Поверхность ТВ Поверхность ТВ
четверг, 25 апреля 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Архив рекламы | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Виктору Вацко Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 95
RainMan
Member

Зарегистрирован: 2007-08-14
Сообщений: 36
Доброго вечора Вікторе!
1-Нещодавно довелось перечитати деякі статі відомого українського тиждневика про Баварію Мюнхен та їх традиції!В них також є і Румменіге, Мюллер, Бекенбауер та ін.(Скоро мабуть і Шолль з Каном будуть), і я не як не можу збагнути чому їм вдається так гарно виступати а ДК ні, причини падіння ДК мені зрозумілі, але чому майже в таких же умовах(з поправкою на силу Чемпіоната Німеччини ) Баварська сім'я досягла успіхів?
2-Також <<вражае>> мене в останній час Мілевський - де подівся той хлопець що забив панянкою Швейцарцям, та за яким стежили Порту та Лілль?
3-Передивився матч молодіжки Туреччина - Україна і зацепенів - ЯК і ДЕ <<старша>> збірна буде брати кадри!? А гра в нападі це вже діагноз від якого панацею знайдуть ще нескоро! Сумно - бо страна у якой кадровий потенціал вище ніж у Голандців та Португальців пасе задніх, чому так?
4-На останок хотілось зачепити питання коментаторів матчів збірної. Бо це вже переходить усі дозволені та не дозволені межі, їх не компетенція вбивае, а під їх дикцію хочеться спати, і коли дізнаешся шо Сахін це Шахін(і це ще дрібниці) або що той же Сахін зараз грае у дортмунді,(хоч вимикай звук і сам коментуй  :) ) вже незнаеш чи сміятись чи плакати!? Дуже сумую за часами вашої работи на Матчах збірної України.((((

З повагою RainMan  :)

Отредактированно RainMan (2007-10-14 20:44:33)


2007-10-14 20:29:15
   
SteveY
Забанен

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2006-08-20
Сообщений: 403
2RainMan:
Сорри что вмешиваюсь, просто не понимаю о ком идёт речь. Я смотрю Спорт1,2 почти круглосуточно. Эти каналы + моя работа = моя жизнь. Понятно что ТРИО Босянок-Вацко-Джулай БЕСПОДОБНО, но честно говоря не слышал такого уж плохого комментария как ты описываешь в исполнении других.


_______________________________________
success is the sum of small efforts, repeated day in and day out...
--Robert Collier
STEVE YZERMAN
DETROIT RED WINGS

2007-10-14 22:34:42
   
RainMan
Member

Зарегистрирован: 2007-08-14
Сообщений: 36
2SteveY:
Эх я передивився багато матчів в мене на кабелі тільки Спорт1 тому й доводиться дивитися інше а там .... , останній матч молодіжки тому підтвердження, а коментарі укр чемп. - ох((((

PS: Я теж доречі живу потакі формулі, майже - Спорт1+Тиждневик Ф.+моя праця+друзі=моє життя...


2007-10-14 23:11:34
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

SteveY написал:

Здравствуйте, Виктор!
Спасибо за ответ, тем более после такого тяжёлого матча-комментария как Шотландия - Украина. Может я ошибаюсь, но буквально в каждой строке ответа сквозила "повна виснаженiсть". Поэтому ещё раз благодарен за, как всегда, профессиональный ответ! Пожалуй всё реальней чем я написал.

Вы слышали??? Во-первых! С Фарерами на Олимпийском. Ну это ладно. Типа сложности с переносом и всё такое. А вот во-вторых!!! Цены на билеты... ОТ 70 до 200 гривен!!! В товарухе!!! С Фарерами!!!!! Да ещё после стольких обсеров Динамо и сборной!!! Пользуюсь вашей фразой: "Красенi!!!" Больше добавить нечего. Мы живём в Украине...

Что вы думаете по поводу Динамо и Дзакеррони?
Столько уже раньше было слухов про различных тренеров, что с трудом верится, что в Динамо вообще будет когда-то иностранный тренер. Просто очень уж настойчиво сквозит инфа про Дзака. И даже если случится чудо и он будет тренером Динамо, я не уверен что он подходит нам.


Доброго дня!

Стосовно матчу з Фаррерами. Я ОДНОЗНАЧНО вважаю, що цю гру потрібно було проводити не в Києві. Якщо проблема у відновленні гравців, то ті ж Дніпропетровськ, Донецьк мають ФАНТАСТИЧНІ бази. У тому ж Львові на збірну (навіть уже без турнірної мотивації), я переконаний, і за 200 грн. люди прийшли б і стадіон заповнили б! Все-таки у нас футбол і надалі існує насамперед для тренерів та гравців, а вболівальники - справа десята. На словах, звісно, ні, а от на ділі... Стосовно вартості квитків, коментувати тут нічого. Це бізнес. Тут можна заробити 200 грн., або... не заробити.

Стосовно Дзаккероні. У суботу перед грою розмовляв із І.М.Суркісом. Дзаккероні в "Динамо" не буде. Сказати чесно, для мене це було заспокоєнням. Відповідно, надалі всю інфу про Дзака в "Динамо" я ігноруватиму.

До речі, якщо Блохін все ж вирішить піти зі збірної, як на мене, буде великою помилкою з боку ІМС не заманити такого тренера в "Динамо". От тут і школа, і традиції, і знання, і характер поєднані найяскравіше.


2007-10-15 12:28:59
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

RainMan написал:

Доброго вечора Вікторе!
1-Нещодавно довелось перечитати деякі статі відомого українського тиждневика про Баварію Мюнхен та їх традиції!В них також є і Румменіге, Мюллер, Бекенбауер та ін.(Скоро мабуть і Шолль з Каном будуть), і я не як не можу збагнути чому їм вдається так гарно виступати а ДК ні, причини падіння ДК мені зрозумілі, але чому майже в таких же умовах(з поправкою на силу Чемпіоната Німеччини ) Баварська сім'я досягла успіхів?
2-Також <<вражае>> мене в останній час Мілевський - де подівся той хлопець що забив панянкою Швейцарцям, та за яким стежили Порту та Лілль?
3-Передивився матч молодіжки Туреччина - Україна і зацепенів - ЯК і ДЕ <<старша>> збірна буде брати кадри!? А гра в нападі це вже діагноз від якого панацею знайдуть ще нескоро! Сумно - бо страна у якой кадровий потенціал вище ніж у Голандців та Португальців пасе задніх, чому так?
4-На останок хотілось зачепити питання коментаторів матчів збірної. Бо це вже переходить усі дозволені та не дозволені межі, їх не компетенція вбивае, а під їх дикцію хочеться спати, і коли дізнаешся шо Сахін це Шахін(і це ще дрібниці) або що той же Сахін зараз грае у дортмунді,(хоч вимикай звук і сам коментуй  :) ) вже незнаеш чи сміятись чи плакати!? Дуже сумую за часами вашої работи на Матчах збірної України.((((

З повагою RainMan  :)


Вітаю!
Ви говорите про традиції і поєднуєте їх з такими поняттями, як спорт і бізнес. Традиції "Динамо" закладались в інший час і в ІНШІЙ КРАЇНІ. Якщо, наприклад, у 70-ті "Баварія" КУПУВАЛА гравців, то в "Динамо" їх ПРИВОЗИЛИ за вказівкою керівництва Республіки. Якщо "Баварія" ще з тих часів вчилася ЗАРОБЛЯТИ гроші, то "Динамо" починає думати, як заробляти гроші, лише в наш час.
Уже 20 з лишком років "Баварія" - виключно прибутковий клуб. Найгірший річний баланс у них за цей час був 0.
Та що там казати, якщо футбол у нас став професіональним (бодай за визначенням) лише якісь 15 років тому, і ще довго залишатиметься забавкою багатющих дядечок, яка, якщо і приносить прибутки, то дуже вже вони тіньові.
До того ж, не забувайте ще й фактор знаменитого німецького менталітету.

2. Не тягне він в "Динамо". Конкуренція дуже жорстка. Хоча, може й тренерам варто було трохи більше довіряти. Артем зараз взагалі, схоже, перетворюється на українського Девіда Бекхема. Матеріали про нього у "світській хроніці" перевершують статті "футбольні". Ну але це життя. І кожен сам вибирає свій шлях.

3. А чого ви дивуєтесь? Про це давно говорять. І це також питання менталітету. Ви думаєте, що у нас немає талановитих хлопчаків? Є! Тільки от більшість із них двічі влучивши по м*ячу, прочитавши про себе в газеті хороші слова та заробивши 500 долларів преміальних, думає, що спіймав Зідана за лисину, і починає: клуби, дєвкі, віскі... За що ми любимо футбол? За те, що після нього.

4. Так Роттердам від Дортмунда не так вже й далеко. Та й Голландія майже та ж Німеччина, тільки більш життєрадісна :) Тому яка різниця? :)


2007-10-15 12:53:20
   
Dyuha
Member

Зарегистрирован: 2004-08-25
Сообщений: 36

RainMan написал:



4-На останок хотілось зачепити питання коментаторів матчів збірної. Бо це вже переходить усі дозволені та не дозволені межі, їх не компетенція вбивае, а під їх дикцію хочеться спати, і коли дізнаешся шо Сахін це Шахін(і це ще дрібниці) або що той же Сахін зараз грае у дортмунді,(хоч вимикай звук і сам коментуй  :) ) вже незнаеш чи сміятись чи плакати!? Дуже сумую за часами вашої работи на Матчах збірної України.((((

З повагою RainMan  :)


Найцікавіше, що він і справді Шахін... :) Стверджую це на підставі того, що був на цьому матчі безпосередньо в Туреччині і сам чув як вимовляють його прізвище турки...
P.S. Пробачте за втручання в Вашу розмову...


2007-10-15 16:22:16
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

Dyuha написал:


RainMan написал:



4-На останок хотілось зачепити питання коментаторів матчів збірної. Бо це вже переходить усі дозволені та не дозволені межі, їх не компетенція вбивае, а під їх дикцію хочеться спати, і коли дізнаешся шо Сахін це Шахін(і це ще дрібниці) або що той же Сахін зараз грае у дортмунді,(хоч вимикай звук і сам коментуй  :) ) вже незнаеш чи сміятись чи плакати!? Дуже сумую за часами вашої работи на Матчах збірної України.((((

З повагою RainMan  :)


Найцікавіше, що він і справді Шахін... :) Стверджую це на підставі того, що був на цьому матчі безпосередньо в Туреччині і сам чув як вимовляють його прізвище турки...
P.S. Пробачте за втручання в Вашу розмову...



Найцікавіше, що ви маєте рацію :)

Турецькою це пишеться так: Nuri Şahin. І взагалі, в Туреччині він просто - Nuri.
А от в Європі його називають (і називали) і пишуть (і писали) як Nuri Sahin.  Давайте не будемо забувати, що Нурі у Туреччині навіть не жив (народився і виріс у Німеччині), і в Німеччині його називали саме Сахін. Звідси й непорозуміння.

А ще найцікавіше, що юридично він таки гравець Дортмунда. У Фейєноорді Нурі грає на правах оренди :)

До речі, подібна буква S тільки з трохи іншою рискою читається як Ш в чеських і словацьких прізвищах. Stanislav Šesták, Vratislav Greško, яких і в німецьких джерелах, і в англійських пишуть як Sestak i Gresko, насправді вимовляти треба як Шестак і Грешко, чого в Німеччині не роблять.

П.С.: Шкода, що Ви не чули, як турецький коментатор восени 2004-го вимовляв прізвище Пуканич :) Це було і Пуканчіч, і Пуканчік... Як завгодно, аже завжди неправильно. :)


2007-10-15 18:04:34
   
SteveY
Забанен

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2006-08-20
Сообщений: 403

Vatsko написал:

Стосовно Дзаккероні. У суботу перед грою розмовляв із І.М.Суркісом. Дзаккероні в "Динамо" не буде. Сказати чесно, для мене це було заспокоєнням. Відповідно, надалі всю інфу про Дзака в "Динамо" я ігноруватиму.

Ого! Инфа действительно не подлежащая обсуждению! Спасибо!

Ну в пятницу матч выбрали немцы! Стока ж матчей в туре шикарных, а они Коттбус - Дуйсбург. Я просто облизываюсь! Леверкузен - БД, Гамбург - Штуттгарт, а Вердер - Герта это вообще генератор случайных чисел. Единственное что в этом матче ясно, что должны на бол. 2,5 сыграть. Сорри, увлёкся, работа такая... :)


_______________________________________
success is the sum of small efforts, repeated day in and day out...
--Robert Collier
STEVE YZERMAN
DETROIT RED WINGS

2007-10-15 22:04:15
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

SteveY написал:


Vatsko написал:

Стосовно Дзаккероні. У суботу перед грою розмовляв із І.М.Суркісом. Дзаккероні в "Динамо" не буде. Сказати чесно, для мене це було заспокоєнням. Відповідно, надалі всю інфу про Дзака в "Динамо" я ігноруватиму.

Ого! Инфа действительно не подлежащая обсуждению! Спасибо!

Ну в пятницу матч выбрали немцы! Стока ж матчей в туре шикарных, а они Коттбус - Дуйсбург. Я просто облизываюсь! Леверкузен - БД, Гамбург - Штуттгарт, а Вердер - Герта это вообще генератор случайных чисел. Единственное что в этом матче ясно, что должны на бол. 2,5 сыграть. Сорри, увлёкся, работа такая... :)


На п'ятницю , коли є матчі збірних чи єврокубки, німці завжди виносять слабку гру.
Вердер - Герта більше 2,5 ? Після матчів збірних? Подивимось...


2007-10-16 12:13:40
   
SteveY
Забанен

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2006-08-20
Сообщений: 403

Vatsko написал:

Вердер - Герта більше 2,5 ? Після матчів збірних? Подивимось...

А они безбашенные! Им всё равно! :)
Head 2 head
May 6, 07 1. Bundesliga  Hertha BSC Berlin 1 - 4 Werder Bremen
Dec 2, 06 1. Bundesliga  Werder Bremen 3 - 1 Hertha BSC Berlin
Mar 11, 06 1. Bundesliga  Werder Bremen 0 - 3 Hertha BSC Berlin
Oct 1, 05 1. Bundesliga  Hertha BSC Berlin 1 - 2 Werder Bremen
Apr 16, 05 1. Bundesliga  Werder Bremen 0 - 1 Hertha BSC Berlin
Nov 6, 04 1. Bundesliga  Hertha BSC Berlin 1 - 1 Werder Bremen
Jan 31, 04 1. Bundesliga  Werder Bremen 4 - 0 Hertha BSC Berlin
Aug 2, 03 1. Bundesliga  Hertha BSC Berlin 0 - 3 Werder Bremen
May 3, 03 1. Bundesliga  Werder Bremen 4 - 2 Hertha BSC Berlin
Nov 23, 02 1. Bundesliga  Hertha BSC Berlin 0 - 1 Werder Bremen
Mar 16, 02 1. Bundesliga  Werder Bremen 0 - 3 Hertha BSC Berlin
Oct 20, 01 1. Bundesliga  Hertha BSC Berlin 3 - 1 Werder Bremen
Apr 7, 01 1. Bundesliga  Werder Bremen 3 - 1 Hertha BSC Berlin
Nov 4, 00 1. Bundesliga  Hertha BSC Berlin 4 - 1 Werder Bremen
За 14 матчей 11 против 3, а на поле Вердера 6 из 7 на больше 2,5. Да что там говорить! 7 из 14 на больше 3,5! На поле Вердера 4 из 7!
Хотя я в такие ставки не лезу. Всё же опыт за 12 лет накопился. Стараюсь ставить на ошибки других букмекерских контор или на те чемпионаты/виды спорта в которых мало кто разбирается. Если такого нет, лучше не ставить, а ждать своего часа. По другому выиграть у бук. конторы нереально! Нууу, разве что если знать про ДОГОВОРНЯКИ, которых в украинском чемпионате достаточно...


_______________________________________
success is the sum of small efforts, repeated day in and day out...
--Robert Collier
STEVE YZERMAN
DETROIT RED WINGS

2007-10-16 23:09:34
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

SteveY написал:


Vatsko написал:

Вердер - Герта більше 2,5 ? Після матчів збірних? Подивимось...


Если такого нет, лучше не ставить, а ждать своего часа. По другому выиграть у бук. конторы нереально! Нууу, разве что если знать про ДОГОВОРНЯКИ, которых в украинском чемпионате достаточно...


Наскільки мені відомо, зараз в українському чемпіонаті договорняки якщо і є, то їх дуже небагато і вони дуже ретельно приховуються. Часи, коли добряче "возили" букмекерів уже позаду. Нажаль... Та ні! Нащастя!!! :)


2007-10-16 23:42:44
   
SteveY
Забанен

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2006-08-20
Сообщений: 403

Vatsko написал:

Часи, коли добряче "возили" букмекерів уже позаду.

Могу сказать что нас особо никто не возил! :) Потому как если нам и успевали поставить на какой-то левак мы успевали "открутить" на ЗАПАДНЫХ конторах, которые СПАЛИ долго. Так что в основном мы по таким матчам даже в плюсах оставались. Но со временем западные конторы так "наглотались", что при малейшем "шорохе" сразу снимали подозрительные матчи.
Особенно гремели матчи 01.09.2002 Карпаты - Волынь 0:2, когда известнейшая контора "Марафон" судилась по этому поводу. И матч 27.11.2005  Волынь - Металлург Зп 0:1. Тут никто не судился, потому как все НАШИ конторы по опыту успели "открутить" на западных конторах. В итоге - команды довольны, те кто ставил довольны, букмекера тоже не в обиде, а вот европейские конторы дооолго грустили, расплатившись за всех. А коэффициенты ж какие "сладкие" были на оба матча. На первый, что-то около 9,0!!!, а на второй 5,0. И что интересно игроки и тренеры команд после матчей очень гневно обвиняли бук. конторы, что они поднимают смуту в украинском футболе. Только я думаю, что если бы им предложили ПРИНЯТЬ деньги на этот матч, то они бы... не согласились. :)
И ещё один хит. Был один "левак" в Украине. Договорная ничья. Счёт стал 1:1 на 60-й минуте, всё оставшееся время команды просто катали мяч. Матч был заподозрен в "договорняке" и решили задать вопрос судье по этому поводу, на что тот ответил:
"Как вы такое можете говорить! Я такой ЗАРУБЫ давно не видел!" ПРОСТО КРАСЕНЬ! :) :) :)


_______________________________________
success is the sum of small efforts, repeated day in and day out...
--Robert Collier
STEVE YZERMAN
DETROIT RED WINGS

2007-10-17 11:41:18
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

SteveY написал:


И ещё один хит. Был один "левак" в Украине. Договорная ничья. Счёт стал 1:1 на 60-й минуте, всё оставшееся время команды просто катали мяч. Матч был заподозрен в "договорняке" и решили задать вопрос судье по этому поводу, на что тот ответил:
"Как вы такое можете говорить! Я такой ЗАРУБЫ давно не видел!" ПРОСТО КРАСЕНЬ! :) :) :)


Напевне цей красень тоді і Лексус якийсь собі купив :)


2007-10-17 19:25:44
   
RainMan
Member

Зарегистрирован: 2007-08-14
Сообщений: 36
Доброго вечора Вікторе! Хочеться спитати вашу думку про ситуоцію в Россії з сумнозвістним ВОБ -http://www.sports.ru/blog/utkin/3544400.html-ось ссилка на статтю Уткіна,Прочитавши її мене переймае не спокій - а чи не станеться дещо подібне і у нас, і зразу пригадуеться епізод з матчу ДК-Карпати з свастікоюю?!

2007-10-17 21:47:53
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

RainMan написал:

Доброго вечора Вікторе! Хочеться спитати вашу думку про ситуоцію в Россії з сумнозвістним ВОБ -http://www.sports.ru/blog/utkin/3544400.html-ось ссилка на статтю Уткіна,Прочитавши її мене переймае не спокій - а чи не станеться дещо подібне і у нас, і зразу пригадуеться епізод з матчу ДК-Карпати з свастікоюю?!


Вітання!

Сподіваюсь, що випадок з матчу Динамо - Карпати - так і залишиться поодиноким. Я сподіваюсь, що в нашому футболі такого не трапиться. Слава Богу, Україна - не Росія. Нашим можновладцям зараз не до стадіонів і вболівальників. Те, що за ВОБ у Росії стоять могутні люди, які в даній ситуації "грають" на свої інтереси, не викликає жодних сумнівів.

Отредактированно Vatsko (2007-10-19 12:08:33)


2007-10-19 12:08:15
   
RainMan
Member

Зарегистрирован: 2007-08-14
Сообщений: 36
Доброго дня Вікторе!
Тут довелося нещодавно зіткнутися зі статтями про реформування УЕФА та лімітом легіонерів ім.Зеппа Блатера.Особливо мене хвилюють реформи Платіні та їх можливі наслідки.Як би G-14(В яку і Динамо звали) не отримала нових <<однодумців>> та іх число не збільшилося. І як би все це рано або пізно , не перейшло в бунт проти Уефа і розкол европейського клубного футболу, та створенням якогось аналога НБА або НХЛ - де тільки топ команди, і куди попасти дуже важко.Що ви думаете про все це?

З повагою RainMan  :)

Отредактированно RainMan (2007-11-01 13:04:25)


2007-11-01 13:03:19
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

RainMan написал:

Доброго дня Вікторе!
Тут довелося нещодавно зіткнутися зі статтями про реформування УЕФА та лімітом легіонерів ім.Зеппа Блатера.Особливо мене хвилюють реформи Платіні та їх можливі наслідки.Як би G-14(В яку і Динамо звали) не отримала нових <<однодумців>> та іх число не збільшилося. І як би все це рано або пізно , не перейшло в бунт проти Уефа і розкол европейського клубного футболу, та створенням якогось аналога НБА або НХЛ - де тільки топ команди, і куди попасти дуже важко.Що ви думаете про все це?

З повагою RainMan  :)


Доброго дня! Не хвилюйтеся :)  G-14 якщо і стане реальною силою у європейському футболі, то дуже не скоро. В УЄФА є стільки важелів впливу (насамперед юридичних), що, як то кажуть, хоч бунтуй, хоч не бунтуй... :)

G-14 було створено років 10 тому. Чого вона досягла за цей час?

А говорити про аналоги НБА та НХЛ в європейському футболі, як на мене, поки що навіть смішніше, ніж про об'єднаний чемпіонат України і Росії.

Отредактированно Vatsko (2007-11-02 14:25:05)


2007-11-02 14:24:50
   
SteveY
Забанен

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2006-08-20
Сообщений: 403
Здравствуйте, Виктор!
Собираетесь ли практиковать Германию-2 по понедельникам, как в прошлом году? Классные матчи, в основном выносят на понедельник, зачастую лучше чем некоторые матчи вышки. Ведь обещали, говорили, :) что будете показывать.
Заранее спасибо за ответ.

Отредактированно SteveY (2007-11-13 01:50:47)


_______________________________________
success is the sum of small efforts, repeated day in and day out...
--Robert Collier
STEVE YZERMAN
DETROIT RED WINGS

2007-11-13 01:49:32
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

SteveY написал:

Здравствуйте, Виктор!
Собираетесь ли практиковать Германию-2 по понедельникам, как в прошлом году? Классные матчи, в основном выносят на понедельник, зачастую лучше чем некоторые матчи вышки. Ведь обещали, говорили, :) что будете показывать.
Заранее спасибо за ответ.


Доброго дня!

В 2-му колі, думаю, щось будемо брати. Але тільки матчі претендентів на вихід до 1-ї Бундесліги. Матчі калібру Кобленц - Падерборн навряд чи будуть комусь цікавими :)


2007-11-20 17:31:23
   
SteveY
Забанен

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2006-08-20
Сообщений: 403

Vatsko написал:

Але тільки матчі претендентів на вихід до 1-ї Бундесліги. Матчі калібру Кобленц - Падерборн навряд чи будуть комусь цікавими :)


Здравствуйте, Виктор!
Это естественно! Я тоже не мазахист, чтобы смотреть такие игры! :)
Просто во второй Бундеслиге сейчас компания подобралась ого-го: Боруссия М, Фрайбург, Майнц, М1860, Фюрт, Кёльн, Кайзер. Я почти поллиги назвал, и какие имена!
Да и как правило на понедельник немцы выносят центральные матчи. А с такой бригадой, там все матчи почти как цетральные.

Спасибо за ответ!


_______________________________________
success is the sum of small efforts, repeated day in and day out...
--Robert Collier
STEVE YZERMAN
DETROIT RED WINGS

2007-11-20 18:07:38
   
RainMan
Member

Зарегистрирован: 2007-08-14
Сообщений: 36
Доброго Вечора Вікторе !
Ви напевне бачили жеребкування відбіркових групп к ЧС 2010, яка ваша думка про сперників Україїни, чи є в наш шанси, чи можна <<гасити світло>>?


2007-11-25 21:50:22
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

RainMan написал:

Доброго Вечора Вікторе !
Ви напевне бачили жеребкування відбіркових групп к ЧС 2010, яка ваша думка про сперників Україїни, чи є в наш шанси, чи можна <<гасити світло>>?



Доброго вечора!

У час жеребкування я захоплено спостерігав за матчем Нюрнберг - Дортмунд :)

Мені не особливо цікаво було на даний момент дізнатися імена суперників України. Мені насамперед цікаво якою буде збірна України в наступному відбірному циклі. Чи залишиться Блохін? Якщо ні, то чи не відмовиться хтось грати за нову команду (а розмови такі були)? Хто замість Блохіна? Тощо...

Коли дізнався, що в нашій групі Англія і Хорватія, насамперед подумав, що саме їхні очні протистояння будуть хітовими. А ми... Ми, як завжди, можемо обіграти Хорватію, а потім пролетіти з білорусами і зіграти внічию з Андоррою і Казахстаном.


2007-11-25 23:16:02
   
NOBLE
New member

Зарегистрирован: 2007-11-25
Сообщений: 6
Вітаю ,Вікторе!Чому на вашу думку не вдалося розкритися такому гравцю ,як Ріккен?Хлопцю пророчили ТАКЕ майбутнє ,а все так ,як на мою думку,жахливо закінчилось...чи тільки травми йому завадили?...І взагалі...щось містичне відбуваеться з гравцями бундесфутболу...Ріккен,Дайслер...закінчують і не починавши...Я сам граю в команді першої української ліги(не хотілося б робити афішу команди) і в свої 17 років стає трохи моторошно...Віддати стільки часу улюбленій справі,а отримати "нічого"...дякую за увагу і за відповідь...!:)

_______________________________________
Only Arsenal London !!!

2007-11-26 14:44:14
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

NOBLE написал:

Вітаю ,Вікторе!Чому на вашу думку не вдалося розкритися такому гравцю ,як Ріккен?Хлопцю пророчили ТАКЕ майбутнє ,а все так ,як на мою думку,жахливо закінчилось...чи тільки травми йому завадили?...І взагалі...щось містичне відбуваеться з гравцями бундесфутболу...Ріккен,Дайслер...закінчують і не починавши...Я сам граю в команді першої української ліги(не хотілося б робити афішу команди) і в свої 17 років стає трохи моторошно...Віддати стільки часу улюбленій справі,а отримати "нічого"...дякую за увагу і за відповідь...!:)



Доброго вечора!

Травми - це частина "суворої правди" великого футболу. Частина сумна, про яку всі чомусь забувають, рахуючи заробітки професіоналів.
Причому, вони не минають безслідно. Кожна наступна наче накладається на попередню. Я зараз уважно слідкую за долею Алекса Фрая. З травня людина не виходить із компанії лікарів. Причому з серпня не може вилікувати травмоване СТЕГНО (на це зазвичай дають 2-3 тижні)! Долікувався до ще однієї операції, від якої відновлюватиметься ще мінімум 3 місяці!!! Що далі? Не знає ніхто!

Я Вам дам одну пораду, якщо не заперечуєте. Ви не думайте про погане! Женіть від себе геть думки про можливі травми, і нещастя оминуть стороною! Працюйте на тренуваннях на повну. Викладайтеся в іграх на повну. Обережно ведіть себе в повсякденному житті за межами поля (Ви розумієте про що я :) ). Робота ніколи не залишиться непоміченою.

Я знаю людей, котрі в Вашому віці нічим особливим на полі не виділялись, але завдяки бажанню і працездатності заробили футболом мільйони і славу собі і країні. А знаю й інших - котрим пророкували фантастичне майбутнє в 17 років, а вони, замість того, щоб розвивати те, що дано Богом, думали про гламурне життя і в 25-27 закінчували, граючи в першості області.


2007-11-26 18:15:42
   
NOBLE
New member

Зарегистрирован: 2007-11-25
Сообщений: 6
Абсолютно з вами згоден !!!тим паче ,що сам з Києва! І якщо чесно ,то був такий період вже в житті коли ,як ви кажете "гламурне життя", почало трохи затягувати...Але  зрозумів ,що це не те що я хочу!І от вирішив  поїхати зі столиці до провінційного містечка ,щоб хоча б почати на належному рівні ...Чув ,що в першій лізі можна навчитись навіть більше ніж в вищих...якщо чесно ,то я трохи в цьому сумнівався)))...та коли прожив в цій атмосфері майже пів-року, зрозумів ,що таке справжній дорослий футбол!...тут до речі навіть можна орієнтуватись на світових зірок...наприклад всі пам*ятають амстердамський "Аякс" 2002-2003 років...мені тоді було 12 років,а я пам*ятаю до сих пір яка то була команда!Команда-зірка!...І хто хотів,той і заграв:Ибрагімович,Ківу,Максвел(Інтер),...звісно видатний гравець ,як на мене,(до речі мій улеблений хавбек) Рафа Ван Дер Ваарт...а от ван дер Мейде,який любив  "гульнути" зараз ні з чим...отак от воно і відбуваеться...Дякую за увагу і за пораду:)P.S.Арсенал Лондон -чемпіон:):):)

_______________________________________
Only Arsenal London !!!

2007-11-26 19:04:54
   
Страниц: 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 ... 95   Тема закрыта
Перейти