Поверхность ТВ Поверхность ТВ
пятница, 29 марта 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Архив рекламы | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Босянку Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 53 54 55 56 57 58 59 ... 79
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87

DEN написал:


InTheDark написал:


DEN написал:

ДОБРОГО ЗДОРОВ'Я

Денисе, гадав Ви щось напишите про  матч у Мюнхені! Дуже цікавий  Ваш коментар,   та з яким настрієм дивилися цей супер матч?

     МОЇ ВІТАННЯ, InTheDark!
ЦЕ БУВ  СПРАВЖНІЙ СІNЕМАТОГРАФ, А НЕ МАТЧ : СУПЕРРЕЖИСЕР, КЛАСНІ, ВЕЛИЧНІ АКТОРИ - Я ДО ЦИХ ПІР "ВІДХОДЖУ", А ШО ВЖЕ КАЗАТИ ПРО ВАС, ЩАСЛИВИХ "ІНТЕРІСТІВ" :) ЕПІЧНА ПЕРЕМОГА! ВІТАЮ ;) !

Ось дивлюсь в програму на наступний тиждень... Звісно, "Удінезе" показує зараз надзвичайно вишуканий футбол, та пристрасті, що вирують у сицилійському дербі за допомогою сповіщення результату звідти не передаси...

Отредактированно andrew1996 (2011-03-24 02:19:36)


2011-03-24 02:17:15
E-mail  
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

andrew1996 написал:

Ось дивлюсь в програму на наступний тиждень... Звісно, "Удінезе" показує зараз надзвичайно вишуканий футбол, та пристрасті, що вирують у сицилійському дербі за допомогою сповіщення результату звідти не передаси...

Тут я з вами згоден - треба дивитись п'ять матчів у турі! Але ж "Удінезе" веде зараз пряму боротьбу за зону ЛЧ і навіть більше, тому цей матч більш значний ніж сицилійське дербі. Враховуючи, що поки ми можемо дивитись лише чотири матчі в турі, дербі будемо переглядати вже постфактум, в огляді.


2011-03-24 10:55:29
E-mail  
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87

BuTbKa написал:


andrew1996 написал:

Ось дивлюсь в програму на наступний тиждень... Звісно, "Удінезе" показує зараз надзвичайно вишуканий футбол, та пристрасті, що вирують у сицилійському дербі за допомогою сповіщення результату звідти не передаси...

Тут я з вами згоден - треба дивитись п'ять матчів у турі! Але ж "Удінезе" веде зараз пряму боротьбу за зону ЛЧ і навіть більше, тому цей матч більш значний ніж сицилійське дербі. Враховуючи, що поки ми можемо дивитись лише чотири матчі в турі, дербі будемо переглядати вже постфактум, в огляді.

Навіть попри те, що "Лечче" в контексті боротьби за виживання очки потрібні на вагу золота, я не вірю, що апульці зможуть бодай щось зробити проти спражньої фріульскої машини, якою зараз є команда Франческо Гвідоліна. А от у дербі ми зможем побачити все, в цьому можна не сумніватися: і інтригу, і напругу, і запал футболістів обох команд. "Палермо" після п'ятиматчевого жаху проводимитиме уже свій другий надважливий поєдинок. З першим іспитом "роза-нера" справились. На черзі - другий, не менш важливий. "Катанью" від зони вильоту відділяють лише чотири очки, так що на нас чекає справжня війна. Звичайно, можна навести багато прикладів, коли найцікавіші в анонсах дербі перетворювалися в пусте катання м'яча, та якщо створювати сітку по такому принципу, то тоді можна й поставити гру "Парма" - "Барі", розраховуючи побачити в нії щось надцікаве :)


2011-03-24 13:12:51
E-mail  
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

andrew1996 написал:


BuTbKa написал:


andrew1996 написал:

Ось дивлюсь в програму на наступний тиждень... Звісно, "Удінезе" показує зараз надзвичайно вишуканий футбол, та пристрасті, що вирують у сицилійському дербі за допомогою сповіщення результату звідти не передаси...

Тут я з вами згоден - треба дивитись п'ять матчів у турі! Але ж "Удінезе" веде зараз пряму боротьбу за зону ЛЧ і навіть більше, тому цей матч більш значний ніж сицилійське дербі. Враховуючи, що поки ми можемо дивитись лише чотири матчі в турі, дербі будемо переглядати вже постфактум, в огляді.

Навіть попри те, що "Лечче" в контексті боротьби за виживання очки потрібні на вагу золота, я не вірю, що апульці зможуть бодай щось зробити проти спражньої фріульскої машини, якою зараз є команда Франческо Гвідоліна. А от у дербі ми зможем побачити все, в цьому можна не сумніватися: і інтригу, і напругу, і запал футболістів обох команд. "Палермо" після п'ятиматчевого жаху проводимитиме уже свій другий надважливий поєдинок. З першим іспитом "роза-нера" справились. На черзі - другий, не менш важливий. "Катанью" від зони вильоту відділяють лише чотири очки, так що на нас чекає справжня війна. Звичайно, можна навести багато прикладів, коли найцікавіші в анонсах дербі перетворювалися в пусте катання м'яча, та якщо створювати сітку по такому принципу, то тоді можна й поставити гру "Парма" - "Барі", розраховуючи побачити в нії щось надцікаве :)

Все у порівнянні пізнається. Впевнений, знайдеться і той, хто хотів би "Парму" подивитись ;). В решті решт є ті, кому робити вибір, і завжди знайдуться задоволені та незадоволені цим вибором. Мені, наприклад, цікавіше "Удінезе", ІМХО.


2011-03-24 22:14:19
E-mail  
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87

BuTbKa написал:


andrew1996 написал:


BuTbKa написал:


Тут я з вами згоден - треба дивитись п'ять матчів у турі! Але ж "Удінезе" веде зараз пряму боротьбу за зону ЛЧ і навіть більше, тому цей матч більш значний ніж сицилійське дербі. Враховуючи, що поки ми можемо дивитись лише чотири матчі в турі, дербі будемо переглядати вже постфактум, в огляді.

Навіть попри те, що "Лечче" в контексті боротьби за виживання очки потрібні на вагу золота, я не вірю, що апульці зможуть бодай щось зробити проти спражньої фріульскої машини, якою зараз є команда Франческо Гвідоліна. А от у дербі ми зможем побачити все, в цьому можна не сумніватися: і інтригу, і напругу, і запал футболістів обох команд. "Палермо" після п'ятиматчевого жаху проводимитиме уже свій другий надважливий поєдинок. З першим іспитом "роза-нера" справились. На черзі - другий, не менш важливий. "Катанью" від зони вильоту відділяють лише чотири очки, так що на нас чекає справжня війна. Звичайно, можна навести багато прикладів, коли найцікавіші в анонсах дербі перетворювалися в пусте катання м'яча, та якщо створювати сітку по такому принципу, то тоді можна й поставити гру "Парма" - "Барі", розраховуючи побачити в нії щось надцікаве :)

Все у порівнянні пізнається. Впевнений, знайдеться і той, хто хотів би "Парму" подивитись ;). В решті решт є ті, кому робити вибір, і завжди знайдуться задоволені та незадоволені цим вибором. Мені, наприклад, цікавіше "Удінезе", ІМХО.

Не сперечатимуся. Скільки людей - стільки й думок :)


2011-03-26 00:13:12
E-mail  
InTheDark
Member

Откуда: Запоріжжя
Зарегистрирован: 2009-12-21
Сообщений: 22

DEN написал:

.

Денисе, чи не забагато уваги приділяють Дерби делла Мадонніна? Зрозуміло, що мала відстань, все таке, але можливо очікування для нейтральних уболівальників від матчу буде більше ніж вони получать від самого дійства, а яким Ви бачите це дербі, та хто у фаворитах?


2011-04-01 15:56:09
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

InTheDark написал:


DEN написал:

.

Денисе, чи не забагато уваги приділяють Дерби делла Мадонніна? Зрозуміло, що мала відстань, все таке, але можливо очікування для нейтральних уболівальників від матчу буде більше ніж вони получать від самого дійства, а яким Ви бачите це дербі, та хто у фаворитах?


    InTheDARK, ЗАРАЗ ПИШУТЬ ОСОБЛИВО БАГАТО, АДЖЕ СПРАВДІ ЦЕ НАЙБІЛЬШ ОЧІКУВАНЕ ДЕРБІ З ЧАСУ ПІВФІНАЛУ КЧ-2003. ОЧІКУВАННЯ ЗАВЖДИ -  ПРЯМО ПРОПОРЦІЙН ЙМОВІРНИМ  РОЗЧАРУВАННЯМ (ПАДІННЯМ)  , А ТУТ ВОНИ ДУЖЖЖЕ ВИСОКІ. ФАВОРИТА НЕ БАЧУ, ДЕРБІ ЗАВЖДИ Є НЕПРОГНОЗОВАНИМИ, ОДНАК, ЯК НА МІЙ "НЮХ" ;)  РИЗИКУВАТИ ТОЧНО БУДЕ ЛЕОНАРДО, А АЛЛЕГРІ ЗАТАЇТЬСЯ Й ЧЕКАТИМЕ НА ШАНС


2011-04-01 20:44:23
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411
Dочекалися... Переляканого (чи купленого) Ніколу Ріццолі.

Абсолютно однобокий арбітраж. Було якесь передчуття, що так і можуть вчинити. В Італії інакше не виграють, таке враження...

Я дуже глибоко засмучений, через те, що навіть при тому, що команда виглядала трохи слабшою, і не так яскраво тримала м'яч, як би того хотілося, не дають нормально програти. Але ж "Інтер" майже завжди так виглядає, особливий приклад був зовсім нещодавно...

Цього разу його вирішили вбити. Так, набрид, цей "Інтер"... геть з дороги.

Рахувати всі епізоди не хочеться, це чудово зроблено ось тут: http://intermilano.ru/news/17058-proval ... coli.html, просто хочеться сказати це в голос, тому що всі чомусь мовчать.

І Вам, Денисе, гадаю, просто не хотілось псувати враження від гри, і зробити свято хоча б вболівальникам "Мілана", чи не так? Тому що язик не повернеться говорити про якусь упередженість. Ваша професійна позиція зрозуміла, хоч я звик завжди чути доскональний аналіз кожного спірного епізоду...


2011-04-03 15:47:05
E-mail  
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

andrew1996 написал:


DEN написал:

.

Привіт, Денисе! "Наполі" - "Лаціо" - це якась "Божественна комедія":)
Але я от про що хотів запитати, не знаєте, є десь в інтернеті анонс міланського дербі, де Ви начитуєте на початку вірш? Дуже ефектно вийшло ;)
Ситуація щодо "Повєрхность Спорт ТВ" ніби йде на поправку, але ніхто нічого не говорить: що і як. Можливо Ви внесете якусь ясність про подальші плани компанії?


http://vkontakte.ru/public23624484 ми з другом створили фан-клуб Дениса в "контакті", гадаю сам Денис не проти. Я записав цей анонс, дивіться відео. :(


2011-04-03 15:50:55
E-mail  
InTheDark
Member

Откуда: Запоріжжя
Зарегистрирован: 2009-12-21
Сообщений: 22

BuTbKa написал:

Dочекалися... Переляканого (чи купленого) Ніколу Ріццолі.

Абсолютно однобокий арбітраж. Було якесь передчуття, що так і можуть вчинити. В Італії інакше не виграють, таке враження...

Я дуже глибоко засмучений, через те, що навіть при тому, що команда виглядала трохи слабшою, і не так яскраво тримала м'яч, як би того хотілося, не дають нормально програти. Але ж "Інтер" майже завжди так виглядає, особливий приклад був зовсім нещодавно...

Цього разу його вирішили вбити. Так, набрид, цей "Інтер"... геть з дороги.

Рахувати всі епізоди не хочеться, це чудово зроблено ось тут: http://intermilano.ru/news/17058-proval ... coli.html, просто хочеться сказати це в голос, тому що всі чомусь мовчать.

І Вам, Денисе, гадаю, просто не хотілось псувати враження від гри, і зробити свято хоча б вболівальникам "Мілана", чи не так? Тому що язик не повернеться говорити про якусь упередженість. Ваша професійна позиція зрозуміла, хоч я звик завжди чути доскональний аналіз кожного спірного епізоду...


Я з Вами не погоджуюсь, хоча я дуже давно вболіваю за Інтер, але та гра котру продемонстрували гравці, це була ганьба. Усі провалили цей матч, можливо крім Сезара, усі зіграли жалюгідно, навідь Дзанетті, середини поля взагалі небуло, в мене було таке відчуття, що вони за 5 хвілин до початку зібралися, не було видно бажання, тому програли заслужено, можливо був у офсайді Пато під час другого м'яча, але суті це не змінює, ще ж рука у Майкона була у карному майданчику, тому нам ще пощастило що більше не залетіло.
Але я хочу вірити, що гравці зберуться і продемонструють свій максимум у грі з Шальке, дуже часто ми програємо перед матчами ЛЧ, але  у самій ЛЧ виглядаємо куди кращє, буду в це вірити.


2011-04-03 17:37:29
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

InTheDark написал:


BuTbKa написал:

Dочекалися... Переляканого (чи купленого) Ніколу Ріццолі.

Абсолютно однобокий арбітраж. Було якесь передчуття, що так і можуть вчинити. В Італії інакше не виграють, таке враження...

Я дуже глибоко засмучений, через те, що навіть при тому, що команда виглядала трохи слабшою, і не так яскраво тримала м'яч, як би того хотілося, не дають нормально програти. Але ж "Інтер" майже завжди так виглядає, особливий приклад був зовсім нещодавно...

Цього разу його вирішили вбити. Так, набрид, цей "Інтер"... геть з дороги.

Рахувати всі епізоди не хочеться, це чудово зроблено ось тут: http://intermilano.ru/news/17058-proval ... coli.html, просто хочеться сказати це в голос, тому що всі чомусь мовчать.

І Вам, Денисе, гадаю, просто не хотілось псувати враження від гри, і зробити свято хоча б вболівальникам "Мілана", чи не так? Тому що язик не повернеться говорити про якусь упередженість. Ваша професійна позиція зрозуміла, хоч я звик завжди чути доскональний аналіз кожного спірного епізоду...


Я з Вами не погоджуюсь, хоча я дуже давно вболіваю за Інтер, але та гра котру продемонстрували гравці, це була ганьба. Усі провалили цей матч, можливо крім Сезара, усі зіграли жалюгідно, навідь Дзанетті, середини поля взагалі небуло, в мене було таке відчуття, що вони за 5 хвілин до початку зібралися, не було видно бажання, тому програли заслужено, можливо був у офсайді Пато під час другого м'яча, але суті це не змінює, ще ж рука у Майкона була у карному майданчику, тому нам ще пощастило що більше не залетіло.
Але я хочу вірити, що гравці зберуться і продемонструють свій максимум у грі з Шальке, дуже часто ми програємо перед матчами ЛЧ, але  у самій ЛЧ виглядаємо куди кращє, буду в це вірити.

Ну ганьба була б і в Мюнхені, якби вилучили когось, а після цього зарахували гол з офсайду. А грали до цього однаково погано, що в Німеччині, що в дербі (навіть гірше саме в Мюнхені), просто там вдалось зібратись, як раз після того моменту, коли вчора Ріццолі гру зламав остаточно... Ось до чого я веду. На рахунок не кращого футболу я не сперечатимусь. Але ж навіть при Жозе команда інколи "не грала", але вигравала. Це стиль. Це Вам не "Барселона" та її футбол із "Sony Playstation".

Отредактированно BuTbKa (2011-04-03 18:02:29)


2011-04-03 18:00:32
E-mail  
InTheDark
Member

Откуда: Запоріжжя
Зарегистрирован: 2009-12-21
Сообщений: 22

BuTbKa написал:

/

У першому таймі вони ще грали, погано але грали, але у другоме це було найгірше що я бачив за декілька років, у Мюнхені була куди краща гра у виконанні Інтера, тому арбітр не винен, винні гравці та тренер!


2011-04-03 18:37:46
   
asanek
Member

Зарегистрирован: 2010-08-11
Сообщений: 12
cкажіть , чи є ще надія побачити Алессандро Дель П'єро , Франческо Тотті , Індзагі в складі збірної Італії? Просто дивишся матчі з їхньою участю і важко повірити що для них уже кожен матч як останній, а так хочеться щоб вони грали вічно.....

2011-04-17 13:00:48
   
InTheDark
Member

Откуда: Запоріжжя
Зарегистрирован: 2009-12-21
Сообщений: 22

asanek написал:

cкажіть , чи є ще надія побачити Алессандро Дель П'єро , Франческо Тотті , Індзагі в складі збірної Італії? Просто дивишся матчі з їхньою участю і важко повірити що для них уже кожен матч як останній, а так хочеться щоб вони грали вічно.....

Я відповім, звичайно немає ніяких шансів їх побачити, Пранделлі будує нову молоду команду, який сенс брати вгравців, які через рік-два закінчать кар'єру? хто ж буду грати на ЄВРО 2012 та ЧС 2014?
Дорогу молоді, я впевнений  буде дуже непогана команда у Італії до  чемпіонату у Бразилії.


2011-04-17 16:08:17
   
lomik761
New member

Зарегистрирован: 2011-05-12
Сообщений: 1
Доброго дня , Денисе ! Я не знаю до кого звернутися по такому питанню: не показує поверхность+  на 31,5е.Баланс позитивний, карта активна -  №40257663613 r. До кого можна звернутися? Якщо можна , допоможіть будь-ласка , бо хочеться дивитися футбол з Вашими та Дмитровими коментарями. Дякую!!!

2011-05-12 15:55:10
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

lomik761 написал:

Доброго дня , Денисе ! Я не знаю до кого звернутися по такому питанню: не показує поверхность+  на 31,5е.Баланс позитивний, карта активна -  №40257663613 r. До кого можна звернутися? Якщо можна , допоможіть будь-ласка , бо хочеться дивитися футбол з Вашими та Дмитровими коментарями. Дякую!!!

Попробуйте сюда написать: abonent@pvplus.tv

Доброго дня, Денисе!

Офіційний сайт "Інтера" повідомляє, що матч останнього туру Серії "А" сезону 2010-11 між "Інтером" та "Катан'єю" відбудеться у неділю, 22 травня о 19:00 за Київом, як і інша половина матчів. Чи можна розраховувати на показ зокрема цього матчу на ваших каналах?

Дякую!

Отредактированно BuTbKa (2011-05-17 21:24:27)


2011-05-12 21:13:36
E-mail  
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87

andrew1996 написал:


BuTbKa написал:


andrew1996 написал:


Навіть попри те, що "Лечче" в контексті боротьби за виживання очки потрібні на вагу золота, я не вірю, що апульці зможуть бодай щось зробити проти спражньої фріульскої машини, якою зараз є команда Франческо Гвідоліна. А от у дербі ми зможем побачити все, в цьому можна не сумніватися: і інтригу, і напругу, і запал футболістів обох команд. "Палермо" після п'ятиматчевого жаху проводимитиме уже свій другий надважливий поєдинок. З першим іспитом "роза-нера" справились. На черзі - другий, не менш важливий. "Катанью" від зони вильоту відділяють лише чотири очки, так що на нас чекає справжня війна. Звичайно, можна навести багато прикладів, коли найцікавіші в анонсах дербі перетворювалися в пусте катання м'яча, та якщо створювати сітку по такому принципу, то тоді можна й поставити гру "Парма" - "Барі", розраховуючи побачити в нії щось надцікаве :)

Все у порівнянні пізнається. Впевнений, знайдеться і той, хто хотів би "Парму" подивитись ;). В решті решт є ті, кому робити вибір, і завжди знайдуться задоволені та незадоволені цим вибором. Мені, наприклад, цікавіше "Удінезе", ІМХО.

Не сперечатимуся. Скільки людей - стільки й думок :)


Добридень! Стало відомо, що Преціозі відмовився продовжувати контракт Баллардіні , й одним з кандидатів на пост тренера "Дженоа" є Альберто Малезані. Я розділяю Вашу думку на рахунок перспективності Баллардіні-тренера, і Малезані, мені здається, говорячи простою мовою, гірший та куди менш перспективний тренер. Однак питання в тому, що міг дати Баллардіні цій команді, що зможе дати Малезані, і хто взагалі їй ЩОСЬ зможе дати? Дякую ;)

P.S. Спасибі за хороший коментар фіналу КУ, хоча картинка була ганебною...


2011-05-25 23:01:14
E-mail  
sergan
Member

Зарегистрирован: 2010-02-01
Сообщений: 20

sergan написал:


DEN написал:


sergan написал:

Доброго дня, Денисе!
Шкода що доводиться спостерігати за НХЛ без Вашої участі, але переконаний що за подіями найсильнішої ліги Ви слідкуєте. Підкажіть будь-ласка, що за "ВУСОМАНІЯ" прикріпилась до "Tampa Bay Lightings". Чи вони дійсно (після 8-7 з Flyers) намагаються повернутися в шалені-80, чи можливо є якісь інші особливі причини. Дякую. До зустрічі на хокеї!

     
    ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я, SERGAN!
АЙЗЕРМАН У МІСЦЕВІЙ ПРЕСІ ВІДЖАРТУВАВСЯ, ШО ЦЕ ЧАСТИНА ЗАГАЛЬНОЇ СТРАТЕГІЇ ПОБУДОВИ НОВОЇ КОМАНДИ  :)  НАСПРАВДІ ДУЖЕ НЕЗВИЧНО БАЧИТИ ВУСАТОГО СТЕМКОСА ОСОБЛИВО ПОРУЧ З БЕЗВУСИМ 38-РІЧНИМ ТРЕНЕРОМ-ДЕБЮТАНТОМ, КОТРИЙ НА ПАРУ ІЗ ЛЕГЕНДАРНИМ СТІВОМ СХОЖЕ СЕРЙОЗНО НАЛАШТОВАНІ ЗАБРАТИ У "ВАШИНГТОНА" ТИТУЛ ЧЕМПІОНА ДИВІЗІОНУ, ПРИНАЙМНІ, СПОСТЕРІГАТИ ЗА ЦИМ СТРАШЕННО ЦІКАВО


Доброго здорв'я, Денисе !А давайте про хокей. Як Вам бостонська битва з канадієнс, таке враження, що медведі  вирішили всім показати свої мускули, і мабуть в першу чергу  філадельфійським монстрам.
І ще про Піттсбург. Враховуючи епідемію травм, і в першу чергу лідерів, чи варто, на Вашу думку, придбати нових виконавців, чи можливо будувати команду з акцентом на майбутній сезон.
Шансів в цьогорічному плей-офф, на мою думку, дуже мало.
Дякую, до зустрічі на хокеї.


Доброго ранку, Денисе! Вітаю з перемогою BRUINS!!! З кубком Стенлі!!! І до зустрічі на хокеї.


2011-06-16 06:18:17
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

sergan написал:


sergan написал:


DEN написал:


     
    ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я, SERGAN!
АЙЗЕРМАН У МІСЦЕВІЙ ПРЕСІ ВІДЖАРТУВАВСЯ, ШО ЦЕ ЧАСТИНА ЗАГАЛЬНОЇ СТРАТЕГІЇ ПОБУДОВИ НОВОЇ КОМАНДИ  :)  НАСПРАВДІ ДУЖЕ НЕЗВИЧНО БАЧИТИ ВУСАТОГО СТЕМКОСА ОСОБЛИВО ПОРУЧ З БЕЗВУСИМ 38-РІЧНИМ ТРЕНЕРОМ-ДЕБЮТАНТОМ, КОТРИЙ НА ПАРУ ІЗ ЛЕГЕНДАРНИМ СТІВОМ СХОЖЕ СЕРЙОЗНО НАЛАШТОВАНІ ЗАБРАТИ У "ВАШИНГТОНА" ТИТУЛ ЧЕМПІОНА ДИВІЗІОНУ, ПРИНАЙМНІ, СПОСТЕРІГАТИ ЗА ЦИМ СТРАШЕННО ЦІКАВО


Доброго здорв'я, Денисе !А давайте про хокей. Як Вам бостонська битва з канадієнс, таке враження, що медведі  вирішили всім показати свої мускули, і мабуть в першу чергу  філадельфійським монстрам.
І ще про Піттсбург. Враховуючи епідемію травм, і в першу чергу лідерів, чи варто, на Вашу думку, придбати нових виконавців, чи можливо будувати команду з акцентом на майбутній сезон.
Шансів в цьогорічному плей-офф, на мою думку, дуже мало.
Дякую, до зустрічі на хокеї.


Доброго ранку, Денисе! Вітаю з перемогою BRUINS!!! З кубком Стенлі!!! І до зустрічі на хокеї.

 
  ДОБРОГО ЗДОРОВ'Я, SERGAN !!!!!!
ДУЖЖЖЕ ДЯКУЮ!!!!!! МЕНІ СПРАВДІ СТРАШНО ПРИЄМНО ЦЕ ЧИТАТИ ТУТ - ДЯКУЮ ЗА ТАКУ ВІРУ, АДЖЕ НА НІЙ УСЕ ТРИМАЄТЬСЯ НА ЦІЙ ЗЕМЛІ :) :) :) :) :) :)


2011-06-16 06:34:54
   
InTheDark
Member

Откуда: Запоріжжя
Зарегистрирован: 2009-12-21
Сообщений: 22

DEN написал:

..

Денисе, допоможіть Масімо Моратті обрати тренера Інтеру, кого Ви бачите на цьому посту?


2011-06-23 14:07:59
   
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87
Ciao, Денисе. Ніхто тут не пише на форумі. Ви, мабуть, вже й самі трохи забули сюди дорогу :) Тому пропоную дещо розворушити ситуацію. Питань, на щастя, накопичилось немало :)

1.    Як ви ставитеся до персони Джан Пьєро Гасперіні на посаді головного тренера «Інтера» та його новацій? Можливо, я не дуже багато часу слідкую за кальчо, та не пригадаю, коли «неро-адзуррі» востаннє грали в три захисники. А в перших двох перед сезонних матчах «Інтер» грав саме так. Гасперіні казав, що ця схема буде варіюватися в залежності від гри суперника, та я не дуже вірю, що від туру до туру, від матчу до матчу схема щоразу мінятиметься. Тому, мабуть, слід звикати до 3-4-3. Тим цікавіше! :)

2.    «Наполі» повністю перекроює центральну лінію. Паціенца вже пішов (бовдур), Ґарґано рветься кудись. Зрозуміло, Інлер – дуже хороше придбання, беззаперечно, один з кращих півзахисників, якщо не гравців, усього попереднього чемпіонату. А от хто виявиться його напарником в середній лінії, якщо Вальтер все-таки піде. Прийшли Донадель та Дземаілі. Гравці, в принципі, хороші, особливо останній, але Ліга чемпіонів. Чи «потягнуть»?

3.     «Ювентус». Знову масова закупка. Так, придбання нібито слушні, на кінець купили нормальних крайніх беків. Але неоднозначна персона тренерів…

4.    Хотілося б почути вашу думку на попереднє питання по «Дженоа» та Малезані, відповіді на яке так і не було :)

5.    Що думаєте про новачків «Динамо»? Ідейє – новий Бангура чи новий Ґільєрме? :)

6.    Копа Америка дивитесь? Які враження? Особисто мене цей турнір розчаровує. Схожий на якийсь Кубок Конфедерацій…

7.    І нарешті питання, яке хвилює дуже й дуже багатьох задам з «неприхованим підтекстом» :) Окрім Серії «А» та єврокубків ми щось маємо можливість побачити на «Спортах» в наступному сезоні?

Grazie, Денисе, та успіхів! ;)


2011-07-19 00:06:37
E-mail  
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

andrew1996 написал:

Ciao, Денисе. Ніхто тут не пише на форумі. Ви, мабуть, вже й самі трохи забули сюди дорогу :) Тому пропоную дещо розворушити ситуацію. Питань, на щастя, накопичилось немало :)

1.    Як ви ставитеся до персони Джан Пьєро Гасперіні на посаді головного тренера «Інтера» та його новацій? Можливо, я не дуже багато часу слідкую за кальчо, та не пригадаю, коли «неро-адзуррі» востаннє грали в три захисники. А в перших двох перед сезонних матчах «Інтер» грав саме так. Гасперіні казав, що ця схема буде варіюватися в залежності від гри суперника, та я не дуже вірю, що від туру до туру, від матчу до матчу схема щоразу мінятиметься. Тому, мабуть, слід звикати до 3-4-3. Тим цікавіше! :)

2.    «Наполі» повністю перекроює центральну лінію. Паціенца вже пішов (бовдур), Ґарґано рветься кудись. Зрозуміло, Інлер – дуже хороше придбання, беззаперечно, один з кращих півзахисників, якщо не гравців, усього попереднього чемпіонату. А от хто виявиться його напарником в середній лінії, якщо Вальтер все-таки піде. Прийшли Донадель та Дземаілі. Гравці, в принципі, хороші, особливо останній, але Ліга чемпіонів. Чи «потягнуть»?

3.     «Ювентус». Знову масова закупка. Так, придбання нібито слушні, на кінець купили нормальних крайніх беків. Але неоднозначна персона тренерів…

4.    Хотілося б почути вашу думку на попереднє питання по «Дженоа» та Малезані, відповіді на яке так і не було :)

5.    Що думаєте про новачків «Динамо»? Ідейє – новий Бангура чи новий Ґільєрме? :)

6.    Копа Америка дивитесь? Які враження? Особисто мене цей турнір розчаровує. Схожий на якийсь Кубок Конфедерацій…

7.    І нарешті питання, яке хвилює дуже й дуже багатьох задам з «неприхованим підтекстом» :) Окрім Серії «А» та єврокубків ми щось маємо можливість побачити на «Спортах» в наступному сезоні?

Grazie, Денисе, та успіхів! ;)


ДОБРОГО ЗДОРОВ'Я, АНДРІЮ!! ТАК, СТЕЖКА ПОЧАЛА ЗАРОСТАТИ  ТРОХИ , СПРАВДІ ;) 

1) ТРЕНЕР ГАСПЕРІНІ МЕНІ СИМПАТИЧНИЙ, АДЖЕ ЙОГО НАЙБІЛЬШ ВИРАЗНА "ДЖЕНОА" МАЛА ВЛАСНЕ ОБЛИЧЧЯ ТА БУЛА ЧИ НАЙБІЛЬШ "БІГОВОЮ" КОМАНДОЮ В СЕРІЇ . ПРОТЕ ЗАРАЗ ВІН ВСТУПИВ У "ВИЩИЙ СВІТ" КАЛЬЧО, ДЕ ВСЕ У НЬОГО БУДЕ ПО-НОВОМУ. Я ТЕЖ ІЗ НЕТЕРПІННЯМ ЧЕКАЮ ЯК "ЗАГАСАЄ" ДОСИТЬ "СТАРА" КОМАНДА, ЩОПРАВДА,ГОЛОВНІ  НОВАЧКИ-АМЕРИКАНЦІ РІКІ АЛЬВАРЕС ТА ДЖОНАТАН  СУДЯЧИ НАСАМПЕРЕД ІЗ МИНУЛОГО МІСТЕРА ГАСПЕРІНІ МОЖУТЬ "ПОПРОСИТИ" КОГОСЬ ІЗ СЕНАТОРІВ ПОСТУПИТИСЯ МІСЦЕМ У СТАРТОВОМУ СКЛАДІ..

2) МІКЕЛЕ ПРОВІВ НАЙСИЛЬНІШИЙ СВІЙ СЕЗОН, НАПЕВНЕ, АЛЕ В НЕАПОЛІ ЗВІСНО ЙОГО ВЖЕ ПРОКЛИНАЮТЬ ТОЧНО, ОДНАК, КОМПЕНСАЦІЯ ВІД ДЕ ЛАУРЕНТІСА ВИГЛЯДАЄ, ГАДАЮ, ПЕРЕКОНЛИВО-ВАГОМО: ДОНАДЕЛ , ЧІГАРІНІ , МАННІНІ ПЛЮС ЗЕМЛЯК ГАРГАНО - МАР'ЯНО БОЛЬЯЧИНО, ШО ПОВЕРТАЄТЬСЯ З ОРЕНДИ І Є, ЯК НА МЕНЕ, ФАВОРИТОМ У БОРОТЬБІ ЗА СТАРТОВЕ МІСЦЕ В ЦЕНТРІ ПОРУЧ З ВАЛЬТЕРОМ, КОТРИЙ, ДУМАЮ, НЕ ПІДЕ НІКУДИ, А ТІЛЬКИ ПІДНІМИТЬ СОБІ ЗАРПЛАТНЮ. Я ТАКОЖ НЕ ВПЕВНЕНИЙ , ШО "ПОТЯГНУТЬ", АЛЕ МАЦЦАРІ ТАК ДОВГО ДОБИРАВСЯ ДО ЕЛІТНОЇ РОБОТИ, ЩОБ ШВИДКО УСЕ ВТРАТИТИ - Я СПОДІВАЮСЬ НА ЙОГО ПОДІБНЕ ВИРІШАЛЬНЕ "УСВІДОМЛЕННЯ"

3) ЗАКУПКИ ТАМ ЗАВЖДИ НЕОБМЕЖЕНИМИ, НУ МАЙЖЕ ЗАВЖДИ, АЛЕ СЬОГОДНІ У "СВОГО" ТРЕНЕРА КОНТЕ Є ЧИ НЕ НАЙВАЖЧЕ ЗАВДАННЯ, БО ПОТРІБНО ДУЖЕ ШВИДКО БУДУВАТИ  ЗОВСІМ НОВУ КОМАНДУ,ШО ВПАЛА З ПАРНАСУ КАЛЬЧО. ГОЛОВНА ТАМ НОВА ЛЮДИНА ВСЕ Ж ТАКИ ПРИЙШЛА В ЦЕНТР ПОЛЯ, НАВКОЛО ЯКОЇ НЕ СУМНІВАЮСЯ МІСТЕР КОНТЕ Й ПОЧНЕ БУДУВАТИ

4) У "ДЖЕНОА" ЗНОВУ ,ЗДАЄТЬСЯ, НА СЬОГОДНІШНІЙ ДЕНЬ  - ПЕРШІСТЬ ТРАНСФЕРНОГО ЛІТА, А ЦЕ УСІМ ТІЛЬКИ ПОСИЛЮЄ ТИСК НА ПЛЕЧІ ПРАЦЕГОЛІКА МАЛЕЗАНІ З БОКУ ДУЖЕ БУРХЛИВОГО ТА НЕТЕРПЛЯЧОГО ( А ЧИ Є ВОНИ ВЗАГАЛІ В КАЛЬЧО?)  ВЛАСНИКА ПРЕЦІОЗЗІ.

5) ДАВАЙТЕ ПОЖИВЕМО БІЛЬШЕ, А ТОДІ БУДЕМО ЙОГО "НАРІКАТИ" ТА ПОРІВНЮВАТИ - ЩЕ РАНО ЦЕ РОБИТИ

6)  СОРА НЕ ВРАЖАЄ І МЕНЕ : "СТАРОСВІТСЬКА" ВТОМА УВ'ЯЗНИЛА ЛЕГЕНДАРНИЙ  МІСЦЕВИЙ ТЕМПЕРАМЕНТ             

7)  СКАЖУ ЖОРСТКО - СЬОГОДНІ ЩЕ НЕМАЄ УКЛАДЕНИХ КОНТРАКТІВ НА СЕЗОН 11/12, ЖОДНОГО...ТАК ШО, ВИБАЧАЙТЕ  ЗА ПОПЕРЕДНІ "ЖИТТЄСТВЕРДНІ ПІСЕННІ" РЯДКИ...

ДЯКУЮ ВАМ. І ВІРИМО РАЗОМ


2011-07-19 23:02:51
   
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87

DEN написал:


Алексіс Санчес в "Барселоні". Що скажете з цього приводу? Як на мене, "Ель Ніньйо Маравілья" має всі шанси загубити свою кар'єру. В принципі, такі самі, як і підняти її на якісно новий рівень.

І ще, якщо за Неймара - 45, то за Алексіса - мінімум 50! Чим він гірший за нього?!

У мене все :) Дякую!


2011-07-21 23:19:29
E-mail  
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

andrew1996 написал:


DEN написал:


Алексіс Санчес в "Барселоні". Що скажете з цього приводу? Як на мене, "Ель Ніньйо Маравілья" має всі шанси загубити свою кар'єру. В принципі, такі самі, як і підняти її на якісно новий рівень.

І ще, якщо за Неймара - 45, то за Алексіса - мінімум 50! Чим він гірший за нього?!

У мене все :) Дякую!


ЗГОДЕН - ВІН ПОТРІБНИЙ "БАРСІ" ЯК ПАБЛО НЕРУДІ ПЛЯШКА ЗНАНОГО МІСЦЕВОГО "СОВІНЬЙОНА" :)    А ОСЬ 37 МІЛЬЙОНІВ ЗА НЬОГО "УДІНЕЗЕ" - НАВПАКИ..


2011-07-25 09:34:18
   
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87

DEN написал:


andrew1996 написал:


DEN написал:


Алексіс Санчес в "Барселоні". Що скажете з цього приводу? Як на мене, "Ель Ніньйо Маравілья" має всі шанси загубити свою кар'єру. В принципі, такі самі, як і підняти її на якісно новий рівень.

І ще, якщо за Неймара - 45, то за Алексіса - мінімум 50! Чим він гірший за нього?!

У мене все :) Дякую!


ЗГОДЕН - ВІН ПОТРІБНИЙ "БАРСІ" ЯК ПАБЛО НЕРУДІ ПЛЯШКА ЗНАНОГО МІСЦЕВОГО "СОВІНЬЙОНА" :)    А ОСЬ 37 МІЛЬЙОНІВ ЗА НЬОГО "УДІНЕЗЕ" - НАВПАКИ..


Ну до тридцяти семи Санчесу треба ще попрацювати, адже одинадцять мільйонів - ймовірні бонуси. Але я не про те хотів сказати. Чому ця бразильська "зіронька", яка незнати чи буде на щось здатна у бійцівському європейському футболі, коштує дорожче ніж Алексіс? Неймар - безумовно дуже песрпективний футболіст. Але не більше. В той час, як Санчес футболіст вже готовий...

Отредактированно andrew1996 (2011-07-25 12:54:56)


2011-07-25 12:54:12
E-mail  
Страниц: 1 ... 53 54 55 56 57 58 59 ... 79   Тема закрыта
Перейти