Поверхность ТВ Поверхность ТВ
пятница, 1 июля 2022  

Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Архив рекламы | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Виктору Вацко Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 95
RainMan
Member

Доброго Дня Вікторе!
Є декілька питань до вас:
По-перше: Як вам відмова Англійськой федерації від ідеї про ліміт легіонерів, яку зараз пропонуе УЄФА і місье Платіні ?
По-друге: Передивившись матч Гамбуг-Вердер,є одне питаннячко - чи не здається вам що Гамбург надто вже <<увлекся>> оборонним футболом? Та й форвардів там в них зараз нормальних не бачу! Той же Зідан, майже нічого не демонструє, з того що він демонстрував в Майнці, Герерро дуже не стабільний, а придбання Оліча - зрозуміти важко,про інших помовчу. Звідци і виходить що у Красноштанників зараз брак забивного форвада, або я не правий?
По-трете: Під час матчу ви розповіли, що лідери Гамбуга і Вердера, Ван дер Варт і Діего, в літку можуть перейти у інші клуби, зокрема в Реал і Арсенал. Як ввіжаєте чи зможуть(якщо перейдуть туди звісно :) ) вони там заграти,особливо це стосуеться Раффи?

З повагою RainMan :)

Отредактированно RainMan (2007-12-03 09:32:14)

2007-12-03 09:23:58

Vatsko
Member

RainMan написал:

Доброго Дня Вікторе!
Є декілька питань до вас:
По-перше: Як вам відмова Англійськой федерації від ідеї про ліміт легіонерів, яку зараз пропонуе УЄФА і місье Платіні ?
По-друге: Передивившись матч Гамбуг-Вердер,є одне питаннячко - чи не здається вам що Гамбург надто вже <<увлекся>> оборонним футболом? Та й форвардів там в них зараз нормальних не бачу! Той же Зідан, майже нічого не демонструє, з того що він демонстрував в Майнці, Герерро дуже не стабільний, а придбання Оліча - зрозуміти важко,про інших помовчу. Звідци і виходить що у Красноштанників зараз брак забивного форвада, або я не правий?
По-трете: Під час матчу ви розповіли, що лідери Гамбуга і Вердера, Ван дер Варт і Діего, в літку можуть перейти у інші клуби, зокрема в Реал і Арсенал. Як ввіжаєте чи зможуть(якщо перейдуть туди звісно :) ) вони там заграти,особливо це стосуеться Раффи?

З повагою RainMan :)

Доброго вечора!

1. Я вважаю, що в Англії найоптимальніший із лімітів на легіонерів. Я вважаю, що в Англії найсильніший із національних чемпіонатів у світі. Навіщо реформувати те, що є практично ідеальним, а найголовніше - суперприбутковим?
Англія абстрагувалась від загальноєвропейської грошової одиниці, але ж тамтешній фунт від цього не став менш міцним :)

А те, що витворяє мсьє Платіні (я маю на увазі також і реформи єврокубків) - не що інше як політика у футболі. Це робота "на голоси" в майбутньому.

2. Як на мене, з форвардами у Гамбурга повний порядок.

Оліч - дуже сильний форвард, що він і почав доводити, як тільки його поставили в атаку. Раніше в Гамбургу він грав як лівий вінгер.

Герреро має величезний потенціал. Це видно. Він його іноді демонструє. Але це "іноді" трапляється дуже рідко. Наразі.

Зідан... Як на мене, він належить до типу гравців, яким потрібна безмежна тренерська довіра, а висока конкуренція лише заважає впевненості. У Кльоппа в Майнці Зідан виходив на поле у будь-якому стані. Згадайте, як він святкував свої голи. Він одразу біг обійматися до тренера. У Вердері чи Гамбургу такого не буде. Відтак, або Зідану потрібно змінювати себе, або він ніколи не гратиме у великому клубі.

Ви забули ще про Чупо-Мотінга. Фактурний, але пластичний, з хорошою технікою. Він чимось Златана Ібрахімовича нагадує. У нього все ще попереду.

Команда грає у сучасний прагматичний футбол. Він не захисний. Він просто дуже залежний від середньої лінії. Згадайте матчі з Дортмундом, Штуттгартом, Баварією (незважаючи на 1:1). Гамбург - це машина-позашляховик. Важка, потужна, але, коли набере обертів, неспинна.

3.Думаю, що Реал конкретно, а іспанський футбол взагалі, для Дієгу ідеальне місце продовження кар'єри після Вердера.

Стосовно Ван дер Ваарта... Для таких гравців, якщо обирати Англію, то тільки Арсенал. Мсьє Арсен має унікальне чуття на футболістів, що здатні посилити його команду. Особливо тих, за яких потрібно платити великі гроші (Рейєс виняток, але радше через власний характер). І Глєб, і Росіцкі, котрі прийшли із Бундесліги і, в принципі, вважались конкурентами за місце у складі (в Німеччині обидва грали на позиції №10), успішно грають пліч-о-пліч. Мені, чесно кажучи, аж цікаво - Рафа третім буде? :)

2007-12-03 20:12:13

zizu
Member

Виктор,скажите чего не хватает игрокам Киевского Динамо для достижения приемлимых результатов.Руководство клуба создали на мой взгляд приличные условия для нормальной работы,но когда игроки выходят на поле нет искры в глазах футболистов,мотивации и характера.Я уже не знаю,где найти волшебную таблетку чтоб команда снова заиграла.

2007-12-04 22:24:39

zizu
Member

Виктор,планируется на поверхности чисто футбольный канал

2007-12-04 22:30:47

Vatsko
Member

zizu написал:

Виктор,скажите чего не хватает игрокам Киевского Динамо для достижения приемлимых результатов.Руководство клуба создали на мой взгляд приличные условия для нормальной работы,но когда игроки выходят на поле нет искры в глазах футболистов,мотивации и характера.Я уже не знаю,где найти волшебную таблетку чтоб команда снова заиграла.

Всі питання зводяться до однієї відповіді: СИЛЬНИЙ, АВТОРИТЕТНИЙ, ДОСВІДЧЕНИЙ ТРЕНЕР!

2007-12-05 16:09:52

Vatsko
Member

zizu написал:

Виктор,планируется на поверхности чисто футбольный канал

З цим питанням Вам до Діми Джулая.

2007-12-05 16:10:28

zizu
Member

Виктор,как вы считаете какая причина провала Шахтёра в ЛЧ. На мой взгляд это недооценка соперника в вчерашнем матче ,а так же провал  обороны во всей лиге.Ахметов кажется ошибся когда приобретал Кастилио и Вильяна,они 39.мил.не стоят,за эти деньги можно было купить нормальных защитников и добротного опорника

2007-12-05 16:56:11

DYM
Member

здравствуйте, Виктор! читал здесь на форуме, что вы увлекаетесь серией FM. Играли ли в FM 2008? Если да, то какие впечатления?

2007-12-05 20:42:02

Vatsko
Member

zizu написал:

Виктор,как вы считаете какая причина провала Шахтёра в ЛЧ. На мой взгляд это недооценка соперника в вчерашнем матче ,а так же провал  обороны во всей лиге.Ахметов кажется ошибся когда приобретал Кастилио и Вильяна,они 39.мил.не стоят,за эти деньги можно было купить нормальных защитников и добротного опорника

Наскільки мені відомо, Луческу на тренуваннях акцентує свою увагу насамперед на атакувальних діях команди. Для чемпіонату України це потрібно. Для Ліги чемпіонів, як з'ясувалося, ні. Також, очевидно, що продати Тимощука за 20 мільйонів було легше, ніж знайти йому адекватну заміну.

Якщо говорити про трасфери, і це стосується не лише Кастільйо та Вілліана, то ціни на них продиктовані умовами ринку. Вони - футболісти пристойного рівня, і попит на них був серед клубів чемпіонатів топ-5. В такій ситуації гравець пристойного рівня приїде в Україну тільки зваблений мільйонами. За Кастільйо пропонували 6-8 мільйонів Євро. І лише більш ніж вагома різниця у цифрі, а також більш ніж солідна зарплатня "чистими" зробили уругвайо-мексиканця "помаранчево-чорним".

Але ж це гроші Рината Ахметова. Чого нам їх рахувати? Купив, то й купив. Луческу, наскільки мені відомо, закохався в Кастільйо ще під час минулої ЛЧ і марив цим гравцем. От тепер нехай Сер Мірча чухає собі потилицю і думає, як дивитися увічі президенту.

Я уже тут писав, що пенальті і я вмію бити непогано. І трансферна вартість значно нижча за Лукареллі і Кастільйо :)

2007-12-07 00:57:02

Vatsko
Member

DYM написал:

здравствуйте, Виктор! читал здесь на форуме, что вы увлекаетесь серией FM. Играли ли в FM 2008? Если да, то какие впечатления?

Доброго вечора!

Є таке хобб, але ФМ-08 ще не грав. Замовлю собі цю гру (в Україні поки ліцензії не бачив). Поки не до цього. Але я вже точно знаю, що треба придбати Брено і Лулінью :)

2007-12-07 01:00:20

Фанат Динамо
Member

Добрый день, Виктор! Можно ли чаще привлекать к трансляциям А.Шахова, и не только на пятничные трансляции Бундеслиги? Я понимаю, у него много работы, особено в воскресение. Ну хотя бы в субботу!

2007-12-11 12:37:09

Vatsko
Member

Фанат Динамо написал:

Добрый день, Виктор! Можно ли чаще привлекать к трансляциям А.Шахова, и не только на пятничные трансляции Бундеслиги? Я понимаю, у него много работы, особено в воскресение. Ну хотя бы в субботу!

Доброго дня!
В Андрія і в суботу багато роботи.

2007-12-11 16:23:50

Viktorian
Member

Чесно вірив в перемогуарсенала навіть хотів замутити експрес на його фору і фору лівера! А ви не ставили?

2007-12-17 23:11:39

Vatsko
Member

Viktorian написал:

Чесно вірив в перемогуарсенала навіть хотів замутити експрес на його фору і фору лівера! А ви не ставили?

Я роки 3 вже не роблю ставок. Тільки в колі близьких друзів і тільки на наші улюблені напої. :)

2007-12-19 00:23:02

Viktorian
Member

Vatsko написал:

Viktorian написал:

Я роки 3 вже не роблю ставок. Тільки в колі близьких друзів і тільки на наші улюблені напої. :)

Чому кинули якщо не секрет?

2007-12-19 20:13:20

Vatsko
Member

Viktorian написал:

Vatsko написал:

Viktorian написал:

Чому кинули якщо не секрет?

Не секрет. Не люблю і не вмію програвати. Кілька років тому на один "вірняк" було поставлено дуже пристойну суму грошей. "Вірняк" не зіграв. Після чого я сказав собі: "Стоп!"

Загалом, у протистоянні "я vs букмекери" я переміг :)

2007-12-29 00:53:54

Zabe;
Member

Добрый день, Виктор!

С наступающим Вас Новым годом!

Хотелось бы спросить Вас, как Вы оцениваете прошедший год в футбольной Германии вообще? У меня на своём блоге ( http://blogs.football.ua/authors/bayernmunich/ ) довольно обширная серия статей, посвящённая итогам года, теперь же интересно узнать Ваше мнение.

С уважением,
Денис

2007-12-30 22:51:58
E-mail | http://ru-zabel.org  
Vatsko
Member

Zabe; написал:

Добрый день, Виктор!

С наступающим Вас Новым годом!

Хотелось бы спросить Вас, как Вы оцениваете прошедший год в футбольной Германии вообще? У меня на своём блоге ( http://blogs.football.ua/authors/bayernmunich/ ) довольно обширная серия статей, посвящённая итогам года, теперь же интересно узнать Ваше мнение.

С уважением,
Денис

Вітаю, Денисе!

З Вашого дозволу, я відповім 1 січня. У мене є свій хіт-парад. Трохи допрацюю і викладу сюди. А потім уже уважно почитаю Ваші статті. Щоби не бути плагіатором  і по-чесному порівняти наші думки :)

2007-12-31 16:07:36

Vatsko
Member

Любі друзі! :)

Вітаю вас із наступаючим Новим роком!

Здоров'я вам і вашим рідним! Нехай усі невдачі та поразки залишаться у минулому, а в 2008-му на вас чекають виключно ПЕРЕМОГИ у всіх ваших добрих справах!

З повагою, Віктор Вацко.

2007-12-31 16:08:48

Тёма
Member

Вас тоже дорогой наш Виктор поздравляем!!!
Желаем здоровья,счастья,благополучия,любви,и професионального коментария(как есть сейчас) :)....Успехов Вам в новом 2008 году!!!!
                                                                       С уважением,Артём

2007-12-31 17:13:22

Zabe;
Member

Виктор!

Мы Вас поздравляем с Новым Годом и очень счастливы, что смогли этот год провести, общаясь с Вами. С профессиональной точки зрения, которая, конечно, и мало что значит в общем, побольше удачных репортажей и побольше прекрасных матчей, на которых Вы будете работать! С личной же стороны, Виктор, желаем Вам улыбки, потому что без неё трудно и с ней всегда преодолешь все невзгоды, конечно, здоровья, успехов и счастья. Любите и будьте любимы! Ну а с футбольной - побольше Вам побед "Челси", но с одним исключением - когда "синие" не будут играть с "Баварией" :)))

С уважением,
Денис

2008-01-01 09:54:20
Vatsko
Member

Дякую за привітання!

Обіцяний мій "Бундесхітпарад"!

Гол

1. Дієгу (30 тур сезону 2006-2007 «Вердер» - «Аахен» 3:1). Майже легендарний гол з 62,5 метра!!! Останній в матчі.
http://www.youtube.com/watch?v=nUXDh7xs ... re=related

2. Дієгу (13 тур сезону 2007-2008 «Вердер» - «Карлсруе» 4:0). Відкрив рахунок. Фантастично миттєво розібрався в епізоді і своєчасно виконав ідеальний за силою і влучністю удар, яким перекинув кіпера Карлсруе Корнецкі.
http://www.youtube.com/watch?v=-FaVRYTkn9g

3. Андрій Воронін (29 тур сезону 2006-2007 «Баварія» - «Байєр» 2:1). «Байєр» програв. Цей гол нічого не вирішив. Але забити Кану практично з 0-вого кута!!! Сам Андрій назвав цей гол своїм найкращим у Бундеслізі.
http://www.youtube.com/watch?v=IyBSwWidIUg

Гравець

1. Дієгу. На моїй пам’яті провалив лише одну гру – з «Дортмундом» у нинішньому сезоні, коли менш ніж за добу до матчу повернувся із збірної. Геній.
2. Рафаель Ван Дер Ваарт. Інший геній. Менш яскравий за Дієгу у «Вердері». Проте не менш корисний для «Гамбурга».
3. Франк Рібері. Гравець року у Франції. Зупинити його можна тільки фолом. Напевне найшвидший гравець Бундесліги. Говорять, у «Баварії» Шлаудрафф швидко бігає... Але, якщо Франк мчить за м’ячем, то Ян, мабуть, більше за «Паулянером». :)

Тренер
1. Хуб Стевенс («Гамбург»). Ця людина не лише зуміла врятувати Гамбург від вильоту, а й через Кубок ІНТЕРТОТО вийти з командою до Кубка УЄФА і зараз боротися за чемпіонство.
2. Армін Фі («Штуттгарт»). Чемпіон! Не з «Баварією»! А більше нічого й не потрібно.
3. Едмунд Беккер («Карлсруе»). Найвидовищніша команда 2-ї Бундесліги минулого сезону не лише не загубилася в еліті, а й стала найбільшою сенсацією старту сезону нинішнього.

Команда
1.«Вердер». Як би там не було, всі ми у футболі чекаємо насамперед на голи. У «Вердера» із цим питанням повний порядок. Навіть без Клозе :)
2.«Штуттгарт». Сенсаційний чемпіон. Просто видовищна команда, на гру якої приємно дивитися.
3.«Баварія». Якби не провалили минулий чемпіонат, були б у хіт-параді першими :) Я не фан «Баварії», але її ігри нинішнього сезону пропускати гріх :)

Матч
1.Боруссія Д – Шальке 2:0 (33-й тур сезону 2006-2007). Господарям нічого не потрібно. «Шальке» необхідна перемога, щоби однією рукою торкнутися салатниці. «Але це ж дербі», - говорив після перемоги Дортмунда Томас Долль... Ага! Розкажіть це донецьким «Шахтарю» і «Металургу» :)
2.Штуттгарт – Баварія 3:1 (13 тур сезону 2007-2008). Здавалося, цю «Баварію» не може зупинити ніхто. І зовсім уже ніхто не сподівався, що зробить це кризовий «Штуттгарт». Ах, як вони грали!!! :)
3.Шальке – Гамбург 0:2 (24 тур сезону 2006-2007). Хуб Стевенс дав своєму колишньому клубу справжній урок катеначчо, футбольного терпіння і разючих контратак. Саме цей поєдинок став для мене символом ренесансу «Гамбурга».

Трансфер
1.Рібері.
2.Тоні.
3.Клозе. Дозволю собі резюме по трьом одразу. Саме через наявність в «Баварії» таких футболістів, команда  лідирує, а «Альянц-Аріна» завжди заповнена практично на 100 відсотків, ну і я стараюсь матчі «Баварії» пропускати не частіше за матчі «Челсі» :)

Найгірший трансфер

1.Карлос Альберто («Вердер»). Рекордне придбання «Вердера». Майже 8 мільйонів євро!.. Ну хворий він, хворий! Загадкова хвороба для німців, які не читають українських газет :) Так само хворіють половина футболістів київського «Динамо» і донецького «Шахтаря». Класна зарплатня, тривалий контракт... І ми любимо футбол за те, що після нього :)
2.Аїлтон («Дуйзбург»). Руді Боммер хотів від нього голів, а отримав геморрой. Востаннє цей дядечко грав у футбол ще в «Шальке». Потім головним чином думав про гулянки і бичків на своєму бразильському ранчо. У «Дуйзбургу» за неповні півроку своїм дуркуванням устиг довести тренера до сказу.
3.Гледсон («Штуттгарт»). Армін Фі бачив у екс-лідерові «Ростока», одному із найсильніших центрбеків 2 Бундесліги минулого сезону,  змінника важкотравмованому Дельп’єру. Але після червоної картки в кубковому матчі з «Вісбаденом» за удар Атема поставив на Бразильцеві хрест. Щасті, що прийшов Гледсон як вільний агент. Тому зараз не шкода відправити його назад до «Ростока».

Розчарування
1.Боруссія М. Коли із еліти вилітає титулована команда із величезними традиціями, котра регулярно збирає по 50 тисяч глядачів, ну як же тут без розчарування. Нудотна гра в минулому сезоні і заслужене дно Бундесліги.
2.Боруссія Д. Коли у Дортмунда були фінансові проблеми, у грі були стабільність і порядок. Коли команда проблеми вирішила і почала посилення складу, тут же періодично стала з’являтися у зоні вильоту. Томас Долль, який навесні став месією, нічого не може зробити, аби аутсайдера повернути на лідерські щаблі. Цікаво, він допрацює до кінця сезону?
3. Лукаш Подольскі. «Принц Польді» перетворився у «Баварії» на «жебрака», не витримавши конкуренції з Макааєм і Пісарро. На що він розраховував після приходу Тоні і Клозе? Цьогоріч Подольскі більше роздавав інтерв’ю, аніж грав у футбол. Справді, першим хлопцем на селі бути легше... Он «Дуйзбургу» нападники потрібні...

Збірна року:
Ми зіграємо зе схемою 4-1-3-2. Думаю, якщо б обійшлось без травм і дискваліфікацій, ця команда була б мінімум у зоні Ліги чемпіонів :)

Рене Адлер (Леверкузен). Зумів витіснити зі складу Йорга Бутта, який проводив БЛИСКУЧУ першу половину минулого чемпіонату. За рік не можу пригадати жодної серйозної помилки (у конкурента із «Шальке» Нойєра такі були), натомість є багато прикладів супернадійної гри.

Рафінья («Шальке»). Йому лише 22, але альтернатив на правому фланзі найсильнішого захисту Ліги йому немає. Шалено готовий фізично! Натхненний, гострий і непередбачуваний в атаці, але при цьому не забуває про головні обов’язки. Як на бразильця несамовито непоступливий у єдиноборствах. Боєць!

Марсело Бордон («Шальке»). Генерал оборони «Шальке», який лише своїм виходом на поле вселяє впевненість усьому квартету «дефендерів». Позиція! Гра головою! Майже не програє єдиноборств! Але при цьому дуже небезпечний в атаці при стандартах, адже не лише смертельно замикає навісні передачі, а й може вбивчо виконати штрафний лівою ногою.

Пер Мертезаккер («Вердер). Захист «Вердера» виглядає неприступним, тільки коли Мерте у формі. Варто Перу загрипувати, як суперник забиває «Вердеру» по 3-4 за матч. Дуже небезпечна бойова одиниця при виконанні зелено-білими стандартів.

Філіп Лам («Баварія). Жозе прагнув отримати його в «Челсі». Зараз за нього «Баварія» б’ється із «Барсою». За останні сезони найстабільніший із захисників гранда Бундесліги і збірної Німеччини.

Фрінгс (Вердер). Динамо-машина «Вердера». Харизматичний лідер команди. Неймовірний характер бійця, підкріплений високим рівнем майстерності. Його цінність для команди розумієш, коли «Le Roc» відсутній в іграх «Вердера» проти сильних суперників.

Дієгу («Вердер»). Як то кажуть, no comments. Чує моє серце, що влітку трансфер Дієгу до мадридського «Реала» принесе Бремену дуже хороші гроші.

Рафаель Ван дер Ваарт («Гамбург»). Ну не даремно ж його називають «Маестро». Якщо говорити про атаку, на полі він уміє все. Один із тих, хто став ключовою постаттю в успіху «червоноштанників» у боротьбі за виживання в 2-му колі минулого чемпіонату. Однозначний лідер команди в нинішньому сезоні. Дивно, але не зламався після провальних спроб перейти до «Валенсії». «Ювентус» пропонує за нього 15 мільйонів євро? Ха-ха! Наївні! 25 мінімум. Хоча для «Гамбурга» голландець – безінний.

Франк Рібері («Баварія»). Той, кого не вистачало «Баварії» в минулому сезоні. Той, кого не вистачало Бундеслізі. Спостерігати за його грою – справжня насолода.

Маріо Гомес («Штуттгарт»). Він став найкращим гравцем Бундесліги за підсумками минулого чемпіонату. Його команда стала чемпіоном. Цього року він немало пропустив через травми, але переважна більшість із його 13-ти м*ячів у Бундеслізі були дуже важливими для «Штуттгарта».

Теофаніс Гекас («Бохум»-«Леверкузен»). Якщо людина забиває 21 м*яч за рік, половину якого не грає в стартовому складі свого клубу, то як її не взяти до символічної збірної? Гекас «присадив» на «Сіртакі» як фанів «Бохума», так  і «Леверкузена». І значно дешевший за Тоні і Клозе :)

2008-01-01 21:51:40

Zabe;
Member

Ян, кстати, поминая прошлогодние приключения за "Алеманию", за "Паулянером", как, впрочем, и любым другим пивом, сбегать не против :) Но такой уж он. По сборной не поспоришь - просто железный состав. И правда, главное, чтобы в нём Марио и Рафаэля травмы обходили стороной.

Огромное Вам, Виктор, спасибо, что не поленились! Я же в ответ свою сборную составлю. Сыграем по схеме 4-1-3-1-1. Т.е. 4 защитника, один опорник, два фланговых, один под нападающим и один чистый нападающий.

1. Рене Адлер. По симпатиям я бы, конечно, поставил на первую строчку Оливера Кана, но не по игре. Несмотря на заявления Зеппа Майера про топ-форму Оливера, Рене намного сейчас сильнее и по праву лучший голкипер бундеслиги.

2. Марсель Янсен. Тяжёлый вопрос. Но Марсель, перешедши из Гладбаха, доказал, что способен быть здесь... Может быть, конечно, пока не мега-звездой, но очень видным игроком.

3. Марсело Бордон. Наверное, лучший игрок "Шальке" и лучший защитник первой половины чемпионата 07/08. Просто гениальная игра, как всегда. И ведь действительно, "Генерал"!

4. Лусио. Оттмар Хитцфельд нашёл возможность всулить Лусио одну простую вещь. И Лусио стал таким же "Генералом" обороны, каким "Генералом" является сам Хитцфельд. Будущий капитан "Баварии", просим любить и жаловать!

5. Филипп Лам. Оборона какая-то "баварская" получается... Может быть, тут сказывается и моя приверженность к "красным". Но то, что Лам лучший краёк Бундеслиги - тут нужно что-то ещё говорить?

6. Зе Роберто. Именно тот, кто нужен. Прекрасные подключения к атаке, прекрасная работа в обороне. Работящий и прекрасный бразилец, возвращению которого можно только порадоваться.

7. Диего. Что тут сказать, наверное, самый именно выразительный игрок Бундеслиги последних двух сезонов, прекрасное приобретение для "Вердера". Если он перейдёт в "Реал" именно к Шустеру - я не буду против. Симпатизирую Бернду :)

8. В центре полузащиты - Торстен Фрингс. Этакий армейский "дед" для Бремена. Царит на поле и не должен стесняться этого. Без Торстена команде правда очень трудно.

9. Франк Рибери. Самое дорогое приобретение Бундеслиги в сезоне 2007/2008. Франк оправдывает свои средства, хотя я его не назвал лучшим игроком в составе "Баварии" нового сезона. Просто спадов у него было побольше, чем у Луки Тони.

10. Рафаэль Ван дер Ваарт под нападающим. Великолепный голландец вновь и вновь доказывает свой класс. Что он ещё продемонстрирует в следующей части сезона?

11. Единственный чистый форвард - Лука Тони. Лука - самый стабильный форвард Бундеслиги, действительно показывающий класс. Именно поэтому он - тут.

Чья команда лучше? ;)

2008-01-01 23:13:38
Zabe;
Member

Оттмар Хитцфельд летом покидает пост главного тренера "Баварии". Кто следующий на Ваш взгляд, Виктор?

С уважением,
Денис

2008-01-02 12:35:42
SteveY
Забанен

Здравствуйте, Виктор!
С Новым Годом!!! Здоровья, удачи, творческих успехов!
"БУНДЕСХИТПАРАД" просто ВЕЛИКОЛЕПЕН!!! Спасибо вам!

DETROIT RED WINGS

2008-01-02 18:11:13

Страниц: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 95   Тема закрыта
Перейти