Поверхность ТВ Поверхность ТВ
пятница, 29 марта 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Архив рекламы | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Босянку Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 ... 79
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

dolynsky написал:

Привіт, Денисе.
Ви кажете, що Етоо є найдорожчим футболістом Серії А. Але ж його обміняли на Ібрагімовіча. Як Ви оцінили його вартість?)

ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я, Dolynsky!
ЗА РІЧНОЮ ЗАРПЛАТНЕЮ - 11 МІЛЬЙОНІВ


2010-03-17 02:03:38
   
Abver
New member

Зарегистрирован: 2009-10-26
Сообщений: 5
Привіт, Денисе.
Перед самим початку матчу Челсі - Інтер, коли команди ще не вийшли на поле, відбувся дуже цікавий момент. На тренерській лаві сидить Моурінью і ціла купа репортерів його фотографує. Що це було? Демонстрування своєї величності? Чи, можливо, якийсь психологічний момент? Раніше чогось подібного за Жозе не спостерігалося.( а можливо я і помиляюся).

Отредактированно Abver (2010-03-17 14:18:53)


2010-03-17 02:29:00
   
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
Вітаю,Ден!Як ви вважаєте,що більше допомогло Моуріньйо взяти вежу під назвою Челсі,везіння чи майстерність?

2010-03-17 18:31:22
   
цика
New member

Откуда: Київ
Зарегистрирован: 2009-09-21
Сообщений: 9
Мені здається, що ваша команда в серії А -Наполі. Для цього в мене є дві причини:1)команда південніше, ніж міланські;2) ви є прихильником таланту Дієго Марадони...
Не можу зрозуміти, чому в цьому сезоні так не стабільно грає команда з Медісон Сквер Гарден. Як на мене, склад в НЙ Рейнжерс в цьому сезоні кращий, ніж в минулому.Досвідчений трений, який вигравав кубок стенлі, а ймовірність залишитись без ігор на виліт, є дуже велика. Більше того, я переконаний, що якби підопічні Тартарели вийшли в плей-офф, вони б могли битися за перемогу .Можливо, це лише ілюзія вболівальника. який вперше познайомився з НХЛ під час легендарного фіналу між Рейнджерс та Ванкувером,коли в його серці залишився назавжди спогад про команду Браяна Ліча, Марка Месьє....Навіть Великий не зміг повернути кубок стенлі на МСГ... Цікава ваша думка. Дякую
P.S.Дуже вдячний за вашу роботу. Завжди із задоволенням вас слухаю


2010-03-18 19:46:29
   
Inspiration
Member

Зарегистрирован: 2010-03-18
Сообщений: 18
... Наполі, дуже хочеться, щоб нарешті вони подолали межу невдач і повернулися до боротьби у єврозоні, хоча наступні два матчі остаточно вирішать їхню долю..... дуже прикро дивитися на кризу в Лаціо.... якщо вони покинуть Серію А, дуже мало віриться на швидке повернення.... Щодо інтриги, треба побажати Палермо та Наполі перемог в найближчому турі

2010-03-18 22:46:38
E-mail  
Fofokord
New member

Зарегистрирован: 2010-03-15
Сообщений: 2
Здравствуйте - скажите пожалуйста как звучит и пишется Ваша фамилия правильно

2010-03-20 13:12:52
   
onlinebet
New member

Откуда: ТЕРНОПІЛЬ
Зарегистрирован: 2009-12-16
Сообщений: 7
Вітаю Ден !!!
Не повіриш , сьогодні переглядаю котирування в букмекерських конторах на черговий тур Серії А , і тут такий позор - матч Кьєво - Катанья схоже договірний . Більша половина італійських букмекерських контор не приймають ставки на нічию у цьому матчі . А ті що приймають то котирування такі : 2.75  1.75  5.15 (перемога1, нічия, перемога 2)
Невже буде нічия ? Однозначно нечистий матч , веду макаронніків з 1997 року і так щоб за 10 турів вже домовлялися то такого не пригадую !!!! Як правило там договірні матчі починаються за 6-5 турів до завершення .
Чекаю твоєї думки в огляді у понеділок .


2010-03-20 21:38:19
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

Abver написал:

Привіт, Денисе.
Перед самим початку матчу Челсі - Інтер, коли команди ще не вийшли на поле, відбувся дуже цікавий момент. На тренерській лаві сидить Моурінью і ціла купа репортерів його фотографує. Що це було? Демонстрування своєї величності? Чи, можливо, якийсь психологічний момент? Раніше чогось подібного за Жозе не спостерігалося.( а можливо я і помиляюся).

МОЇ ВІТАННЯ! ЦЕ БУЛА ЗВИЧАЙНА ФОТОСЕСІЯ..


2010-03-21 19:30:06
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

Фан марселя написал:

Вітаю,Ден!Як ви вважаєте,що більше допомогло Моуріньйо взяти вежу під назвою Челсі,везіння чи майстерність?

МАЙСТЕРНОСТИ - ОСОБЛИВО В ЛОНДОНІ


2010-03-21 19:31:45
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

цика написал:

Мені здається, що ваша команда в серії А -Наполі. Для цього в мене є дві причини:1)команда південніше, ніж міланські;2) ви є прихильником таланту Дієго Марадони...
Не можу зрозуміти, чому в цьому сезоні так не стабільно грає команда з Медісон Сквер Гарден. Як на мене, склад в НЙ Рейнжерс в цьому сезоні кращий, ніж в минулому.Досвідчений трений, який вигравав кубок стенлі, а ймовірність залишитись без ігор на виліт, є дуже велика. Більше того, я переконаний, що якби підопічні Тартарели вийшли в плей-офф, вони б могли битися за перемогу .Можливо, це лише ілюзія вболівальника. який вперше познайомився з НХЛ під час легендарного фіналу між Рейнджерс та Ванкувером,коли в його серці залишився назавжди спогад про команду Браяна Ліча, Марка Месьє....Навіть Великий не зміг повернути кубок стенлі на МСГ... Цікава ваша думка. Дякую
P.S.Дуже вдячний за вашу роботу. Завжди із задоволенням вас слухаю

  ЛЮБЛЮ ДАВНО "НАПОЛІ", АЛЕ ЦЕ "НЕ МОЯ" КОМАНДА :)
В СЬОГОДНІШНЬОМУ "РЕЙНЖЕРС" ЯКРАЗ ТОЧНО НЕМАЄ НІ МАРКА МЕСЬЄ(СПРАВЖНЬОГО ВАТАЖКА) , НІ БРАЙЕНА ЛІЧА, ТА Й ЗАГАЛОМ У ТОРТОРЕЛЛИ СКЛАД ЩЕ НЕ ТАКИЙ ГЛИБОКИЙ, ЯК У САТТЕРА В 94-ому. НА ОДНОМУ ЛУНДКВІСТУ МОЖНА ПРОЙТИ МАКСИМУМ 1 РАУНД, ЯКЩО ІНШІ НЕ ЗАГРАЮТЬ НА РІВНІ "КОРОЛЯ", ЯКЩО ЩЕ ПОТРАПЛЯТЬ У "ВІСІМКУ". МІСТЕР ТОРТОРЕЛЛА РАЗОМ З ХЕНРІКОМ ТА ,ЗВІСНО, ГАБОРИК - ЦЕ, ЯК НА МІЙ НЕЙТРАЛЬНИЙ ПОГЛЯД, ТІЛЬКИ Й ПРАЦЮЮТЬ НА РІВНІ  КОМАНДИ "ПЛЕЙ-ОФ"

Отредактированно DEN (2010-03-21 19:50:44)


2010-03-21 19:46:12
   
11MILANO
New member

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2010-01-30
Сообщений: 8
На Вашу думку, чи є шанси у Піппо залишитися у "Мілані" на наступний сезон?

2010-03-22 23:17:11
   
Inspiration
Member

Зарегистрирован: 2010-03-18
Сообщений: 18
мені цікаво дещо.... ось мої розмірковування: я вважаю, що кожен видатний гравець повинен піти красиво з команди та футболу, це я про завершення кар'єри. Саме це на мою особисту думку зараз роблять Тотті та Дель Пьєро.... Так вчинив Роберто Баджо, завершивши справжнім лідером у Брешіа свою футбольну різнобічну славу... Але є інша сторона, коли футболіст ганебно на "старість" своїх літ покидає футбол... тут мені чомусь одразу ж згадується Крістіан Вієрі... але не про нього питання.
А як ви гадаєте Денисе, чому одні вікові футболісти все ще  мають стимули  продовжувати грати ніби вони переродилися, а інші  просто провалюють свою кар'єру при завершенні..?


2010-03-23 22:35:09
E-mail  
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

11MILANO написал:

На Вашу думку, чи є шанси у Піппо залишитися у "Мілані" на наступний сезон?

      ШАНСИ ДОВОЛІ ЗНАЧНІ, ЯК І ВІДІБРАТИ СНАЙПЕРСЬКИЙ РЕКОРД У ГЕРДА МЮЛЛЕРА, МЕНІ ЗДАЄТЬСЯ..


2010-03-24 00:38:01
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

Inspiration написал:

мені цікаво дещо.... ось мої розмірковування: я вважаю, що кожен видатний гравець повинен піти красиво з команди та футболу, це я про завершення кар'єри. Саме це на мою особисту думку зараз роблять Тотті та Дель Пьєро.... Так вчинив Роберто Баджо, завершивши справжнім лідером у Брешіа свою футбольну різнобічну славу... Але є інша сторона, коли футболіст ганебно на "старість" своїх літ покидає футбол... тут мені чомусь одразу ж згадується Крістіан Вієрі... але не про нього питання.
А як ви гадаєте Денисе, чому одні вікові футболісти все ще  мають стимули  продовжувати грати ніби вони переродилися, а інші  просто провалюють свою кар'єру при завершенні..?

  ПРИЧИНИ У ВСІХ ІНДИВІДУАЛЬНІ, АЛЕ ЗРЕШТОЮ ВСЕ ОДНО ВИЗНАЧАЛЬНОЮ ЗАЛИШАЄТЬСЯ  ГЛИБИНА ЧИ СИЛА ЛЮБОВІ ДО ТОГО, ЧИМ ТИ ЗАЙМАЄШСЯ..


2010-03-24 00:43:08
   
onlinebet
New member

Откуда: ТЕРНОПІЛЬ
Зарегистрирован: 2009-12-16
Сообщений: 7
Вітаю  Ден !!!
Схоже , що недільний матч для твоєї команди проти дуже !!! важливий , адже у випадку перемоги , у Роми дуже сприятливий календар до фінішу ?
І ще одне питання , де зараз Доменіко Морфео , завершив карєру чи грає у Серії  Б ?


2010-03-24 23:39:35
   
mozart
Member

Зарегистрирован: 2009-11-17
Сообщений: 31
onlinebet
Ах, как был бы я рад, если б Дэн болел за "Рому" :-)


2010-03-26 01:29:52
   
ElviS
New member

Зарегистрирован: 2010-03-28
Сообщений: 1
Привет Денис. Можешь сказать сайт, откуда онлайн результаты берешь во время матча?

з.ы. гугл юзал, не помог:(


2010-03-28 17:27:58
   
onlinebet
New member

Откуда: ТЕРНОПІЛЬ
Зарегистрирован: 2009-12-16
Сообщений: 7
Вітаю DEN !!!!
Схоже віслюки із Кьєво на нічиях доїжають до рятівних 39-40 очків . Знову ДОГОВОРНА нічия з Пармою . Куди дивлятся люди з кальчо , чому за таке не зняти 10 очок з Кьєво , як тобі такий варіант би був????
Дякую, з нетерпінням чекаю в огляді твій коментарій саме матчу Кьєво - Парма , і ще одне , я дуже радий за НАПОЛІ , як гадаєш - вони повернулися в битву за 4-те місце , календар цьому сприяє для них.

Дякую. Приємних передсвяткових клопотів !!!!


2010-03-28 18:42:57
   
fantasista
Member

Откуда: Луцьк
Зарегистрирован: 2010-02-15
Сообщений: 86
варто було комусь написати про Наполі і всі зразу приписують цю команду Денисові
а стосовно матчу Кьево - Парма (як Денис сказав про Кьево - Катан'я  "матч із запашком " !!!)
так само і тут

Отредактированно fantasista (2010-03-29 10:35:04)


2010-03-28 18:49:30
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

fantasista написал:

варто було комусь написати про Наполі і всі зразу приписують цю команду Денисові
а стосовно матчу Кьево - Парма (як Денис сказав  "матч із запашком " !!!)

Кьево - Катан'я, радше.

При всій прихильності до якоїсь із команд, аналізуючи коментарі Дениса за останні роки, я переконався, що він - професіонал. Якщо він десь чи якось не сховав своєї прихильності до якоїсь із команд, то наведіть приклад. А зрештою, це ж найбільш необхідна риса,я вважаю,для коментатора високого рівня.

Навіть матчі "Динамо" та "Інтера"... Жодної неадекватної фрази, які так часто допускають, приміром, російські коментатори, і після цього цим гордяться.

Ось тому, навіть якщо я здогадуюся (хоча все ж схильний вважати, що й близько гадки не маю :)) про прихильність улюбленого коментатора, це не міняє стан речей для мене. І я завжди дякую Денису, якщо мені сподобалася його праця.

Отредактированно BuTbKa (2010-03-28 21:26:00)


2010-03-28 21:24:09
E-mail  
mozart
Member

Зарегистрирован: 2009-11-17
Сообщений: 31
BuTbKa
А вы с какого года "Футбол" читаете? :-)


2010-03-29 01:21:37
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

mozart написал:

BuTbKa
А вы с какого года "Футбол" читаете? :-)

Я не понял, к сожалению, к чему этот вопрос. Года, эдак, с 2000-ного, однако последние три года не читаю и не покупаю, так как нет в этом больше необходимости. :)


2010-03-29 10:27:15
E-mail  
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

onlinebet написал:

Вітаю  Ден !!!
Схоже , що недільний матч для твоєї команди проти дуже !!! важливий , адже у випадку перемоги , у Роми дуже сприятливий календар до фінішу ?
І ще одне питання , де зараз Доменіко Морфео , завершив карєру чи грає у Серії  Б ?

  ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я, onlinebet!

ДОМЕНІКО ЩЕ В ЛИСТОПАДІ ГРАВ У 3 ДИВІЗІОНІ ЗА "КРЕМОНЕЗЕ" - ЗАРАЗ,ЗДАЄТЬСЯ, ТРАВМОВАНИЙ..


2010-03-30 14:50:13
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

ElviS написал:

Привет Денис. Можешь сказать сайт, откуда онлайн результаты берешь во время матча?

з.ы. гугл юзал, не помог:(

         ВІТАЮ! ЦЕ УЛЮБЛЕНИЙ САЙТ - gazzetta.it, В РОЗДІЛІ tempo reale


2010-03-30 14:55:10
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

onlinebet написал:

Вітаю DEN !!!!
Схоже віслюки із Кьєво на нічиях доїжають до рятівних 39-40 очків . Знову ДОГОВОРНА нічия з Пармою . Куди дивлятся люди з кальчо , чому за таке не зняти 10 очок з Кьєво , як тобі такий варіант би був????
Дякую, з нетерпінням чекаю в огляді твій коментарій саме матчу Кьєво - Парма , і ще одне , я дуже радий за НАПОЛІ , як гадаєш - вони повернулися в битву за 4-те місце , календар цьому сприяє для них.

Дякую. Приємних передсвяткових клопотів !!!!

  Я ДУЖЕ СПОДІВАЮСЯ, ШО МІСТЕР МАЦЦАРІ БУДЕ СПРОМОЖНИЙ БИТИСЯ ДО ОСТАННІХ СЕКУНД ЗІ СВОЇМИ БІЙЦЯМИ ! ДЯКУЮ, І ВАМ БАЖАЮ ВИТРИМАТИ СТРАСНИЙ ТИЖДЕНЬ І ДОЧЕКАТИСЯ ВЕЛИКОЇ РАДОСТИ :)


2010-03-30 15:06:08
   
Страниц: 1 ... 40 41 42 43 44 45 46 ... 79   Тема закрыта
Перейти