Поверхность ТВ Поверхность ТВ
пятница, 29 марта 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Архив рекламы | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Босянку Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 52 53 54 55 56 57 58 ... 79
Lintes
Member

Зарегистрирован: 2009-12-18
Сообщений: 16

R.Baggio написал:

Добрый вечер Денис. Проверьте пожалуйста почту - nivaro



Доброго дня, Денисе!
Вже не знаю, кого й спитати, тож спитаю Вас.
Я абонент супутникового телебачення Поверхность плюс, в мене ресівер той хд, лежить собі без діла.
Коли вже буде нормально поверхность працювати в цьому напрямку, щоб можна було спокійно дивитись по телевізору ваші канали, а так доводиться дивитись по інтернету.
Нібито транслюєте на супутнику хеллас сат2, та чи надовго це?
До того ж, щоб дивитись канали через цей супутник, треба там щось міняти в антені, а я в цьому не дуже розбираюсь, а мій колишній дилер, що встановлював тарілку, вже не займається давно поверхністю...
Я платив би гроші охоче, аби тільки спорти дивитись спокійно, в мене ще досі на рахунку є...
Дуже буду вдячний, якщо увійдете в положення і дасте відповідь :-)


2011-03-08 13:38:34
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

Lintes написал:

Доброго дня, Денисе!
Вже не знаю, кого й спитати, тож спитаю Вас.
Я абонент супутникового телебачення Поверхность плюс, в мене ресівер той хд, лежить собі без діла.
Коли вже буде нормально поверхность працювати в цьому напрямку, щоб можна було спокійно дивитись по телевізору ваші канали, а так доводиться дивитись по інтернету.
Нібито транслюєте на супутнику хеллас сат2, та чи надовго це?
До того ж, щоб дивитись канали через цей супутник, треба там щось міняти в антені, а я в цьому не дуже розбираюсь, а мій колишній дилер, що встановлював тарілку, вже не займається давно поверхністю...
Я платив би гроші охоче, аби тільки спорти дивитись спокійно, в мене ще досі на рахунку є...
Дуже буду вдячний, якщо увійдете в положення і дасте відповідь :-)


http://pvplus.tv/news/corporate.php?c=5&id=4359 ось тут можете подивитись інструкцію по переходу на Hellas SAT 2, але порадив би почекати доки все вирішиться із супутником Астра, щоб два рази не крутити антену.


2011-03-08 19:57:57
E-mail  
asanek
Member

Зарегистрирован: 2010-08-11
Сообщений: 12

Lintes написал:


R.Baggio написал:

Добрый вечер Денис. Проверьте пожалуйста почту - nivaro



Доброго дня, Денисе!
Вже не знаю, кого й спитати, тож спитаю Вас.
Я абонент супутникового телебачення Поверхность плюс, в мене ресівер той хд, лежить собі без діла.
Коли вже буде нормально поверхность працювати в цьому напрямку, щоб можна було спокійно дивитись по телевізору ваші канали, а так доводиться дивитись по інтернету.
Нібито транслюєте на супутнику хеллас сат2, та чи надовго це?
До того ж, щоб дивитись канали через цей супутник, треба там щось міняти в антені, а я в цьому не дуже розбираюсь, а мій колишній дилер, що встановлював тарілку, вже не займається давно поверхністю...
Я платив би гроші охоче, аби тільки спорти дивитись спокійно, в мене ще досі на рахунку є...
Дуже буду вдячний, якщо увійдете в положення і дасте відповідь :-)


Доброго дня,можу сказати,що вам потрібно замінити на антені конвертор(головку) з кругової поляризації(яка там зараз) на лінійну ,а також налаштувати її на супутник Хеллас сат, просканити канали на ресівері і насолоджуватись спортом!


2011-03-08 19:58:38
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

InTheDark написал:


DEN написал:

...

Доброго ранку, Денисе, дуже прикро було за пропущений м'яч на 90 хвилині. Але забивати у Мюнхені було б потрібно і при 0-0. Як Ви вважаєте, які шанси Інтера на прохід до 1\4? результат 2-1 не виглядає  чимось неймовірним, оборона німців не безгрішна, що потрібно їм протиставити? Дякую


  МОЇ ВІТАННЯ, InTheDARK!
ШАНСИ У "ІНТЕРА" ВИГЛЯДАЮТЬ ЙМОВІРНИМИ, ОДНАК ДЛЯ "БАВАРІЇ" ЦЕ БУДЕ ЯК "СМЕРТЕЛЬНИЙ" БІЙ НА ВІДМІНУ ВІД КОМАНДИ ЛЕО, ТА Й ОБОРОНА У ЛЕО ГРІШИТЬ НЕ МЕНШЕ ЗА БАВАРСЬКУ. ПРОТЕ ГОЛОВНИЙ ФАКТОР НА КОРИСТЬ НІМЦІВ - ЦЕ "ГОЛОД УСПІХІВ  І СОЛОДКИЙ ЗАПАХ ПОМСТИ"


2011-03-09 12:54:47
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

Lintes написал:


R.Baggio написал:

Добрый вечер Денис. Проверьте пожалуйста почту - nivaro



Доброго дня, Денисе!
Вже не знаю, кого й спитати, тож спитаю Вас.
Я абонент супутникового телебачення Поверхность плюс, в мене ресівер той хд, лежить собі без діла.
Коли вже буде нормально поверхность працювати в цьому напрямку, щоб можна було спокійно дивитись по телевізору ваші канали, а так доводиться дивитись по інтернету.
Нібито транслюєте на супутнику хеллас сат2, та чи надовго це?
До того ж, щоб дивитись канали через цей супутник, треба там щось міняти в антені, а я в цьому не дуже розбираюсь, а мій колишній дилер, що встановлював тарілку, вже не займається давно поверхністю...
Я платив би гроші охоче, аби тільки спорти дивитись спокійно, в мене ще досі на рахунку є...
Дуже буду вдячний, якщо увійдете в положення і дасте відповідь :-)

 
ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я, LINTES! НЕ МЕНІ ВЖЕ ДЯКУЙТЕ ;) СПОДІВАЮСЯ, ШАНОВНІ BuTBka і ASANEK ВАМ ДОПОМОГЛИ :)


2011-03-09 12:59:48
   
Ф.К.Д.К 1927
Member

Зарегистрирован: 2011-02-10
Сообщений: 11

Lintes написал:


R.Baggio написал:

Добрый вечер Денис. Проверьте пожалуйста почту - nivaro



Доброго дня, Денисе!
Вже не знаю, кого й спитати, тож спитаю Вас.
Я абонент супутникового телебачення Поверхность плюс, в мене ресівер той хд, лежить собі без діла.
Коли вже буде нормально поверхность працювати в цьому напрямку, щоб можна було спокійно дивитись по телевізору ваші канали, а так доводиться дивитись по інтернету.
Нібито транслюєте на супутнику хеллас сат2, та чи надовго це?
До того ж, щоб дивитись канали через цей супутник, треба там щось міняти в антені, а я в цьому не дуже розбираюсь, а мій колишній дилер, що встановлював тарілку, вже не займається давно поверхністю...
Я платив би гроші охоче, аби тільки спорти дивитись спокійно, в мене ще досі на рахунку є...
Дуже буду вдячний, якщо увійдете в положення і дасте відповідь :-)


Вам краще поставити антену на 31 градус так як там уже 10 каналів поверхность плюс
на відміну від хеллас сата АСТРА 31.5  краще ловиться!


2011-03-09 20:32:42
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

DEN написал:


Lintes написал:


R.Baggio написал:

Добрый вечер Денис. Проверьте пожалуйста почту - nivaro



Доброго дня, Денисе!
Вже не знаю, кого й спитати, тож спитаю Вас.
Я абонент супутникового телебачення Поверхность плюс, в мене ресівер той хд, лежить собі без діла.
Коли вже буде нормально поверхность працювати в цьому напрямку, щоб можна було спокійно дивитись по телевізору ваші канали, а так доводиться дивитись по інтернету.
Нібито транслюєте на супутнику хеллас сат2, та чи надовго це?
До того ж, щоб дивитись канали через цей супутник, треба там щось міняти в антені, а я в цьому не дуже розбираюсь, а мій колишній дилер, що встановлював тарілку, вже не займається давно поверхністю...
Я платив би гроші охоче, аби тільки спорти дивитись спокійно, в мене ще досі на рахунку є...
Дуже буду вдячний, якщо увійдете в положення і дасте відповідь :-)

 
ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я, LINTES! НЕ МЕНІ ВЖЕ ДЯКУЙТЕ ;) СПОДІВАЮСЯ, ШАНОВНІ BuTBka і ASANEK ВАМ ДОПОМОГЛИ :)

Денисе, вітаю! Можна просто Вітька :)

Я ось що хотів спитати


Чемпионат мира среди команд первого дивизиона в будущем году пройдет в Будапеште (группа А) и Киеве (группа В) с 17 по 23 апреля. В группе А сыграют сборные Италии, Венгрии, Японии, Голландии, Кореи и Испании, в группе В - сборные Украины, Казахстана, Польши, Великобритании, Литвы и Эстонии


Планую звісно приїхати вболівати, але ж , чи будете боротись за трансляцію, як того року з Тілбургу?

Як Ви гадаєте, повернемось ми нарешті до еліти? Кого вважаєте головним суперником у нашій групі

Отредактированно BuTbKa (2011-03-09 21:45:00)


2011-03-09 21:35:46
E-mail  
Lintes
Member

Зарегистрирован: 2009-12-18
Сообщений: 16

Ф.К.Д.К 1927 написал:


Lintes написал:


R.Baggio написал:

Добрый вечер Денис. Проверьте пожалуйста почту - nivaro



Доброго дня, Денисе!
Вже не знаю, кого й спитати, тож спитаю Вас.
Я абонент супутникового телебачення Поверхность плюс, в мене ресівер той хд, лежить собі без діла.
Коли вже буде нормально поверхность працювати в цьому напрямку, щоб можна було спокійно дивитись по телевізору ваші канали, а так доводиться дивитись по інтернету.
Нібито транслюєте на супутнику хеллас сат2, та чи надовго це?
До того ж, щоб дивитись канали через цей супутник, треба там щось міняти в антені, а я в цьому не дуже розбираюсь, а мій колишній дилер, що встановлював тарілку, вже не займається давно поверхністю...
Я платив би гроші охоче, аби тільки спорти дивитись спокійно, в мене ще досі на рахунку є...
Дуже буду вдячний, якщо увійдете в положення і дасте відповідь :-)


Вам краще поставити антену на 31 градус так як там уже 10 каналів поверхность плюс
на відміну від хеллас сата АСТРА 31.5  краще ловиться!



__________________________


Дуже дякую всім за поради!
Хочеться ще добавити дещо:
1. От я і надіявся дізнатися, питаючи в Дена, чи варто надіятись на роботу Поверхность+ із супутниковими, так би мовити, абонентами :-)
2. Якщо все ж переналаштовувати антену на Хеллас сат2, то чи підійде будь-який конвертор (головка) лінійної поляризації, чи потрібна якась особлива, конкретної якоїсь фірми і т.д.    Можливо, дурне питання, та коли ходив у своєму Луцьку по базарі, питав у продавців, чи є  у них, як сказано в інструкціїї на сайті П+, "универсальный конвертор линейной поляризации", то мені, переважно, заявляли, що такого взагалі не існує в природі (взагалі ці діалоги виглядали доволі кумедно))), не могли зрозуміти, що я хочу від них, а про Поверхность більшість і не чули ніколи (((
3. Чи треба буде після заміни конвертора змінювати положення самої антени, тобто повертати її куди-небудь

Дуже вдячний буду всім за будь-яку допомогу.
Перепрошую за ламерські питання...


2011-03-09 22:04:00
   
Ф.К.Д.К 1927
Member

Зарегистрирован: 2011-02-10
Сообщений: 11

Lintes написал:


Ф.К.Д.К 1927 написал:


Lintes написал:




Доброго дня, Денисе!
Вже не знаю, кого й спитати, тож спитаю Вас.
Я абонент супутникового телебачення Поверхность плюс, в мене ресівер той хд, лежить собі без діла.
Коли вже буде нормально поверхность працювати в цьому напрямку, щоб можна було спокійно дивитись по телевізору ваші канали, а так доводиться дивитись по інтернету.
Нібито транслюєте на супутнику хеллас сат2, та чи надовго це?
До того ж, щоб дивитись канали через цей супутник, треба там щось міняти в антені, а я в цьому не дуже розбираюсь, а мій колишній дилер, що встановлював тарілку, вже не займається давно поверхністю...
Я платив би гроші охоче, аби тільки спорти дивитись спокійно, в мене ще досі на рахунку є...
Дуже буду вдячний, якщо увійдете в положення і дасте відповідь :-)


Вам краще поставити антену на 31 градус так як там уже 10 каналів поверхность плюс
на відміну від хеллас сата АСТРА 31.5  краще ловиться!



__________________________


Дуже дякую всім за поради!
Хочеться ще добавити дещо:
1. От я і надіявся дізнатися, питаючи в Дена, чи варто надіятись на роботу Поверхность+ із супутниковими, так би мовити, абонентами :-)
2. Якщо все ж переналаштовувати антену на Хеллас сат2, то чи підійде будь-який конвертор (головка) лінійної поляризації, чи потрібна якась особлива, конкретної якоїсь фірми і т.д.    Можливо, дурне питання, та коли ходив у своєму Луцьку по базарі, питав у продавців, чи є  у них, як сказано в інструкціїї на сайті П+, "универсальный конвертор линейной поляризации", то мені, переважно, заявляли, що такого взагалі не існує в природі (взагалі ці діалоги виглядали доволі кумедно))), не могли зрозуміти, що я хочу від них, а про Поверхность більшість і не чули ніколи (((
3. Чи треба буде після заміни конвертора змінювати положення самої антени, тобто повертати її куди-небудь

Дуже вдячний буду всім за будь-яку допомогу.
Перепрошую за ламерські питання...


потрібна універсальна головка звичайна, яка стоїть на амосі сіріусі хотбірді!
навіщо заміняти конвертор якщо можна добавити мультифід і до нього добавити конвертор ще один! 36-31.5, в мене він чудово ловиться!


2011-03-09 22:25:54
   
Pasha18
Member

Зарегистрирован: 2007-12-25
Сообщений: 64

DEN написал:

МОЇ ВІТАННЯ, InTheDARK!

Денисе вітаю, якшо чесно здивувало ваше відношення до Ческо Тотті, особливо коли в моменті з Матузалемом ви не вірили що Тотті вдарили, за всю кар'єру Тотті дуже багато б'ють було безліч травм та операцій і симуляцій від нього я не бачив дуже давно, так і особливих провокацій я вчора не бачив, бачив тільки свинство від Лаціо. Що стосується самого дербі то на мій погляд орли якшо можна їх так назвати вчора вийшли не грати в футбол а на полювання гравців Роми особливо на Тотті. А в мене є 2 питання:

1. Лаціо можливо подасть протест на так звані лазери ультрас Роми, чи це приведе до перегравання чи просто буде грошовий штраф для Роми або гра на Олімпіко без глядачів?
2. Ваше враження від роботи сеньора Монтелли, самі гравці кажуть що з ним вони почувають більше впевненості і розкутості, і чи не запізно Рома змінила тренера, Раньєрі ще восени втратив керівництво над командою

Отредактированно Pasha18 (2011-03-14 21:02:10)


2011-03-14 21:01:37
   
InTheDark
Member

Откуда: Запоріжжя
Зарегистрирован: 2009-12-21
Сообщений: 22

DEN написал:

МОЇ ВІТАННЯ

Денисе, щось я забув Вашу улюблену команду  Італії, нагадаєте?
Питання стосовно Удіне, як Ви вважаєте, чи зможуть вони утриматися у топ 4? я вважаю, що після продажу декількох гравців вони вже не зможуть гідно конкурувати у ЛЧ, чи потрібно це їм?
Прокоментуйте будь ласка регрес Італії у коеффіцієнтах УЄФА, ну саме падіння було не минуче,це зрозуміло, але чи під силу Італії повернути втрачені позиції протягом 3-5 років? Боюсь я, що піднятися вони не зможуть ще довго, і від цього моторошно, не знаєшь чого чекати, так прикро....


2011-03-14 21:56:55
   
Pasha18
Member

Зарегистрирован: 2007-12-25
Сообщений: 64

Pasha18 написал:

1. Лаціо можливо подасть протест на так звані лазери ультрас Роми, чи це приведе до перегравання чи просто буде грошовий штраф для Роми або гра на Олімпіко без глядачів?

на перше питання я відповідь знайшов, 35 тисяч евро штрафу за лазер. А от те що Матузалема не дискваліфікували здивувало

InTheDark

Денис, наскільки я пам'ятаю і знаю нікому не розповідав за яку команду вболіває


2011-03-14 22:48:22
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

BuTbKa написал:


DEN написал:


Lintes написал:




Доброго дня, Денисе!
Вже не знаю, кого й спитати, тож спитаю Вас.
Я абонент супутникового телебачення Поверхность плюс, в мене ресівер той хд, лежить собі без діла.
Коли вже буде нормально поверхность працювати в цьому напрямку, щоб можна було спокійно дивитись по телевізору ваші канали, а так доводиться дивитись по інтернету.
Нібито транслюєте на супутнику хеллас сат2, та чи надовго це?
До того ж, щоб дивитись канали через цей супутник, треба там щось міняти в антені, а я в цьому не дуже розбираюсь, а мій колишній дилер, що встановлював тарілку, вже не займається давно поверхністю...
Я платив би гроші охоче, аби тільки спорти дивитись спокійно, в мене ще досі на рахунку є...
Дуже буду вдячний, якщо увійдете в положення і дасте відповідь :-)

 
ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я, LINTES! НЕ МЕНІ ВЖЕ ДЯКУЙТЕ ;) СПОДІВАЮСЯ, ШАНОВНІ BuTBka і ASANEK ВАМ ДОПОМОГЛИ :)

Денисе, вітаю! Можна просто Вітька :)

Я ось що хотів спитати


Чемпионат мира среди команд первого дивизиона в будущем году пройдет в Будапеште (группа А) и Киеве (группа В) с 17 по 23 апреля. В группе А сыграют сборные Италии, Венгрии, Японии, Голландии, Кореи и Испании, в группе В - сборные Украины, Казахстана, Польши, Великобритании, Литвы и Эстонии


Планую звісно приїхати вболівати, але ж , чи будете боротись за трансляцію, як того року з Тілбургу?

Як Ви гадаєте, повернемось ми нарешті до еліти? Кого вважаєте головним суперником у нашій групі

   МОЇ ВІТАННЯ, ВІКТОРЕ  :)
НА СЬОГОДНІ ЩЕ НАВІТЬ НЕ ВОЛОДІЮ ІНФОРМАЦІЄЮ: ХТО БУДЕ ТРАНСЛЮВАТИ, НАПЕВНО, ЦЕ БУДЕ ДЕРЖАВНИЙ ПЕРШИЙ "АНАЛЬНИЙ" ;) ЯКЩО ВІДВЕРТО - ПРОТИ КАЗАХСТАНУ У НАС МАЛО КОЗИРІВ, ХІБА ШО РІДНИЙ "НЕВІДОМИЙ" ЛІД У "ПАЛАЦІ ЯРМАРКІВ"


2011-03-15 11:39:47
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

Pasha18 написал:


DEN написал:

МОЇ ВІТАННЯ, InTheDARK!

Денисе вітаю, якшо чесно здивувало ваше відношення до Ческо Тотті, особливо коли в моменті з Матузалемом ви не вірили що Тотті вдарили, за всю кар'єру Тотті дуже багато б'ють було безліч травм та операцій і симуляцій від нього я не бачив дуже давно, так і особливих провокацій я вчора не бачив, бачив тільки свинство від Лаціо. Що стосується самого дербі то на мій погляд орли якшо можна їх так назвати вчора вийшли не грати в футбол а на полювання гравців Роми особливо на Тотті. А в мене є 2 питання:

1. Лаціо можливо подасть протест на так звані лазери ультрас Роми, чи це приведе до перегравання чи просто буде грошовий штраф для Роми або гра на Олімпіко без глядачів?
2. Ваше враження від роботи сеньора Монтелли, самі гравці кажуть що з ним вони почувають більше впевненості і розкутості, і чи не запізно Рома змінила тренера, Раньєрі ще восени втратив керівництво над командою

  ДОБРОГО ЗДОРОВ'Я, Pasha18!
Я НІКОЛИ НЕ ПРИХОВУВАВ СВОЄЇ НЕЛЮБОВІ ДО ТОТТІ : ГРАВЕЦЬ ВІН ВІД БОГА, АЛЕ Й ДИЯВОЛ-ПРОВОКАТОР ДАВНО У НЬОМУ ЖИВЕ, ПАМ'ЯТАЮ ЙОГО МАЙЖЕ З ЛІДХОЛЬМА.  "АПОФЕОЗ" ЙОГО ГІДНОСТИ НА ПОЛІ - ЦЕ,ЗВИЧАЙНО, ПОУЛЬСЕН-2004.. Б'ЮТЬ УСІХ "ДЕСЯТОК" ОСОБЛИВО, АЛЕ НЕ ВСІ ПЛЮЮТЬСЯ З-ЗА СПИНИ. ТА І В ДЕРБІ ВІН НЕОДНАРАЗОВО ЦЕ РОБИВ НА МОЇЙ ПАМ"ЯТІ, ТАК ШО  Я , НА ВІДМІНУ ВІД ВАС, НЕ МАЛЮЮ ЙОГО "СВЯТИМ МУЧЕНИКОМ" ТОЧНО

2)  РАНЬЄРІ ПІДНЯВ КОМАНДУ ПІСЛЯ ВАЖКОГО СТАРТУ ДО ЗОНИ ЛЧ, А ЩЕ ДО 1/8 ФІНАЛУ КЧ ТА ПІВФІНАЛ КУБКА ІТАЛІЇ, А ЗНАЧИТЬ, СПРАВЛЯВСЯ З ВНУТРІШНІМИ КОНФЛІКТАМИ.
"РОМА" ЗАРАНО ПОСТАВИЛА "АЕРОПЛАНЧИКА" ДО ГОЛОВНОГО КЕРМА, А НЕ ЗАПІЗНО ЗВІЛЬНИЛА РАНЬЄРІ


2011-03-15 12:05:15
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

InTheDark написал:


DEN написал:

МОЇ ВІТАННЯ

Денисе, щось я забув Вашу улюблену команду  Італії, нагадаєте?
Питання стосовно Удіне, як Ви вважаєте, чи зможуть вони утриматися у топ 4? я вважаю, що після продажу декількох гравців вони вже не зможуть гідно конкурувати у ЛЧ, чи потрібно це їм?
Прокоментуйте будь ласка регрес Італії у коеффіцієнтах УЄФА, ну саме падіння було не минуче,це зрозуміло, але чи під силу Італії повернути втрачені позиції протягом 3-5 років? Боюсь я, що піднятися вони не зможуть ще довго, і від цього моторошно, не знаєшь чого чекати, так прикро....

  InTheDARK, А Я ЇЇ Й НЕ НАЗИВАВ  :)
"УДІНЕЗЕ" СЬОГОДНІ Є ЧИ НЕ ГОЛОВНОЮ ЗАГАДКОЮ Й ПРИКРАСОЮ  ТЕПЕРІШНЬОГО ТУРНІРУ - ТАК ШО ДАВАЙТЕ НЕ БУДЕМО ЗАБІГАТИ НАПЕРЕД, ДОЧЕКАЄМОСЯ ФІНАЛУ СЕЗОНУ ДЛЯ СПРАВЖНЬОГО АНАЛІЗУ ТА ПРОГНОЗУ, АЛЕ МІСТЕРА ГВІДОЛІНА УЖЕ ЗАРАЗ Я Б НАЗВАВ "ВІДКРИТТЯМ" ЧЕМПІОНАТУ.
ПІСЛЯ ЗЛЕТУ ЙДЕ ПАДІННЯ - ІТАЛІЯ ЗАРАЗ ПРОДОВЖУЄ ПАДАТИ В ОЧАХ "ІНШОГО" СВІТУ, І ЧИМ ШВИДШЕ ТА ГЛИБШЕ  ЦЕЙ "РЕГРЕС" ВОНИ УСВІДОМЛЯТЬ  ВЛАСНИМИ ОЧИМА, ТИМ ШВИДШЕ РОЗПОЧНЕТЬСЯ ПІДЙОМ. ДУЖЕ "САМОЗАКОХАНА" НАЦІЯ, ЯК НА МЕНЕ, НАЙКРАЩА ЗАРАЗ ІЛЮСТРАЦІЯ  ЦІЄЇ "ЯМИ" - ЦЕ СЬОГОДНІШНИЙ КОЛИШНІЙ МОНСТР "ЮВЕНТУС"


2011-03-15 12:22:31
   
Pasha18
Member

Зарегистрирован: 2007-12-25
Сообщений: 64

DEN написал:

ДОБРОГО ЗДОРОВ'Я, Pasha18!
Я НІКОЛИ НЕ ПРИХОВУВАВ СВОЄЇ НЕЛЮБОВІ ДО ТОТТІ : ГРАВЕЦЬ ВІН ВІД БОГА, АЛЕ Й ДИЯВОЛ-ПРОВОКАТОР ДАВНО У НЬОМУ ЖИВЕ, ПАМ'ЯТАЮ ЙОГО МАЙЖЕ З ЛІДХОЛЬМА.  "АПОФЕОЗ" ЙОГО ГІДНОСТИ НА ПОЛІ - ЦЕ,ЗВИЧАЙНО, ПОУЛЬСЕН-2004.. Б'ЮТЬ УСІХ "ДЕСЯТОК" ОСОБЛИВО, АЛЕ НЕ ВСІ ПЛЮЮТЬСЯ З-ЗА СПИНИ. ТА І В ДЕРБІ ВІН НЕОДНАРАЗОВО ЦЕ РОБИВ НА МОЇЙ ПАМ"ЯТІ, ТАК ШО  Я , НА ВІДМІНУ ВІД ВАС, НЕ МАЛЮЮ ЙОГО "СВЯТИМ МУЧЕНИКОМ" ТОЧНО

2)  РАНЬЄРІ ПІДНЯВ КОМАНДУ ПІСЛЯ ВАЖКОГО СТАРТУ ДО ЗОНИ ЛЧ, А ЩЕ ДО 1/8 ФІНАЛУ КЧ ТА ПІВФІНАЛ КУБКА ІТАЛІЇ, А ЗНАЧИТЬ, СПРАВЛЯВСЯ З ВНУТРІШНІМИ КОНФЛІКТАМИ.
"РОМА" ЗАРАНО ПОСТАВИЛА "АЕРОПЛАНЧИКА" ДО ГОЛОВНОГО КЕРМА, А НЕ ЗАПІЗНО ЗВІЛЬНИЛА РАНЬЄРІ


1. Всі роблять помилки і за той випадок на ЧЄ 2004 я не виправдовую, але ж Зідан теж боднув в фіналі ЧС, повівшись на провокацію Матерацці, цілком можливо що Тотті теж спровокували хоча з нього провину ніхто не знімає, такого спокійного Тотті як в дербі у неділю я давно не бачив. До речі ви в ефірі сказали що Тотті в Донецьку грав весь матч, ні він весь матч був в запасі, і тоді Борьєлло поховав всі шанси на прохід в 1/4 не забивши пенальті

2. Раньєрі реформатор чудовий, але ж з 1 туру команда на 70 хвилині зупинялась, і після відставки стало відомо що команда фізично готова жахливо. І майже з половиною гравців він пересварився, після матчі з Шахтарем його мали звільняти, але сеньора Сенсі та Франческо з Даніеле заступилися за тренера хоча згодом це не врятувало Клаудіо. Я згоден з вами Монтеллі зарано дали шанс тренувати головну команду, але вибору не було, батько Даніеле Де Россі відмовився очолити команду через свого сина.

Сподіваюсь без образ Денисе, я до вас завжди ставився з великою повагою ;)


2011-03-15 13:04:35
   
Pasha18
Member

Зарегистрирован: 2007-12-25
Сообщений: 64

DEN написал:

InTheDARK, А Я ЇЇ Й НЕ НАЗИВАВ  :)

якшо я не помиляюсь, ви колись казали що ваша команда серця з півдня Італії? якщо це так то можна і здогадатися :)


2011-03-15 13:06:32
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411
q Ну Лео!.. Я колись так і закінчити можу. Дві години наче три місяці на роботі...

Я не знав, не пам'ятав таких матчів в Європі в своєму житті. Коли половину матчу навіть найтехнічніши гравці не могли зупинити простий м'яч, віддати простий пас, а потім, коли залишається тільки молитися, приходить диво. Дякую Богові за цю перемогу! Італія залишається в Європі :)


2011-03-16 00:31:08
E-mail  
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87
Після "Карпати" - "Галатасарай" це, мабуть, найемоційнший матч. що довелось переглянути в цьому сезоні. Можливо, якщо розбирати гру, "Інтер" і не заслужив цієї перемоги, але зараз, нf емоціях, про це говорити важко... Хочеться лише привітати усіх тіфозі "неро-адзуррі" (BuTbKa :)), та подякувати команді за цей солодко-корвалольний вечір! :)

Отредактированно andrew1996 (2011-03-16 01:06:48)


2011-03-16 01:05:33
E-mail  
Pasha18
Member

Зарегистрирован: 2007-12-25
Сообщений: 64

DEN написал:

ДОБРОГО ЗДОРОВ'Я, Pasha18!

Денисе, у мене питання стосовно Палермо. На вашу думку у чому проблема в цій команді, це проблема психології чи проблема в  президентові наприклад? і друге питання як довго Серсе Космі витримає співпрацю з Дзампаріні, я вчора читав що президент Палермо уже сумнівається в правильності призначення Космі, дякую за відповідь


2011-03-16 19:34:56
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

Pasha18 написал:


DEN написал:

ДОБРОГО ЗДОРОВ'Я, Pasha18!
Я НІКОЛИ НЕ ПРИХОВУВАВ СВОЄЇ НЕЛЮБОВІ ДО ТОТТІ : ГРАВЕЦЬ ВІН ВІД БОГА, АЛЕ Й ДИЯВОЛ-ПРОВОКАТОР ДАВНО У НЬОМУ ЖИВЕ, ПАМ'ЯТАЮ ЙОГО МАЙЖЕ З ЛІДХОЛЬМА.  "АПОФЕОЗ" ЙОГО ГІДНОСТИ НА ПОЛІ - ЦЕ,ЗВИЧАЙНО, ПОУЛЬСЕН-2004.. Б'ЮТЬ УСІХ "ДЕСЯТОК" ОСОБЛИВО, АЛЕ НЕ ВСІ ПЛЮЮТЬСЯ З-ЗА СПИНИ. ТА І В ДЕРБІ ВІН НЕОДНАРАЗОВО ЦЕ РОБИВ НА МОЇЙ ПАМ"ЯТІ, ТАК ШО  Я , НА ВІДМІНУ ВІД ВАС, НЕ МАЛЮЮ ЙОГО "СВЯТИМ МУЧЕНИКОМ" ТОЧНО

2)  РАНЬЄРІ ПІДНЯВ КОМАНДУ ПІСЛЯ ВАЖКОГО СТАРТУ ДО ЗОНИ ЛЧ, А ЩЕ ДО 1/8 ФІНАЛУ КЧ ТА ПІВФІНАЛ КУБКА ІТАЛІЇ, А ЗНАЧИТЬ, СПРАВЛЯВСЯ З ВНУТРІШНІМИ КОНФЛІКТАМИ.
"РОМА" ЗАРАНО ПОСТАВИЛА "АЕРОПЛАНЧИКА" ДО ГОЛОВНОГО КЕРМА, А НЕ ЗАПІЗНО ЗВІЛЬНИЛА РАНЬЄРІ


1. Всі роблять помилки і за той випадок на ЧЄ 2004 я не виправдовую, але ж Зідан теж боднув в фіналі ЧС, повівшись на провокацію Матерацці, цілком можливо що Тотті теж спровокували хоча з нього провину ніхто не знімає, такого спокійного Тотті як в дербі у неділю я давно не бачив. До речі ви в ефірі сказали що Тотті в Донецьку грав весь матч, ні він весь матч був в запасі, і тоді Борьєлло поховав всі шанси на прохід в 1/4 не забивши пенальті

2. Раньєрі реформатор чудовий, але ж з 1 туру команда на 70 хвилині зупинялась, і після відставки стало відомо що команда фізично готова жахливо. І майже з половиною гравців він пересварився, після матчі з Шахтарем його мали звільняти, але сеньора Сенсі та Франческо з Даніеле заступилися за тренера хоча згодом це не врятувало Клаудіо. Я згоден з вами Монтеллі зарано дали шанс тренувати головну команду, але вибору не було, батько Даніеле Де Россі відмовився очолити команду через свого сина.

Сподіваюсь без образ Денисе, я до вас завжди ставився з великою повагою ;)

  PASHA18, ТА ЯКІ ОБРАЗИ -  МЕНІ ЗАВЖДИ  БУЛА ДО ВПОДОБИ ЖОРСТКА ГРА :) ЯКБИ Я ВАС НЕ ПОВАЖАВ, ТО Й НЕ ВІДПОВІДАВ ;)

Отредактированно DEN (2011-03-16 20:04:45)


2011-03-16 20:03:16
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

Pasha18 написал:


DEN написал:

ДОБРОГО ЗДОРОВ'Я, Pasha18!

Денисе, у мене питання стосовно Палермо. На вашу думку у чому проблема в цій команді, це проблема психології чи проблема в  президентові наприклад? і друге питання як довго Серсе Космі витримає співпрацю з Дзампаріні, я вчора читав що президент Палермо уже сумнівається в правильності призначення Космі, дякую за відповідь

  ДЗАМПАРІНІ,ПРАВИЛЬНО, ОСЬ ГОЛОВНА БІДА Й МУКА ВСІХ ЙОГО КОМАНД -ЗДАЄТЬСЯ, НАЙБІЛЬШ НЕВРІВНОВАЖЕНА ЛЮДИНА-ГОСПОДАР В КАЛЬЧО. СЕРСЕ, МІЖ ІНШИМ, САМ ЯК "ВОЙНА И МИР", АЛЕ ДУЖЖЕ ВЖЕ ХОТІЛОСЯ ПРАЦЮВАТИ, І ТЕПЕР ЦЕ, Я ДУМАЮ, СТРАШЕННО ЦІКАВО НАСТІЛЬКИ МІСТЕР КОСМІ ( ДАВНІЙ ЙОГО ШАНУВАЛЬНИК:)   ВИСТАЧИТЬ ТЕРПІТИ ЦЬОГО ГРУБІЯНА CАМОЗАКОХАНОГО..ТАК ШО, FORZA, SERSE!


2011-03-16 20:21:14
   
InTheDark
Member

Откуда: Запоріжжя
Зарегистрирован: 2009-12-21
Сообщений: 22

DEN написал:

ДОБРОГО ЗДОРОВ'Я

Денисе, гадав Ви щось напишите про  матч у Мюнхені! Дуже цікавий  Ваш коментар,   та з яким настрієм дивилися цей супер матч?


2011-03-16 21:41:22
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

InTheDark написал:


DEN написал:

ДОБРОГО ЗДОРОВ'Я

Денисе, гадав Ви щось напишите про  матч у Мюнхені! Дуже цікавий  Ваш коментар,   та з яким настрієм дивилися цей супер матч?

     МОЇ ВІТАННЯ, InTheDark!
ЦЕ БУВ  СПРАВЖНІЙ СІNЕМАТОГРАФ, А НЕ МАТЧ : СУПЕРРЕЖИСЕР, КЛАСНІ, ВЕЛИЧНІ АКТОРИ - Я ДО ЦИХ ПІР "ВІДХОДЖУ", А ШО ВЖЕ КАЗАТИ ПРО ВАС, ЩАСЛИВИХ "ІНТЕРІСТІВ" :) ЕПІЧНА ПЕРЕМОГА! ВІТАЮ ;) !

Отредактированно DEN (2011-03-17 10:51:49)


2011-03-17 10:42:35
   
Pasha18
Member

Зарегистрирован: 2007-12-25
Сообщений: 64

Pasha18 написал:

А от те що Матузалема не дискваліфікували здивувало

трохи навіть смішно, не довго покарання чекало на Матузалема, якшо після дербі його пробачили, то після матчу з Чезеною він отримав 3 матчі дискваліфікації, здається що Реха не контролює своїх гравців.


2011-03-21 20:46:04
   
Страниц: 1 ... 52 53 54 55 56 57 58 ... 79   Тема закрыта
Перейти