Поверхность ТВ Поверхность ТВ
суббота, 20 апреля 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Мониторинг тв | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Босянку Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 ... 79
Romanista
Member

Зарегистрирован: 2010-07-15
Сообщений: 19

BuTbKa написал:

Добрий день, Денисе.

Як стало відомо, Серію "А" буде транслювати "Перший національний". http://football.sport.ua/news/105071

Я так розумію, Ви до цього не матимете відношення... Дуже радий був би помилитись и почути Ваш коментар матчів улюбленної першості знову.

серія А це добре, а от на рахунок якості показу мене це засмутило, я так розумію буде 1 матч з туру, можливо другий матч буде але в запису в пізню годину


2010-09-29 19:20:44
   
Johnny
Member

Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 61

anf66 написал:

За Кларком и Гейни по Стране Советов.  20-летию последнего матча клуба НХЛ в СССР посвящается.
http://www.liveinternet.ru/users/anf66/post134392060/

Впервые выложил в  дневнике весь свой комплект  из 55 любительских фотографий с матчей "Миннесоты Норт Старз"  в Москве и Киеве, а также  с тренировки клуба НХЛ в столице Украины  в сентябре 1990 года.  Личные впечатления от встреч с Бобби Кларком , Бобом Гейни, Чико Решем . Программки с автографами и отчеты из советских газет. Взгляните, если интересно

Абалденный материал!!!
С удовольствием прочитал и скопировал фотки. Ба-а-альшое спасибо anf66.
P.S. Всем рекомендую.

Отредактированно Johnny (2010-10-04 10:46:53)


2010-10-01 12:01:32
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

Romanista написал:


BuTbKa написал:

Добрий день, Денисе.

Як стало відомо, Серію "А" буде транслювати "Перший національний". http://football.sport.ua/news/105071

Я так розумію, Ви до цього не матимете відношення... Дуже радий був би помилитись и почути Ваш коментар матчів улюбленної першості знову.

серія А це добре, а от на рахунок якості показу мене це засмутило, я так розумію буде 1 матч з туру, можливо другий матч буде але в запису в пізню годину

Ось Вам і Серія "А" на "Першому". Хто вигадав, цікаво?


2010-10-03 22:38:40
E-mail  
Romanista
Member

Зарегистрирован: 2010-07-15
Сообщений: 19

BuTbKa написал:

Ось Вам і Серія "А" на "Першому". Хто вигадав, цікаво?

піар трюк від першого національного скоріше за все


2010-10-04 18:50:50
   
R.Baggio
Member

Откуда: Донецк
Зарегистрирован: 2007-03-13
Сообщений: 20

Romanista написал:


BuTbKa написал:

Ось Вам і Серія "А" на "Першому". Хто вигадав, цікаво?

піар трюк від першого національного скоріше за все


Да уж удивительно.

Здравствуйте Денис. Проверьте пожалуйста почту, я Вам письмо отослал. С нетерпением жду ответа


_______________________________________
Один - таких больше нет и не будет!

2010-11-08 17:44:48
   
Inspiration
Member

Зарегистрирован: 2010-03-18
Сообщений: 18
дуже не вистачає італійської серії А з вами Денисе!!!
Цей сезон дивлюся з англомовними коментаторами. Матчі завантажую з www.regmo.blogspot.com, www.sporttorrent.com.
Можливо хтось ще порадить звідки можна завантажувати матчі Серії А з доброю якістю з англомовними коментаторами?

Мене цікавить ще питання, чи можливо щоб ви Денисе з Дмитром Джулаєм відновили спільно коментувати матчі Ліги Чемпіонів?


2010-11-23 13:51:31
E-mail  
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

Inspiration написал:

дуже не вистачає італійської серії А з вами Денисе!!!
Цей сезон дивлюся з англомовними коментаторами. Матчі завантажую з www.regmo.blogspot.com, www.sporttorrent.com.
Можливо хтось ще порадить звідки можна завантажувати матчі Серії А з доброю якістю з англомовними коментаторами?

Мене цікавить ще питання, чи можливо щоб ви Денисе з Дмитром Джулаєм відновили спільно коментувати матчі Ліги Чемпіонів?

fbtz.com - англомовний ресурс
sporthd.org - HD-версії зі Скай Італія, в тому числі з інтершумом.

Я цими користуюсь. А без Дениса Серія "А" для мене майже зникла, окрім матчів улюбленої команди, які я не можу не дивитись...


2010-11-23 21:36:05
E-mail  
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

Inspiration написал:

дуже не вистачає італійської серії А з вами Денисе!!!
Цей сезон дивлюся з англомовними коментаторами. Матчі завантажую з www.regmo.blogspot.com, www.sporttorrent.com.
Можливо хтось ще порадить звідки можна завантажувати матчі Серії А з доброю якістю з англомовними коментаторами?

Мене цікавить ще питання, чи можливо щоб ви Денисе з Дмитром Джулаєм відновили спільно коментувати матчі Ліги Чемпіонів?

                 
  ШАНОВНІ МОЇ, А ЯК МЕНІ НЕ ВИСТАЧАЄ  :( !! БО НІЯК НЕ ЗВИКНУ ДО ІНТЕРНЕТ-ТРАНСЛЯЦІЙ ЧОМУСЬ.
   ЦЕ БУДЕ МОЖЛИВО, КОЛИ МИ МАТИМЕМО МОЖЛИВІСТЬ ПРАЦЮВАТИ УДВОХ НА ОДНІЙ ГРІ ФІЗИЧНО. ТОБТО, НЕ ДУЖЕ СКОРО..


2010-11-24 12:06:15
   
Inspiration
Member

Зарегистрирован: 2010-03-18
Сообщений: 18

BuTbKa написал:


fbtz.com - англомовний ресурс
sporthd.org - HD-версії зі Скай Італія, в тому числі з інтершумом.

Я цими користуюсь. А без Дениса Серія "А" для мене майже зникла, окрім матчів улюбленої команди, які я не можу не дивитись...



чесно кажучи, стиль подачі інформації та коментування іноземними коментаторами відрізняється від наших коментаторів!!!!
Сьогодні як для українського вболівальника важко уявити серію А без Дениса з багатьох причин, і одна з них це той стиль ведення репортажу, який ніби залучає глядача бути єдиним цілим з грою, і це Денису вдавалося робити, але не дивлячись на це, в мене інтерес до поточного сезону Кальчо все більше зростає, особливо звертаючи увагу на успіхи одних та поступовий занепад інших в боротьбі за Скудетто!!!


2010-11-24 16:16:49
E-mail  
sergan
Member

Зарегистрирован: 2010-02-01
Сообщений: 20
Доброго дня, Денисе!
Шкода що доводиться спостерігати за НХЛ без Вашої участі, але переконаний що за подіями найсильнішої ліги Ви слідкуєте. Підкажіть будь-ласка, що за "ВУСОМАНІЯ" прикріпилась до "Tampa Bay Lightings". Чи вони дійсно (після 8-7 з Flyers) намагаються повернутися в шалені-80, чи можливо є якісь інші особливі причини. Дякую. До зустрічі на хокеї!


2010-11-25 20:12:20
   
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87
Ciao!

Давайте, Денисе, спочатку про футбольну частину питання :)
1. Хотілось би почути від Вас, що узазагальному думаєте про сезон в Італії, що триває. З однієї сторони, фактично немає «команд-вискочок», але сенсацій не мало. Від цього чемпіонат, мені здається, ще цікавіший :)
2. Про «Інтер» не запитати, звичайно, не міг :) Що коїться з командою? Ні, зрозуміло, що після підняття на верх йде падіння, але не таке ж...
3. Як думаєте, «Мілан» здатен у цьому сезоні поборотися за Скудетто? Ось так по-справжньому поборотися, не імітуючи цю боротьбу, як було у попередніх сезонах? Особисто мені здається, що ще ні. Массімілліано Аллегрі не вистачає ще якогось «духу переможця». От за сезон-наступнй – можливо, але е зараз. Хоча, слід відзначити, колектив у «россо-нері» підібрався дуже солідний. Мабуть, кращий за останні роки чотири...
4. Що думаєте про можливе очолення нашої збірної Марчелло Ліппі? На Вашу думку, цей спеціаліст зможе докорінно змінити рівень Української національної дружини? Тому що хотілось б чогос ьсаме такого, а не як Блохін у 2006-у.
5. І останнє запитання. Про перехід на канал «Футбол» не можей йти і мови? Можливо у найблищй рік? (Прохання на це питання відповісти якомога відвертіше:))

Наперед дякую!

Отредактированно andrew1996 (2010-11-26 11:01:53)


2010-11-26 10:58:49
E-mail  
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

sergan написал:

Доброго дня, Денисе!
Шкода що доводиться спостерігати за НХЛ без Вашої участі, але переконаний що за подіями найсильнішої ліги Ви слідкуєте. Підкажіть будь-ласка, що за "ВУСОМАНІЯ" прикріпилась до "Tampa Bay Lightings". Чи вони дійсно (після 8-7 з Flyers) намагаються повернутися в шалені-80, чи можливо є якісь інші особливі причини. Дякую. До зустрічі на хокеї!

     
    ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я, SERGAN!
АЙЗЕРМАН У МІСЦЕВІЙ ПРЕСІ ВІДЖАРТУВАВСЯ, ШО ЦЕ ЧАСТИНА ЗАГАЛЬНОЇ СТРАТЕГІЇ ПОБУДОВИ НОВОЇ КОМАНДИ  :)  НАСПРАВДІ ДУЖЕ НЕЗВИЧНО БАЧИТИ ВУСАТОГО СТЕМКОСА ОСОБЛИВО ПОРУЧ З БЕЗВУСИМ 38-РІЧНИМ ТРЕНЕРОМ-ДЕБЮТАНТОМ, КОТРИЙ НА ПАРУ ІЗ ЛЕГЕНДАРНИМ СТІВОМ СХОЖЕ СЕРЙОЗНО НАЛАШТОВАНІ ЗАБРАТИ У "ВАШИНГТОНА" ТИТУЛ ЧЕМПІОНА ДИВІЗІОНУ, ПРИНАЙМНІ, СПОСТЕРІГАТИ ЗА ЦИМ СТРАШЕННО ЦІКАВО

Отредактированно DEN (2010-11-26 18:03:02)


2010-11-26 14:13:49
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

andrew1996 написал:

Ciao!

Давайте, Денисе, спочатку про футбольну частину питання :)
1. Хотілось би почути від Вас, що узазагальному думаєте про сезон в Італії, що триває. З однієї сторони, фактично немає «команд-вискочок», але сенсацій не мало. Від цього чемпіонат, мені здається, ще цікавіший :)
2. Про «Інтер» не запитати, звичайно, не міг :) Що коїться з командою? Ні, зрозуміло, що після підняття на верх йде падіння, але не таке ж...
3. Як думаєте, «Мілан» здатен у цьому сезоні поборотися за Скудетто? Ось так по-справжньому поборотися, не імітуючи цю боротьбу, як було у попередніх сезонах? Особисто мені здається, що ще ні. Массімілліано Аллегрі не вистачає ще якогось «духу переможця». От за сезон-наступнй – можливо, але е зараз. Хоча, слід відзначити, колектив у «россо-нері» підібрався дуже солідний. Мабуть, кращий за останні роки чотири...
4. Що думаєте про можливе очолення нашої збірної Марчелло Ліппі? На Вашу думку, цей спеціаліст зможе докорінно змінити рівень Української національної дружини? Тому що хотілось б чогос ьсаме такого, а не як Блохін у 2006-у.
5. І останнє запитання. Про перехід на канал «Футбол» не можей йти і мови? Можливо у найблищй рік? (Прохання на це питання відповісти якомога відвертіше:))

Наперед дякую!

 
  МОЇ ВІТАННЯ, АНДРІЮ!
РОЗПОЧНУ З КІНЦЯ: НЕ МОЖЕ ЙТИ МОВИ - ПРАВИЛЬНО НАПИСАЛИ. А ТЕПЕР ПРО НОВИЙ СЕЗОН
1) СТАРТ МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ, НАСАМПЕРЕД, ЧЕРЕЗ ЗНАЧНУ КІЛЬКІСТЬ ЦІКАВИХ КОМАНД ПЛЮС У ВСІХ  ТРЬОХ ГРАНДІВ - НОВІ ТРЕНЕРИ, ТОБТО, НОВІ ОБЛИЧЧЯ
2) "ІНТЕР" УЖЕ ЗОВСІМ ІНШИЙ, БО РАФА - ВИРАЗНИЙ АНТИПОД ЖОЗЕ, І ВІН ЩЕ БІЛЬШЕ ЗМІНИТЬСЯ, ДУЖЕ РІЗНІ ТЕМПЕРАМЕНТИ У ТРЕНЕРІВ
3) "МІЛАН" УЖЕ БОРЕТЬСЯ, А ЦЕЙ ДУХ НАРОДИТЬСЯ, КОЛИ ПЕРЕМОЖЕШ. У  АЛЛЕГРІ ВПЕРШЕ В МОЛОДІЙ БІОГРАФІЇ Є ТАКИЙ ШАНС І ТАКИЙ ЗНАЧНИЙ МАТЕРІАЛ, ЯК ВИ ПРАВИЛЬНО ВІДЗНАЧАЄТЕ
4) ЛІППІ СПРОМОЖНИЙ ЗМІНИТИ ЛИШЕ  БЮДЖЕТ ФФУ-СУРКІСА, А НЕ РІВЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ. Я ВВАЖАЮ, ШО ЯК ТРЕНЕР  ВІН УЖЕ ДАВНО НЕ РОЗВИВАЄТЬСЯ, А ПЕРЕТВОРИВСЯ НА ЗАПИЛЮЧЕНИЙ "МОНУМЕНТ СЛАВИ". ТОМУ НЕ ДАЙ БОЖЕ, ЯК КАЖУТЬ, НАМ ТАКОГО ТРЕНЕРА НА ІСТОРИЧНОМУ ТУРНІРІ
       І ВАМ ДЯКУЮ ЗА ГАРНІ ПИТАННЯ!  СIAO :)


2010-11-26 18:01:43
   
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87

DEN написал:


andrew1996 написал:

Ciao!

Давайте, Денисе, спочатку про футбольну частину питання :)
1. Хотілось би почути від Вас, що узазагальному думаєте про сезон в Італії, що триває. З однієї сторони, фактично немає «команд-вискочок», але сенсацій не мало. Від цього чемпіонат, мені здається, ще цікавіший :)
2. Про «Інтер» не запитати, звичайно, не міг :) Що коїться з командою? Ні, зрозуміло, що після підняття на верх йде падіння, але не таке ж...
3. Як думаєте, «Мілан» здатен у цьому сезоні поборотися за Скудетто? Ось так по-справжньому поборотися, не імітуючи цю боротьбу, як було у попередніх сезонах? Особисто мені здається, що ще ні. Массімілліано Аллегрі не вистачає ще якогось «духу переможця». От за сезон-наступнй – можливо, але е зараз. Хоча, слід відзначити, колектив у «россо-нері» підібрався дуже солідний. Мабуть, кращий за останні роки чотири...
4. Що думаєте про можливе очолення нашої збірної Марчелло Ліппі? На Вашу думку, цей спеціаліст зможе докорінно змінити рівень Української національної дружини? Тому що хотілось б чогос ьсаме такого, а не як Блохін у 2006-у.
5. І останнє запитання. Про перехід на канал «Футбол» не можей йти і мови? Можливо у найблищй рік? (Прохання на це питання відповісти якомога відвертіше:))

Наперед дякую!

 
  МОЇ ВІТАННЯ, АНДРІЮ!
РОЗПОЧНУ З КІНЦЯ: НЕ МОЖЕ ЙТИ МОВИ - ПРАВИЛЬНО НАПИСАЛИ. А ТЕПЕР ПРО НОВИЙ СЕЗОН
1) СТАРТ МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ, НАСАМПЕРЕД, ЧЕРЕЗ ЗНАЧНУ КІЛЬКІСТЬ ЦІКАВИХ КОМАНД ПЛЮС У ВСІХ  ТРЬОХ ГРАНДІВ - НОВІ ТРЕНЕРИ, ТОБТО, НОВІ ОБЛИЧЧЯ
2) "ІНТЕР" УЖЕ ЗОВСІМ ІНШИЙ, БО РАФА - ВИРАЗНИЙ АНТИПОД ЖОЗЕ, І ВІН ЩЕ БІЛЬШЕ ЗМІНИТЬСЯ, ДУЖЕ РІЗНІ ТЕМПЕРАМЕНТИ У ТРЕНЕРІВ
3) "МІЛАН" УЖЕ БОРЕТЬСЯ, А ЦЕЙ ДУХ НАРОДИТЬСЯ, КОЛИ ПЕРЕМОЖЕШ. У  АЛЛЕГРІ ВПЕРШЕ В МОЛОДІЙ БІОГРАФІЇ Є ТАКИЙ ШАНС І ТАКИЙ ЗНАЧНИЙ МАТЕРІАЛ, ЯК ВИ ПРАВИЛЬНО ВІДЗНАЧАЄТЕ
4) ЛІППІ СПРОМОЖНИЙ ЗМІНИТИ ЛИШЕ  БЮДЖЕТ ФФУ-СУРКІСА, А НЕ РІВЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ. Я ВВАЖАЮ, ШО ЯК ТРЕНЕР  ВІН УЖЕ ДАВНО НЕ РОЗВИВАЄТЬСЯ, А ПЕРЕТВОРИВСЯ НА ЗАПИЛЮЧЕНИЙ "МОНУМЕНТ СЛАВИ". ТОМУ НЕ ДАЙ БОЖЕ, ЯК КАЖУТЬ, НАМ ТАКОГО ТРЕНЕРА НА ІСТОРИЧНОМУ ТУРНІРІ
       І ВАМ ДЯКУЮ ЗА ГАРНІ ПИТАННЯ!  СIAO :)


Продовжу дискусію :)
Зміни, про які Ви говорите в "Інтера" на Вашу думку повинні відбутися у кращу чи гіршу сторону? В даний момент йде нібито до гіршого. Але, якщо поглянути на це з іншої сторони, ніхто ще ніколи не бачив, аби перебудова відбувалась якимось іншим шляхом.
Ще хотілось би запитати стосовно "Барі". Ех, пам'ятаєте, як ми всі з Вами ще учора захоплювалися фантастичними подвигами команди Вентури? На початку минулого сезону це було... Що зараз з командою? Нажаль постійно дивитися Серію А в цьому сезони змоги не має, тому запитаю саме так.
І ще одне (вибачте, що мучу, але для того і є це форум:)). Матчі по "Першому" дивилися? СеріАлу, маю на увазі. Зрозуміло, що оцінювати якість з Вашої сторони дещо некоректно, але все ж, як Ва коментування? Знаєте, особисто я чекав гіршого :) Коли Столярчук коментує, то взагалі навіть цікаво. Мабуть досвід, здобутий на "Поверхності" дається взнаки. Але от якість "картинки". Можливо 16:9 і гарно виглядає на "плазмі", нажаль, вона не в усіх є :)

Отредактированно andrew1996 (2010-11-26 19:07:34)


2010-11-26 19:01:47
E-mail  
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

andrew1996 написал:


DEN написал:


andrew1996 написал:

Ciao!

Давайте, Денисе, спочатку про футбольну частину питання :)
1. Хотілось би почути від Вас, що узазагальному думаєте про сезон в Італії, що триває. З однієї сторони, фактично немає «команд-вискочок», але сенсацій не мало. Від цього чемпіонат, мені здається, ще цікавіший :)
2. Про «Інтер» не запитати, звичайно, не міг :) Що коїться з командою? Ні, зрозуміло, що після підняття на верх йде падіння, але не таке ж...
3. Як думаєте, «Мілан» здатен у цьому сезоні поборотися за Скудетто? Ось так по-справжньому поборотися, не імітуючи цю боротьбу, як було у попередніх сезонах? Особисто мені здається, що ще ні. Массімілліано Аллегрі не вистачає ще якогось «духу переможця». От за сезон-наступнй – можливо, але е зараз. Хоча, слід відзначити, колектив у «россо-нері» підібрався дуже солідний. Мабуть, кращий за останні роки чотири...
4. Що думаєте про можливе очолення нашої збірної Марчелло Ліппі? На Вашу думку, цей спеціаліст зможе докорінно змінити рівень Української національної дружини? Тому що хотілось б чогос ьсаме такого, а не як Блохін у 2006-у.
5. І останнє запитання. Про перехід на канал «Футбол» не можей йти і мови? Можливо у найблищй рік? (Прохання на це питання відповісти якомога відвертіше:))

Наперед дякую!

 
  МОЇ ВІТАННЯ, АНДРІЮ!
РОЗПОЧНУ З КІНЦЯ: НЕ МОЖЕ ЙТИ МОВИ - ПРАВИЛЬНО НАПИСАЛИ. А ТЕПЕР ПРО НОВИЙ СЕЗОН
1) СТАРТ МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ, НАСАМПЕРЕД, ЧЕРЕЗ ЗНАЧНУ КІЛЬКІСТЬ ЦІКАВИХ КОМАНД ПЛЮС У ВСІХ  ТРЬОХ ГРАНДІВ - НОВІ ТРЕНЕРИ, ТОБТО, НОВІ ОБЛИЧЧЯ
2) "ІНТЕР" УЖЕ ЗОВСІМ ІНШИЙ, БО РАФА - ВИРАЗНИЙ АНТИПОД ЖОЗЕ, І ВІН ЩЕ БІЛЬШЕ ЗМІНИТЬСЯ, ДУЖЕ РІЗНІ ТЕМПЕРАМЕНТИ У ТРЕНЕРІВ
3) "МІЛАН" УЖЕ БОРЕТЬСЯ, А ЦЕЙ ДУХ НАРОДИТЬСЯ, КОЛИ ПЕРЕМОЖЕШ. У  АЛЛЕГРІ ВПЕРШЕ В МОЛОДІЙ БІОГРАФІЇ Є ТАКИЙ ШАНС І ТАКИЙ ЗНАЧНИЙ МАТЕРІАЛ, ЯК ВИ ПРАВИЛЬНО ВІДЗНАЧАЄТЕ
4) ЛІППІ СПРОМОЖНИЙ ЗМІНИТИ ЛИШЕ  БЮДЖЕТ ФФУ-СУРКІСА, А НЕ РІВЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ. Я ВВАЖАЮ, ШО ЯК ТРЕНЕР  ВІН УЖЕ ДАВНО НЕ РОЗВИВАЄТЬСЯ, А ПЕРЕТВОРИВСЯ НА ЗАПИЛЮЧЕНИЙ "МОНУМЕНТ СЛАВИ". ТОМУ НЕ ДАЙ БОЖЕ, ЯК КАЖУТЬ, НАМ ТАКОГО ТРЕНЕРА НА ІСТОРИЧНОМУ ТУРНІРІ
       І ВАМ ДЯКУЮ ЗА ГАРНІ ПИТАННЯ!  СIAO :)


Продовжу дискусію :)
Зміни, про які Ви говорите в "Інтера" на Вашу думку повинні відбутися у кращу чи гіршу сторону? В даний момент йде нібито до гіршого. Але, якщо поглянути на це з іншої сторони, ніхто ще ніколи не бачив, аби перебудова відбувалась якимось іншим шляхом.
Ще хотілось би запитати стосовно "Барі". Ех, пам'ятаєте, як ми всі з Вами ще учора захоплювалися фантастичними подвигами команди Вентури? На початку минулого сезону це було... Що зараз з командою? Нажаль постійно дивитися Серію А в цьому сезони змоги не має, тому запитаю саме так.
І ще одне (вибачте, що мучу, але для того і є це форум:)). Матчі по "Першому" дивилися? СеріАлу, маю на увазі. Зрозуміло, що оцінювати якість з Вашої сторони дещо некоректно, але все ж, як Ва коментування? Знаєте, особисто я чекав гіршого :) Коли Столярчук коментує, то взагалі навіть цікаво. Мабуть досвід, здобутий на "Поверхності" дається взнаки. Але от якість "картинки". Можливо 16:9 і гарно виглядає на "плазмі", нажаль, вона не в усіх є :)


andrew1996, Ви б ще запитали Дениса, чи знає він, що за нереальний блат в Полотая - у коментатора, навіть середнього хоча б голос повинен бути нормальним, а це його "ееее" мене просто виводить із себе.

Хто його всюди пхає? Невже "батько коментаторського мистецтва" Сергій Дерепа свого прототипа проштовхує. Жах, це просто знущання над улюбленим чемпіонатом.

Наскільки мені відомо, в НТКУ немає контракту на весь сезон в "Серії А", а лише на три місяці - до кінця грудня. Після цього вони мають переконатись, що їх рейтинг зріс, а тоді лише думати про подовження угоди.

Денисе, стільки різноманітних питань хотілося б задати, але найбільше, як Ви здогадуєтесь хочу задати одне: що в нас після грудня? Бачу прямі трансляції біатлону в програмній сітці, це як знак на покращення. Хоч щось хтось каже з керівництва? Може ми все ще помріємо про Німеччину хоча б після Нового року, або навпаки...

Отредактированно BuTbKa (2010-11-26 20:46:18)


2010-11-26 20:45:20
E-mail  
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87
BuTbKa, ну Полотай - це, звичайно, щось. Його слухати - жах один. Говорив про ті випадки, коли коментував Столярчук чи Маргієв, а іх було не мало. Але за Денисом заскучив, що тут і казати...
А контракт у них все-таки до кінця сезону, якщо не помилаюся. Спочатку йшлося про декілька місяців, але підписали до завершення чемпіонату.

Отредактированно andrew1996 (2010-11-26 20:56:19)


2010-11-26 20:51:25
E-mail  
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

andrew1996 написал:

А контракт у них все-таки до кінця сезону, якщо не помилаюся. Спочатку йшлося про декілька місяців, але підписали до завершення чемпіонату.

Погана новина.

Вони сіли, і усім каналом вирішили не показувати матчі "Інтера", навіть з "Лаціо". Що ще можна додати

Отредактированно BuTbKa (2010-11-26 21:03:59)


2010-11-26 21:03:30
E-mail  
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87

BuTbKa написал:


andrew1996 написал:

А контракт у них все-таки до кінця сезону, якщо не помилаюся. Спочатку йшлося про декілька місяців, але підписали до завершення чемпіонату.

Погана новина.

Вони сіли, і усім каналом вирішили не показувати матчі "Інтера", навіть з "Лаціо". Що ще можна додати

Зараз бачу, що дійсно матч "Інтера" та "Лаціо" в програму не попав, хоча пару днів назад був. А взагалі, мені здається, що й те, що показують - добре. Не "Повєрхность", звичайно, але краще ніж ніяк. До того ж, не в усіх людей є можливість дивитися "Спорти"...


2010-11-26 21:29:33
E-mail  
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

BuTbKa написал:


andrew1996 написал:


DEN написал:


 
  МОЇ ВІТАННЯ, АНДРІЮ!
РОЗПОЧНУ З КІНЦЯ: НЕ МОЖЕ ЙТИ МОВИ - ПРАВИЛЬНО НАПИСАЛИ. А ТЕПЕР ПРО НОВИЙ СЕЗОН
1) СТАРТ МЕНІ ПОДОБАЄТЬСЯ, НАСАМПЕРЕД, ЧЕРЕЗ ЗНАЧНУ КІЛЬКІСТЬ ЦІКАВИХ КОМАНД ПЛЮС У ВСІХ  ТРЬОХ ГРАНДІВ - НОВІ ТРЕНЕРИ, ТОБТО, НОВІ ОБЛИЧЧЯ
2) "ІНТЕР" УЖЕ ЗОВСІМ ІНШИЙ, БО РАФА - ВИРАЗНИЙ АНТИПОД ЖОЗЕ, І ВІН ЩЕ БІЛЬШЕ ЗМІНИТЬСЯ, ДУЖЕ РІЗНІ ТЕМПЕРАМЕНТИ У ТРЕНЕРІВ
3) "МІЛАН" УЖЕ БОРЕТЬСЯ, А ЦЕЙ ДУХ НАРОДИТЬСЯ, КОЛИ ПЕРЕМОЖЕШ. У  АЛЛЕГРІ ВПЕРШЕ В МОЛОДІЙ БІОГРАФІЇ Є ТАКИЙ ШАНС І ТАКИЙ ЗНАЧНИЙ МАТЕРІАЛ, ЯК ВИ ПРАВИЛЬНО ВІДЗНАЧАЄТЕ
4) ЛІППІ СПРОМОЖНИЙ ЗМІНИТИ ЛИШЕ  БЮДЖЕТ ФФУ-СУРКІСА, А НЕ РІВЕНЬ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ. Я ВВАЖАЮ, ШО ЯК ТРЕНЕР  ВІН УЖЕ ДАВНО НЕ РОЗВИВАЄТЬСЯ, А ПЕРЕТВОРИВСЯ НА ЗАПИЛЮЧЕНИЙ "МОНУМЕНТ СЛАВИ". ТОМУ НЕ ДАЙ БОЖЕ, ЯК КАЖУТЬ, НАМ ТАКОГО ТРЕНЕРА НА ІСТОРИЧНОМУ ТУРНІРІ
       І ВАМ ДЯКУЮ ЗА ГАРНІ ПИТАННЯ!  СIAO :)


Продовжу дискусію :)
Зміни, про які Ви говорите в "Інтера" на Вашу думку повинні відбутися у кращу чи гіршу сторону? В даний момент йде нібито до гіршого. Але, якщо поглянути на це з іншої сторони, ніхто ще ніколи не бачив, аби перебудова відбувалась якимось іншим шляхом.
Ще хотілось би запитати стосовно "Барі". Ех, пам'ятаєте, як ми всі з Вами ще учора захоплювалися фантастичними подвигами команди Вентури? На початку минулого сезону це було... Що зараз з командою? Нажаль постійно дивитися Серію А в цьому сезони змоги не має, тому запитаю саме так.
І ще одне (вибачте, що мучу, але для того і є це форум:)). Матчі по "Першому" дивилися? СеріАлу, маю на увазі. Зрозуміло, що оцінювати якість з Вашої сторони дещо некоректно, але все ж, як Ва коментування? Знаєте, особисто я чекав гіршого :) Коли Столярчук коментує, то взагалі навіть цікаво. Мабуть досвід, здобутий на "Поверхності" дається взнаки. Але от якість "картинки". Можливо 16:9 і гарно виглядає на "плазмі", нажаль, вона не в усіх є :)


andrew1996, Ви б ще запитали Дениса, чи знає він, що за нереальний блат в Полотая - у коментатора, навіть середнього хоча б голос повинен бути нормальним, а це його "ееее" мене просто виводить із себе.

Хто його всюди пхає? Невже "батько коментаторського мистецтва" Сергій Дерепа свого прототипа проштовхує. Жах, це просто знущання над улюбленим чемпіонатом.

Наскільки мені відомо, в НТКУ немає контракту на весь сезон в "Серії А", а лише на три місяці - до кінця грудня. Після цього вони мають переконатись, що їх рейтинг зріс, а тоді лише думати про подовження угоди.

Денисе, стільки різноманітних питань хотілося б задати, але найбільше, як Ви здогадуєтесь хочу задати одне: що в нас після грудня? Бачу прямі трансляції біатлону в програмній сітці, це як знак на покращення. Хоч щось хтось каже з керівництва? Може ми все ще помріємо про Німеччину хоча б після Нового року, або навпаки...


  ANDREW1996,
ІНШИМ "ІНТЕР" БУДЕ ЧИ ВЖЕ Є, А  КРАЩИМ ЧИ ГІРШИМ ПОКАЖЕ ЧАС, ТРЕБА ПОТЕРПІТИ, БО РАНО РАФУ РОЗСТРІЛЮВАТИ
"БАРІ" МАЙЖЕ НЕ БАЧИВ, АЛЕ ВЕНТУРА,ЗДАЄТЬСЯ, САМ ЩЕ НЕ ЗОВСІМ РОЗУМІЄ, АДЖЕ ВТРАТИЛИ ,ЗВИЧАЙНО, КЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАХИСТУ ( РАНОК"Я - БОНУЧЧІ),ПРОТЕ ГОЛОВНІ БІДИ З АТАКОЮ СЬОГОДНІ..

  BuTBKa, ПОКИ ШО, ГУСТИЙ ТУМАН ПІСЛЯГРУДНЕВИЙ  :(   ...

Отредактированно DEN (2010-11-29 14:15:28)


2010-11-29 14:14:18
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

DEN написал:


  ANDREW1996,
ІНШИМ "ІНТЕР" БУДЕ ЧИ ВЖЕ Є, А  КРАЩИМ ЧИ ГІРШИМ ПОКАЖЕ ЧАС, ТРЕБА ПОТЕРПІТИ, БО РАНО РАФУ РОЗСТРІЛЮВАТИ

А сьогодні чомусь здається, що вже час. Ще одна травма Станковіча, я вже не знаю в яку церкву ходити...

Про трансляції клубного ЧС, мабуть, краще не питати :(


2010-12-04 00:17:18
E-mail  
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

BuTbKa написал:


DEN написал:


  ANDREW1996,
ІНШИМ "ІНТЕР" БУДЕ ЧИ ВЖЕ Є, А  КРАЩИМ ЧИ ГІРШИМ ПОКАЖЕ ЧАС, ТРЕБА ПОТЕРПІТИ, БО РАНО РАФУ РОЗСТРІЛЮВАТИ

А сьогодні чомусь здається, що вже час. Ще одна травма Станковіча, я вже не знаю в яку церкву ходити..

Про трансляції клубного ЧС, мабуть, краще не питати :(

 
  ЧОМУ - ЗАПИТАТИ МОЖНА  :)


2010-12-05 18:15:21
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

DEN написал:


BuTbKa написал:


DEN написал:


  ANDREW1996,
ІНШИМ "ІНТЕР" БУДЕ ЧИ ВЖЕ Є, А  КРАЩИМ ЧИ ГІРШИМ ПОКАЖЕ ЧАС, ТРЕБА ПОТЕРПІТИ, БО РАНО РАФУ РОЗСТРІЛЮВАТИ

А сьогодні чомусь здається, що вже час. Ще одна травма Станковіча, я вже не знаю в яку церкву ходити..

Про трансляції клубного ЧС, мабуть, краще не питати :(

 
  ЧОМУ - ЗАПИТАТИ МОЖНА  :)

Ми ж з вами єдині романтики-мрійники залишились :). Давайте уявимо: 18 грудня, Інтернасьонал - Інтернаціонале коментує Денис Босянок, а раптом мабуть...


2010-12-06 18:44:33
E-mail  
R.Baggio
Member

Откуда: Донецк
Зарегистрирован: 2007-03-13
Сообщений: 20
Доброй ночи Денис. Я вам письмо на nivaro отправил. Посмотрите пожалуйста. С нетерпением жду ответ. Заранее спасибо. Всего наилучшего

_______________________________________
Один - таких больше нет и не будет!

2010-12-12 23:18:43
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

R.Baggio написал:

Доброй ночи Денис. Я вам письмо на nivaro отправил. Посмотрите пожалуйста. С нетерпением жду ответ. Заранее спасибо. Всего наилучшего

            ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я, АНТОХА!  ОК, НАПИШУ..


2010-12-13 20:43:21
   
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87
Привіт!

Ось, Денисе, написав замітку про "Мілан": http://grandezzavittoria.blogspot.com/2 ... a-era.html . Хотілося б почути Вашу оцінку та думку щодо самих виступів "россо-нері".

Отредактированно andrew1996 (2010-12-19 15:33:09)


2010-12-19 15:31:38
E-mail  
Страниц: 1 ... 48 49 50 51 52 53 54 ... 79   Тема закрыта
Перейти