Поверхность ТВ Поверхность ТВ
пятница, 26 апреля 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Архив рекламы | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Виктору Вацко Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 89 90 91 92 93 94 95
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

unikal написал:


Ні, не дебатами навіяно. Просто на повторі глянув:)
А коли кіпер з воріт виходить, він тим самим кут обстрілу зменшує. Саме тому, очевидно, і є правило "до удару залишайся на лініі". Якщо воротар вийде на 9 чи там на 5 метрів -- це вже просто не пенальті, а щось інше. Незалежно від рівня б'ючого :)


Вибачте за нескромність, але, якщо воротар вийде на 5 метрів, навіть такий "лісоруб" як я заб*є йому 7 пенальті з 10-ти. Підкреслюю: "ЛІСОРУБ" :)


2010-02-09 23:58:38
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

Anfield1984 написал:


Яких гравців Ви б віднесли до команди Вашої мрії? (якщо не секрет)


Їх дуже багато. Як сучаних, так і тих, що вже не грають. Моїми кумирами були Олег Блохін, Олег Протасов і Марко Ван Бастен.

А команду мрії з одного боку легко вибрати, а з іншого - дуже важко :)


2010-02-10 00:02:38
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

Khristoshin написал:

Christoff
так в таблице умножения куда меньше объектов, чем в языке:)

Виктор, можете дать свой e-mail, хотелось бы кое-что конфиденциально обсудить:)


viktor78@rambler.ru


2010-02-10 00:04:13
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

РТП написал:

Лігу чемпіонів виграє та команда ,яка на протязі сезону показує стабільну та потужну гру,або ж пік її гри приходить на весну.Як показує історія інколи цього є замало,щоб заволодіти цим трофейем.Вагомим фактором успіху  є  і везіння.
Як у житті так і у футболі торжествує справедливість.
Є одна команда,яка вже заслуговує на цей трофей.Команда останніми роками демонструє видовищний і потужний футбол як в чемпіонаті країни так і в ЛЧ.У команди є все:чудова налагоджена гра колективу,є свої лідери,і одна з потужних в світі середніх ліній.Цій команді не вистачає одиного компонента-везіння.
Фінал ЛЧ 2008 це яскраво показує.Ну і звичайно як не пригадати той фантастичний полуфінальний домашній матч в тому році проти каталонської команди.Тоді вся Европа тільки і говорила про іспанську армаду.Але хлопці з альбіону возили той колектив як забажаєш….і знову в той вечір фортуна відійшла від команди.
В розіграші головного турніру Европи вже давно ніхто не робив дубль(вже як 20 років нікому це не вдається,а так до 90-х років в кожному десятилітті робилися дублі,і бувало не один,а побити зараз рекорд 70-х років в цьому плані не те що важко,але нереально)Я натякаю на шанси Барселони в цьому сезоні.Я не знаю,але мені здається що команда не повторить свій успіх минулого року,хоча мені багато хто дорікає на протилежне.
Можливо я помиляюсь,але  від Барселони починає відходити везіння,і це не зважаючи що команда продовжує демонструвати потужну гру.Матч з Вільяреалом ,а особливо останній виїзний кубковий матч з Севільей це показав.Гра з Севільей це копія гри на Стемфорд Брідж.Гадаю що Барселона якраз і поступиться за рахунок не фарту,або ж помилки суддів
Ринат Ахметов тільки на 14 рік своєї діяльності виграв серйозний трофей.У Романа Абрамовича вже пішов 7 рік керування клубом.Порівнювати їх буде неправильно,адже ситуації і позиції у них зовсім різні.Я вважаю,що Абрамович вже заслужив на цей трофей
Хочеться почути вашу думку з цього приводу?


На щастя, трофеї виграють не президенти і їхні гроші.
Я дуже хочу, щоб Челсі виграв ЛЧ. Але не хочу говорити на тему "заслужив-не заслужив". Кажуть, щастить сильнішим. І МЮ в 2008-му був сильнішим. Мені аж ніяково стає від думки, що найпрестижніший клубний турнір світу міг виграти тренер, що очолив клуб "за блатом", внаслідок кабінетних інтриг... А Барса в 2009-му була на голову сильніша са весь світ. Було б найбільшою несправедливістю, якщо б вона тоді не виграла ЛЧ.
Це думка без емоцій. Час Челсі ще прийде. Зараз і команда, і тренер гідні титулів!


2010-02-10 00:12:41
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

aqvafreska написал:

вы было говорили что с вратарями сб германии всё решено Адлер, Нойер, Визе, а какже Бутт?


З Буттом у Баварії до кінця розібратися не можуть - довіряти, чи не довіряти :)
Я впевнений, що з воротарями Льов визначився. Не в правилах німців радикально щось змінювати на цій позиції.


2010-02-10 00:15:03
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

mozart написал:

Добрый вечер, Виктор.
Честно говоря удивлен что вы ведете в "Футболе" рубрику о Германии на русском. Вы ведь во Львове родились, если я не ошибаюсь :-) В связи с этим вопрос - в жизни Вы больше на каком языке говорите? А DEN и July? ;-)


А що тут дивного?
Так, я родом зі Львова. Так, ще десять років тому я фактично не розмовляв російською, або робив це з таким акцентом, що співрозмовнику важко було сховати посмішку. :)
Але для мене питання мови у побуті - не принципове. Моя дружина - з Дніпропетровська і ніколи українською не розмовляла. Для мене це не створює жодних проблем. А от син розмовлятиме українською - 100%.
Не важливо, якою мовою людина розмовляє. Адже чим більшою кількістю мов володіє людина, тим вищий рівень її особистої культури. Важливо, якою мовою людина думає. Я думаю українською.


2010-02-10 00:25:27
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

kubenio написал:

в последних 5 матчах Кельн забил 13 мячей может матч с шальке покажете:)?


А що, у програмі його немає? Я вибирав цей матч.


2010-02-10 00:27:16
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

Khristoshin написал:

Что ж вы так в Челси не верите? Правда я всегда замечал, что вы критикуете команды, которые поддерживаете. После Челси-Ливерпуль 4-4 вы в обзоре говорили, что с такой защитой Барса накидает валом мячей)) Ну будем верить в команду и Анчелотти. Рэгбистов осталось не много)


У "катал" (ви тільки не смійтеся, скоро всі "фєню" у школах вивчатимуть :) ) є таке прислів*я: "карта сльозу любить" :)


2010-02-10 00:29:48
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

ridan написал:

Вітя на рахунок Террі. Ситуація на стадіоні сидить батько з сином, і син запитує що такого зробив Террі? Що повинен відповісти батько? це зрозуміло смішно. Але це питання знайшов на одному з англійських сайтів.  зрозуміло що Террі - професіонал від ніг до голови, історія синіх. Але висновок один, Террі став заручником місіс Ванесс, але тоді він не думав про цього маленького хлопчика, який є його ідеалом у футболі, і про уболівальників Челси.


Що повинен вsдповісти батько - від батька залежить... Я б знайшов, що відповісти. Відповісти так, щоби не зруйнувати ідеал свого сина, а навпаки, зміцнити прагнення бути сожим на цю людину.

В Англії в опитуванні The Sun, прости Господи, більшість проголосувала за те, що Террі повинен залишитись капітаном збірної...

Отредактированно Vatsko (2010-02-10 00:42:22)


2010-02-10 00:42:03
   
kubenio
Забанен

Зарегистрирован: 2009-09-26
Сообщений: 37
наверное кельн по спорту 2 на первом бавария и байер


как вам жребий на евро что там немцы довольны =)??

помойму группа смерти да еще и с соседями можно сказать дерби вообщем будет жарко каковы вашы впечетления от жеребьевки??


2010-02-10 02:18:22
   
kubenio
Забанен

Зарегистрирован: 2009-09-26
Сообщений: 37
вы не подскажете кто будет ЛЧ коментирывать во сторник и среду??

в дуете с шаховым не планирете:)?


2010-02-10 02:25:27
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

kubenio написал:

наверное кельн по спорту 2 на первом бавария и байер


как вам жребий на евро что там немцы довольны =)??

помойму группа смерти да еще и с соседями можно сказать дерби вообщем будет жарко каковы вашы впечетления от жеребьевки??


А чого німцям бути невдоволеними?
Найбільше, що їх турбує - це перельоти до Казахстану з Азербайджаном.

У мене жодних вражень немає, оскільки це жеребкування ніяк нас не торкалося. Подивився на Шеву, Блохіна, Машу Єфросиніну... От і всі враження :)


2010-02-10 11:30:08
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

kubenio написал:

вы не подскажете кто будет ЛЧ коментирывать во сторник и среду??

в дуете с шаховым не планирете:)?


Насьогодні розклад такий:

Вівторок
Студія: Джулай, Босянок, Шахов
Мілан - МЮ - Босянок/Джулай
Ліон - Реал - Вацко

Середа
Студія: Джулай, Босянок, Вацко
Баварія - Фіорентина - Босянок/Вацко
Порту - Арсенал - Михайлюк


2010-02-10 11:55:28
   
Khristoshin
Member

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2009-11-16
Сообщений: 68
странно, почему Джулай отказался Порту-Арсенал комментить? Лучше него Порту наверно никто не знает. Жаль вас не будет во вторник, но тут видимо нужен был болельщик Реала)))

2010-02-10 15:11:20
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411
И по "Спорт 1" стоит "Порту" - "Арсенал"... :(

2010-02-10 17:05:48
E-mail  
Khristoshin
Member

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2009-11-16
Сообщений: 68
И по "Спорт 1" стоит "Порту" - "Арсенал"..


Ну так это центральный матч. естественно он будет на Спорт 1


2010-02-10 17:14:20
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

Khristoshin написал:

И по "Спорт 1" стоит "Порту" - "Арсенал"..


Ну так это центральный матч. естественно он будет на Спорт 1

Баварія - Фіорентина - центральный матч. На нём даже комментаторы центральные :)

"Порту" - "Арсенал" - это вообще не матч, как по мне...


2010-02-10 19:05:06
E-mail  
aqvafreska
Member

Зарегистрирован: 2009-10-05
Сообщений: 96

BuTbKa написал:


Khristoshin написал:

И по "Спорт 1" стоит "Порту" - "Арсенал"..


Ну так это центральный матч. естественно он будет на Спорт 1

Баварія - Фіорентина - центральный матч. На нём даже комментаторы центральные :)

"Порту" - "Арсенал" - это вообще не матч, как по мне...


а я лично тоже ждал что будет по спорту 1 центральный матч Порту - Арсенал
а про то что вообще не матч зачем зарекаться :)
что касается матча на альянс то думаю там будет попроще чем на драгау в смысле напряга, ну может там как раз и сыграют команды в самый открытый футбол со всех пар, но всеравно Порту- Арсенал будет поинтересней пара!


2010-02-10 19:25:59
E-mail  
aqvafreska
Member

Зарегистрирован: 2009-10-05
Сообщений: 96

Khristoshin написал:

странно, почему Джулай отказался Порту-Арсенал комментить? Лучше него Порту наверно никто не знает. Жаль вас не будет во вторник, но тут видимо нужен был болельщик Реала)))


тоже ждал коментарий Джулая к этому матчу, а так теперь разницы впринципе нет на каком канале смотреть :)


2010-02-10 19:30:24
E-mail  
Каталонець
Забанен

Зарегистрирован: 2009-10-26
Сообщений: 80
Центральний матч Бавария-Фіо...

2010-02-10 21:31:36
   
Wolodar
New member

Зарегистрирован: 2010-01-29
Сообщений: 2
Вікторе, ваш коментар чи позиція стосовно голкіперів національної збірної Німеччини, бо до ЧС-2010 залишаєтся все менше часу, а питань стає більше чим відповідей по "номеру один", як прийнято казати. Бо всі три претинденти (Візе, Адлер, Нойер) зовсім не вражають, тільки Нойер більш стабільніший.

2010-02-10 23:58:51
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

Wolodar написал:

Вікторе, ваш коментар чи позиція стосовно голкіперів національної збірної Німеччини, бо до ЧС-2010 залишаєтся все менше часу, а питань стає більше чим відповідей по "номеру один", як прийнято казати. Бо всі три претинденти (Візе, Адлер, Нойер) зовсім не вражають, тільки Нойер більш стабільніший.


І справді, цікаве зараз питання.
Нойєр - єдиний, хто грає фактично безпомилково. Це - факт.  Але в Адлера дуже міцні позиції після "фіналу" в "Лужніках". Льов визначився із єрархією:
№1 - Адлер; №2 - Нойєр; №3 - Візе. Я думаю, що лише форс-мажор щось змінить.


2010-02-11 22:16:40
   
MG
Member

Зарегистрирован: 2008-08-06
Сообщений: 13
Мої вітання, Вікторе!
Прокоментуйте, будь ласка, Челсі на виїзді цього сезону. Що трапилося? Наскільки я пам'ятаю, в минулому розіграші краще всіх в Англіі у гостях грав саме він. А зараз ситуація зовсім навпаки - команда регулярно втрачає очки, при чом від "пілотону". Проблема психологічна, команда по-різному настроюється на домашні та гостьові поєдинки, як вважаєте?


2010-02-12 14:27:36
   
rothoze
New member

Зарегистрирован: 2010-02-12
Сообщений: 4
доброго дня вікторе наскільки я знаю то ви фан бундесліги а за кого у ній вболіваєте ?????

2010-02-12 19:17:05
   
rothoze
New member

Зарегистрирован: 2010-02-12
Сообщений: 4
Цікаво дізнатися вашу думку про теперішню баварію чи на довго вистачить ось цього запалу у хлопців ван гала чи потрібні трансфери . чого очікувати від рібері

2010-02-12 19:21:23
   
Страниц: 1 ... 89 90 91 92 93 94 95   Тема закрыта
Перейти