Поверхность ТВ Поверхность ТВ
пятница, 26 апреля 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Архив рекламы | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Босянку Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 ... 79
Каталонець
Забанен

Зарегистрирован: 2009-10-26
Сообщений: 80
Люди давайте кидати свої голоса за трьох кращих коментаторів(тобто Босянок,Джулай,Вацко)бо якщо виграє наприклад Малиновський то особисто я буду дивитися без звуку.

2010-02-21 13:20:30
   
fantasista
Member

Откуда: Луцьк
Зарегистрирован: 2010-02-15
Сообщений: 86

Каталонець написал:

Люди давайте кидати свої голоса за трьох кращих коментаторів(тобто Босянок,Джулай,Вацко)бо якщо виграє наприклад Малиновський то особисто я буду дивитися без звуку.

Супер !!! сказав класно !!!
я за Босянок,Джулай,Вацко руками і ногами !!!
от наскільки люди віддаються своїй професії !!! а решта нема що й казати


2010-02-21 14:47:37
   
mozart
Member

Зарегистрирован: 2009-11-17
Сообщений: 31

fantasista написал:


alien написал:

Вітаю, Ден. Я давно зрозумів, що Ти дуже вболюваєшь за Мілан. В мене складається враження, що ця команда якщо виграє, то завдяки своїм наддосвідченним "дідусям" (Неста, Пірло, Зеедорф,...). Таким чином, вона залежить від того, в якому вони настрої. Як правило, настрій в них зєявляється на матчах Ліги Чемпіонів. Таке враження, що в Серії А їм просто нецікаво грати. В підсумку - за останні 10 років два Кубки Чемпіонів і лише одне скудетто. Цікаво, що Ти думаєшь з цього приводу.
P.S. Дуже подобається дивитись матчі, коли Ти їх коментуєшь.

Згідний на всі 100 %(за Мілан.)
Денис,тобі немає рівних !!!!твої коментарі  особливо на італійський стиль це просто небеса !!!

А с чего вы взяли что Дэн болеет за Милан? :-)
Вот интересно, хоть раз подозревали Дэна в симпатии к "Роме"? :-)))))))


2010-02-21 14:48:37
   
fantasista
Member

Откуда: Луцьк
Зарегистрирован: 2010-02-15
Сообщений: 86
привіт Ден !!!
чи знаєте ви щось про пакет трансляцій Чемпіонату Італії на сезон 10/11 ???
я хочу поставити пакет але боюсь що рідненького КАЛЬЧО не буде

Отредактированно fantasista (2010-02-22 22:38:24)


2010-02-21 14:50:44
   
Каталонець
Забанен

Зарегистрирован: 2009-10-26
Сообщений: 80
давайте, давайте чуваки кидайте...ПОВЕРХНОСТЬ РУЛЕЗЗЗ

2010-02-21 14:55:28
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

Abver написал:

Добрий вечір Ден! Дякую вам за чудовий коментар матчу Канада - Швейцарія.)
В мене до вас виникли наступні питання:
1. Скільки років ви коментуєте матчі Серії "А"?
2. В яких клубах працював Ральф Крюгер? Окрім, звісно, збірної Швейцарії.)
Швейцарія дуже успішно останніми роками грає із збірною Канади. Мені здається. що Ральф як ніхто розуміє канадський хокей і йому вдається використати усі слабкі сторони цієї збірної  і вміло побудувати тактику своєї команди. Доводилось чути після гри серед друзів і знайомих. що канадці не сприйняли Швейцарію, як серйозного опонента. Я з цим не згоден хоча б тому, що збірна Канади, мабудь. прагнула великого реваншу. Як ви думаєте?

  ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я, ABVER!
1) УЖЕ ДЕСЯТЬ СЕЗОНІВ
2) ПІСЛЯ ПРАЦІ З ЮНІОРАМИ В РІДНІЙ МАНІТОБІ ВІН ПО-СПРАВЖНЬОМУ ЗРОБИВ СОБІ ІМ"Я В АВСТРІЇ, КОЛИ З МАЛЕНЬКИМ "ФЕЛЬДКІРКОМ" ВИГРАВ ЄВРОЛІГУ (!) У 98р. ПІСЛЯ ЦЬОГО СУПЕРТРІУМФУ ЙОГО І "СХОПИЛИ" ШВЕЙЦАРЦІ.  Я ПІДТРИМУЮ ВАШУ ТОЧКУ ЗОРУ, А НЕ ВАШИХ ДРУЗІВ :)


2010-02-22 22:25:27
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

alien написал:

Вітаю, Ден. Я давно зрозумів, що Ти дуже вболюваєшь за Мілан. В мене складається враження, що ця команда якщо виграє, то завдяки своїм наддосвідченним "дідусям" (Неста, Пірло, Зеедорф,...). Таким чином, вона залежить від того, в якому вони настрої. Як правило, настрій в них зєявляється на матчах Ліги Чемпіонів. Таке враження, що в Серії А їм просто нецікаво грати. В підсумку - за останні 10 років два Кубки Чемпіонів і лише одне скудетто. Цікаво, що Ти думаєшь з цього приводу.
P.S. Дуже подобається дивитись матчі, коли Ти їх коментуєшь.

  МОЇ ВІТАННЯ! ВИ ТУТ НОВАЧОК - Я НЕ ВБОЛІВАЮ ЗА "МІЛАН", А ОСЬ НАЗВАНІ ВАМИ ЧЕМПІОНИ-ДІДУСІ МЕНІ НАСПРАВДІ ДАВНО ДО ВПОДОБИ. Я НЕ ДУМАЮ, ШО У НИХ "НЕМАЄ НАСТРОЮ" ГРАТИ В СЕРІЇ А.  ТА Й ЗАГАЛОМ, НЕ РОЗУМІЮ, ЩО ЗНАЧИТЬ "НЕЦІКАВО ГРАТИ" В НАЦІОНАЛЬНОМУ ЧЕМПІОНАТІ.
  ДЯКУЮ ЗА ПІДТРИМКУ

Отредактированно DEN (2010-02-22 22:38:34)


2010-02-22 22:34:44
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

andrew1996 написал:

Привіт. Денисе, пам'ятаєте я кілька місяців тому давав Вам посилання на журнал, яким займаюся, Blogsoccer? Ось що: можна для цього журналу у Вас взяти інтерв'ю?

ВІТАЮ, АНДРІЮ!
ПИШІТЬ ПИТАННЯ НА Е-MAIL


2010-02-22 22:43:12
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

kubenio написал:

вы знаете про голосование на сайте ictv?

   ВІД ВАС ДІЗНАВСЯ


2010-02-22 22:49:25
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

fantasista написал:


alien написал:

Вітаю, Ден. Я давно зрозумів, що Ти дуже вболюваєшь за Мілан. В мене складається враження, що ця команда якщо виграє, то завдяки своїм наддосвідченним "дідусям" (Неста, Пірло, Зеедорф,...). Таким чином, вона залежить від того, в якому вони настрої. Як правило, настрій в них зєявляється на матчах Ліги Чемпіонів. Таке враження, що в Серії А їм просто нецікаво грати. В підсумку - за останні 10 років два Кубки Чемпіонів і лише одне скудетто. Цікаво, що Ти думаєшь з цього приводу.
P.S. Дуже подобається дивитись матчі, коли Ти їх коментуєшь.

Згідний на всі 100 %(за Мілан.)
Денис,тобі немає рівних !!!!твої коментарі  особливо на італійський стиль це просто небеса !!!

  ДЯКУЮ ЗА ДОБРІ СЛОВА, FANTASISTA! АЛЕ НЕ ВГАДАЛИ ВИ  "МІЛАНОМ" :)


2010-02-22 23:01:05
   
fantasista
Member

Откуда: Луцьк
Зарегистрирован: 2010-02-15
Сообщений: 86

DEN написал:


fantasista написал:


alien написал:

Вітаю, Ден. Я давно зрозумів, що Ти дуже вболюваєшь за Мілан. В мене складається враження, що ця команда якщо виграє, то завдяки своїм наддосвідченним "дідусям" (Неста, Пірло, Зеедорф,...). Таким чином, вона залежить від того, в якому вони настрої. Як правило, настрій в них зєявляється на матчах Ліги Чемпіонів. Таке враження, що в Серії А їм просто нецікаво грати. В підсумку - за останні 10 років два Кубки Чемпіонів і лише одне скудетто. Цікаво, що Ти думаєшь з цього приводу.
P.S. Дуже подобається дивитись матчі, коли Ти їх коментуєшь.

Згідний на всі 100 %(за Мілан.)
Денис,тобі немає рівних !!!!твої коментарі  особливо на італійський стиль це просто небеса !!!

  ДЯКУЮ ЗА ДОБРІ СЛОВА, FANTASISTA! АЛЕ НЕ ВГАДАЛИ ВИ  "МІЛАНОМ" :)

І ВАМ ДЯКУЮ !!!
ВИ не можете собі уявити на скільки цікаво дізнатись хто ж вам імпонує в КАЛЬЧО


2010-02-22 23:10:12
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

Salvatore написал:

Денисе, доброго дня! Насамперед хочу подякувати за Вашу сумлінну та натхненну працю!

Хотів би поділитися роздумами стосовно вчорашнього матчу на Сан-Сіро. Що й казати, Інтер неприємно вразив - своєю недисциплінованістю, грубістю, неврівноваженістю. Можливо, "неррадзурі" на початку гри просто хотіли залякати супеника, можливо сеу Жозе занадто "налаштував" свою команду. Але така істеричність гравців "Інтера" аж ніяк не відповідає званню чемпіона країни... Це все, звісно, аж ніяк не додає оптимізму напередодні матчу з "Челсі".

Ще більше розчарувала "Сампа". Маючи таку чисельну перевагу протягом значної частини гри, команда виглядала занадто полохливо. Активно вона себе поводила лише на початку матчу, коли команди грали в рівних складах. Які вказівки, на Вашу думку,міг дати Дель Нері в перерві? І дивлячись на таку безпорадність "блу-черк`ятті" в атаці, згадувався Антоніо Кассано. Мені чомусь здається, він приніс би більше користі...  Можливо вже досить його "перевиховувати"?

Перепрошую за таку довгу репліку та дякую за увагу!

ДОБРОГО ЗДОРОВ"Я, SALVATORE!
ЖОЗЕ ДРАТУЄ БАГАТЬОХ, ОСОБЛИВО НЕВДАХ, СВОЇМ "ПЕКУЧИМ" ЯЗИКОМ. ІЗ "САМПОЮ",СХОЖЕ, РОЗДРАТУВАВ РЕФЕРІ ТАЛЬЯВЕНТО. МІСТЕР ДЕЛЬ НЕРІ РОЗГУБИВСЯ І РОЗЧАРУВАВ - НЕДАРЕМНО ПОТРАПИВ У ВБОЛІВАЛЬНИЦЬКОМУ ГОЛОСУВАННІ РАЗОМ ІЗ ЖОЗЕ НА П"ЄДЕСТАЛ НАЙГІРШИХ ТРЕНЕРІВ ТИЖНЯ.  КАСАНО ПОВЕРТАЄТЬСЯ З "ПАРМОЮ" - ТОДІ Й БУДЕМО РОБИТИ ВИСНОВКИ, ЩЕ РЕТЕЛЬНІШЕ РОЗГЛЯДАЮЧИ, ЧИ ЖИВИЙ  ЩЕ "ХЛОПЧИСЬКО"..


2010-02-22 23:18:10
   
DEN
Member

Зарегистрирован: 2010-02-03
Сообщений: 208

fantasista написал:

привіт Ден !!!
чи знаєте ви щось про пакет трансляцій Чемпіонату Італії на сезон 10/11 ???
я хочу поставити пакет але боюсь що рідненького КАЛЬЧО не буде

ТОРГИ ЯКРАЗ ТРИВАЮТЬ - ВСЕ, ЩО МЕНІ ВІДОМО ЗАРАЗ

Отредактированно DEN (2010-02-22 23:26:19)


2010-02-22 23:22:41
   
Khristoshin
Member

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2009-11-16
Сообщений: 68
А вы не согласны, что все карточки в матче Интер-Сампа по делу? Как по мне, судья отсудил на 5+ и не побоялся авторитета Интера. Хамство надо наказывать.

2010-02-22 23:32:04
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

Khristoshin написал:

А вы не согласны, что все карточки в матче Интер-Сампа по делу? Как по мне, судья отсудил на 5+ и не побоялся авторитета Интера. Хамство надо наказывать.

Симулянта Поцци тоже стоило наказать, как по мне (если вы помните эпизод уже когда Интер уже остался вдевятером - откровенное провокационное падение, при том имея жёлтую карточку). Это бы разрядило ситуацию. Да и Паццини, как мне показалось, подло поступил в эпизоде с Лусио. Бразилец-то, понятно, подыграл, но игроки соперника ведь делали то же самое.

Здесь даже вопрос не столько в справедливости красных карточек игрокам "Интера", я считаю они обе по делу, сколько в лояльности по отношению к провокаторам.

Как говорится, одни провоцировали, другие поддавались, что не оправдывает ни тех, ни других...

Отредактированно BuTbKa (2010-02-22 23:58:19)


2010-02-22 23:57:31
E-mail  
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

DEN написал:


fantasista написал:

привіт Ден !!!
чи знаєте ви щось про пакет трансляцій Чемпіонату Італії на сезон 10/11 ???
я хочу поставити пакет але боюсь що рідненького КАЛЬЧО не буде

ТОРГИ ЯКРАЗ ТРИВАЮТЬ - ВСЕ, ЩО МЕНІ ВІДОМО ЗАРАЗ

Денисе, чекаємо тільки позитивних новин. Бо я сумніваюсь, що ви підете до "кротів" навіть заради нас усіх... Хоча якщо буде потреба, Майдан зберемо за вас :)

Оскільки дивитись італійську першість без вас, це як малювати лише сірим олівцем, жодної барви у цій картинці...

Отредактированно BuTbKa (2010-02-23 00:04:31)


2010-02-23 00:03:37
E-mail  
Khristoshin
Member

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2009-11-16
Сообщений: 68

BuTbKa написал:


Khristoshin написал:

А вы не согласны, что все карточки в матче Интер-Сампа по делу? Как по мне, судья отсудил на 5+ и не побоялся авторитета Интера. Хамство надо наказывать.

Симулянта Поцци тоже стоило наказать, как по мне (если вы помните эпизод уже когда Интер уже остался вдевятером - откровенное провокационное падение, при том имея жёлтую карточку). Это бы разрядило ситуацию. Да и Паццини, как мне показалось, подло поступил в эпизоде с Лусио. Бразилец-то, понятно, подыграл, но игроки соперника ведь делали то же самое.

Здесь даже вопрос не столько в справедливости красных карточек игрокам "Интера", я считаю они обе по делу, сколько в лояльности по отношению к провокаторам.

Как говорится, одни провоцировали, другие поддавались, что не оправдывает ни тех, ни других...

Ну Паццини в конце-концов таки удалили, а Поцци просто повезло)
По поводу провокаций можно вспомнить финал МЮ-Челси. Видич провоцировал Дрогба, тот дал ему пощечину и получил красную карточку. Так что провокации - вопрос чести провоцирующей команды(и игрока в частности), а судья удаляет за неспортивную игру.


2010-02-23 00:21:33
   
Каталонець
Забанен

Зарегистрирован: 2009-10-26
Сообщений: 80
Здрастуйте Денисе!Моур спеціально провокує всіх навколо,чи дійсно в нього такий "важкий"характер.

Ви важаєте реально Мілану забити 2 мячі на Трафорді?


2010-02-23 01:07:05
   
me28
Забанен

Зарегистрирован: 2010-02-22
Сообщений: 7
Денис спасибо,  что вы стараетесь и работаете комментируете футбол и хоккей и тд. Но если можно несколько просьб. Заранее извиняюсь если что-то не понравится:
1. Когда комментируете хоккей - не называете постоянно возраст игроков. Есть такое высказывание после 16 лет на профессиональном льду все равны. Вышел играть - не имеет значения сколько тебе лет. Не все же скауты. Эти факты 21 ему или 31 думаю что не сильно интересны, разве что когда ему 41.
2. Сейв - это сейв, а не спасіння.
3. Пожалуйста не употребляйте слова "насамперед" и "фактично" - просто потому что кажется что только их Вы и говорите...:)
4. В серии А - можно фамилии без итальянского акцента произносить
5. Кроме возраста игрока и кто кому пас отдал болельщиков интересуют околофутбольные вопросы..
Спасибо!


2010-02-23 16:21:28
   
fantasista
Member

Откуда: Луцьк
Зарегистрирован: 2010-02-15
Сообщений: 86

me28 написал:

4. В серии А - можно фамилии без итальянского акцента произносить

у человека свой стиль работы !!!!
как я уже писал,мне нравиться когда Денис произносит фамилии на итальянский манер.
это только подтверждает его любовь к Италии !!!

Отредактированно fantasista (2010-02-23 18:13:09)


2010-02-23 17:47:11
   
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
А от мені здається що Den  вболіває(як і я) за Рому. Дуже хочу щоб саме він коментував ЧС 2010. Що ж з ліберо ?

2010-02-23 20:29:14
   
mozart
Member

Зарегистрирован: 2009-11-17
Сообщений: 31

Фан марселя написал:

А от мені здається що Den  вболіває(як і я) за Рому. Дуже хочу щоб саме він коментував ЧС 2010. Що ж з ліберо ?

:-))))))))))))))))))) Я промолчу.


2010-02-23 20:47:21
   
fantasista
Member

Откуда: Луцьк
Зарегистрирован: 2010-02-15
Сообщений: 86

mozart написал:


Фан марселя написал:

А от мені здається що Den  вболіває(як і я) за Рому. Дуже хочу щоб саме він коментував ЧС 2010. Що ж з ліберо ?

:-))))))))))))))))))) Я промолчу.


mozart написал:


Вот интересно, хоть раз подозревали Дэна в симпатии к "Роме"? :-)))))))

смех !!! истерический не так ли,моцарт ???

А що стосується ЛІБЕРО - мені здається що у хлопців  просто не вистачає часу !!!!
два тижні працюють не покладаючі рук  !!!!
На їхньому місці я зробив би передачу розраховану на дві години

Отредактированно fantasista (2010-02-24 00:14:11)


2010-02-24 00:12:47
   
repz
Member

Зарегистрирован: 2008-01-02
Сообщений: 30
Денис, а ви згодні з такою думкою http://www.sports.ru/conference/utkin/69165625.html ?

2010-02-24 02:28:45
   
patriot
New member

Зарегистрирован: 2007-11-14
Сообщений: 1
от йомайо...був один з небагатьох форумів нормальних, але і тут незадоволені з"явилися (мається на увазі російське слово "неудовлетворенные")....
вам вік нецікавий, а мене наприклад не гребе ваша любов-нелюбов до українських слів, то як будемо виставляти вимоги до коментатора, я одні, а Ви - інші...до того ж деякі англійські слова все ж таки можна перекласти українською, та й не деякі, а ВСІ...

дивно, що в 28 років люди такою фігньою переймаються.... в такому віці вже потрібно вслухатися в суть сказаного :)



me28 написал:

Денис спасибо,  что вы стараетесь и работаете комментируете футбол и хоккей и тд. Но если можно несколько просьб. Заранее извиняюсь если что-то не понравится:
1. Когда комментируете хоккей - не называете постоянно возраст игроков. Есть такое высказывание после 16 лет на профессиональном льду все равны. Вышел играть - не имеет значения сколько тебе лет. Не все же скауты. Эти факты 21 ему или 31 думаю что не сильно интересны, разве что когда ему 41.
2. Сейв - это сейв, а не спасіння.
3. Пожалуйста не употребляйте слова "насамперед" и "фактично" - просто потому что кажется что только их Вы и говорите...:)
4. В серии А - можно фамилии без итальянского акцента произносить
5. Кроме возраста игрока и кто кому пас отдал болельщиков интересуют околофутбольные вопросы..
Спасибо!


2010-02-24 11:49:05
   
Страниц: 1 ... 38 39 40 41 42 43 44 ... 79   Тема закрыта
Перейти