускаєтесь до його рівня? Хоча я не дуже вже так і знайшов, що було вже такого у написаному, я сам розділяю думку щодо деякий коментарів, я не маю на увазі власне Ваш, бо нечасто чую Вас і тому не можу сказати, що віповідає сказаному, а що ні, "Другое дело что вас вынуждены слушать люди, которые футбол знают - а для них ваши пятиминутные пассажи - малоприятное явление." Робота деяких коментаторів на деяких трансляціях, не маю на увазі лише футбол, визивають саме такі емоції. Раніше я теж писав про такі явища, теж наводив приклади, проте зрозумів такі речі:
1. Це не моя виловлювати помилки та документувати для доказів
2. Людям, які відносяться до своїх обов"язків, так як вони відносяться і надалі будуть робити, як звикли.
3. Людям, на адресу яких пишеться, дуже ймовірно, що може бути байдуже до висловлюваного, а погані емоції будуть мати їх колеги, які сумлінно ставляться до своїх обов"язків, що сприйматимуть критику на адресу компанії, складовою якої вони є.

Як я писав вище: я теж раніше займався марною роботою - цитуванням помилок, тепер вже пишу лише про кричущі "шедеври". Я розумію, що багатьом "видатним" коментаторам ще далеко, до "корифея" жанру - пана Дерепи, те що він казав та в обсягу сказано, на мій погляд просто не можливо повторити: у футбольному розумінні , мабуть "найяскравішим" моментом був матч "Ліги Чемпіонів" "Арсенал"- "Динамо", коли він всю країну відправив до сну з думкою. як погано, що "Динамо" програло 1:0, та як тільки могли не зарахувати гол наших, хоча останнім кадром зі стадіону було табло вказуюче рахунок 1:1, проте всі. як люди освічені, та з сенсом повірили "профессіоналу" - коментатору. Яким же откровенням був день наступний та спортивні новини :D

Повертаючись до Вас: подивіться на число дописувань у Вашому топіку, та в топіку інших, не думаю, що ця Ваша відповідь до "Лена" збільшить їх число.

Завершити хотілося би підсумованням сказаного:
1. Будь-ласка, частіше використовуйте принцип старий як світ - " відностеся до інших так, як Ви хотіли, щоб вони відносилися до Вас"
2. Якщо дописувач не викликає поваги, поважайте себе.
3. Ви не один, Ви - складова колективу і сказане Вами може мати негативний вплив на них.

На цьому відкланююсь, з побажанням лише позитивних трудових звершень, творчих та життєвих успіхів, побільше розуміння до оточуючих.


P.S. Все вище написане не носить характеру повчань, а просто є проханням,відноситися більш толерантно до дописувачів форуму: вони не лише купують Вашу роботу, вони теж Ваші колеги - фани спорту.


2008-01-22 12:42:25
   
SteveY
Забанен

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2006-08-20
Сообщений: 403

JASON написал:

Як я писав вище: я теж раніше займався марною роботою - цитуванням помилок, тепер вже пишу лише про кричущі "шедеври". Я розумію, що багатьом "видатним" коментаторам ще далеко, до "корифея" жанру - пана Дерепи, те що він казав та в обсягу сказано, на мій погляд просто не можливо повторити: у футбольному розумінні , мабуть "найяскравішим" моментом був матч "Ліги Чемпіонів" "Арсенал"- "Динамо", коли він всю країну відправив до сну з думкою. як погано, що "Динамо" програло 1:0, та як тільки могли не зарахувати гол наших, хоча останнім кадром зі стадіону було табло вказуюче рахунок 1:1, проте всі. як люди освічені, та з сенсом повірили "профессіоналу" - коментатору. Яким же откровенням був день наступний та спортивні новини :D

P.S. Все вище написане не носить характеру повчань, а просто є проханням,відноситися більш толерантно до дописувачів форуму: вони не лише купують Вашу роботу, вони теж Ваші колеги - фани спорту.


2JASON: Вот ты и попался! :D Это был не Дерепа, а Семененко! Ошибочка вышла! Гы...
А по-моему это как раз и относится до "повчань"! Прицепились к человеку просто и всё. Цепляются за мифы какие-то. Нормальный коммент. Здесь у всех стили разные. За исключением Жураховского все журналисты тут новой формации и серьёзные профессионалы своего дела, но ещё раз повторю, они не могут и не должны копировать друг друга!


_______________________________________
success is the sum of small efforts, repeated day in and day out...
--Robert Collier
STEVE YZERMAN
DETROIT RED WINGS

2008-01-23 01:43:41
   
JASON
Member

Зарегистрирован: 2006-10-05
Сообщений: 194

SteveY написал:


А по-моему это как раз и относится до "повчань"! Прицепились к человеку просто и всё. Цепляются за мифы какие-то. Нормальный коммент. Здесь у всех стили разные. За исключением Жураховского все журналисты тут новой формации и серьёзные профессионалы своего дела, но ещё раз повторю, они не могут и не должны копировать друг друга!


Не знаю о каких ты мифах говоришь. Почему ты трактуеш написаное как тебе угодно я не знаю. Я просто пытался высказал свои мысли поповоду общения на форуме вот и всё. У каждого своё мнение, ты -  недоволен Жураховским, тут писали, что не всё радует в работе господина Михайлюка - сколько людей, столько и мнений ;)

P.S. Что до автора события в коментарии матча "Арсенал" - "Динамо", то всё может быть, может меня старческий замучил, хотя все знают, что Errare humanum est :)

Судя по твоей реакции, тебя порадовала моя ошибка, доволен, что смог доставить позитивные эмоции :)

Отредактированно JASON (2008-01-23 02:58:43)


2008-01-23 02:57:23
   
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53
Доброго дня,JASON. Я повністю розділяю Вашу думку і із задоволенням би ігнорував подібні повідомлення, але коли наприклад «мучает страшными мучениями такой вопрос» треба (на мій погляд) відповідати негайно. Хто знає що може трапитися?

До чого все це, в кожному повідомленні міститься якесь питання, і що слід вдавати ніби не захожу на свою сторінку,  і при цьому не потрыбно давати відповіді. Ось і доводиться відповідати …від щирого серця…


«Людина просто - напросто висловила свої думки стосовно Вашого коментарю певного матчу.
Вам може не подобатися думки висловленні користувачем, Вам може не подобатися манера їх висловлення, проте, якщо Ви - профессіонал, якщо Вам здається, що думки викладено у невідповідній формі, що викликає у Вас неповагу у Вас до дописувача, тоді чого Ви опускаєтесь до його рівня»
- тут все правильно на 100%.

Але В останньому повідомленні я написав «Я не хотів Вас образити – просто приблизно так само пишете Ви.» (даруйте що процитував себе), тобто це не постійна манера висловлювання , яка схожа на принцип «сам дурак», а поодинокий експеримент або ілюстрація, щоб показати як легко при бажанні і за допомогою фантазії із мухи можна зліпити слона.


2008-01-23 11:48:58
E-mail  
SteveY
Забанен

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2006-08-20
Сообщений: 403

JASON написал:

Судя по твоей реакции, тебя порадовала моя ошибка, доволен, что смог доставить позитивные эмоции :)


Рад что не обидел тебя! :)
Сорри за оффтоп!

Отредактированно SteveY (2008-01-24 01:08:42)


_______________________________________
success is the sum of small efforts, repeated day in and day out...
--Robert Collier
STEVE YZERMAN
DETROIT RED WINGS

2008-01-24 01:08:24
   
Fan_007
Member

Зарегистрирован: 2005-12-06
Сообщений: 11

A. Mihal` написал:


Лена написал:

Слушайте, Алекандр, ну вот пойтиме реально: как я могу считать, что вы "любите" свою работу и "готовитесь" к эфирам, если первые 10 минут трансляции вы теоретизируете по поводу Клинси и Моуриньо (т-есть ни о чем), не заметив ни одного события на поле (а они были), потом замечаете Манчини на трибунах и говорите, что "не знаете, кого он тут может высматривать" (феноменально... даже мой дедушка знает, кого "может высматривать" тренер Интера на стадионе Ливерпуля), и не говорите ни слова об акции болельщиков, на которую не то что намекают режиссеры трансляции, о которой просто кричит каждый кадр с трибун. И о которой прожужжали мониторы все английские СМИ.
При этом опять же - думаю что Джулай например все знает и про Манчини и про Коп, хотя не должен комментировать именно ЭТОТ матч - просто потому что футболом интересуется не "по долгу службы". И он не стал бы разводить из этого еще 30 миунт пустословия и теорий не глядя на поле и не замечая событий игры.

...и это только первые 12 минут вашего эфира... 
Я понимаю что вы думаете - зритель тупой и "не прохавает" разницы. просто учтите - вы не на общедоступном Мегаспорте, тут люди специально платят деньги (я плачу достаточно много) за то, чтобы смотреть футбол, а значит воспринимают его не на уровне "оооо, вон мячик покатился" - а чуть-чуть глубже. Для простачков ваш комментарий, конечно, покатит... Другое дело что вас вынуждены слушать люди, которые футбол знают - а для них ваши пятиминутные пассажи о том, что Торрес техничный игрок на фоне "не знаю про Манчини" - малоприятное явление.


«Свершилось»
Вперше за майже місяць з»явились конкретні факти помилок А. Михайлюка і чим не привід «полаяти» його одразу на форумі, зіграти ,скажімо так, на випередження,  поки не отямився і не згадав про, скажімо, Манчіні (про Клінсі та Моуріньйо велась розповідь довжиною в секунд 40 (не більше), а про агресивні настрої вболівальників я сказав у другому таймі і всім байдуже була це акція чи облігація)
У мене таке враження складається , що після розмови стосовно Манчіні, Ви з криками «УРА» побігли що є сили до комп’ютера і почали «судорожно» набирати текст із звичними язвами. Сюди ж ще кілька, на Ваш погляд, недоліків віднесли: бруду на голову мало не буває.
У мене інших версій з цього приводу немає.
Ви тут чимало пишете за мене: як я готуюсь, коментую, як мені «на блюдечке» приносять інформацію. Я , нажаль, не можу оцінити Вашу діяльність ( Ви лише погрожуєте оприлюднити видання, в якому працюєте), тому лише можу створити уявлення про Вас із Ваших критичних повідомлень. Я не хотів Вас образити – просто приблизно так само пишете Ви.


Зрозумійте мене правильно, я нормально сприймаю критику, але мене трохи дратує те що Ви із мінімуму інформації робите максимум висновків:
- приписуєте сюди всі англійські ЗМІ, всіх коментаторів для порівняння, всі канали, свого «дедушку»..
- розповідаєте про те, що слід читати всі без виключення англійські новини, як це робите Ви. Хоча я думаю, що основою для роботи є ВЛАСНІ спостереження і ВЛАСНІ думки.( але це не означає ,що не слід ігнорувати повідомлення, чи статті в ЗМІ). Звідси виходить ,що любов до своєї справи у нас з Вами різна: у Вас, приміром, її можна уявити у вигляді якогось англійського футбольного таблоїду(вибачте за слово)…
- стверджуєте, що треба коментувати кожен рух ф-ста на полі (ніби я не бачу і не коментую, що відбувається на полі і не кажу про це – а початок він на те і початок, щоб розповісти про склади, турнірну таблицю, про можливе звільнення – одним словом про найцікавіше – якщо про це говорити навіть в середині першого тайму – це буде нелогічно – це одна із елементарних речей, якої Ви, на жаль , не розумієте, тому що ніколи не коментували).

P.S.  Глибоко переконаний, що Вашу газету читають виключно обрані люди. І що платять Вони за неї більше ніж 1 гривня – тож глибина аналітики чемпіонату Англії безмежна…Можна втопитися…



А девушка Лена судя по всему представляет "авторитетное" издание под названием
ua-football...


2008-01-24 12:40:45
   
Тёма
Member

Зарегистрирован: 2007-01-22
Сообщений: 58
Леночка-дорогая,может хватит.Вы похоже на ноющию постоянно плаксу(на правду не обижаться).Сколько можно тероризировать Александра?? Только человек с помутневшм рассудком может твердить одно и тоже в течении месяца....НЕ СМОТРИТЕ И ВАМ СТАНЕТ ЛЕГЧЕ НА ДУШЕ!!!!!!!Потому что ЗАКОЛЕБАЛИ....УЖЕ!!! Хватит!!!

2008-01-25 21:46:47
   
Фанат Динамо
Member

Зарегистрирован: 2007-12-08
Сообщений: 402
Здравствуйте, Александр.
1. Куда пропал Владислав Плахотнюк? Насколько я помню, он исчез с эфира задолго до того, как Серия А ушла с СТБ.
2. Это правда, что у него есть эти связи в Италии, которыми он очень любил похвастаться во время трансляций?


2008-02-24 19:20:59
   
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53

Фанат Динамо написал:

Здравствуйте, Александр.
1. Куда пропал Владислав Плахотнюк? Насколько я помню, он исчез с эфира задолго до того, как Серия А ушла с СТБ.
2. Это правда, что у него есть эти связи в Италии, которыми он очень любил похвастаться во время трансляций?


Доброго дня.
1.Владислав тренує одну із юнацьких команд Києва, у якої, між іншим, останнім часом досить непогані успіхи.
2. Влад добре знає італійську, обожнює Фіорентину і при цьому є дуже комунікабельною та приємною людиною, тому дружні стосунки з деякими італійськими футболістами справді існують.


2008-02-25 11:37:59
E-mail  
zizu
Member

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2007-11-25
Сообщений: 24
Михаил,вы хороший коментатор не обращайте внимание на необаснованую критику,они вам завидуют что вы коментируете матчи,а они не могут себя реолизовать работая в какой то подуставшей газете и постояно хотят найти недостатки в вашем коментарии.Коментируйте в том  же духе у вас всё хорошо получается.

2008-02-29 09:17:47
   
sori
Member

Зарегистрирован: 2004-08-19
Сообщений: 449
саша а на стб был ещё  такой человек сергей панасюк кажется вы не знакомы с ним  ???????? что он сейчас делает если знаете может стоит его пригласить на спорт

2008-03-01 13:53:46
   
A. Mihal`
Member

Зарегистрирован: 2007-12-04
Сообщений: 53

sori написал:

саша а на стб был ещё  такой человек сергей панасюк кажется вы не знакомы с ним  ???????? что он сейчас делает если знаете может стоит его пригласить на спорт


Доброго дня!
Ми разом із Сергієм виграли конкурс комментаторів в 2002 році. Разом почали працювати на цій ниві,часто комментували разом.

Зараз Сергій Панасюк працює в "ГПК" спортивним журналістом. Ми досі підтримуємо дружні стосунки...


2008-03-02 12:47:33
E-mail  
Страниц:  1 2 3 4 5 6 ... 9   Тема закрыта
Перейти