Поверхность ТВ Поверхность ТВ
вторник, 5 июля 2022  

Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Мониторинг тв | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Виктору Вацко Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 95
Vatsko
Member

Zabe; написал:

Доброго времени суток, Виктор!

Судя по программе, которую даёт volia.com, мы не увидим "Бавария" - "Гамбург" в прямом эфире. Это так?

С уважением,
Денис

Вітаю! Прикро, але це правда.

2007-08-27 14:35:41

F-SIDE
Member

СЕЛТІК - СПАРТАК!!! СУПЕР МАТЧ !!! СУПЕР КОМЕНТАР !!! ЩЕ ДОСІ НЕ МОЖУ ВІДІЙТИ!!! :)

2007-08-30 01:16:52

Vatsko
Member

Привіт усім!

Хочу звернути вашу увагу на те, що в неділю матч Гамбург - Баварія ми покажемо все-таки в ПРЯМОМУ ефірі о 18.00 на Спорт-2. Так би мовити, "на прохання глядачів"! Відповідно, матч Астон Вілли з Челсі - у запису.

2007-08-30 01:18:17

Zabe;
Member

Vatsko написал:

Привіт усім!

Хочу звернути вашу увагу на те, що в неділю матч Гамбург - Баварія ми покажемо все-таки в ПРЯМОМУ ефірі о 18.00 на Спорт-2. Так би мовити, "на прохання глядачів"! Відповідно, матч Астон Вілли з Челсі - у запису.

Спасибо огромнейшее!

2007-08-30 10:00:30
E-mail | http://ru-zabel.org  
taison
Member

Вікторе ви казали що якщо б Спартак пробився в Лігу Чемпіонів то тоді ю у УЕФА була б проблема,бо хтось із них мав би в останньому турі грати вдома.Але в минулому сезоні і Спартак і ЦСКА пробилися до ЛЧ і в останньму турі обидіві команди грали на виїзді,а в другому і п"ятому турі обидві в дома що протирічіть правилам УЕФА.

2007-09-01 14:03:10

Vatsko
Member

taison написал:

Вікторе ви казали що якщо б Спартак пробився в Лігу Чемпіонів то тоді ю у УЕФА була б проблема,бо хтось із них мав би в останньому турі грати вдома.Але в минулому сезоні і Спартак і ЦСКА пробилися до ЛЧ і в останньму турі обидіві команди грали на виїзді,а в другому і п"ятому турі обидві в дома що протирічіть правилам УЕФА.

Як відомо, кожне правило має винятки. І в даному випадку це справжній виняток із правил. Ще перед жеребкуванням усіх було поставлено до відома, що команди із північних міст Європи свої матчі останнього туру проведуть на виїзді. Цьогоріч їх було дві (Русенборг і ЦСКА), торік - три (плюс Спартак). Очевидно, подібне попередження було й торік.

І це правильно. Я думаю, що насамперед самі клуби зацікавлені, щоби не грати у грудні на власному полі. Для гравців і вболівальників перебувати на стадіоні при мінусовій температурі приємного мало. На холоді збільшується ризик зазнати травм. Ну і велика ймовірність того, що на стадіон прийде менше глядачів, відтак клубам менший прибуток від продажу квитків.

2007-09-01 15:22:31

Gerrard_8
New member

Вікторе, чи цікавитесь Ви футбольними симуляторами Fifa,PES...
Який, на Вашу думку, найуспішніший?

2007-09-04 21:53:20

Vatsko
Member

Gerrard_8 написал:

Вікторе, чи цікавитесь Ви футбольними симуляторами Fifa,PES...
Який, на Вашу думку, найуспішніший?

Раніше "рубався" FIFA і дуже часто. Ходили навіть з друзями в комп'ютерні клуби і грали по мережі. Зараз майже не граю. Люблю менеджер, але часу і на нього не вистачає.

У мене друг є, футболіст Володя Бондаренко, зараз в "Балтиці" (Калінінград) грає. Коли він приїздить, на PlayStation граємо PES. От хто майстер цієї гри! Граємо удвох за одну команду. До речі, знаю, що певні футболісти "рубаються" ФІФА на гроші :)

2007-09-04 22:31:13

RainMan
Member

Вікторе, як вважаете не чи зменшилися шанси Гамбурга на місце в зоні Ліги Чемпіонів, бо в них зараз виникли серьойзні ускладнення! Поперше це сімейні проблеми Хуба Стевенса,а по друге це - нова хвиля перемовин між Рафою Ван дер Вартом і потенційними покупцями(зараз у ролі таких Інтерісті),та нові так би мовити <<Хвороби футболіста>>,за яким в 95% випадків криються таемні перемовини і скандали.????

2007-09-21 23:59:19

Vatsko
Member

RainMan написал:

Вікторе, як вважаете не чи зменшилися шанси Гамбурга на місце в зоні Ліги Чемпіонів, бо в них зараз виникли серьойзні ускладнення! Поперше це сімейні проблеми Хуба Стевенса,а по друге це - нова хвиля перемовин між Рафою Ван дер Вартом і потенційними покупцями(зараз у ролі таких Інтерісті),та нові так би мовити <<Хвороби футболіста>>,за яким в 95% випадків криються таемні перемовини і скандали.????

Добрий вечір! Бибачайте за "оперативність".
І надалі продовжую вважати Гамбург одним із найреальніших претендентів на місце в "трійці". Особливо вразив його матч з Баварією, який показав відмінну організованість, дисципліну і тактичну грамотність команди. Тут очевидна рука Стевенса, і якщо він справді вирішить піти, це буде серйозний удар по команді. Але принаймні зараз про відставку Стевенса ніхто не говорить.

А Ван дер Ваарт уже точно нікуди не піде (взимку футболістів такого класу, заграних при цьому в єврокубках, зазвичай не купують). Плюс, той же матч з Баварією, яка, погодьтесь, є справжнім лакмусовим папірцем рівня того чи іншого німецького клубу, довів, що навіть Ван Дер Ваарт не є незамінним. До того ж, пенальті бити вміє багато хто. Навіть я :)

2007-09-23 20:56:37

RainMan
Member

Вікторе після перегляду матчу Борусія-Гамбург в мене виникло кілька питань:
По-перше як "врятувати" Борусію від Брженски???
По-друге що сталося з Вендерфейлером, я вже давно не пам"ятаю щоб він так почав чемпіонат???
В трете чи зможе Борусія зайняти місце вище 6-го???

2007-09-25 23:44:12

Vatsko
Member

RainMan написал:

Вікторе після перегляду матчу Борусія-Гамбург в мене виникло кілька питань:
По-перше як "врятувати" Борусію від Брженски???
По-друге що сталося з Вендерфейлером, я вже давно не пам"ятаю щоб він так почав чемпіонат???
В трете чи зможе Борусія зайняти місце вище 6-го???

Здається, Дортмунд в гонитві за веселою атакою зовсім забув про те, що в сучасному футболі основа дещо інша. Перші 2 тури показали, що над "дідусевою" обороною Долля в Німеччині сміялися дуже виправдано. Ви знаєте, мені здається, що Боруссію зараз потрібно рятувати не лише від Бженски, а й від Вьорнса, котрий на старті був нічим не ліпшим за Ковача, на якого посипались усі прокляття. Метце, повернись!!! :)

Стосовно Вайденфеллера, я сам шокований, оскільки вважав його на рівні з Енке найкращим воротарем Бундесліги (Ноєр і Адлер, все ж занадто молоді ще). По-моєму, це тренерська помилка - ставити Романа після дискваліфікації  "номером 1". Не можна міняти воротаря, котрий не пропускає і виручає, а відтак, випромінює впевненість і надійність. У нинішньому сезоні у Дортмунда такий - Циглер.

Ну і 3. Думаю, що вона має великі шанси на потрапляння в 6-тку. Сезон підтверждує те, що ми обговорювали на форумі на старті - втрачати будуть усі. І такого поняття як "свої очки" і цього сезону в Бундеслізі не буде.

2007-09-26 13:28:41

Иван (Ювентуса фан).
Member

Вообще в Германии, на мой взгляд, самый пока что захватывающий старт сезона среди топ-4 еврочемпионатов. Особенно последние туры: сначала Боруссия уверенно обыграла Вердер, потом проиграла Герте и с треском провалилась против Гамбурга; Вердер проиграл Боруссии, но уверенно обыграл Штуттгарт; Герта выиграла у Боруссии, но на своем поле пролетела аутсайдеру Ганзе. Сказка, а не чемпионат!
Несколько слов по Вайденфеллеру: согласен, пропускает он много, но давайте посмотрим на эти голы. Например, игра с Шальке. В скольких голах он виноват? Максимум в мяче Пандера со штарфного, и то - слишком уж хорош был удар (зато вчерашний опаснейший удар Петрича после стандарта  взял), не думаю, что многие бы вратари потянули.
Или матч с Гамбургом. Первый гол для меня вообще загадкой остался, не увидел весь эпизод, но, кажется, Вайденфеллер вынес мяч аж на чужую половину поля, откуда уже и пошел тот пас головой и выход один на один. Явно виноваты защитники. Ну и голы ван дер Ваарта и, особенно, Олича, тоже, безусловно, стали возможными из-за "прекрасных" действий защитников Дортмунда. Не думаю, что можно винить за вчерашний проигрыш именно (или только) Вайденфеллера. Кстати, просмотрев обзор матча Герта - Боруссия я также не заметил вины вратаря - снова ошибались защитники.
Что касается феномена Циглера, то это для меня загадка.     
Хотя и матч против Вердера, наверное, нельзя брать в расчет - Бремен откровенно никакой был, а Вы с товарищем Шаховым насчитали "аж" два или три удара в сторону ворот Циглера.
Двумя другими матчами без пропущенных для Циглера были поединки против явнейших аутсайдеров сезона, коими являются Энерги и Ганза, обе, думаю, будут стоять на вылет.
Так что, быть может, все дело не во вратаре, а в защите, особенно центральной зоне?
Посмотрим, если и в игре против Карлсруэ Вайденфеллер напропускает...

Отредактированно Иван (Ювентуса фан). (2007-09-26 16:21:36)

2007-09-26 16:20:44

Vatsko
Member

Иван (Ювентуса фан). написал:

Вообще в Германии, на мой взгляд, самый пока что захватывающий старт сезона среди топ-4 еврочемпионатов. Особенно последние туры: сначала Боруссия уверенно обыграла Вердер, потом проиграла Герте и с треском провалилась против Гамбурга; Вердер проиграл Боруссии, но уверенно обыграл Штуттгарт; Герта выиграла у Боруссии, но на своем поле пролетела аутсайдеру Ганзе. Сказка, а не чемпионат!
Несколько слов по Вайденфеллеру: согласен, пропускает он много, но давайте посмотрим на эти голы. Например, игра с Шальке. В скольких голах он виноват? Максимум в мяче Пандера со штарфного, и то - слишком уж хорош был удар (зато вчерашний опаснейший удар Петрича после стандарта  взял), не думаю, что многие бы вратари потянули.
Или матч с Гамбургом. Первый гол для меня вообще загадкой остался, не увидел весь эпизод, но, кажется, Вайденфеллер вынес мяч аж на чужую половину поля, откуда уже и пошел тот пас головой и выход один на один. Явно виноваты защитники. Ну и голы ван дер Ваарта и, особенно, Олича, тоже, безусловно, стали возможными из-за "прекрасных" действий защитников Дортмунда. Не думаю, что можно винить за вчерашний проигрыш именно (или только) Вайденфеллера. Кстати, просмотрев обзор матча Герта - Боруссия я также не заметил вины вратаря - снова ошибались защитники.
Что касается феномена Циглера, то это для меня загадка.     
Хотя и матч против Вердера, наверное, нельзя брать в расчет - Бремен откровенно никакой был, а Вы с товарищем Шаховым насчитали "аж" два или три удара в сторону ворот Циглера.
Двумя другими матчами без пропущенных для Циглера были поединки против явнейших аутсайдеров сезона, коими являются Энерги и Ганза, обе, думаю, будут стоять на вылет.
Так что, быть может, все дело не во вратаре, а в защите, особенно центральной зоне?
Посмотрим, если и в игре против Карлсруэ Вайденфеллер напропускает...

Боже збав! Ніхто навіть не думав звинувачувати Вайденфеллера у всіх смертних гріхах! "Шурик, это же не наш метод!" (с) "Операция Ы..." :)

Німці - люди неймовірно прагматичні. І "мова цифр" для них дуже не порожній звук.
Якщо, скажімо, пара Вьорнс-Бженска пропустила всього 2 м*ячі у 5-ти матчах, то на біса ставити Ковача?
Якщо Вайденфеллер пропустив за 3 гри 10 м*ячів, а Циглер - 0,то навіщо міняти воротаря? Подібних матеріалів перед матчем з Гамбургом було предостатньо. Довелось навіть босам клубу вступатися за свого №1. Сам Роман дав "обітницю мовчання", проте психологічно себе не переборов. Перегляньте старт гри з Гамбургом, і ви помітите неймовірну напругу і нервовість у діях Вайденфеллера. Зрештою, все-одно вирішувати Доллю. За результат відповідає насамперед він.

2007-09-27 17:02:12

RainMan
Member

Вікторе, в мене до вас дуже делікатне питання. В останні дні довелося багато читати та чути про - так би мовити <<змову JT&Co>> проти Моурінье, в якій брали участь Шева, Террі та Баллак.Та про дії Абрамовіча у сумнозвісній ситуації з Ессьеном. В зв'язку з цим хотілося б почути вашу думку з трьох питань:
По-перше:Чи є все вище згадане мною ПРАВДОЮ, чи побрехенками Sun та Guardian?
По-Друге:Чи Грант на довго в клубі, або це тимчасова міра?
По-Трете:Не загрався Абрамовіч зЧелсі, бо все це дуже схоже на Флорентіно Переса і його <<здобутків>> ери ГАЛАКТІКО?

2007-09-27 20:40:46

Vatsko
Member

RainMan написал:

Вікторе, в мене до вас дуже делікатне питання. В останні дні довелося багато читати та чути про - так би мовити <<змову JT&Co>> проти Моурінье, в якій брали участь Шева, Террі та Баллак.Та про дії Абрамовіча у сумнозвісній ситуації з Ессьеном. В зв'язку з цим хотілося б почути вашу думку з трьох питань:
По-перше:Чи є все вище згадане мною ПРАВДОЮ, чи побрехенками Sun та Guardian?
По-Друге:Чи Грант на довго в клубі, або це тимчасова міра?
По-Трете:Не загрався Абрамовіч зЧелсі, бо все це дуже схоже на Флорентіно Переса і його <<здобутків>> ери ГАЛАКТІКО?

1. Я коли бачу посилання на The Sun, до такої інформації серйозно не ставлюсь :) . У Guardian я читав про безпосередню причетність Террі до відставки Жозе, з посиланням на джерело "з роздягальні команди". Проте, є в мене підозра, що роль Шеви, JT і Баллака там, якщо і є, то мізерна. ПІТЕР КЕНЬЙОН (ідейний опонент Жозе) і АВРААМ ГРАНТ (взятий у "Челсі" як "особистий консультант" Р.А. з футбольних питань) - от хто "сплавив" Жозе.

2. Ви навіть собі не уявляєте, як я хочу, щоб ненадовго. :) Пісня "Жозе Моурінью" в неділю на Олд Траффорд (!!!) свідчить, що не лише я :)

3. В Англії, де "Челсі" в принципі недолюблюють, сміються із типового "російського"  підходу на кшталт: "Хто платить, той і музику замовляє". І в мене є подібні побоювання. Я боюсь часу, коли Р.А. вирішить, що більше йому "особисті консультанти з футболу" не потрібні.

2007-09-27 22:09:19

RainMan
Member

Доброї ночі Вікторе - у мене для вас таке запитання як вважаете що потрібно ДК щобвийти з кризи???

2007-10-09 00:06:57

Vatsko
Member

RainMan написал:

Доброї ночі Вікторе - у мене для вас таке запитання як вважаете що потрібно ДК щобвийти з кризи???

Вітаю!

Потрібно згадати, що надворі 2007-й рік і відійти від консерватизму в структурі клубу і тренувальному процесі.

Футбол "за Лобановським" для нинішнього Динамо - утопічний. У Васильовича із нинішніх футболістів заграли б мабуть тільки Гусєв і Несмачний. Всі інші померли б на першому ж літньому зборі в Ялті. :) Якщо б прийшли після зимового виїзду до Руйта :)

Я думаю, що все-таки варто або брати тренера-іноземця, який прийде зі своєю командою і отримає повний карт-бланш від керівництва і цілковиту незалежність від "радників" керівництва.

Або ж давати дорогу комусь із молодих наших тренерів. Калитвинцев, Литовченко, Лужний... І знову ж таки незалежність від "радників"... Хоча в незалежність від впливу наших тренерів я вірю мало.

Так, час доведеться втратити. Так, різноманітних "нових мессі" доведеться викинути. Так, Ігорю Суркісу доведеться змиритися із тим, що "навпарювали" йому "зірок" немало і грошей, витрачених на цих "мессі" уже не повернеш. Але іноді треба перетерпіти біль процесу видалення гнійного чиряка, аби згодом насолоджуватися красою і чистотою власної шкіри.

Переконати бізнесмена "гравецькими" футбольними термінами обргунтувавши чому і наскільки "в порядку" той чи інший футболіст, і чому варто викласти за нього ту чи іншу суму (ним же сам Ліон цікавиться, Монако чи Фіорентина :) ) повірте мені, неважко. Тим ільше, якщо ти сам колись на полі справді був "в порядку".

Даміан Родрігес, Стокан, Баркауан, Окоронкво, Аліуце, Штолцерс, Адамов, Гюзелов, Флоря, Вугдаліч, Н'Діайє, Батіста, Леонардо, Окодува, Пажин, Окодува, Оцоколіч, Кіріце, Толга Сейхан, Йованович, Саву, Лалатович, Іван, Незірі.

Це прізвища футболістів "Шахтаря" (тільки іноземців), яких вдалось згадати, котрі за останні років 5-6 спорожнили кишеню Рината Ахметова без жодної віддачі. Прізвища людей, які рекомендували Ахметову цих гравців, я називати не буду. Із командою зараз працюють інші...

Отредактированно Vatsko (2007-10-09 23:26:27)

2007-10-09 23:25:35

RainMan
Member

Доброго вечора Вікторе у мене до вас таке філософське питання - Чому у нашій країні як почнають матчі збірної йдуть чвари між усіма, будь то Про <<Блохіністи>> чи ті хто за Ворону або Шеву, або йде між клубна не приязнь, збірна повинна обєднувати а не навпаки, візьмемо за приклад ту ж Італію чи Англію, під час матчів яких всі обєднуються в радості чи в смутку.
А у нас все навпаки((( Чому так і чи зможемо і ми колись так вболівати?

2007-10-10 22:22:36

Vatsko
Member

RainMan написал:

Доброго вечора Вікторе у мене до вас таке філософське питання - Чому у нашій країні як почнають матчі збірної йдуть чвари між усіма, будь то Про <<Блохіністи>> чи ті хто за Ворону або Шеву, або йде між клубна не приязнь, збірна повинна обєднувати а не навпаки, візьмемо за приклад ту ж Італію чи Англію, під час матчів яких всі обєднуються в радості чи в смутку.
А у нас все навпаки((( Чому так і чи зможемо і ми колись так вболівати?

А де у нас чвари довкола збірної? Квакання одного-двох невдоволених - це ж не чвари?

2007-10-11 16:37:22

RainMan
Member

Згоден з вами Вікторе мабуть я погарячкував  :), ак ви вважаете чи під силу україні виїти на ЧС 2010?

2007-10-11 23:14:53

Vatsko
Member

RainMan написал:

Згоден з вами Вікторе мабуть я погарячкував  :), ак ви вважаете чи під силу україні виїти на ЧС 2010?

Давайте переживемо відбір до Євро-2008. Чомусь здається, що після нього у збірній багато зміниться. Принаймні, тренера доведеться шукати. У мене складається враження, що Блохін втомився від своєї роботи, йому хочеться спробувати себе на пристойному клубному рівні. Ну а потім подивимось на жеребкування. З Італією і Францією в одній із нами групі на даний момент особливо не повоюєш.

2007-10-12 11:24:49

SteveY
Забанен

Здравствуйте, Виктор!
Ваше мнение на дальнейшее развитие событий в чемпионате Германии? Всё же четверть сыграна, даже больше.
Выскажу свои скромные предположения.
1. Бавария. БЕЗ ВА-РИ-АН-ТОВ
2. Шальке. На таком длительном турнире, как чемпионат Германии, Шальке стабильнее других, количество потерянных необязательных очков будет гораздо меньше чем у конкурентов.
3. Вердер. Если удастся избежать травм, то даже те влёты абсолютно левым командам, которые у Вердера случаются чаще чем у других фаворитов, не помогут конкурентам.
4-5. Байер-Гамбург. Тут всё зависит от РАФЫ ВАН ДЕР ВААРТА. Скажу сразу, что Гамбург - моя любимая команда. Но если зимой Рафа уйдёт, то Гамбург вообще может оказаться в середине таблицы, а если нет, то вполне можно и за Лигу с Вердером побороться.
Байер приобретает стабильность, которой у него не было раньше, но всё равно, в Лигу им не пробиться.
6. Ганновер. Очень уж впечатляет команда. По силам занять 6-е место, а может и за КУЕФА побороться, единственное, что может подвести - стабильность.
7-12. Карлсруэ/Айнтрахт/Штуттгарт/Боруссия/Герта/Вольфсбург. Самая середина Бундеслиги!
Карлсруэ уже и так многого достиг и место в районе 10-12 будет приемлемым.
Айнтрахт также как и Карлсруэ не удержится вверу.
Для Штуттгарта сказка закончилась. Даже КУЕФА скорее всего в этом году недостижимо.
БД - судьба несправедлива! За что таким БОЛЕЛЬЩИКАМ ТАКОЕ Г....
Герта - почти тоже самое что и БД.
Волки - Магат только начал создавать команду, если ему не мешать, то уже в след. году можно увидеть их в борьбе за УЕФА.
13-14. Нюрнберг/Бохум
Только за счёт более классного состава обоим удастся не вылететь. Хотя это же БУНДЕСЛИГА, поэтому возможны варианты.
15-18. Ганза/Дуйсбург/Арминия/Коттбус. Должен остаться кто-то один!
Коттбус я сюда написал только из-за того что опять таки это Германия! Приложа руку на сердце ребята уже ОБЕИМИ ногами в Бундеслига-2.
А вот из оставшихся троих тяжело кого-то выделить. Хотя предпочтение на продление прописки в Бундеслиге я бы отдал Арминии.

Отредактированно SteveY (2007-10-12 17:23:27)

DETROIT RED WINGS

2007-10-12 17:11:46

Vatsko
Member

SteveY написал:

Здравствуйте, Виктор!
Ваше мнение на дальнейшее развитие событий в чемпионате Германии? Всё же четверть сыграна, даже больше.
Выскажу свои скромные предположения.
1. Бавария. БЕЗ ВА-РИ-АН-ТОВ
2. Шальке. На таком длительном турнире, как чемпионат Германии, Шальке стабильнее других, количество потерянных необязательных очков будет гораздо меньше чем у конкурентов.
3. Вердер. Если удастся избежать травм, то даже те влёты абсолютно левым командам, которые у Вердера случаются чаще чем у других фаворитов, не помогут конкурентам.
4-5. Байер-Гамбург. Тут всё зависит от РАФЫ ВАН ДЕР ВААРТА. Скажу сразу, что Гамбург - моя любимая команда. Но если зимой Рафа уйдёт, то Гамбург вообще может оказаться в середине таблицы, а если нет, то вполне можно и за Лигу с Вердером побороться.
Байер приобретает стабильность, которой у него не было раньше, но всё равно, в Лигу им не пробиться.
6. Ганновер. Очень уж впечатляет команда. По силам занять 6-е место, а может и за КУЕФА побороться, единственное, что может подвести - стабильность.
7-12. Карлсруэ/Айнтрахт/Штуттгарт/Боруссия/Герта/Вольфсбург. Самая середина Бундеслиги!
Карлсруэ уже и так многого достиг и место в районе 10-12 будет приемлемым.
Айнтрахт также как и Карлсруэ не удержится вверу.
Для Штуттгарта сказка закончилась. Даже КУЕФА скорее всего в этом году недостижимо.
БД - судьба несправедлива! За что таким БОЛЕЛЬЩИКАМ ТАКОЕ Г....
Герта - почти тоже самое что и БД.
Волки - Магат только начал создавать команду, если ему не мешать, то уже в след. году можно увидеть их в борьбе за УЕФА.
13-14. Нюрнберг/Бохум
Только за счёт более классного состава обоим удастся не вылететь. Хотя это же БУНДЕСЛИГА, поэтому возможны варианты.
15-18. Ганза/Дуйсбург/Арминия/Коттбус. Должен остаться кто-то один!
Коттбус я сюда написал только из-за того что опять таки это Германия! Приложа руку на сердце ребята уже ОБЕИМИ ногами в Бундеслига-2.
А вот из оставшихся троих тяжело кого-то выделить. Хотя предпочтение на продление прописки в Бундеслиге я бы отдал Арминии.

Добрий вечір.

У цілому, згоден. Тільки не був би таким категоричним в розподілі місць у ЛЧ і УЄФА. Вердер, Шальке, Гамбург будуть боротися за 2-3 місця.

Ганновер, Леверкузен, Штуттгарт, Дортмунд – 4 претенденти на ще 2 місця в Кубку УЄФА.

Штуттгарт, от побачите, ще погримить. Головне, щоби здуру, на емоціях, не змінили тренера. Видужають Дельп’єр і Хітцльшпергер, набере форми Пардо. Не забувайте про Баштюрка, який ще навіть не грав по-справжньому... Там дуже пристойна команда, яка просто потрапила у чорну смугу (травми-дискваліфікації) і абсолютно не має досвіду (як тренер, так і гравці) в боях на два фронти.

Дортмунд. Чомусь здається, що в 2-му колі зроблять правильні висновки, знайдуть центрального захисника і видряпаються із "лазарету". Я продовжую настоювати на тому, що у команди дуже пристойний підбір виконавців.

А взагалі, щось дуже багато травмованих у топ-команд Бундесліги. Лише поки що у Шальке все більш-менш, та Гамбург, дасть Бог, свій "нефарт" залишив у минулому сезоні. І, зверніть увагу, жодна із команд не вийшла в "час серій травм-дискваліфікацій" сухою із води. Повтрачали очки всі.

2007-10-13 20:04:55

SteveY
Забанен

Здравствуйте, Виктор!
Спасибо за ответ, тем более после такого тяжёлого матча-комментария как Шотландия - Украина. Может я ошибаюсь, но буквально в каждой строке ответа сквозила "повна виснаженiсть". Поэтому ещё раз благодарен за, как всегда, профессиональный ответ! Пожалуй всё реальней чем я написал.

Вы слышали??? Во-первых! С Фарерами на Олимпийском. Ну это ладно. Типа сложности с переносом и всё такое. А вот во-вторых!!! Цены на билеты... ОТ 70 до 200 гривен!!! В товарухе!!! С Фарерами!!!!! Да ещё после стольких обсеров Динамо и сборной!!! Пользуюсь вашей фразой: "Красенi!!!" Больше добавить нечего. Мы живём в Украине...

Что вы думаете по поводу Динамо и Дзакеррони?
Столько уже раньше было слухов про различных тренеров, что с трудом верится, что в Динамо вообще будет когда-то иностранный тренер. Просто очень уж настойчиво сквозит инфа про Дзака. И даже если случится чудо и он будет тренером Динамо, я не уверен что он подходит нам.

Отредактированно SteveY (2007-10-14 14:08:58)

DETROIT RED WINGS

2007-10-14 13:49:52

Страниц: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 95   Тема закрыта
Перейти