Поверхность ТВ Поверхность ТВ
пятница, 29 марта 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Архив рекламы | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Босянку Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 ... 79
Lintes
Member

Зарегистрирован: 2009-12-18
Сообщений: 16

InTheDark написал:


DEN написал:

...

Денисе, як Вам взагали цей чемпіонат? напевно один з найбильш непередбачуючих, та інтригуючих, щодо пересічного вболівальника Інтера, то зрозуміло все не дуже добре, ала взагалі-то дуже цікавий!
Думаю ніхто не ризикне зараз розставити першу четвірку команд на фініші=)





Шановний Денисе, дуже дякую за душевну роботу на трансляціях!
По матчу Барі-Інтер:
1. Ківу, звісно, поступив свинсько, я б за таке матчів 5 відсидки давав (саме за підлість вчинку)
    Але ваш коментар монологу Матерацці повеселив!))))
2. Минулого сезону багато матчів Барі подивився, а от у цьому чемпіонаті вперше бачив апульців (з відомих причин...)
Так от ще рік тому мені одним з кращих видавався у цій команді Сандро Гацці (вихованець орлів, якщо я не помиляюсь?), і у цьому поєдинку знову мені сподобався дуже цей опорник - непогано розуміє гру, грає спокійно, точний і своєчасний "перший" пас...
      Чомусь мені здається, що він недооцінений трохи, як вважаєте?

ПС:  Пацціні дивний матч провів - 90 хвилин не видно-не чути, аж тут гол :-)
   та як і вся команда Лео, перемога на класі, як на мене


2011-02-03 23:56:55
   
che
New member

Откуда: Херсон
Зарегистрирован: 2011-01-04
Сообщений: 4

DEN написал:


che написал:


DEN написал:


 





Денисе, підскажіть, будь-ласка, сайт, де можна знайти статистику щодо найтитулованіших італійських команд.


2011-02-04 19:52:01
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

InTheDark написал:


DEN написал:

...

Денисе, як Вам взагали цей чемпіонат? напевно один з найбильш непередбачуючих, та інтригуючих, щодо пересічного вболівальника Інтера, то зрозуміло все не дуже добре, ала взагалі-то дуже цікавий!
Думаю ніхто не ризикне зараз розставити першу четвірку команд на фініші=)

 
  ЗГОДЕН  АНДРІЮ З ВАМИ - СЕЗОН НЕЗВИЧАЙНИЙ, НАСАМПЕРЕД ДЛЯ ШАНУВАЛЬНИКІВ "ІНТЕРА"  :)   ЗАГАЛОМ - МАГІЧНИЙ ЧЕМПІОНАТ


2011-02-04 21:45:15
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

Lintes написал:


InTheDark написал:


DEN написал:

...

Денисе, як Вам взагали цей чемпіонат? напевно один з найбильш непередбачуючих, та інтригуючих, щодо пересічного вболівальника Інтера, то зрозуміло все не дуже добре, ала взагалі-то дуже цікавий!
Думаю ніхто не ризикне зараз розставити першу четвірку команд на фініші=)





Шановний Денисе, дуже дякую за душевну роботу на трансляціях!
По матчу Барі-Інтер:
1. Ківу, звісно, поступив свинсько, я б за таке матчів 5 відсидки давав (саме за підлість вчинку)
    Але ваш коментар монологу Матерацці повеселив!))))
2. Минулого сезону багато матчів Барі подивився, а от у цьому чемпіонаті вперше бачив апульців (з відомих причин...)
Так от ще рік тому мені одним з кращих видавався у цій команді Сандро Гацці (вихованець орлів, якщо я не помиляюсь?), і у цьому поєдинку знову мені сподобався дуже цей опорник - непогано розуміє гру, грає спокійно, точний і своєчасний "перший" пас...
      Чомусь мені здається, що він недооцінений трохи, як вважаєте?

ПС:  Пацціні дивний матч провів - 90 хвилин не видно-не чути, аж тут гол :-)
   та як і вся команда Лео, перемога на класі, як на мене


  ДЯКУЮ, LINTES, ЗА ПІДТРИМКУ!
МЕНІ ТЕЖ ВИХОВАНЕЦЬ "ЛАЦІО" ДО ВПОДОБИ - ПІДТРИМАЮ ВАШУ ОЦІНКУ ЦЬОГО КЛАСНОГО "СОЛДАТА", ДУМАЮ, ВІН ТОЧНО НЕ ЗАЛИШИТЬ СЕРІЮ А
    ЦЯ ПЕРЕМОГА ЦІЛКОМ У ДУСІ СЛАВЕТНОГО ЖОЗЕ - ДУХОВНОГО СОРАТНИКА ЛЕО   ;)


2011-02-04 22:04:16
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

che написал:


DEN написал:


che написал:






Денисе, підскажіть, будь-ласка, сайт, де можна знайти статистику щодо найтитулованіших італійських команд.

     ДЕ ЗАВГОДНО, ХОЧА Б ТУТ  www.legaseriea.it


2011-02-04 22:08:39
   
che
New member

Откуда: Херсон
Зарегистрирован: 2011-01-04
Сообщений: 4

DEN написал:


che написал:


DEN написал:




Денисе, підскажіть, будь-ласка, сайт, де можна знайти статистику щодо найтитулованіших італійських команд.

     ДЕ ЗАВГОДНО, ХОЧА Б ТУТ  www.legaseriea.it

Щиро дякую!


2011-02-04 23:18:58
   
Lintes
Member

Зарегистрирован: 2009-12-18
Сообщений: 16

che написал:


DEN написал:


che написал:



Денисе, підскажіть, будь-ласка, сайт, де можна знайти статистику щодо найтитулованіших італійських команд.

     ДЕ ЗАВГОДНО, ХОЧА Б ТУТ  www.legaseriea.it

Щиро дякую!




Дякую за сьогоднішні 2 матчі!
Ді Натале молодець, як і Санчес, мої вітання. На Самп зновуболяче дивитись було, таке собі безхребетне безпораддя (особливо після матчу Ньюкасл-Арсенал...)

А от Кальярі з Юве непогану гру показали, Матрі красень, 3 очки приніс особисто. Ще після матчу проти Палермо я б не називав його таким вже невдахою - з рештою, в нього моменти хоч були, на відміну від, скажімо, Мартінеса. Дель Нері заміною Красіча мене особисто здивував, але ж зпрацювало!
Роккі дуже непогано відсудив, голи незарахував справедливо (якщо Ви не помітили, Кьєлліні відправляв м"яч у сітку після дотику Бонуччі, і в цей момент він був ближче до воріт, а отже - офсайд)
З нетерпінням чекаю наступних матчів з кращими коментаторами!


2011-02-05 23:53:34
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

DEN написал:

ДЯКУЮ, LINTES, ЗА ПІДТРИМКУ!
МЕНІ ТЕЖ ВИХОВАНЕЦЬ "ЛАЦІО" ДО ВПОДОБИ - ПІДТРИМАЮ ВАШУ ОЦІНКУ ЦЬОГО КЛАСНОГО "СОЛДАТА", ДУМАЮ, ВІН ТОЧНО НЕ ЗАЛИШИТЬ СЕРІЮ А
    ЦЯ ПЕРЕМОГА ЦІЛКОМ У ДУСІ СЛАВЕТНОГО ЖОЗЕ - ДУХОВНОГО СОРАТНИКА ЛЕО   ;)

Вітаю, Ден! Як Вам цей бразильський класичний футбол від Лео? Я особисто в шоці перебуваю, згадуючи часи Жозе, коли оборона і центр поля уявляли собою залізобетон, а зараз перетворились на прохідний двір. Та й взагалі, давно не пригадаю такої високої пропускної спроможності. "Рома" наче і не грала складними комбінаціями, перший гол - то взагалі ази ДЮСШ, а потім три рази поспіль дали пробити, коли Жуліо Сезар врятував...Я страшенно просто нервував весь матч через таку погану оборону, просто нереально звикнути (вже привчила команда до іншого за минулі сезони), що кожен пас навіть найпримітивніший вже становить не аби яку загрозу, лише один воротар позаду грає, таке враження...

Молодий Ранокк'я, чи не занадто повільний попре свою молодість, як на Вашу думку?

Атака то інше враження, кардинально протилежне - класична бразильська ситуація часів Пеле :)

Звісно, це крок до видовищності стосовно нейтрального глядача, але ж і крок до валідольності ось для таких людей, яки переживають. Що ж, мабуть, для цього і "відпочівали" в Барі.

Отредактированно BuTbKa (2011-02-07 01:19:20)


2011-02-07 01:12:41
E-mail  
Lintes
Member

Зарегистрирован: 2009-12-18
Сообщений: 16

che написал:


DEN написал:


che написал:



Денисе, підскажіть, будь-ласка, сайт, де можна знайти статистику щодо найтитулованіших італійських команд.

     ДЕ ЗАВГОДНО, ХОЧА Б ТУТ  www.legaseriea.it

Щиро дякую!




Денис! Ви, як на мене, найкраще серед усіх коментаторів, яких я чув, працюєте на оглядах матчів - стільки цікавої інфи, все чітко, швидко та якісно - дякую і бажаю продовжувати в тому ж дусі!!!

Щойно дивився Ліворно-Віченца в серії Б - дуже схоже було на Челсі-Ліверпуль: 4-4-2 господарів проти 3-5-2 гостей, дуже компактна гра обох команд, майже без моментів, раптовий гол Віченци (Соліго) приблизно в середині тайму і дуже непевні спроби відігратись з боку гравців Ліворно. Якось розчарували мене господарі, хіба що півзахисник Суррако заслуговує на хороші слова...
А от у Віченци слід похвалити всю лінію захисту на чолі з капітаном Мартінеллі у центрі захисту, а також пару солдатів Морозіні-Рігоні
Тим часом після цього матчу інтрига в серії Б закручена не на жарт: 5-е мічце від 14-го, а 15-е від 22-го відділяють лише 5 очок, тобто боротьба за місце в плей-офф чи за виживання ще та йде!
А Ви не плануєте освітлювати серію Б якимось чином? Там цього року, схоже, не менш цікаво, ніж у серіАлі :-)


2011-02-07 23:55:01
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

BuTbKa написал:


DEN написал:

ДЯКУЮ, LINTES, ЗА ПІДТРИМКУ!
МЕНІ ТЕЖ ВИХОВАНЕЦЬ "ЛАЦІО" ДО ВПОДОБИ - ПІДТРИМАЮ ВАШУ ОЦІНКУ ЦЬОГО КЛАСНОГО "СОЛДАТА", ДУМАЮ, ВІН ТОЧНО НЕ ЗАЛИШИТЬ СЕРІЮ А
    ЦЯ ПЕРЕМОГА ЦІЛКОМ У ДУСІ СЛАВЕТНОГО ЖОЗЕ - ДУХОВНОГО СОРАТНИКА ЛЕО   ;)

Вітаю, Ден! Як Вам цей бразильський класичний футбол від Лео? Я особисто в шоці перебуваю, згадуючи часи Жозе, коли оборона і центр поля уявляли собою залізобетон, а зараз перетворились на прохідний двір. Та й взагалі, давно не пригадаю такої високої пропускної спроможності. "Рома" наче і не грала складними комбінаціями, перший гол - то взагалі ази ДЮСШ, а потім три рази поспіль дали пробити, коли Жуліо Сезар врятував...Я страшенно просто нервував весь матч через таку погану оборону, просто нереально звикнути (вже привчила команда до іншого за минулі сезони), що кожен пас навіть найпримітивніший вже становить не аби яку загрозу, лише один воротар позаду грає, таке враження...

Молодий Ранокк'я, чи не занадто повільний попре свою молодість, як на Вашу думку?

Атака то інше враження, кардинально протилежне - класична бразильська ситуація часів Пеле :)

Звісно, це крок до видовищності стосовно нейтрального глядача, але ж і крок до валідольності ось для таких людей, яки переживають. Що ж, мабуть, для цього і "відпочівали" в Барі.

  ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я, ВuTbKA! АЛЕ Ж ЛЕО - СПРАВЖНЯ ДИКА КВІТКА НА СТАРІЙ ТРЕНЕРСЬКІЙ БАЛЦІ КАЛЬЧО, ЦИМ ВІН СПРАВДІ ЗАЧАРОВУЄ БІЛЬШЕ, НІЖ ДРАТУЄ, ЯК НА МЕНЕ :)
   УЧОРАШНІЙ МАТЧ ЗА ІТАЛІЮ В ДОРТМУНДІ ПРОТИ СПРИТНИХ НІМЦІВ-ЮНАКІВ,ЗДАЄТЬСЯ МЕНІ, МАВ РОЗВІЯТИ ЗНАЧНУ ЧАСТИНУ ВАШИХ СУМНІВІВ ЩОДО ШВИДКОСТІ АНДРЕА, ЯКЩО ВИ ДИВИЛИСЯ МАТЧ..


2011-02-10 19:05:11
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

DEN написал:


BuTbKa написал:


DEN написал:

ДЯКУЮ, LINTES, ЗА ПІДТРИМКУ!
МЕНІ ТЕЖ ВИХОВАНЕЦЬ "ЛАЦІО" ДО ВПОДОБИ - ПІДТРИМАЮ ВАШУ ОЦІНКУ ЦЬОГО КЛАСНОГО "СОЛДАТА", ДУМАЮ, ВІН ТОЧНО НЕ ЗАЛИШИТЬ СЕРІЮ А
    ЦЯ ПЕРЕМОГА ЦІЛКОМ У ДУСІ СЛАВЕТНОГО ЖОЗЕ - ДУХОВНОГО СОРАТНИКА ЛЕО   ;)

Вітаю, Ден! Як Вам цей бразильський класичний футбол від Лео? Я особисто в шоці перебуваю, згадуючи часи Жозе, коли оборона і центр поля уявляли собою залізобетон, а зараз перетворились на прохідний двір. Та й взагалі, давно не пригадаю такої високої пропускної спроможності. "Рома" наче і не грала складними комбінаціями, перший гол - то взагалі ази ДЮСШ, а потім три рази поспіль дали пробити, коли Жуліо Сезар врятував...Я страшенно просто нервував весь матч через таку погану оборону, просто нереально звикнути (вже привчила команда до іншого за минулі сезони), що кожен пас навіть найпримітивніший вже становить не аби яку загрозу, лише один воротар позаду грає, таке враження...

Молодий Ранокк'я, чи не занадто повільний попре свою молодість, як на Вашу думку?

Атака то інше враження, кардинально протилежне - класична бразильська ситуація часів Пеле :)

Звісно, це крок до видовищності стосовно нейтрального глядача, але ж і крок до валідольності ось для таких людей, яки переживають. Що ж, мабуть, для цього і "відпочівали" в Барі.

  ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я, ВuTbKA! АЛЕ Ж ЛЕО - СПРАВЖНЯ ДИКА КВІТКА НА СТАРІЙ ТРЕНЕРСЬКІЙ БАЛЦІ КАЛЬЧО, ЦИМ ВІН СПРАВДІ ЗАЧАРОВУЄ БІЛЬШЕ, НІЖ ДРАТУЄ, ЯК НА МЕНЕ :)
   УЧОРАШНІЙ МАТЧ ЗА ІТАЛІЮ В ДОРТМУНДІ ПРОТИ СПРИТНИХ НІМЦІВ-ЮНАКІВ,ЗДАЄТЬСЯ МЕНІ, МАВ РОЗВІЯТИ ЗНАЧНУ ЧАСТИНУ ВАШИХ СУМНІВІВ ЩОДО ШВИДКОСТІ АНДРЕА, ЯКЩО ВИ ДИВИЛИСЯ МАТЧ..

Вітаю, Денисе.

Лео не може не причаровувати, просто як людина, яка звикла до синьо-чорного прагматизму в останні роки, я ще не можу перелаштуватись на цей чарівний футбол, і не можу сприймати такі моменти спокійно :)

Вчора знов відкривав для себе "Скуадру адзурру". Два інтерісті в складі - непересічне явище :) А якщо і згадати про Бонуччі...

Так, Італія зіграла дуже компактно позаду, то ж мабуть справа не тільки в індивідуальних даних, а й у взаємодії та у відповідальності. Просто я кажу так, пам'ятаючи недавню дуель Андреа проти Почо - що не ривок, то молодий бек вже на три метри позаду, ось проти такого типу нападників йому як раз і не вистачає, щоб різко стартувати із місця, але ж мабуть із досвідом додасться відчуття позиції, щоб не програвати такі дуелі. Ну і в "Інтері" напруги-то все одно побільше грати, що також фактор значний.

Денисе, які матчі Єврокубків вмикати, щоб Вас почути? Який з перенесених матчів 17-го туру коментуватимете?

Отредактированно BuTbKa (2011-02-10 19:36:29)


2011-02-10 19:32:04
E-mail  
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

Lintes написал:


che написал:


DEN написал:


     ДЕ ЗАВГОДНО, ХОЧА Б ТУТ  www.legaseriea.it

Щиро дякую!




Денис! Ви, як на мене, найкраще серед усіх коментаторів, яких я чув, працюєте на оглядах матчів - стільки цікавої інфи, все чітко, швидко та якісно - дякую і бажаю продовжувати в тому ж дусі!!!

Щойно дивився Ліворно-Віченца в серії Б - дуже схоже було на Челсі-Ліверпуль: 4-4-2 господарів проти 3-5-2 гостей, дуже компактна гра обох команд, майже без моментів, раптовий гол Віченци (Соліго) приблизно в середині тайму і дуже непевні спроби відігратись з боку гравців Ліворно. Якось розчарували мене господарі, хіба що півзахисник Суррако заслуговує на хороші слова...
А от у Віченци слід похвалити всю лінію захисту на чолі з капітаном Мартінеллі у центрі захисту, а також пару солдатів Морозіні-Рігоні
Тим часом після цього матчу інтрига в серії Б закручена не на жарт: 5-е мічце від 14-го, а 15-е від 22-го відділяють лише 5 очок, тобто боротьба за місце в плей-офф чи за виживання ще та йде!
А Ви не плануєте освітлювати серію Б якимось чином? Там цього року, схоже, не менш цікаво, ніж у серіАлі :-)


  LINTES, CЕРІЮ В ПОКИ НЕ ПЛАНУЄМО, ТОМУ МЕНІ НЕ ДО СНАГИ СПЕРЕЧАТИСЯ З ВАМИ ЩОДО КОМПАКТНОСТИ СЕРЕДНІХ ЛІНІЙ "ВІЧЕНЦИ" ТА "ЛІВОРНО" :) НА ЖАЛЬ, НЕ БАЧИВ ЖОДНОЇ ГРИ В СЕЗОНІ, А ІНТРИГА ТАМ, ЗДАЄТЬСЯ, ЗАВЖДИ ЖИЛА..


2011-02-10 19:37:33
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

rony.cv написал:

Вітаю, Денисе!
Якщо встигнете прочитати, відреагуйте, бо мене з незрозумілих причин забанили тут за ось що:

http://s010.radikal.ru/i312/1102/1e/ab12dfb0452e.png

Прикро, адже нічого я ніби не порушував...


   МОЇ ВІТАННЯ, RONY.CV!
ЦЕ,ЗВИЧАЙНО, НЕ СТАЛА СХЕМА. І МЕНІ НЕ ВАЖКО, ЯК ВИ ПАМ"ЯТАЄТЕ ПРАЦЮВАТИ НА ВСІХ НАШИХ МАТЧАХ - ПРОСТО КОЛЕГИ НЕ МАЮТЬ СИДІТИ БЕЗ ПРАКТИКИ, АДЖЕ ЦЕ ПРИГНІЧУЄ.
А "ЗДОРОВА КРИТИКА" ТУТ ЗАВЖДИ МАЛА ГОЛОС, ПОВІРТЕ МЕНІ АБО ПОДИВІТЬСЯ ІСТОРІЮ.

Отредактированно DEN (2011-02-10 20:48:16)


2011-02-10 20:47:05
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

BuTbKa написал:


DEN написал:


BuTbKa написал:


Вітаю, Ден! Як Вам цей бразильський класичний футбол від Лео? Я особисто в шоці перебуваю, згадуючи часи Жозе, коли оборона і центр поля уявляли собою залізобетон, а зараз перетворились на прохідний двір. Та й взагалі, давно не пригадаю такої високої пропускної спроможності. "Рома" наче і не грала складними комбінаціями, перший гол - то взагалі ази ДЮСШ, а потім три рази поспіль дали пробити, коли Жуліо Сезар врятував...Я страшенно просто нервував весь матч через таку погану оборону, просто нереально звикнути (вже привчила команда до іншого за минулі сезони), що кожен пас навіть найпримітивніший вже становить не аби яку загрозу, лише один воротар позаду грає, таке враження...

Молодий Ранокк'я, чи не занадто повільний попре свою молодість, як на Вашу думку?

Атака то інше враження, кардинально протилежне - класична бразильська ситуація часів Пеле :)

Звісно, це крок до видовищності стосовно нейтрального глядача, але ж і крок до валідольності ось для таких людей, яки переживають. Що ж, мабуть, для цього і "відпочівали" в Барі.

  ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я, ВuTbKA! АЛЕ Ж ЛЕО - СПРАВЖНЯ ДИКА КВІТКА НА СТАРІЙ ТРЕНЕРСЬКІЙ БАЛЦІ КАЛЬЧО, ЦИМ ВІН СПРАВДІ ЗАЧАРОВУЄ БІЛЬШЕ, НІЖ ДРАТУЄ, ЯК НА МЕНЕ :)
   УЧОРАШНІЙ МАТЧ ЗА ІТАЛІЮ В ДОРТМУНДІ ПРОТИ СПРИТНИХ НІМЦІВ-ЮНАКІВ,ЗДАЄТЬСЯ МЕНІ, МАВ РОЗВІЯТИ ЗНАЧНУ ЧАСТИНУ ВАШИХ СУМНІВІВ ЩОДО ШВИДКОСТІ АНДРЕА, ЯКЩО ВИ ДИВИЛИСЯ МАТЧ..

Вітаю, Денисе.

Лео не може не причаровувати, просто як людина, яка звикла до синьо-чорного прагматизму в останні роки, я ще не можу перелаштуватись на цей чарівний футбол, і не можу сприймати такі моменти спокійно :)

Вчора знов відкривав для себе "Скуадру адзурру". Два інтерісті в складі - непересічне явище :) А якщо і згадати про Бонуччі...

Так, Італія зіграла дуже компактно позаду, то ж мабуть справа не тільки в індивідуальних даних, а й у взаємодії та у відповідальності. Просто я кажу так, пам'ятаючи недавню дуель Андреа проти Почо - що не ривок, то молодий бек вже на три метри позаду, ось проти такого типу нападників йому як раз і не вистачає, щоб різко стартувати із місця, але ж мабуть із досвідом додасться відчуття позиції, щоб не програвати такі дуелі. Ну і в "Інтері" напруги-то все одно побільше грати, що також фактор значний.

Денисе, які матчі Єврокубків вмикати, щоб Вас почути? Який з перенесених матчів 17-го туру коментуватимете?


   ВІКТОРЕ, ЦЕ БУДУТЬ ВАШІ УЛЮБЛЕНІ КОМАНДИ СПОДІВАЮСЬ ;) НУ, МАЙЖЕ :)  АЛЕ ЦЕ НЕ СТОСУЄТЬСЯ 17 ТУРУ СЕРІЇ А :)


2011-02-10 21:46:56
   
Lintes
Member

Зарегистрирован: 2009-12-18
Сообщений: 16
завтра (тобто в п"ятницю) 21:45 Аталанта - Сієна
трансляцію можна знайти на myp2p.eu
звісно якщо будете мати час та натхнення :-)


2011-02-10 22:30:23
   
Ф.К.Д.К 1927
Member

Зарегистрирован: 2011-02-10
Сообщений: 11
доброго дня Денисе, cкажіть на кого ви ставите в матчі Рома - Шахтар Донецьк?
Зараз команда з столиці Італії досить багато пропускає, а Шахтар як показала гра проти Карпат дуже багато незабиває! Як гадаєте скільки у команді з донбасу буде нападників?


2011-02-11 13:28:41
   
sergan
Member

Зарегистрирован: 2010-02-01
Сообщений: 20

DEN написал:


sergan написал:

Доброго дня, Денисе!
Шкода що доводиться спостерігати за НХЛ без Вашої участі, але переконаний що за подіями найсильнішої ліги Ви слідкуєте. Підкажіть будь-ласка, що за "ВУСОМАНІЯ" прикріпилась до "Tampa Bay Lightings". Чи вони дійсно (після 8-7 з Flyers) намагаються повернутися в шалені-80, чи можливо є якісь інші особливі причини. Дякую. До зустрічі на хокеї!

     
    ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я, SERGAN!
АЙЗЕРМАН У МІСЦЕВІЙ ПРЕСІ ВІДЖАРТУВАВСЯ, ШО ЦЕ ЧАСТИНА ЗАГАЛЬНОЇ СТРАТЕГІЇ ПОБУДОВИ НОВОЇ КОМАНДИ  :)  НАСПРАВДІ ДУЖЕ НЕЗВИЧНО БАЧИТИ ВУСАТОГО СТЕМКОСА ОСОБЛИВО ПОРУЧ З БЕЗВУСИМ 38-РІЧНИМ ТРЕНЕРОМ-ДЕБЮТАНТОМ, КОТРИЙ НА ПАРУ ІЗ ЛЕГЕНДАРНИМ СТІВОМ СХОЖЕ СЕРЙОЗНО НАЛАШТОВАНІ ЗАБРАТИ У "ВАШИНГТОНА" ТИТУЛ ЧЕМПІОНА ДИВІЗІОНУ, ПРИНАЙМНІ, СПОСТЕРІГАТИ ЗА ЦИМ СТРАШЕННО ЦІКАВО


Доброго здорв'я, Денисе !А давайте про хокей. Як Вам бостонська битва з канадієнс, таке враження, що медведі  вирішили всім показати свої мускули, і мабуть в першу чергу  філадельфійським монстрам.
І ще про Піттсбург. Враховуючи епідемію травм, і в першу чергу лідерів, чи варто, на Вашу думку, придбати нових виконавців, чи можливо будувати команду з акцентом на майбутній сезон.
Шансів в цьогорічному плей-офф, на мою думку, дуже мало.
Дякую, до зустрічі на хокеї.


2011-02-13 12:48:30
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

Ф.К.Д.К 1927 написал:

доброго дня Денисе, cкажіть на кого ви ставите в матчі Рома - Шахтар Донецьк?
Зараз команда з столиці Італії досить багато пропускає, а Шахтар як показала гра проти Карпат дуже багато незабиває! Як гадаєте скільки у команді з донбасу буде нападників?

   МОЇ ВІТАННЯ,  ФКДК 1927!  ДИВНА У ВАС ТРИВОГА З ТАКИМ ІМ"ЯМ  ;)    "КРОТИ" ПРОГРАЮТЬ, НЕЗВАЖАЮЧИ НА КІЛЬКІСТЬ НАПАДНИКІВ - ТАКИЙ МІЙ ПРОГНОЗ


2011-02-14 13:03:08
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

sergan написал:


DEN написал:


sergan написал:

Доброго дня, Денисе!
Шкода що доводиться спостерігати за НХЛ без Вашої участі, але переконаний що за подіями найсильнішої ліги Ви слідкуєте. Підкажіть будь-ласка, що за "ВУСОМАНІЯ" прикріпилась до "Tampa Bay Lightings". Чи вони дійсно (після 8-7 з Flyers) намагаються повернутися в шалені-80, чи можливо є якісь інші особливі причини. Дякую. До зустрічі на хокеї!

     
    ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я, SERGAN!
АЙЗЕРМАН У МІСЦЕВІЙ ПРЕСІ ВІДЖАРТУВАВСЯ, ШО ЦЕ ЧАСТИНА ЗАГАЛЬНОЇ СТРАТЕГІЇ ПОБУДОВИ НОВОЇ КОМАНДИ  :)  НАСПРАВДІ ДУЖЕ НЕЗВИЧНО БАЧИТИ ВУСАТОГО СТЕМКОСА ОСОБЛИВО ПОРУЧ З БЕЗВУСИМ 38-РІЧНИМ ТРЕНЕРОМ-ДЕБЮТАНТОМ, КОТРИЙ НА ПАРУ ІЗ ЛЕГЕНДАРНИМ СТІВОМ СХОЖЕ СЕРЙОЗНО НАЛАШТОВАНІ ЗАБРАТИ У "ВАШИНГТОНА" ТИТУЛ ЧЕМПІОНА ДИВІЗІОНУ, ПРИНАЙМНІ, СПОСТЕРІГАТИ ЗА ЦИМ СТРАШЕННО ЦІКАВО


Доброго здорв'я, Денисе !А давайте про хокей. Як Вам бостонська битва з канадієнс, таке враження, що медведі  вирішили всім показати свої мускули, і мабуть в першу чергу  філадельфійським монстрам.
І ще про Піттсбург. Враховуючи епідемію травм, і в першу чергу лідерів, чи варто, на Вашу думку, придбати нових виконавців, чи можливо будувати команду з акцентом на майбутній сезон.
Шансів в цьогорічному плей-офф, на мою думку, дуже мало.
Дякую, до зустрічі на хокеї.


ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я,  SERGAN!
НА СВОЮ КОЛИШНЮ КОМАНДУ СХОЖЕ МІСТЕР ЖЮЛЬЄН ОСОБЛИВО РЕТЕЛЬНО НАЛАШТОВУЄ "БРЮІНЗ" - ДИВИВСЯ ДВІЧІ ТАКУ "НАСОЛОДУ" :) НЕ МАТЧ, А МЕД СПРАВЖНІЙ СЕРЕД ЗИМИ ДЛЯ "БУРМИЛ" МОЇХ ;) 
ГАДАЮ,  GM РЕЙ ШЕРО ВЖЕ АКТИВНО ЧУХАЄ ПОТИЛИЦЮ, НАВІТЬ ЗА МІСЯЦЬ ДО ЗАВЕШЕННЯ ТРЕЙДІВ, ЯКІ,ДУМАЮ, БУДУТЬ. АЛЕ, ЯК ВИ РОЗУМІЄТЕ, ЯКЩО ЛІКАРІ ПОВЕРНУТЬ  ЗНАНИХ ЛІДЕРІВ КОМАНДИ, ВОНА ВІДРАЗУ ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ НА ФАВОРИТА СХОДУ. ТОМУ ФАНИ "ПІНГВІНІВ"ЗАРАЗ МАЮТЬ МОЛИТИСЯ І ПРОСИТИ У БОГА ЗДОРОВ"Я ДЛЯ НЕЗАМІННИХ КРОСБІ ТА МАЛКІНА..
  ДО ЗУСТРІЧІ;)


2011-02-14 13:32:31
   
Ф.К.Д.К 1927
Member

Зарегистрирован: 2011-02-10
Сообщений: 11
dобрий день Денисе, вам сподобалась гра Київського Динамо в першому матчі проти Бешикташа? вам сподобалась гра Мілєвського?
p.s
Bаш коментарій в тому матчі просто чарівний)


2011-02-20 10:56:44
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

Ф.К.Д.К 1927 написал:

dобрий день Денисе, вам сподобалась гра Київського Динамо в першому матчі проти Бешикташа? вам сподобалась гра Мілєвського?
p.s
Bаш коментарій в тому матчі просто чарівний)

   ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я, Ф.К.Д.К1927! "ЧАРІВНО" ЗІГРАЛА УЛЮБЛЕНА КОМАНДА, БО НІХТО,В ТОМУ ЧИСЛІ І МІЛЄВСЬКИЙ, НЕ "ЯКАВ", А ГРАЛИ, ЯК МУШКЕТЕРИ  У ДЮМА ;) ВЗАГАЛІ ДЮМА НЕ ЛЮБЛЮ, АЛЕ ОБРАЗ-ЗАРАЗА КРАСИВИЙ ;) ДЯКУЮ І ВАМ ЗА ПІДТРИМКУ


2011-02-21 21:43:14
   
asanek
Member

Зарегистрирован: 2010-08-11
Сообщений: 12

asanek написал:

..



привіт, Денисе,  скажіть , не думаєте з Дмитром робити якусь аналітичну програму на зразок колишнього Ліберо?  дуже хотілося б почути вашу дискусію та обговорення після тих же матчів ліги чемпіонів та ліги європи.


2011-02-22 01:41:17
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

asanek написал:


asanek написал:

..



привіт, Денисе,  скажіть , не думаєте з Дмитром робити якусь аналітичну програму на зразок колишнього Ліберо?  дуже хотілося б почути вашу дискусію та обговорення після тих же матчів ліги чемпіонів та ліги європи.

МОЇ ВІТАННЯ, АSANEK! МИ СПРАВДІ ЗАРАЗ ДУМАЄМО РЕАНІМУВАТИ "ЛІБЕРУ"  ;) НЕ ЗНАЮ ЩЕ, КОЛИ ПРОГРАМА ЗНОВУ "ЗАДИХАЄ", АЛЕ НАМІРИ МАЄМО


2011-02-23 13:57:46
   
InTheDark
Member

Откуда: Запоріжжя
Зарегистрирован: 2009-12-21
Сообщений: 22

DEN написал:

...

Доброго ранку, Денисе, дуже прикро було за пропущений м'яч на 90 хвилині. Але забивати у Мюнхені було б потрібно і при 0-0. Як Ви вважаєте, які шанси Інтера на прохід до 1\4? результат 2-1 не виглядає  чимось неймовірним, оборона німців не безгрішна, що потрібно їм протиставити? Дякую


2011-02-25 09:49:25
   
R.Baggio
Member

Откуда: Донецк
Зарегистрирован: 2007-03-13
Сообщений: 20
Добрый вечер Денис. Проверьте пожалуйста почту - nivaro

_______________________________________
Один - таких больше нет и не будет!

2011-03-03 21:16:45
   
Страниц: 1 ... 51 52 53 54 55 56 57 ... 79   Тема закрыта
Перейти