Поверхность ТВ Поверхность ТВ
пятница, 29 марта 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Мониторинг тв | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Босянку Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 ... 79
f.c.d.k_1927
New member

Откуда: Украина, Киев
Зарегистрирован: 2011-01-14
Сообщений: 8

InTheDark написал:


DEN написал:


/

тепер шкода що вимкнули у нас з кабеля СПОРТ1, буду намагатися шукати  онлайн в интернеті, дуже хочеться знову почути коментар Дениса улюбленої ліги!
Денисе, ще питання, як Ви вважаєте хто фаворит матчу Інтер-Баварія зараз,та взагалі які емоціі викликає ця пара,для Вас, напевно, ще свіжий Мадрид у пам'яті? чи поставили б Ви на прохід Інтера у наступний раунд з преходом Лео? дякую


Дуже співчуваю вам, бо сам не одноразово опинявся у такій скрутній ситуації, проте я витримав півтора роки (!), і мені включили Спорт 1, проте незабаром сталося те, що всі ми знаємо, дарма чекав вийшло)) Так що, тримайтесь, і зі Святом !

Отредактированно f.c.d.k_1927 (2011-01-15 02:28:22)


2011-01-15 02:23:17
http://vkontakte.ru/id100682212  
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87
Добридень! Що думаєте стосовно «Дженоа»? За останні дев’ять місяців склад команди змінився фактично повністю. Що це? Будівництво нової команди? І Давіде Баллардіні саме той тренер, котрий зможе побудувати в Генуї хороший боєздатний колектив?

Особисто мені не дуже зрозуміла й трансферна політика Баллардіні (чи Прецьйозі?!). Якщо від продаж Раноккьї, Тоні та, ймовірно, Кришито було не втекти, то такі футболісти, як Герглі Рудольф, Рафаеле Палладіно, Джузеппе Скуллі чи Хусейн Харжа, переговори по яких ведуться, могли команді ще допомогти.

Імена новобранців ми чуємо, звісно, не вперше. За класом вони, безумовно, не гірші за тих, хто пішов/піде з команди, але чи такі колосальні зміни слід проводити взимку?

Grazie!


2011-01-15 16:18:58
E-mail  
Rony
Забанен

Зарегистрирован: 2006-09-08
Сообщений: 128
Фантастика! Я сьогодні зранку коли побачив на каналі програму ледь не впав. Потім двічі ще перевірив тут і все-рівно не віриться!
Денисе, подякуйте там від усіх нас керівництву "Повєрхності" :) .
Доречі, вам вже відомо на який термін "підписали" Серію А? Бачу, що кількість трансляцій залишилась старою - 4 матчі, от би ще біатлон переселити подалі від Спорт-1 - була б взагалі казка. Не знаєте коли він там закінчується? ;)

І ще - в програмі на наступний тиждень з'явився ще й "Тотальний кальчо". Як співається в одній пісні - senza parole! Цікаво лишень чи це буде повноцінна передмова до туру чи суха статистика як було в останні часи, коли щось подібне було на каналі?

І ще раз - сердечне дякую вам і всім хто пречетний до цбого свята! Виявляється для щастя потрібно так мало :)


2011-01-15 18:13:23
E-mail  
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

Rony написал:

І ще раз - сердечне дякую вам і всім хто пречетний до цбого свята! Виявляється для щастя потрібно так мало :)

Ага, як завжди, щоб сталося щось погане, а потім повернулось, як було спочатку :)

Денисе, не вважайте за нахабність, я й так вже щасливий :), але про "Інтер" та "Чезену" в середу  (точніше про показ) все одно не можу не запитати - перенесений матч. Чи він як частина першого кола, на яку немає прав?


2011-01-15 21:23:30
E-mail  
f.c.d.k_1927
New member

Откуда: Украина, Киев
Зарегистрирован: 2011-01-14
Сообщений: 8
qЕх, якби ще Ліберо повернули, хочь і без Віктора Вацко.. ;) Зате можна було б з Ігорем Мірошниченком :) Хоча, чого ще можна бажати, коли вже є один із улюблених Серіалів :) Другий це Бундесліга

Отредактированно f.c.d.k_1927 (2011-01-15 22:41:53)


2011-01-15 22:40:58
http://vkontakte.ru/id100682212  
f.c.d.k_1927
New member

Откуда: Украина, Киев
Зарегистрирован: 2011-01-14
Сообщений: 8
qЩиро дякую, Денисе, за класний італійський вечір, давно не отримував задоволення від коментарю, бо дуже рідко чув вас :( Але тепер все дуже круто :)

Ще раз дякую :)


2011-01-16 00:25:36
http://vkontakte.ru/id100682212  
R.Baggio
Member

Откуда: Донецк
Зарегистрирован: 2007-03-13
Сообщений: 20
Денис ответьте на письмо пожалуйста
Отличное интервью с Дзанетти http://calcionews.net/?p=9824

Отредактированно R.Baggio (2011-01-16 10:57:41)


_______________________________________
Один - таких больше нет и не будет!

2011-01-16 10:50:10
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

InTheDark написал:


DEN написал:


/

тепер шкода що вимкнули у нас з кабеля СПОРТ1, буду намагатися шукати  онлайн в интернеті, дуже хочеться знову почути коментар Дениса улюбленої ліги!
Денисе, ще питання, як Ви вважаєте хто фаворит матчу Інтер-Баварія зараз,та взагалі які емоціі викликає ця пара,для Вас, напевно, ще свіжий Мадрид у пам'яті? чи поставили б Ви на прохід Інтера у наступний раунд з преходом Лео? дякую

  ВІТАЮ,InTheDARK! НЕ БАЧУ ФАВОРИТА, ШАНСИ РІВНІ СЬОГОДНІ, І ЧЕМПІОН ,ЗВІСНО, СПРОМОЖНИЙ ПРОЙТИ НЕВИРАЗНУ ТЕПЕРІШНЮ "БАВАРІЮ"


2011-01-17 10:25:08
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

andrew1996 написал:

Добридень! Що думаєте стосовно «Дженоа»? За останні дев’ять місяців склад команди змінився фактично повністю. Що це? Будівництво нової команди? І Давіде Баллардіні саме той тренер, котрий зможе побудувати в Генуї хороший боєздатний колектив?

Особисто мені не дуже зрозуміла й трансферна політика Баллардіні (чи Прецьйозі?!). Якщо від продаж Раноккьї, Тоні та, ймовірно, Кришито було не втекти, то такі футболісти, як Герглі Рудольф, Рафаеле Палладіно, Джузеппе Скуллі чи Хусейн Харжа, переговори по яких ведуться, могли команді ще допомогти.

Імена новобранців ми чуємо, звісно, не вперше. За класом вони, безумовно, не гірші за тих, хто пішов/піде з команди, але чи такі колосальні зміни слід проводити взимку?

Grazie!

     ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я! БАЛЛАРДІНІ-ГАРНИЙ МОЛОДИЙ ТРЕНЕР, І ЙОМУ ПОТРІБНО ДАТИ ЧАСУ НА ПОБУДОВУ НОВОЇ ЦІКАВОЇ "ДЖЕНОА", А РЕСУРСИ З ТАКИМ СЛАВОЛЮБНИМ ПРЕЗИДЕНТОМ ЯК ПРЕЦІОЗЗІ ЗАВЖДИ ЗНАЙДУТЬСЯ

Отредактированно DEN (2011-01-17 10:32:26)


2011-01-17 10:30:49
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

Rony написал:

Фантастика! Я сьогодні зранку коли побачив на каналі програму ледь не впав. Потім двічі ще перевірив тут і все-рівно не віриться!
Денисе, подякуйте там від усіх нас керівництву "Повєрхності" :) .
Доречі, вам вже відомо на який термін "підписали" Серію А? Бачу, що кількість трансляцій залишилась старою - 4 матчі, от би ще біатлон переселити подалі від Спорт-1 - була б взагалі казка. Не знаєте коли він там закінчується? ;)

І ще - в програмі на наступний тиждень з'явився ще й "Тотальний кальчо". Як співається в одній пісні - senza parole! Цікаво лишень чи це буде повноцінна передмова до туру чи суха статистика як було в останні часи, коли щось подібне було на каналі?

І ще раз - сердечне дякую вам і всім хто пречетний до цбого свята! Виявляється для щастя потрібно так мало :)

   СЕРГІЮ, ФОРМАТ ПОКАЗУ БУДЕ СТАРИМ, ІЗ ПЕРЕДМОВОЮ ТУРУ "ТОТАЛЬНИЙ КАЛЬЧО", ЯКУ ЩЕ НЕ БАЧИВ САМ. ДЯКУЮ І ВАМ ЗА ВІРУ В НАС   ;)


2011-01-17 10:35:05
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

BuTbKa написал:


Rony написал:

І ще раз - сердечне дякую вам і всім хто пречетний до цбого свята! Виявляється для щастя потрібно так мало :)

Ага, як завжди, щоб сталося щось погане, а потім повернулось, як було спочатку :)

Денисе, не вважайте за нахабність, я й так вже щасливий :), але про "Інтер" та "Чезену" в середу  (точніше про показ) все одно не можу не запитати - перенесений матч. Чи він як частина першого кола, на яку немає прав?

    BuTbKa, НА МАТЧ 1 КОЛА ПРАВ НЕ МАЄМО,ЗДАЄТЬСЯ, АЛЕ СЬОГОДНІ ЩЕ ТРЕБА ДОЧЕКАТИСЯ ТЕХНІЧНУ ФОРМУЛЯР-ПРОПОЗИЦІЮ З ІТАЛІЇ, І МОЖЕ ЗАПРОПОНУЮТЬ..


2011-01-17 10:39:40
   
alex_good
Member

Зарегистрирован: 2010-01-26
Сообщений: 18

DEN написал:


Rony написал:

Фантастика! Я сьогодні зранку коли побачив на каналі програму ледь не впав. Потім двічі ще перевірив тут і все-рівно не віриться!
Денисе, подякуйте там від усіх нас керівництву "Повєрхності" :) .
Доречі, вам вже відомо на який термін "підписали" Серію А? Бачу, що кількість трансляцій залишилась старою - 4 матчі, от би ще біатлон переселити подалі від Спорт-1 - була б взагалі казка. Не знаєте коли він там закінчується? ;)

І ще - в програмі на наступний тиждень з'явився ще й "Тотальний кальчо". Як співається в одній пісні - senza parole! Цікаво лишень чи це буде повноцінна передмова до туру чи суха статистика як було в останні часи, коли щось подібне було на каналі?

І ще раз - сердечне дякую вам і всім хто пречетний до цбого свята! Виявляється для щастя потрібно так мало :)

   СЕРГІЮ, ФОРМАТ ПОКАЗУ БУДЕ СТАРИМ, ІЗ ПЕРЕДМОВОЮ ТУРУ "ТОТАЛЬНИЙ КАЛЬЧО", ЯКУ ЩЕ НЕ БАЧИВ САМ. ДЯКУЮ І ВАМ ЗА ВІРУ В НАС   ;)

БРАВИССИМО,Уважаемый DEN,за супер-пупер мега коммент серии А ,без Вас она умирала.Как  расцениваете шансы неаполитанцев на попадание в лигу чемпионов.И как бы Вы отнеслись к финалу Восточной конференции Летчики-Медведи,где наши в упорнейшей борьбе побеждают Ваших


2011-01-17 17:04:04
   
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87
Дякую за попередню відповідь. Але по туру, що минув уже зібрались нові питання :)

Дозволю дещо з Вами не погодитись. Під час трансляції гри "Лаціо" - "Самп" Ви назвали свою трійку кращих новачків Серії А цього сезону: Ернанес, Красіч та Ілічіч. Всеж, якби це не прикро звучало, місце останнього, скоріш, належить Ибрагімовічу. У нинішньому сезоні він виглядає, я б сказав, "помогутніше"... :)

Переглядаю оцінки за цей тур від "La Gazzetta dello Sport". Коїться просто якесь божевілля :) "Дженоа" пропускає в свої ворота чотири м'ячі, а Каха Каладзе отримує бал "7". Можливо Ви бачили цю гру? Що можете по ній сказати?

Вам не здається, що таких футболістів як Массімо Пачі потрібно пошвидше гнати з кальчо? Квальярелла, ось зараз червона картка (і в підсумку оцінка "4" :D).

А Пасторе, судячи з усього, не так вже й погано відіграв. "6.5" як не як :)

Спасибі за Вашу роботу! ;)

Отредактированно andrew1996 (2011-01-17 17:21:03)


2011-01-17 17:16:24
E-mail  
Rony
Забанен

Зарегистрирован: 2006-09-08
Сообщений: 128

DEN написал:


BuTbKa написал:


Rony написал:

І ще раз - сердечне дякую вам і всім хто пречетний до цбого свята! Виявляється для щастя потрібно так мало :)

Ага, як завжди, щоб сталося щось погане, а потім повернулось, як було спочатку :)

Денисе, не вважайте за нахабність, я й так вже щасливий :), але про "Інтер" та "Чезену" в середу  (точніше про показ) все одно не можу не запитати - перенесений матч. Чи він як частина першого кола, на яку немає прав?

    BuTbKa, НА МАТЧ 1 КОЛА ПРАВ НЕ МАЄМО,ЗДАЄТЬСЯ, АЛЕ СЬОГОДНІ ЩЕ ТРЕБА ДОЧЕКАТИСЯ ТЕХНІЧНУ ФОРМУЛЯР-ПРОПОЗИЦІЮ З ІТАЛІЇ, І МОЖЕ ЗАПРОПОНУЮТЬ..

Думаю всі кальчомани в цей час будуть прикуті до Римського дербі ;) .


2011-01-17 20:37:31
E-mail  
Inspiration
Member

Зарегистрирован: 2010-03-18
Сообщений: 18
отож гарна новина, цілком неоднозначному сезону бути в ефірі!!!

...випадково потрапив на матч Лаціо_Сампа.. спочатку почав гадати якого року та гра, але швидко стало все на свої місця як побачив головних тренерів та почув імена декількох гравців...
дуже приємно повернутися  в Кальчо з Денисовим коментарем, а то англомовні коментатори з JRC-Sport дуже мляво  коментували.....

Дякую за можливість зробити новий свіжий енергійниї подих переглядаючи сучасне Кальчо !!!!


2011-01-17 22:03:28
E-mail  
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

alex_good написал:


DEN написал:


Rony написал:

Фантастика! Я сьогодні зранку коли побачив на каналі програму ледь не впав. Потім двічі ще перевірив тут і все-рівно не віриться!
Денисе, подякуйте там від усіх нас керівництву "Повєрхності" :) .
Доречі, вам вже відомо на який термін "підписали" Серію А? Бачу, що кількість трансляцій залишилась старою - 4 матчі, от би ще біатлон переселити подалі від Спорт-1 - була б взагалі казка. Не знаєте коли він там закінчується? ;)

І ще - в програмі на наступний тиждень з'явився ще й "Тотальний кальчо". Як співається в одній пісні - senza parole! Цікаво лишень чи це буде повноцінна передмова до туру чи суха статистика як було в останні часи, коли щось подібне було на каналі?

І ще раз - сердечне дякую вам і всім хто пречетний до цбого свята! Виявляється для щастя потрібно так мало :)

   СЕРГІЮ, ФОРМАТ ПОКАЗУ БУДЕ СТАРИМ, ІЗ ПЕРЕДМОВОЮ ТУРУ "ТОТАЛЬНИЙ КАЛЬЧО", ЯКУ ЩЕ НЕ БАЧИВ САМ. ДЯКУЮ І ВАМ ЗА ВІРУ В НАС   ;)

БРАВИССИМО,Уважаемый DEN,за супер-пупер мега коммент серии А ,без Вас она умирала.Как  расцениваете шансы неаполитанцев на попадание в лигу чемпионов.И как бы Вы отнеслись к финалу Восточной конференции Летчики-Медведи,где наши в упорнейшей борьбе побеждают Ваших

      ДЯКУЮ І ВАМ,  ALEX. ШАНСИ ВЕЛИЧЕЗНІ, ЯК НІКОЛИ. Я ОСОБИСТО В СЕРЙОЗНУ ПЕРСПЕКТИВУ ТЕПЕРІШНЬОЇ КОМАНДИ МАЦЦАРІ ВІРЮ : ВСЕ ВОНИ МАЮТЬ ЗАРАЗ ДЛЯ ЦЬОГО.
ГИДОТНИЙ ФІНАЛ :(  ШО ЙОГО ЗГАДУВАТИ :)


2011-01-18 20:45:08
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

Rony написал:

Думаю всі кальчомани в цей час будуть прикуті до Римського дербі ;) .

Трохи брехня ;)


2011-01-18 20:46:46
E-mail  
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

Rony написал:


DEN написал:


BuTbKa написал:


Ага, як завжди, щоб сталося щось погане, а потім повернулось, як було спочатку :)

Денисе, не вважайте за нахабність, я й так вже щасливий :), але про "Інтер" та "Чезену" в середу  (точніше про показ) все одно не можу не запитати - перенесений матч. Чи він як частина першого кола, на яку немає прав?

    BuTbKa, НА МАТЧ 1 КОЛА ПРАВ НЕ МАЄМО,ЗДАЄТЬСЯ, АЛЕ СЬОГОДНІ ЩЕ ТРЕБА ДОЧЕКАТИСЯ ТЕХНІЧНУ ФОРМУЛЯР-ПРОПОЗИЦІЮ З ІТАЛІЇ, І МОЖЕ ЗАПРОПОНУЮТЬ..

Думаю всі кальчомани в цей час будуть прикуті до Римського дербі ;) .

   АЛЕ НЕ  BuTbKa ТОЧНО :)


2011-01-18 20:47:28
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

andrew1996 написал:

Дякую за попередню відповідь. Але по туру, що минув уже зібрались нові питання :)

Дозволю дещо з Вами не погодитись. Під час трансляції гри "Лаціо" - "Самп" Ви назвали свою трійку кращих новачків Серії А цього сезону: Ернанес, Красіч та Ілічіч. Всеж, якби це не прикро звучало, місце останнього, скоріш, належить Ибрагімовічу. У нинішньому сезоні він виглядає, я б сказав, "помогутніше"... :)

Переглядаю оцінки за цей тур від "La Gazzetta dello Sport". Коїться просто якесь божевілля :) "Дженоа" пропускає в свої ворота чотири м'ячі, а Каха Каладзе отримує бал "7". Можливо Ви бачили цю гру? Що можете по ній сказати?

Вам не здається, що таких футболістів як Массімо Пачі потрібно пошвидше гнати з кальчо? Квальярелла, ось зараз червона картка (і в підсумку оцінка "4" :D).

А Пасторе, судячи з усього, не так вже й погано відіграв. "6.5" як не як :)

Спасибі за Вашу роботу! ;)


     1) ЦІКАВО, ЧОМУ  ІБРА У ВАС - ДЕБЮТАНТ СЕРІЇ А :)
2) НЕ БАЧИВ ПОВНІСТЮ, ТОМУ ЗДИВОВАНИЙ ТАК САМО   
  3) ПАСТОРЕ ОТРИМАВ  6,5 ВИКЛЮЧНО ЗА ГОЛ - ТАК БУВАЄ ДОСИТЬ ЧАСТО У ТАМТЕШНІХ ЖУРНАЛІСТІВ-ЕСТЕТІВ :)
       НА ЗДОРОВ"Я!


2011-01-18 20:59:28
   
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87

DEN написал:


andrew1996 написал:

Дякую за попередню відповідь. Але по туру, що минув уже зібрались нові питання :)

Дозволю дещо з Вами не погодитись. Під час трансляції гри "Лаціо" - "Самп" Ви назвали свою трійку кращих новачків Серії А цього сезону: Ернанес, Красіч та Ілічіч. Всеж, якби це не прикро звучало, місце останнього, скоріш, належить Ибрагімовічу. У нинішньому сезоні він виглядає, я б сказав, "помогутніше"... :)

Переглядаю оцінки за цей тур від "La Gazzetta dello Sport". Коїться просто якесь божевілля :) "Дженоа" пропускає в свої ворота чотири м'ячі, а Каха Каладзе отримує бал "7". Можливо Ви бачили цю гру? Що можете по ній сказати?

Вам не здається, що таких футболістів як Массімо Пачі потрібно пошвидше гнати з кальчо? Квальярелла, ось зараз червона картка (і в підсумку оцінка "4" :D).

А Пасторе, судячи з усього, не так вже й погано відіграв. "6.5" як не як :)

Спасибі за Вашу роботу! ;)


     1) ЦІКАВО, ЧОМУ  ІБРА У ВАС - ДЕБЮТАНТ СЕРІЇ А :)
2) НЕ БАЧИВ ПОВНІСТЮ, ТОМУ ЗДИВОВАНИЙ ТАК САМО   
  3) ПАСТОРЕ ОТРИМАВ  6,5 ВИКЛЮЧНО ЗА ГОЛ - ТАК БУВАЄ ДОСИТЬ ЧАСТО У ТАМТЕШНІХ ЖУРНАЛІСТІВ-ЕСТЕТІВ :)
       НА ЗДОРОВ"Я!

1. А хіба мова не йшла про новачків цьогосезонних? Якщо ні - прийміть мої вибачення, недочув:)


2011-01-18 21:35:02
E-mail  
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

DEN написал:


Rony написал:


DEN написал:


    BuTbKa, НА МАТЧ 1 КОЛА ПРАВ НЕ МАЄМО,ЗДАЄТЬСЯ, АЛЕ СЬОГОДНІ ЩЕ ТРЕБА ДОЧЕКАТИСЯ ТЕХНІЧНУ ФОРМУЛЯР-ПРОПОЗИЦІЮ З ІТАЛІЇ, І МОЖЕ ЗАПРОПОНУЮТЬ..

Думаю всі кальчомани в цей час будуть прикуті до Римського дербі ;) .

   АЛЕ НЕ  BuTbKa ТОЧНО :)

BuTbKa подивиться римське дербі в запису :)

P.S. Краще в дивився на римське дербі. Ця "Чезена", серце ніяк не заспокоюється, де "Кальчо" такі команди тільки знаходить? Хай тепер з "Міланом" так зіграють, якщо вистачить хлопців, цікаво буде подивитись...

Отредактированно BuTbKa (2011-01-20 00:00:02)


2011-01-19 16:33:48
E-mail  
sori
Member

Зарегистрирован: 2004-08-19
Сообщений: 449

BuTbKa написал:


DEN написал:


Rony написал:


Думаю всі кальчомани в цей час будуть прикуті до Римського дербі ;) .

   АЛЕ НЕ  BuTbKa ТОЧНО :)

BuTbKa подивиться римське дербі в запису :)

P.S. Краще в дивився на римське дербі. Ця "Чезена", серце ніяк не заспокоюється, де "Кальчо" такі команди тільки знаходить? Хай тепер з "Міланом" так зіграють, якщо вистачить хлопців, цікаво буде подивитись...
Денис поздравляю вас  с возвращением Италии  Надеюсь поверхность восреснит.

2011-01-21 18:02:36
   
che
New member

Откуда: Херсон
Зарегистрирован: 2011-01-04
Сообщений: 4

DEN написал:


che написал:


DEN написал:


  ДЯКУЮЮ! І ВАМ,  RONY, КЛАСНОГО ТА ЩЕДРОГО  2011!!! :) :)


З Новим Роком та Різдвом Христовим, Денисе!

Нарешті я тут зареєструвався. У Вас вже запитували стосовно матчів з СТБ... Але я хочу запитати, можливо, не стільки Вас, скільки читачів форуму. Можливо, це моя остання надія знайти матч "Рома" - "Парма" (3:1) зі святкуванням скудетто 2001 року з Вашим коментарем. Можливо десь у когось зберігся запис цієї гри?! Не вірю, що ніхто її не записував хай навіть на VHS. Як згадаю ту гру і той Ваш коментар, Денисе!..

І ще одне питаннячко до Вас, Денисе. Чи зверталося керівництво Першого Національного з пропозицією до Вас коментувати Серію А? Дуже за Вами скучив ;-)

   З НОВИМ РОКОМ,  СHE!
НЕ ЗВЕРТАЛОСЯ. ДЯКУЮ ЗА ГАРНЕ СЛОВО , О,  А ЯК Я СКУЧИВ ЗА СЕРІЄЮ А   :)


Денисе, доброго дня!

Допоможіть, будь-ласка з одним питанням. Як відомо, в Італії найбільше фанів:

1. Юве
2. Інтера
3. Мілана

Хто на четвертому місці - Рома чи Наполі?


2011-02-02 00:04:24
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

che написал:


DEN написал:


che написал:



З Новим Роком та Різдвом Христовим, Денисе!

Нарешті я тут зареєструвався. У Вас вже запитували стосовно матчів з СТБ... Але я хочу запитати, можливо, не стільки Вас, скільки читачів форуму. Можливо, це моя остання надія знайти матч "Рома" - "Парма" (3:1) зі святкуванням скудетто 2001 року з Вашим коментарем. Можливо десь у когось зберігся запис цієї гри?! Не вірю, що ніхто її не записував хай навіть на VHS. Як згадаю ту гру і той Ваш коментар, Денисе!..

І ще одне питаннячко до Вас, Денисе. Чи зверталося керівництво Першого Національного з пропозицією до Вас коментувати Серію А? Дуже за Вами скучив ;-)

   З НОВИМ РОКОМ,  СHE!
НЕ ЗВЕРТАЛОСЯ. ДЯКУЮ ЗА ГАРНЕ СЛОВО , О,  А ЯК Я СКУЧИВ ЗА СЕРІЄЮ А   :)


Денисе, доброго дня!

Допоможіть, будь-ласка з одним питанням. Як відомо, в Італії найбільше фанів:

1. Юве
2. Інтера
3. Мілана

Хто на четвертому місці - Рома чи Наполі?


ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я, CHE!
В НЕАПОЛІ ВВАЖАЮТЬ, ШО ЇХ БІЛЬШЕ, В РИМІ, ЗРОЗУМІЛО, НАВПАКИ :) НАСПРАВДІ, БОГ ЙОГО ЗНА ...


2011-02-02 21:11:10
   
InTheDark
Member

Откуда: Запоріжжя
Зарегистрирован: 2009-12-21
Сообщений: 22

DEN написал:

...

Денисе, як Вам взагали цей чемпіонат? напевно один з найбильш непередбачуючих, та інтригуючих, щодо пересічного вболівальника Інтера, то зрозуміло все не дуже добре, ала взагалі-то дуже цікавий!
Думаю ніхто не ризикне зараз розставити першу четвірку команд на фініші=)


2011-02-02 23:08:21
   
Страниц: 1 ... 50 51 52 53 54 55 56 ... 79   Тема закрыта
Перейти