Поверхность ТВ Поверхность ТВ
пятница, 29 марта 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Архив рекламы | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Босянку Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 ... 79
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87
Вітаю, Денисе! Коли з'явиться інформація, повідомте, будь ласка, ваш розклад хоча б найближчого тижня на матчах НХЛ.
Дякую


2013-01-16 12:35:32
E-mail  
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

andrew1996 написал:

Вітаю, Денисе! Коли з'явиться інформація, повідомте, будь ласка, ваш розклад хоча б найближчого тижня на матчах НХЛ.
Дякую


ВІТАЮ, АНДРІЮ! ЗНАЮ НАРАЗІ ТІЛЬКИ СВІЙ 1-ИЙ МАТЧ У СУБОТУ: "FLYERS" - "PENGUINS" ПІСЛЯ "ПРЯМОЇ" ТРАНСЛЯЦІЇ   "KINGS" - "BLACK HAWKS"


2013-01-18 13:22:34
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

DEN написал:


andrew1996 написал:

Вітаю, Денисе! Коли з'явиться інформація, повідомте, будь ласка, ваш розклад хоча б найближчого тижня на матчах НХЛ.
Дякую


ВІТАЮ, АНДРІЮ! ЗНАЮ НАРАЗІ ТІЛЬКИ СВІЙ 1-ИЙ МАТЧ У СУБОТУ: "FLYERS" - "PENGUINS" ПІСЛЯ "ПРЯМОЇ" ТРАНСЛЯЦІЇ   "KINGS" - "BLACK HAWKS"

Дене, якщо є можливість, повідомляйте нас і надалі про Ваш розклад. Приємніше Вас чекати, ніж сподіватись ;)


2013-01-19 13:43:32
E-mail  
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208
23.01  ПІТТСБУРГ-ТОРОНТО
   24.01  САН-ХОСЕ - ФІНІКС
   26.01  АНАХАЙМ - НЕШВІЛЛ
               :)


2013-01-23 20:09:11
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411
ууу... чудово! :):)

2013-01-23 23:02:52
E-mail  
dex
Администратор

Зарегистрирован: 2012-01-03
Сообщений: 69
З Днем Народження, Денисе. Бажаю Вам щастя, міцного здоров'я та великого творчого натхнення.

2013-02-08 14:27:21
http://blog.isport.ua/poverkhnostTV  
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411
Приєднуюсь до побажань. Допоки нас радує коментар генія, живий і дух, і натхнення дивитись те дійство, яке Ви коментуєте. З Днем Народження, Ден!

2013-02-08 14:44:32
E-mail  
парагвай
Member

Зарегистрирован: 2010-03-20
Сообщений: 11
Tanti auguri di buon compleanno!
Sei il commentatore molto bravo!
Grazie per tutto che tu fai))


2013-02-08 16:30:26
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208
МОЇ ВІТАННЯ!
ШАНОВНІ,  ДУЖЕ ЗВОРУШЕНИЙ ВАШИМИ  ТЕПЛЮЧИМИ СЛОВАМИ-ВІТАННЯМИ! ПРОЧИТАВ УСЕ: І ТУТ, І НА VK.COM, ЗВИЧАЙНО, - ДУУУУЖЕ ТЕПЛО :)  ДЯКУЮ СЕРДЕЧНІСІМО ;)  :)


2013-02-09 16:41:28
   
Andriy68
Member

Зарегистрирован: 2012-01-22
Сообщений: 14
Доброго дня, Денисе! Щось давненько не чути Вас на хокеї...

2013-03-09 20:17:03
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

Andriy68 написал:

Доброго дня, Денисе! Щось давненько не чути Вас на хокеї...

                    МОЇ ВІТАННЯ, АНДРІЮ! ГРОШІ У КАНАЛА "ХОКЕЙ" ДЛЯ МЕНЕ ЗАКІНЧИЛИСЯ - ВИРІШИЛИ ЗАДОВОЛЬНЯТИСЯ ЛИШЕ "ШТАТНИМИ ФАХІВЦЯМИ"...


2013-03-11 10:13:11
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

DEN написал:


Andriy68 написал:

Доброго дня, Денисе! Щось давненько не чути Вас на хокеї...

                    МОЇ ВІТАННЯ, АНДРІЮ! ГРОШІ У КАНАЛА "ХОКЕЙ" ДЛЯ МЕНЕ ЗАКІНЧИЛИСЯ - ВИРІШИЛИ ЗАДОВОЛЬНЯТИСЯ ЛИШЕ "ШТАТНИМИ ФАХІВЦЯМИ"...

Або всі якісь не такі, або, може, я чогось не розумію. Здається наше ТБ дійшло до того, що смаку у глядачів зовсім не залишилось, і ніхто навіть не дивується тому, що в штаті на тому ж хокеї працюють коментатори з вадою дикції. Одна справа, коли людина справді талановита, але зовсім інше, коли ти чуєш... це просто жах. Ось наче і транслюють в нас НХЛ та найкращі футбольні чемпіонати, але де дивитись та слухати доводиться шукати в Інтернеті або на супутнику... або взагалі не дивитись. Як же сумно, доводиться лиш згадувати ті часи, коли ти міг увімкнути будь-який матч та дивитись його, наче він справді найкращий...


2013-03-12 11:39:31
E-mail  
Vadim_Dyagilev
New member

Зарегистрирован: 2013-04-07
Сообщений: 1
Денис, здравствуйте. Мне сейчас 23, и любовь к футболу у меня началась с трансляций ЛЧ с вашим комментарием. Потом были Серия А, Европейские и мировые чемпионаты. Ваш комментарий - высочайший уровень мастерства этой профессии. Неповторимый стиль, футбольная и нефутбольная эрудиция, ораторские качества, и главное - тонкое чувство стиля, интелект и эмоциональность, дающие нам, зрителям, возможность наслаждаться незабываемыми сравнениями и метафорами в вашем исполнении.
Благодаря вашей работе я полюбил не только спорт, но и украинский язык (которым редко пользуюсь, будучи одесситом)))
Огромное спасибо вам за наше счастливое детство и юность!

Учитывая все выше сказанное, не сложно понять то разочарование, связанное с исчезновением вашей работы на топовых чемпионатах. Не редко я включаю спорт 1, просто чтобы послушать вашу речь, т.к. к чемпионатам России, Голландии и Бельгии не испытываю особого интереса, в сравнении с топ4, которые окончательно переехали на другие телеканалы. Мне приятно, что в нашей стране развивается профессиональное спортивное ТВ вещание, и я очень уважаю работу ТРК в этом направлении. Но единственное, чего мне не хватает, когда я включаю трансляцию - это вашего голоса за кадром! А слушать ваших коллег с ТРК на трансляциях серии А - подобно мучениям…
Прошу прощение за, вероятно, повтор уже наболевшего вопроса, но на страницах этого форума я не нашел на него ответа. Почему на развивающихся футбольных каналах, лидерах трансляций в нашей стране, огромная многомиллионная публика не имеет возможности услышать одного из самых квалифицированных и опытных комментаторов Украины? Почему вы не работаете на ТРК?
На мой взгляд, в развитие спорта (и футбола в частности) качество профессиональной теле журналистики и комментаторского искусства играют огромнейшую роль! Денис, вы нужны зрителям! Вы нужны спорту в Украине, и вас должна слушать намного большая аудитория!

P.S. ести, вдруг, этот вопрос не попадет в ленту из-за повтора, ответте пожалуйста на мэйл dyagilevvadim@gmail.com


2013-04-07 19:12:16
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208
 ДОБРОГО ЗДОРОВ'Я, ВАДИМЕ!
ДЯКУЮ СЕРДЕЧНО ВАМ ЗА ВИСОКУ Й ДУЖЕ ТЕПЛУ ОЦІНКУ МОЄЇ ПРАЦІ - ЦЕ СПРАВДІ СИЛЬНО НАДИХАЄ, ЗВОРУШУЄ ТА  "ЗАПРАВЛЯЄ" ТЕБЕ ЕНЕРГІЄЮ НА НАШОМУ ЖУРНАЛІСТСЬКОМУ ШЛЯХУ  :)    ОСОБЛИВА СПРАВЖНЯ РАДІСТЬ ДЛЯ МЕНЕ  -  ВАШ ДРУГИЙ  АБЗАЦ ;) :)
   ТЕПЕР ВЛАСНЕ ПРО ВАШЕ ПИТАННЯ. Я НЕ ЛЮБЛЮ ТРК  АБО  "РАЗВИВАЮЩЕГОСЯ ФУТБОЛЬНОГО КАНАЛА", ТОМУ НЕ ХОЧУ ТАМ ПРАЦЮВАТИ, І ЦЕ МІЙ ДАВНІЙ ВИБІР,КОТРИЙ Є НЕ ЗМІННИМ ТА НЕ ЗАЛЕЖНИМ ВІД ІСТОРІЇ ТА РОЗВОЮ УКРАЇНСЬКОГО СПОРТИВНОГО ТЕЛЕБАЧЕННЯ. УСЬО,  "КАРТИНА МАСЛОМ", ЯК ГОВОРИВ НЕЗАБУТНІЙ  ДАВІД ГОЦМАН :) СПОДІВАЮСЬ, Я ДУЖЕ ЧІТКО ПОЯСНИВ  :)
     ДЯКУЮ  ЩЕ ДУЖЕ  ! І   FORZA, СПОРТ 1!!!
                                           ДЕН


2013-04-08 21:28:04
   
XYTOP
New member

Зарегистрирован: 2012-12-24
Сообщений: 2
Денис,добрый вечер!Да хрен с ними, с теми ТРК и всем что связано с донецкой быдлотой.Но на Спорт1(ТВ версия)вы же можете комментировать?Спорт2 к сожалению отсутствует,а в инете смотреть не всегда удобно.Ради ваших рассказов готов смотреть даже чемп.Индонезии.

2013-04-14 20:37:55
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

XYTOP написал:

Денис,добрый вечер!Да хрен с ними, с теми ТРК и всем что связано с донецкой быдлотой.Но на Спорт1(ТВ версия)вы же можете комментировать?Спорт2 к сожалению отсутствует,а в инете смотреть не всегда удобно.Ради ваших рассказов готов смотреть даже чемп.Индонезии.

Тарелку на 39 или 31.5, если уж готов :-)


2013-04-15 21:26:14
E-mail  
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

XYTOP написал:

Денис,добрый вечер!Да хрен с ними, с теми ТРК и всем что связано с донецкой быдлотой.Но на Спорт1(ТВ версия)вы же можете комментировать?Спорт2 к сожалению отсутствует,а в инете смотреть не всегда удобно.Ради ваших рассказов готов смотреть даже чемп.Индонезии.

  ВІТАЮ ВАС, ХYTOP! 
ПОКИ  РІДНИЙ "СПОРТ1" ЗАЛИШАЄТЬСЯ УКРАЇНСЬКИМ, Я БУДУ ПРАЦЮВАТИ, ОДНАК СЬОГОДНІ  Є ВАГОМА ЗАГРОЗА ПЕРЕТВОРЕННЯ ЙОГО НА "ХОХЛЯЦКИЙ", НА ЯКОМУ, ЗВІСНО, Я СЕБЕ НЕ УЯВЛЯЮ...


2013-04-16 11:11:44
   
boodjoom
New member

Зарегистрирован: 2013-04-20
Сообщений: 1
В голландских обзорах в матчах АДО Вы упоминаете "местечко Хааг". Вы знаете, что это местечко - полумиллионник Гаага, одна из официальных столиц Нидерландов? Если нет, то почему?

2013-04-20 22:49:23
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

boodjoom написал:

В голландских обзорах в матчах АДО Вы упоминаете "местечко Хааг". Вы знаете, что это местечко - полумиллионник Гаага, одна из официальных столиц Нидерландов? Если нет, то почему?

      НЕ ЗНАЮ :)


2013-04-21 12:30:00
   
Andriy68
Member

Зарегистрирован: 2012-01-22
Сообщений: 14
Доброго дня, Денисе! З наступаючими Вас Великодними святами!
Чи маєте якісь прогнози на Кубок Стенлі? Схід чи Захід? Пітсбург чи Чікаго? А може якась темна конячка, як минулого року? І які шанси на Вашу думку у BRUINS? Дякую.


2013-05-01 09:58:02
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

Andriy68 написал:

Доброго дня, Денисе! З наступаючими Вас Великодними святами!
Чи маєте якісь прогнози на Кубок Стенлі? Схід чи Захід? Пітсбург чи Чікаго? А може якась темна конячка, як минулого року? І які шанси на Вашу думку у BRUINS? Дякую.

  АНДРІЮ, І ВАМ НАЙСВІТЛІШІ ВІТАННЯ!
НА СХОДІ УВЕСЬ ЦЕЙ НЕСТАНДАРТНИЙ СЕЗОН "ПІНГВІНИ" - ВЕЛИКИЙ  №1 ( УСІ ТРИ СКЛАДОВІ :
GM - ТРЕНЕР - КОМАНДА), НА ЗАХОДІ  Я НЕ БАЧУ  ВАГОМИХ ПЕРЕВАГ "ЧИКАҐО" НАД "АНАГАЙМОМ", "СЕНТ-ЛУЇСОМ" ЧИ "САН ХОСЕ". А  ВЗАГАЛІ ОМРІЯНИЙ МІЙ  ФІНАЛ ( ЯКЩО ЗАГЛУШИТИ ВЛАСНЕ СЕРЦЕ ;) ) ВИГЛЯДАЄ МАЙЖЕ ФАНТАСТИЧНО - ЦЕ  " МОНРЕАЛЬ - ДЕТРОЙТ", БО ,НАПЕВНО, ЛЮБЛЮ  СТАРОСВІТСЬКИЙ ХОКЕЙ  :)


2013-05-02 18:28:54
   
Andriy68
Member

Зарегистрирован: 2012-01-22
Сообщений: 14

DEN написал:


Andriy68 написал:

Доброго дня, Денисе! З наступаючими Вас Великодними святами!
Чи маєте якісь прогнози на Кубок Стенлі? Схід чи Захід? Пітсбург чи Чікаго? А може якась темна конячка, як минулого року? І які шанси на Вашу думку у BRUINS? Дякую.

  АНДРІЮ, І ВАМ НАЙСВІТЛІШІ ВІТАННЯ!
НА СХОДІ УВЕСЬ ЦЕЙ НЕСТАНДАРТНИЙ СЕЗОН "ПІНГВІНИ" - ВЕЛИКИЙ  №1 ( УСІ ТРИ СКЛАДОВІ :
GM - ТРЕНЕР - КОМАНДА), НА ЗАХОДІ  Я НЕ БАЧУ  ВАГОМИХ ПЕРЕВАГ "ЧИКАҐО" НАД "АНАГАЙМОМ", "СЕНТ-ЛУЇСОМ" ЧИ "САН ХОСЕ". А  ВЗАГАЛІ ОМРІЯНИЙ МІЙ  ФІНАЛ ( ЯКЩО ЗАГЛУШИТИ ВЛАСНЕ СЕРЦЕ ;) ) ВИГЛЯДАЄ МАЙЖЕ ФАНТАСТИЧНО - ЦЕ  " МОНРЕАЛЬ - ДЕТРОЙТ", БО ,НАПЕВНО, ЛЮБЛЮ  СТАРОСВІТСЬКИЙ ХОКЕЙ  :)


Це не лише фантастично, але й поки що можливо, бо з наступного сезону (після переформатування) це буде цілком виключено. Взагалі думаю, в майбутньому "Чикаго" все більше сумуватиме за своїми п'ятьма "найкращими друзями"... Давно вболіваю за "CANADIENS", мабуть з часів, коли вперше дивився новорічні матчі за їх участю, і вболівав за Лафлера, Лемера, Савара і Робінсона. Тому я лише за! Хоча мій прогноз: "Пітсбург" - "Анагайм", якщо, звичайно, Будро подолає свої "вашингтонські комплекси". А Вам , Денисе, позитивних вражень від "STANLEY CUP PLAYOFFS"!


2013-05-02 22:16:48
   
Pasha18
Member

Зарегистрирован: 2007-12-25
Сообщений: 64
Денисе, в мене пару питань, що стосується улюбленого кальчо. Як ви важаєте, варто змінювати те що ніби непогано працює у Роми, говорять про зміну тренера на Маццарі, Аллегрі, чи залишити Андреадзолі, якого люблять і поважають самі гравці, а це як відомо дуже важливо у Римі, щоб тренер умів знаходити контакт з гравцями, методи Земана уже не працювали нажаль. І друге питання, кого вам буде найбільше школа в разі вильоту Дженоа або Палермо. Як на мене дві симпатичні команди, які страждають від діяльності своїх президентів Прециозі і Дзампаріні.

2013-05-07 14:11:41
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208
ПАША, Я Б УЖЕ  ЗРОБИВ ТРЕНЕРОМ ТОТТІ, АЛЕ Ж ВІН МРІЄ, Я ГАДАЮ, ПОБИТИ МАГІЧНО-СТАРОВИННИЙ РЕКОРД  РЕЗУЛЬТАТ ПІОЛИ, ТОМУ,НАПЕВНО, МАЙБУТНЬОГО  ТРЕНЕРА ВИБИРАТИМЕ САМ  ЧЕСКО :)   
  БІЛЬШЕ БУДЕ ШКОДА "ПАЛЕРМО" - Я ЗАВЖДИ НА БОЦІ ПІВДНЯ :)


2013-05-11 14:02:52
   
AnjelaNikolaeva
New member

Зарегистрирован: 2013-05-17
Сообщений: 1
помогите) пожайлуста)

2013-05-17 16:18:58
   
Страниц: 1 ... 58 59 60 61 62 63 64 ... 79   Тема закрыта
Перейти