Поверхность ТВ Поверхность ТВ
суббота, 20 апреля 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Архив рекламы | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Виктору Вацко Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 95
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

Zabe; написал:

Оттмар Хитцфельд летом покидает пост главного тренера "Баварии". Кто следующий на Ваш взгляд, Виктор?

С уважением,
Денис



Якби я був Беккенбауером-Руменігге, вибирав би із трьох:
1. Юрген Клінсманн;
2. Лоттар Маттеус;
3. Марчелло Ліппі.


2008-01-02 19:16:48
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

SteveY написал:

Здравствуйте, Виктор!
С Новым Годом!!! Здоровья, удачи, творческих успехов!
"БУНДЕСХИТПАРАД" просто ВЕЛИКОЛЕПЕН!!! Спасибо вам!


Дякую Вам! Взаємно! Дивіться Бундеслігу :)


2008-01-02 19:18:04
   
Zabe;
Member

Откуда: г.Севастополь
Зарегистрирован: 2006-12-19
Сообщений: 290

Vatsko написал:


Zabe; написал:

Оттмар Хитцфельд летом покидает пост главного тренера "Баварии". Кто следующий на Ваш взгляд, Виктор?

С уважением,
Денис



Якби я був Беккенбауером-Руменігге, вибирав би із трьох:
1. Юрген Клінсманн;
2. Лоттар Маттеус;
3. Марчелло Ліппі.


Юрген Клинсманн:

Про Юргена писал на bavaria-munchen.ru, приведу тут свои же слова. Малореальный вариант, но достаточно интересный. Юргена, безусловно, помнят в Германии за "летнюю сказку" 2006 года. Юрген - именно тот, кто может дать импульс в команде. Клинсманн - молодой тренер и у него абсолютно своё видение игры. Если Хённес и компания преодолеют конфликты с Юргеном, то "Клинси" может быть одним из идеальнейших кандидатов на электрический стул.

Лотар Маттеус

Лотар - человек, которому будет безумно трудно ужиться с Хённесом. Да и с игроками-звёздами так же. Плюс ко всему - недостаток серьёзного тренерского опыта. Что вышло бы из Маттеуса на этом посту? Впрочем, каково Ваше мнение?

Марчело Липпи

Чемпион мира, но пойдёт ли он в "Баварию"? Липпи безусловно классный тренер, но для "Баварии" и для Германии ли он?


_______________________________________
We will be heroes...

2008-01-02 19:48:29
E-mail | http://ru-zabel.org  
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

Zabe; написал:


Vatsko написал:


Zabe; написал:

Оттмар Хитцфельд летом покидает пост главного тренера "Баварии". Кто следующий на Ваш взгляд, Виктор?

С уважением,
Денис



Якби я був Беккенбауером-Руменігге, вибирав би із трьох:
1. Юрген Клінсманн;
2. Лоттар Маттеус;
3. Марчелло Ліппі.


Юрген Клинсманн:

Про Юргена писал на bavaria-munchen.ru, приведу тут свои же слова. Малореальный вариант, но достаточно интересный. Юргена, безусловно, помнят в Германии за "летнюю сказку" 2006 года. Юрген - именно тот, кто может дать импульс в команде. Клинсманн - молодой тренер и у него абсолютно своё видение игры. Если Хённес и компания преодолеют конфликты с Юргеном, то "Клинси" может быть одним из идеальнейших кандидатов на электрический стул.

Лотар Маттеус

Лотар - человек, которому будет безумно трудно ужиться с Хённесом. Да и с игроками-звёздами так же. Плюс ко всему - недостаток серьёзного тренерского опыта. Что вышло бы из Маттеуса на этом посту? Впрочем, каково Ваше мнение?

Марчело Липпи

Чемпион мира, но пойдёт ли он в "Баварию"? Липпи безусловно классный тренер, но для "Баварии" и для Германии ли он?



Чому, як на мене, для "Баварії" було б найкраще, якби залишився Генерал? Не потрібно вчити грати в футбол Кана-Лусіу-Рібері-Тоні. Просто їх клас потрібно спрямувати в єдине русло і тримати у команді зірок порядок і дисципліну.

Тут справді потрібен досвід і авторитет. У Маттеуса принаймні є відповідь на часте у футбольних колах запитання: "Ти  хто такий? Ти де грав?"

Клінсманн. Хьоннес у Баварії - фігура. Це безперечно. Але за єдиного бажання і єдиної мети люди бізнесу (а тут мова йде справді про бузнес) завжди здатні знайти компроміси. Чесно кажучи, я дуже хотів би, щоби саме він очолив одну із моїх улюблених команд: збірну України (на сайті ФФУ голосував саме за нього) і... Ну ви в курсі :) Клінсі всім усе довів за 2004-2006 роки.

Ліппі. Чемпіон світу. Авторитет. Досвід. Для нього у футболі не існє понятті "недоторканий". Для Вас, як для фана "Баварії", він ІМХО був би оптимальною кандидатурою (відкинемо зараз заклики про те, що тренером "Баварії" повинен бути тільки німець). Із ним суттєво піднімуться шанси отримати Даніеле Де Россі :) Повірте, "Баварія" має достатньо іміджу і грошей, аби отримати Ліппі в ранзі тренера.

Отредактированно Vatsko (2008-01-02 20:35:48)


2008-01-02 20:34:52
   
Zabe;
Member

Откуда: г.Севастополь
Зарегистрирован: 2006-12-19
Сообщений: 290
Жалко, что Юрген Клинсманн вряд ли возглавит Украину. На мой взгляд, наверное, чуть ли не идеальная кандидатура для Украины. Перекроение состава при Клинсманне было бы гарантировано. Может, и в Германии не всё было при нём так уж гладко, например, увольнение Зеппа Майера, но результат, каков результат!

Тренером "Баварии" не должен быть только немец, это не моя философия. Понимаете, Виктор, я боюсь, что чемпионат Германии мало будет интересен именно Марчелло. Моуриньо "Валенсии" отказывает, желая быть в чемпионате Испании... Тут ещё большое значение чемпионат играет, несмотря ни на что. Но я действительно был бы рад Липпи на посту главного тренера.

А насчёт самого первого утверждения: я согласен, Генерал - это как раз то, что нужно для "Баварии". Жалко очень, но "всё хорошое когда-либо заканчивается". Удачи Хитцфельду в сборной Швейцарии.

А какая на Ваш взгляд оптимальная кандидатура на пост генерального менеджера "Баварии"?


_______________________________________
We will be heroes...

2008-01-02 20:46:16
E-mail | http://ru-zabel.org  
dimon121
New member

Зарегистрирован: 2007-11-14
Сообщений: 9
Вікторе, з Новим Роком!
У коментарі матчу Динамо-Реал Ви разом з Андрієм Шаховим зачіпили тему 130 кілометра:) Якби не було так сумно, було б дуже смішно... Щодо теми легіонерів, то ситуація ще й у тому, що у нас Україна, а не Англія. Купляють, наприклад, Клебера і говорять йому, що треба вивчити російську мову(про українську я взагалі мовчу). А він каже- не буду вчити. І, що ми його не придбаємо по цій причині? Так складається, що нам роблять послугу всілякі Рінкони, Лукареллі. Що казати, якщо Мірча наш Луческу через три роки(а може і більше) до сих пір говорить на прес-конференціях на своїй мові... Моуріньо в Англії вивчив їхню мову. Там від цього нікуди не дінешся. Коли слухав Шеву та Моура по Челсі-ТВ, то навіть я зі своїми "знаннями" англійськой все розумів. Смішно, але ж вивчили(вивчають). Динамо за останні роки нажило собі "авторитет", що на все можна начхати. Якщо Шахтар хоч якось купляє-продає, то в Динамо це тільки перше(купляє). Скільки вже таке було, що гравець, який "нам потрібен", нікуди не переходив. От і нажили... Скільки вже років ми чуємо "надо делать выводы"? Вже моторошно робиться від цих слів... Змінили тренера, більшість гравців, які роки три роблять висновки залишились. Побачимо. А так вважаю, що якби у нас був Капітан, то проблеми мови не було б... Мова це не така складна річ, як здається. В колективі вона дуже швидко вивчається. А у нас колективу нема.


2008-01-03 09:49:26
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

Zabe; написал:

Жалко, что Юрген Клинсманн вряд ли возглавит Украину. На мой взгляд, наверное, чуть ли не идеальная кандидатура для Украины. Перекроение состава при Клинсманне было бы гарантировано. Может, и в Германии не всё было при нём так уж гладко, например, увольнение Зеппа Майера, но результат, каков результат!

Тренером "Баварии" не должен быть только немец, это не моя философия. Понимаете, Виктор, я боюсь, что чемпионат Германии мало будет интересен именно Марчелло. Моуриньо "Валенсии" отказывает, желая быть в чемпионате Испании... Тут ещё большое значение чемпионат играет, несмотря ни на что. Но я действительно был бы рад Липпи на посту главного тренера.

А насчёт самого первого утверждения: я согласен, Генерал - это как раз то, что нужно для "Баварии". Жалко очень, но "всё хорошое когда-либо заканчивается". Удачи Хитцфельду в сборной Швейцарии.

А какая на Ваш взгляд оптимальная кандидатура на пост генерального менеджера "Баварии"?



У Бундеслізі є генеральний менеджер №1. Це Клаус Аллофс. У "Баварії" нинішній генеральний менеджер, як на мене, Аллофсу майже не поступається.


2008-01-03 11:23:42
   
Zabe;
Member

Откуда: г.Севастополь
Зарегистрирован: 2006-12-19
Сообщений: 290
Виктор, считаете Аллофса лучше Хённеса? Прошу аргументацию ;) Помоему, в прошлом году Хённес не так уж и слабо провёз Клауса ;)

С уважением,
Денис


_______________________________________
We will be heroes...

2008-01-03 11:45:55
E-mail | http://ru-zabel.org  
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

Zabe; написал:

Виктор, считаете Аллофса лучше Хённеса? Прошу аргументацию ;) Помоему, в прошлом году Хённес не так уж и слабо провёз Клауса ;)

С уважением,
Денис



З таким бюджетом як в Улі, Аллофса не провіз би мабуть тільки Діттер Хьонесс :)

За останні роки у "Вердера" всі придбання були в "ціль". І тільки за Дієгу Аллофсу треба ставити пам'ятник :)


2008-01-03 15:41:09
   
Zabe;
Member

Откуда: г.Севастополь
Зарегистрирован: 2006-12-19
Сообщений: 290
Виктор, а кто сколотил этот бюджет "Баварии"? Кстати, про цель Вы ну абсолютно не правы.

Отредактированно Zabe; (2008-01-03 15:50:36)


_______________________________________
We will be heroes...

2008-01-03 15:46:59
E-mail | http://ru-zabel.org  
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

Zabe; написал:

Виктор, а кто сколотил этот бюджет "Баварии"? Кстати, про цель Вы ну абсолютно не правы.



Не думаю, що Улі Хьонесс був життєво важливою постаттю у "сколоченні" капіталу "Баварії". Але чомусь упевнений, що, якщо Аллофс і покине "Вердер", то під слідом за Міро. Тому питання: "навіщо "Баварії" змінювати "шило на мило"?" :)

У кому я помилився. Німайєра не рахувати. Єдиний "прокол" - Карлос Альберту (це поки що).

Оптимальний склад:  Візе - Фріц, Налдо, Мертезаккер, Воме - Фрінгс, Боровскі, Єнсен, Дієгу - Саного, Алмейда. Серед них Боро - вихованець. Далі найдовше в команді - Єнсен (з 2004). Всі інші прийшли пізніше (тобто за останні 2 роки).

Ви прекрасно знаєте, що в Аллофса слава "акули" трансферного ринку. В Німеччині ніхто не сумнівався, що гідну заміну Клозе буде знайдено. Той же Міро прийшов із "Кайзерслаутерна" посереднім форвардом (це не я придумав, Клозе сам сказав у своєму інтерв'ю), і саме у Бремені виріс до суперзірки. 10 мільйонів євро компенсації... Про таку трансферну суму 70% клубів Бундесліги можуть тільки мріяти! За ці гроші вони взяли Розенберга, Алмейду і Саного - далеко не найгірших нападників у лізі. Той же Розенберг має все для досягнення успіхів Клозе через сезон.

Далі. Ісмаель - 8 мільйонів, Ван Бюйтен - 10 мільйонів, Подольскі - 10 мільйонів, Соса - 9 мільйонів, Дос Сантос - 8 мільйонів... А втратити гравця калібру Баллака вільним агентом... Ви тут мене чудово розумієте... В 70% клубів Бундесліги після таких трансферів генеральні менеджери покінчили б життя самогубством :)


2008-01-03 23:49:29
   
Zabe;
Member

Откуда: г.Севастополь
Зарегистрирован: 2006-12-19
Сообщений: 290
Виктор, ну Вы уж простите, но правда жизненно-важной фигурой :)

Хённес первым в "Баварии" проложил дорогу крупным инвестициям и спонсорам, поняв их важность для футбола. Спонсорский логотип первый не у "Баварии" на майке появился, но первый серьёзный бизнес-проект в Германии появился в 1979 году. Поспорите?

Причём Хённес - это имено бизнес-менеджер. Если Вы помните, то когда Хённес стал в "Баварии" менеджером, то там было две менеджерские направленности - его и спортивная.

Далее. За настоящий прокол можно взять только последнего. Виктор, Вы же не думаете, что, в том числе и Сосу, не было смысла брать? А Хосе Эрнесто, конечно, дико не повезло. Верю, что раскроется.

А шило на мыло "Бавария" не сменит - Хённес ведь президентом клуба станет ;) Интересная комбинация, между прочим, Хённес-Аллофс.

А насчёт Баллака - давайте так. Вы - генеральный менеджер "Баварии". Что Вы сделаете для того, чтобы его продать хотя бы через пол-года после истечения его контракта?

Дальше продолжим дискуссию. Интересно, не правда ли? ;)


_______________________________________
We will be heroes...

2008-01-04 00:08:25
E-mail | http://ru-zabel.org  
mike55
Забанен

Зарегистрирован: 2008-01-04
Сообщений: 10
Виктор, не планируите ли вы в Новом году сделать собственную передачу про футбол на канале поверхность?
Многие ваши мысли из форума многим было бы интересно услышать с экрана.  Других специалистов тоже. Комментировать, конечно, хорошо, но каналу очень не хватает аналитики. Мне не верится, что на компании, которая вещает 4 канала, смогли создать лишь программу А. Жураховского. Сколько над ее созданием человек трудится (если вы в курсе)?


2008-01-04 11:43:49
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

Zabe; написал:

Виктор, ну Вы уж простите, но правда жизненно-важной фигурой :)

Хённес первым в "Баварии" проложил дорогу крупным инвестициям и спонсорам, поняв их важность для футбола. Спонсорский логотип первый не у "Баварии" на майке появился, но первый серьёзный бизнес-проект в Германии появился в 1979 году. Поспорите?

Причём Хённес - это имено бизнес-менеджер. Если Вы помните, то когда Хённес стал в "Баварии" менеджером, то там было две менеджерские направленности - его и спортивная.

Далее. За настоящий прокол можно взять только последнего. Виктор, Вы же не думаете, что, в том числе и Сосу, не было смысла брать? А Хосе Эрнесто, конечно, дико не повезло. Верю, что раскроется.

А шило на мыло "Бавария" не сменит - Хённес ведь президентом клуба станет ;) Интересная комбинация, между прочим, Хённес-Аллофс.

А насчёт Баллака - давайте так. Вы - генеральный менеджер "Баварии". Что Вы сделаете для того, чтобы его продать хотя бы через пол-года после истечения его контракта?

Дальше продолжим дискуссию. Интересно, не правда ли? ;)



Я сильно сперечатися не буду. Порівнювати Хьонесса і Аллофса не буду, так само, як не буду применшувати заслуги Хьоннеса. Аллофс для мене на першому місці як генеральний менеджер клубу Бундесліги. Насамперед завдяки тому, чого він досяг із значно скромнішим, порівняно із "Баварією" клубом, клубом, який і близько не мав тих традицій і здобутків (трофеїв), які були в "Баварії", клубу, який, на відміну вд "Баварії" поки що голосно не назвеш БРЕНДОМ. І величезний інтерес до персони Аллофса з боку супергранда ліги якоюсь мірою це підтверджує :)

Чесно зізнаюсь, я не хотів би, щоби Аллофс перейшов у "Баварію". Так само, як не хотів, щоби до Мюнхена поїхав Міро. Адже гегемонія завжди вбиває інтригу, а відтак і інтерес до чемпіонату. "Баварія" в Німеччині у цьому сезоні перетворилася в аналог "Шахтаря" і "Динамо" в Україні. Проти неї 90% клубів грають на нічию 0:0, влаштовуючи Сталінград у власному штрафному і вважаючи будь-яку іншу тактику безперспективною. І в цій ситуації Хьонесс своїми заявами у пресі дуже нагадує Йожефа Йожефовича в купі із одним румунським діячем українського футболу: то судді повинні якнайсуворіше карати гравців суперників, котрі б'ють по ногах бідолашного Рібері; то суперники загалом, так їх перетак, убивають видовищність в матчах із "Баварією" :)

Баллак. Думаю, Ви погодитесь, що Баллак став свого роду брендом самої "Баварії". Як Террі і Лампард в "Челсі", скажімо, чи Мальдіні в "Мілані". Навіщо його продавати взагалі? На нього ходять люди, футболки із його номером і прізвищем розлітаються у фан-шопах, його обожнюють рекламодавці! Зірки для того і потрібні клубам, щоби притягувати грошики :)


2008-01-04 12:41:07
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

mike55 написал:

Виктор, не планируите ли вы в Новом году сделать собственную передачу про футбол на канале поверхность?
Многие ваши мысли из форума многим было бы интересно услышать с экрана.  Других специалистов тоже. Комментировать, конечно, хорошо, но каналу очень не хватает аналитики. Мне не верится, что на компании, которая вещает 4 канала, смогли создать лишь программу А. Жураховского. Сколько над ее созданием человек трудится (если вы в курсе)?


Я Вам так скажу: у футболі, риболовлі і роботі я людина дуже забобонна. Тому про плани говорити я не люблю. Значно більше мені подобається обговорювати уже результат. Дайте нам час.


2008-01-04 12:46:12
   
Zabe;
Member

Откуда: г.Севастополь
Зарегистрирован: 2006-12-19
Сообщений: 290
Виктор, вот абсолютно все говорят про бюджет "Баварии". Вы тоже должны помнить, в какой момент Хённес пришёл в "Баварию" - в момент её развала. Он создал современную бизнес-систему мюнхенского клуба. Почему-то это никто не помнит. Ведь тот же "Челси" спас от банкротства один человек с деньгами, уж простите за это сравнение, а финансовая система "Баварии" делалась десятилетиями. Кем она делалась? Ули Хённесом!

Если Хённес уйдёт на пост президента клуба, я подчёркиваю, моим приоритетным кандидатом на место генерального менеджера клуба будет Клаус Аллофс. Хотя, знаете, вряд ли такой вариант возможен, но такого человека, как Оливер Бирхофф мне было бы тоже очень интересно на этом посту увидеть.

Хённес является культовой фигурой. Безусловно, эмоциональной и со своими заморочками. Ули Хённес всегда такое высказывал в прессе. Все игроки "Баварии", должны знать какой Хённес - правда очень строгий, но всегда протянущий руку помощи. Ули - именно тот, кто держит клуб в своих ежовых руковицах. Вы сравниваете Хённеса с Сабо и Луческу? Но поведуйте, чего же добились два этих выдающих деятеля? Хённес может очень много болтать в прессе, но чего Ули добился? А чего добились два, по сравнению с абсолютно всем персоналом "Баварии", бездарных тренера и один абсолютно бездарный функционер?

И знаете, перед сезоном, ещё раз повторю, полностью отрицал, что интриги не будет. Интрига в этом сезоне в Бундеслиге есть и будет она до последнего тура. Выиграет "Бавария", но тот же "Вердер" того же Аллофса и Шаафа. Я уверен, что даже если Клаус Аллофс перейдёт в "Баварию", "Вердер" останется на плаву. Плюс к этому, ещё на посту генерального менеджера я бы очень хотел видеть лично своего любимого футболиста Оливера Кана. Оливер высказывал прекрасные идеи для развития "Баварии", во многом в стиле Хённеса. К тому же, не стоит забывать, что Кан - экономист и человек бизнеса.

Но мы сравниваем всё-таки две фигуры, Хённеса и Аллофса. Возможно, две немножко разных фигуры. Но в этом споре уже родилась хотя бы одна истина - мы имеем двух гениальных менеджеров. Другое дело, что Хённес лучше :) Это субъективно. Но в плане управления клубом вряд ли Хённесу есть равные вообще в мире. Возразите по этому поводу? В мире! Кто лучше, кто? Не Аллофс. Пусть Клаус сначала такой бюджет у "Вердера" создаст, а потом мы посмотрим. Талантлив, амбициозен - да. Но пока не дорос. Пусть сделает, а там мы обязательно посмотрим.

К слову, конечно, "Вердер" не был брендом, наверное, но когда Хённес создавал "Баварию", именно "Вердер" был на лидирующих позициях в немецком футболе. Да и сама "Бавария", Виктор, когда она возникла на небосклоне? В 1965 году. И всё. Сначала пришли эти игроки, а потом сформировался менеджмент, выведший команду на такие вершины. Под руководством кого? Конечно же, Ули Хённеса.

Что касается Баллака. Думаю, Вы согласитесь, если футболист хочет играть за какой-то "Челси", "Реал" с огромной суммой зарплаты, которую немецкий клуб в силу налогов ПРОСТО позволить себе не может, он сможет его удержать? Тем более в той сложной ситуации, что тогда сложилась. Кстати, одно из самых волевых и интересных решений Феликса Магата за всё время его правления.

Ваш ответ безумно интересен будет ;)

Отредактированно Zabe; (2008-01-04 13:13:00)


_______________________________________
We will be heroes...

2008-01-04 13:04:31
E-mail | http://ru-zabel.org  
SteveY
Забанен

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2006-08-20
Сообщений: 403
Здравствуйте, Виктор!
Честно говоря сразу вызвала удивление трансферная политика Вольфсбурга. Магат, уважаемый тренер, всё ясно. Но я б сказал, что человек просто взял и сломал хребет команде. Взяв престарелого Марселиньо (спору нет, он классный, но ему 32 года), Раду, Мунтяну (оба беспросветно на банке), Графите, Жозуэ (с натяжкой можно назвать удачными эти покупки), Магат не моргнув глазом отдаёт КАПИТАНА!!!, ЛИДЕРА команды - ЦЗ Кевина Хофланда и ОСНОВНУЮ!!! пару форвардов - Ханке, Климович. Повторюсь, просто ОТДАЛ, понадеясь на молодёжь. Но при всё уважении к Мадлунгу, Рикардо Косте, Куироге и Симунеку они ещё не стали и близко центральными защитниками уровня Хофланда... В нападении тоже самое: лишь Графите тянет на нормального форварда. Боакийе, Дежага, Дзеко - просто цирк, а не форварды.

Хотелось бы услышать ваше мнение! Может я чего-то не вижу???

Отредактированно SteveY (2008-01-04 18:29:40)


_______________________________________
success is the sum of small efforts, repeated day in and day out...
--Robert Collier
STEVE YZERMAN
DETROIT RED WINGS

2008-01-04 18:27:22
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

Zabe; написал:

Виктор, вот абсолютно все говорят про бюджет "Баварии". Вы тоже должны помнить, в какой момент Хённес пришёл в "Баварию" - в момент её развала. Он создал современную бизнес-систему мюнхенского клуба. Почему-то это никто не помнит. Ведь тот же "Челси" спас от банкротства один человек с деньгами, уж простите за это сравнение, а финансовая система "Баварии" делалась десятилетиями. Кем она делалась? Ули Хённесом!

Если Хённес уйдёт на пост президента клуба, я подчёркиваю, моим приоритетным кандидатом на место генерального менеджера клуба будет Клаус Аллофс. Хотя, знаете, вряд ли такой вариант возможен, но такого человека, как Оливер Бирхофф мне было бы тоже очень интересно на этом посту увидеть.

Хённес является культовой фигурой. Безусловно, эмоциональной и со своими заморочками. Ули Хённес всегда такое высказывал в прессе. Все игроки "Баварии", должны знать какой Хённес - правда очень строгий, но всегда протянущий руку помощи. Ули - именно тот, кто держит клуб в своих ежовых руковицах. Вы сравниваете Хённеса с Сабо и Луческу? Но поведуйте, чего же добились два этих выдающих деятеля? Хённес может очень много болтать в прессе, но чего Ули добился? А чего добились два, по сравнению с абсолютно всем персоналом "Баварии", бездарных тренера и один абсолютно бездарный функционер?

И знаете, перед сезоном, ещё раз повторю, полностью отрицал, что интриги не будет. Интрига в этом сезоне в Бундеслиге есть и будет она до последнего тура. Выиграет "Бавария", но тот же "Вердер" того же Аллофса и Шаафа. Я уверен, что даже если Клаус Аллофс перейдёт в "Баварию", "Вердер" останется на плаву. Плюс к этому, ещё на посту генерального менеджера я бы очень хотел видеть лично своего любимого футболиста Оливера Кана. Оливер высказывал прекрасные идеи для развития "Баварии", во многом в стиле Хённеса. К тому же, не стоит забывать, что Кан - экономист и человек бизнеса.

Но мы сравниваем всё-таки две фигуры, Хённеса и Аллофса. Возможно, две немножко разных фигуры. Но в этом споре уже родилась хотя бы одна истина - мы имеем двух гениальных менеджеров. Другое дело, что Хённес лучше :) Это субъективно. Но в плане управления клубом вряд ли Хённесу есть равные вообще в мире. Возразите по этому поводу? В мире! Кто лучше, кто? Не Аллофс. Пусть Клаус сначала такой бюджет у "Вердера" создаст, а потом мы посмотрим. Талантлив, амбициозен - да. Но пока не дорос. Пусть сделает, а там мы обязательно посмотрим.

К слову, конечно, "Вердер" не был брендом, наверное, но когда Хённес создавал "Баварию", именно "Вердер" был на лидирующих позициях в немецком футболе. Да и сама "Бавария", Виктор, когда она возникла на небосклоне? В 1965 году. И всё. Сначала пришли эти игроки, а потом сформировался менеджмент, выведший команду на такие вершины. Под руководством кого? Конечно же, Ули Хённеса.

Что касается Баллака. Думаю, Вы согласитесь, если футболист хочет играть за какой-то "Челси", "Реал" с огромной суммой зарплаты, которую немецкий клуб в силу налогов ПРОСТО позволить себе не может, он сможет его удержать? Тем более в той сложной ситуации, что тогда сложилась. Кстати, одно из самых волевых и интересных решений Феликса Магата за всё время его правления.

Ваш ответ безумно интересен будет ;)


По-моєму, ми дискутуємо про "масло масляне" :)
Влітку ми побачимо, що може Аллофс у "клубі-бренді". "Баварія" знову отримає двох менеджерів на різні спрямування: Хьонесс - фінансове, Аллофс - футбольне, як свого часу Улі із Брайтнером розділяв обов'язки. Тільки з літа Хьонесс, очевидно, не сидітиме на лаві біля... Жозе? :)

Стосовно Баллака і "вольового та цікавого рішення" Магата... Звісно, якщо гравець не хоче грати за команду, то, яким би великим він не був, цій команді він не потрібен. У "Вердері" ситуація була схожою. Але заміну Міку знайшли фантастичну. Кращу за оригінал :)

А от Магат (і Хьонесс, як генеральний менеджер теж повинен нести за це відповідальність), знаючи з весни, що залишиться без лідера, ПОВИНЕН був підготувати заміну. Ван Боммель - не заміна Баллаку - не того поля ягідка.  Марк - швидше замість Харгрівза.  До того ж придбали його уже під час чемпіонату.

Баварія минулого літа згаяла час. І в цьому я переконаний категорично. І лише зараз показала ЯК тоді можна було замінити Баллака. Не обов'язково таким же типовим №10 :)


2008-01-04 19:04:45
   
Фанат Динамо
Member

Зарегистрирован: 2007-12-08
Сообщений: 402
Простите господа, что влезаю, но не могу удержатся. Виктор, вы написали, что Хенесс не смог подготовить Баллаку замену. А много ли таких как Баллак по свету ходят и все ли они согласятся играть за "Баварию"?

Отредактированно Фанат Динамо (2008-01-04 19:44:37)


2008-01-04 19:42:33
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

SteveY написал:

Здравствуйте, Виктор!
Честно говоря сразу вызвала удивление трансферная политика Вольфсбурга. Магат, уважаемый тренер, всё ясно. Но я б сказал, что человек просто взял и сломал хребет команде. Взяв престарелого Марселиньо (спору нет, он классный, но ему 32 года), Раду, Мунтяну (оба беспросветно на банке), Графите, Жозуэ (с натяжкой можно назвать удачными эти покупки), Магат не моргнув глазом отдаёт КАПИТАНА!!!, ЛИДЕРА команды - ЦЗ Кевина Хофланда и ОСНОВНУЮ!!! пару форвардов - Ханке, Климович. Повторюсь, просто ОТДАЛ, понадеясь на молодёжь. Но при всё уважении к Мадлунгу, Рикардо Косте, Куироге и Симунеку они ещё не стали и близко центральными защитниками уровня Хофланда... В нападении тоже самое: лишь Графите тянет на нормального форварда. Боакийе, Дежага, Дзеко - просто цирк, а не форварды.

Хотелось бы услышать ваше мнение! Может я чего-то не вижу???


Вітаю!

Щоби говорити про Вольфзбург, потрібно ІМХО відштовхуватися від кількох "основ".

Магат у Вольфзбургу, як Альтман кілька років тому у Чорноморці - і головний тренер, і спортивний директор 2 в одному :) Він створив і подав керівництву клубу свою програму розвитку команди і її трансформації із розряду аутсайдерів до числа лідерів. Програма, якщо мені не зраджує пам'ять, розрахована на 3 роки. Саме через 3 сезони Вовки повинні боротися за місце в зоні УЄФА.

Далі ми говоримо про філософію Магата як тренера Вольфзбурга. Він прагне привити команді атакувальний футбол. На даний момент тільки Баварія, Вердер і Леверкузен забили більше за Вовків, тому про певний успіх можна говорити.

Далі - кадри. Магат вирішив повністю реформувати склад команди, яка в останні 2 сезони рятувалася від вильоту лише в останньому турі. Логічно, адже народжений плазувати літати не зможе.

Можливо, з цієї точки зору виявився не потрібним Хофланд. Клімович в останній сезон більше лікувався, ніж грав. Зрештою, як і Ханке. І отримати 1,5 мільйона Євро за 32-річного гравця і 5 мільйонів за форварда, котрий став рекордним придбанням в історії Ганновера, не так уже й погано. Це при тому, що Ханке сам виявив бажання піти, оскільки хотів грати в єврокубках, а перспектив Вольфзбурга у цьому плані не бачив.

Марселінью, Боакіє, Раду і Мунтяну прийшли за часів Аугенталлера. І перший - явний капітан у Магата, котрий дуже високо оцінював бразильця, ще тренуючи Баварію. А от Раду, до речі, уже в Штуттгарті. Мунтяну, підозрюю, також надовго тут не залишиться.

Стосовно новачків. За Рікарду Кошту віддали 4 мільйони євро. На нього Магат покладав величезні надії і був дуже розчарованим, коли португалець уже в першому матчі "порвав" коліно. Шимунека брали взамін Рікарду Кошті. І, знаєте, по-моєму цей парубок за рік-два гратиме у топ-команді. Він дуже сильний захисник!

Жосуе. Якщо Ви дивились Копа Америка, то зрозумієте чому його Магат вважає найсильнішим №6 (опорним хавом) ліги.

Дежага. Даремно Ви із нього насміхаєтесь. Він не форвард, а правий хав. Взагалі, любить грати "під нападаючими", але це не за живого Марселінью. Ажкан видав такий старт сезону, що в Німеччині почали говорити про необхідність його запрошення до національної збірної. Цей парубок шалено талановитий! І має тільки два знані недоліки: важкий характер і нелюбов до оборонних дій на полі. У Вольвзбург прийшов вільним агентом із Герти, за що дуже дісталось менеджеру останньої Дітеру Хьоннесу :) Дежага, до речі, уже 5 м'ячів забив.

Дзеко також забив уже 5 разів, головним чином виходячи на заміну. Йому лише 21, але в Чехії його уже визнали, назвавши найкращим легіонером минулого сезону. Форвард-таран (а Магат таких дуже любить), де обділений гольовим чуттям. Наскільки мені відомо, за цим хлопчаком пристально слідкували клуби і потужніші за Вольфзбург. До речі, зараз у Бундеслігу приїхав ще один молодий форвард-талант 20 річний Мартін Фенін. Також раджу за ним послідкувати...

І Дзеко мені особисто чомусь більше сподобався в іграх, що я їх бачив, ніж Графіте.

Словом, Магат зібрав молоду команду достатньо талановитих гравців, які під керівництвом сильного тренера мають шанс злетіти високо. Завод Вольксваген, котрий опікується Вольфзбургом, грошей не шкодував і не шкодуватиме. І найбільша проблема Магата зараз - придбати класного воротаря (Єнцш грає неймовірно слабко) та правого захисника і продати 5-6 гравців (29 - забагато).

За Магатським Вольфзбургом дуже цікаво поспостерігати. Чим і займемось у 2-му колі :)


2008-01-04 21:58:20
   
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

Фанат Динамо написал:

Простите господа, что влезаю, но не могу удержатся. Виктор, вы написали, что Хенесс не смог подготовить Баллаку замену. А много ли таких как Баллак по свету ходят и все ли они согласятся играть за "Баварию"?


Та жодних проблем :)

Таких, як Баллак, мало. Але ж не обов'язково шукати саме таких. Гнучкість - це також чеснота. І трансфери Баварії цього літа яскраво підтвердили, що можна обійтися без другого Баллака. Ви ж погодитесь, що ні Зе Роберту, ні Рібері, ні Ван Боммель, ні Швайнштайгер з Алтинтопом за стилем гри Баллака зовсім не нагадують. Проте гра середньої лінії Баварії викликає захоплення!

P.S.: А я особисто, якраз, за Баллака тільки порадів. Він зробив напрочуд правильний вибір! :)


2008-01-04 22:03:06
   
Zabe;
Member

Откуда: г.Севастополь
Зарегистрирован: 2006-12-19
Сообщений: 290
Виктор. Вы генеральный менеджер клуба. Вам главный тренер говорит про то, что никто команде не нужен. Что Вы будете делать? :)

_______________________________________
We will be heroes...

2008-01-04 22:05:47
E-mail | http://ru-zabel.org  
Vatsko
Member

Зарегистрирован: 2006-11-25
Сообщений: 821

Zabe; написал:

Виктор. Вы генеральный менеджер клуба. Вам главный тренер говорит про то, что никто команде не нужен. Что Вы будете делать? :)


Добряче подумаю, чи потрібен команді такий головний тренер :)


2008-01-04 22:15:44
   
Zabe;
Member

Откуда: г.Севастополь
Зарегистрирован: 2006-12-19
Сообщений: 290
А если этот главный тренер сделал два дубля до этого?

_______________________________________
We will be heroes...

2008-01-04 22:25:27
E-mail | http://ru-zabel.org  
Фанат Динамо
Member

Зарегистрирован: 2007-12-08
Сообщений: 402
Виктор, как Вы с Шаховым комментируете ретро-матчи? "Вживую" (в смысле, в то время, когда он идет в эфире) или за несколько часов-дней до этого?

2008-01-04 22:54:42
   
Страниц: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 ... 95   Тема закрыта
Перейти