Поверхность ТВ Поверхность ТВ
четверг, 25 апреля 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Мониторинг тв | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Дмитрию Джулаю Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 69
barlet
New member

Зарегистрирован: 2007-04-17
Сообщений: 4
Доброго дня. Дмитро ваше ставлення, що наша краіна прийме Євро 2012? + чи -?

2007-04-18 16:34:35
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

barlet написал:

Доброго дня. Дмитро ваше ставлення, що наша краіна прийме Євро 2012? + чи -?

Мінусом це бути не може. Тільки ми самі можемо з цього зробити мінус, якщо не впораємося. Завтра у "Газеті24" вийде мій матеріал з цього приводу. Хотілося абстрагуватися від ейфорії, бо така перемога, на відміну від перемоги на полі, лише початок.


2007-04-18 16:40:01
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Иван (Ювентуса фан).
Member

Откуда: г.Киев.
Зарегистрирован: 2007-01-30
Сообщений: 143
Кстати, да, классная газета! Очень рад, что вы там собираетесь публиковаться, я видел вашу колонку только один раз, надеюсь будет чаще!
А так, всем советую покупать Газету24 - реально очень интересно.


2007-04-18 21:14:45
   
anybis
New member

Зарегистрирован: 2006-12-06
Сообщений: 9
ДМИТРЕ-ЗА КОГО ВБОЛІВАТИМЕТЕ У МАТЧІ ДАНФЕРМІН-ХАЙБЕРНІАН,І У КОГО БІЛЪШЕ ШАНСІВ ПОТРАПИТИ ДО ФІНАЛУ?НАПЕРЕД ДЯКУЮ

2007-04-23 01:40:00
E-mail  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

anybis написал:

ДМИТРЕ-ЗА КОГО ВБОЛІВАТИМЕТЕ У МАТЧІ ДАНФЕРМІН-ХАЙБЕРНІАН,І У КОГО БІЛЪШЕ ШАНСІВ ПОТРАПИТИ ДО ФІНАЛУ?НАПЕРЕД ДЯКУЮ

Не думаю, що у мене будуть підстави вболівати за когось у цьому матчі. Шансів, теоретично, побільше у "Хібс".


2007-04-23 13:34:06
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
anybis
New member

Зарегистрирован: 2006-12-06
Сообщений: 9
DMUTRE!GOOD NIGHT!
НА ВАШУ ДУМКУ-САНТОС УЖЕ БЕЗ ШАНСІВ НА ЧЕМПІОНСТВО?САН-КАЕТАНО ЗАРАЗ НА ПІДЙОМІ.


2007-04-30 02:27:12
E-mail  
Фан МЮ
New member

Зарегистрирован: 2007-02-19
Сообщений: 6
Добрий день. Хотів задати декілька запитань. 1) По-перше, стосовно "Барси". Останнім часом команда показує дуже непереконливу гру. Роналдіньйо втратив свій блиск, став часто втрачати м'ячі, а разом з цим і вся команда втратила свій шарм. Можливо, причина не стільки в роналдіньйо, скільки в самій команді. Але комнда грає вже не так як це було в минулому і позаминулому сезоні. В чому причина на твою думку? Чи зможе "Барса" все ж таки здобути перемогу в чемпіонаті, адже календар дуже непоганий (на відміну від "Реала") 2) Як тобі гра МЮ? Алекс Фергюсон просто на наших очах створює нову команду чемпіонів. Чи під силу їм зробити требл і повторити досягення 99-го? 3) Чи зможе "Ліверпуль" та "Арсенал" включитись в боротьбу за чемпіонство в наступному сезоні чи так і будуть ділити 3 та 4 місце? А то як в Україні - на чемпіонство претендують лише 2 команди :). 4) Чого чекаєш від "Сандерленда" і "Бірмінгема" в наступному сезоні? І на останок - дуже шкода "Лідс". :(

2007-04-30 15:29:29
   
Dimon
Member

Зарегистрирован: 2007-02-21
Сообщений: 23
1. Коли все ж таки матч Сантос - Сан - каетано? 2. мене ігноруть в потрібній темі тому спитаю у Вас: ДТМ показувати будуть? 3. Як ви вважаєте після поразки від Лівера Челсі зробить ставку на кубок, чи постарається зачепитися за чемпіонат. Я розумію, що це Англія і вони боротимуться до кінця, але... 4. Які матчі і коли показуватимете в Копа Лібертадорес?

2007-05-02 06:39:28
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

anybis написал:

DMUTRE!GOOD NIGHT!
НА ВАШУ ДУМКУ-САНТОС УЖЕ БЕЗ ШАНСІВ НА ЧЕМПІОНСТВО?САН-КАЕТАНО ЗАРАЗ НА ПІДЙОМІ.

Хочеться вірити, що ще з шансами ;)  Другий фінал, сподіваюся, цікавим буде якраз через те, що "Сантос" спробує довести, що нічого він ще не втратив


2007-05-02 21:40:35
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Dimon написал:

1. Коли все ж таки матч Сантос - Сан - каетано? 2. мене ігноруть в потрібній темі тому спитаю у Вас: ДТМ показувати будуть? 3. Як ви вважаєте після поразки від Лівера Челсі зробить ставку на кубок, чи постарається зачепитися за чемпіонат. Я розумію, що це Англія і вони боротимуться до кінця, але... 4. Які матчі і коли показуватимете в Копа Лібертадорес?

1. У неділю
2. Навряд чи
3. Схоже, що вже нема там за що чеплятися. Залишається Кубок.
4. На цьому тижні: Каракас - Сантос, Америка - Коло-Коло, Насьйональ - Некакса, Сан-Паулу - Греміо. Стежте за програмою на сайті. Перші два матчі у прямому ефірі.


2007-05-02 21:45:37
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Dimon
Member

Зарегистрирован: 2007-02-21
Сообщений: 23
Дякую за відповіді. Кого ви вважаєте фаворитом ЛЧ? В принципі зрозуміло, що у чемпіонатах командам нема за що боротися(це були їх плюси у 1/2), і вони будуть готуватися до фіналу ЛЧ. І МЮ і Челсі наприкінці сезону іже такі загнані, що їх поразки від відпочивших суперників не є чимось несподіваним. Але тут ці суперники такого козиря позбавлені.
І ще хто буде коментувати цей фінал?


2007-05-03 16:55:39
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Фан МЮ написал:

Добрий день. Хотів задати декілька запитань. 1) По-перше, стосовно "Барси". Останнім часом команда показує дуже непереконливу гру. Роналдіньйо втратив свій блиск, став часто втрачати м'ячі, а разом з цим і вся команда втратила свій шарм. Можливо, причина не стільки в роналдіньйо, скільки в самій команді. Але комнда грає вже не так як це було в минулому і позаминулому сезоні. В чому причина на твою думку? Чи зможе "Барса" все ж таки здобути перемогу в чемпіонаті, адже календар дуже непоганий (на відміну від "Реала") 2) Як тобі гра МЮ? Алекс Фергюсон просто на наших очах створює нову команду чемпіонів. Чи під силу їм зробити требл і повторити досягення 99-го? 3) Чи зможе "Ліверпуль" та "Арсенал" включитись в боротьбу за чемпіонство в наступному сезоні чи так і будуть ділити 3 та 4 місце? А то як в Україні - на чемпіонство претендують лише 2 команди :). 4) Чого чекаєш від "Сандерленда" і "Бірмінгема" в наступному сезоні? І на останок - дуже шкода "Лідс". :(

1) "Барса" зараз схожа на меч, яким ще можна вбити ворога, але він не такий гострий, як раніше. Кажуть, що гру "Барси" добре вивчили. А минулого сезону хіба не знали, як вона грає? Значно гірше, мабуть, колу цю гру аж занадто добре вивчили самі футболісти. Враження не такі гострі, не такі свіжі, менше винахідливості. Потрібна мотивація аби здобувати нові перемоги, і може не кожен спроможний її знайти. Та все ж ми так і не дізнаємося яким був би цей сезон якби не травми Ето та Мессі...А чемпіонат навіть цій "Барсі" до снаги виграти. Може невеличка відстань від ворога №1 їх змотивує.
2/3) Вже знаємо, що треблу не буде. Та наступного сезону ще одна нагода поборотися за Кубок Чемпіонів. МЮ справді класно грає. Попри поразку від "Мілана" враження від сезону мають бути хорошими. Судячи зі слів сера Алекса після матчу на "Сан-Сіро"не буде висновків  у стилі: "Краща команда зазнала поразки", а справді йтиме пошук і виконавців нових, і способів посилення гри.
Знаєте, от зовсім чомусь не цікаво зараз міркувати над чемпіонськими перспективами "Арсенала" та "Ліверпуля". Ну буде не 2 команди, а 4. І що? Для усіх інших ця боротьба - недосяжна мрія. Ось у чому зараз головна проблема ПЛ. Та її вже не вирішити на користь здорового глузду.
4) "Сандерленд" Роя солідно, потужно виглядає. Але "Сандерленд" Маккарті не гірше виглядав свого часу, а у ПЛ провалився. Але дивитися за роботою Кіна у еліті - це вже насолода  буде :)
Від "Бірмінгему" нічого особливого не чекатиму. Вони навряд чи на щось особливе здатні.
P.S. Уболівальників "Лідса" шкода. Паскуду Кена Бейтса - ні.


2007-05-03 18:43:08
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Dimon написал:

Дякую за відповіді. Кого ви вважаєте фаворитом ЛЧ? В принципі зрозуміло, що у чемпіонатах командам нема за що боротися(це були їх плюси у 1/2), і вони будуть готуватися до фіналу ЛЧ. І МЮ і Челсі наприкінці сезону іже такі загнані, що їх поразки від відпочивших суперників не є чимось несподіваним. Але тут ці суперники такого козиря позбавлені.
І ще хто буде коментувати цей фінал?

Фаворитом? Після того, що у Стамбулі було? :) Хіба що суддю :)
Я не думаю, що поїду на цей фінал, бо якийсь дуже розумний дядько з ПФЛ поставив на цей день матч "Динамо" у Донецьку. Тож поїдуть Ден з Вацком.


2007-05-03 18:45:31
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
taison
Member

Зарегистрирован: 2007-02-02
Сообщений: 16
Как думаете какова вероятность того что в Кубке Либертадорес будет аргентино-браильский финал?

2007-05-05 20:14:34
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

taison написал:

Как думаете какова вероятность того что в Кубке Либертадорес будет аргентино-браильский финал?

Давайте спробуємо розібратися. Дві команди з Бразилії грають між собою - тож одна вилетить напевне. "Парана" програла вдома. Не схоже, що вони пройдуть "Лібертад". "Фламенго" потрібно відіграти три м'ячі у "Дефенсора". Можливо, що теж вилетять.
Тоді переможець пари "Сан-Паулу" - "Греміо" виходить на "Дефенсор". "Бока" (або "Велес") гратиме у чвертьфіналі з "Лібертадом". А переможці цих пар зустрінуться у півфіналі. Тобто, так чи інакше, але аргентинці на усіх бразильців, окрім "Сантоса", виходять раніше.
Тож єдина можливість побачити фінал про який Ви говорите - успішний виступ "Сантоса" та "Боки", бо "Сантос" у іншій частині сітки. Математичну вірогідність такого фіналу зараз можна оцінити відсотків у 20%


2007-05-07 15:49:49
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Zabe;
Member

Откуда: г.Севастополь
Зарегистрирован: 2006-12-19
Сообщений: 290
Доброго дня, Дмитре.
Так що, "Поверхность" буде транслювати Чемпіонат України з футболу, дивлячись на те, що я бачу у програмі телеканалу "Спорт-2"?


_______________________________________
We will be heroes...

2007-05-07 16:58:36
E-mail | http://ru-zabel.org  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Zabe; написал:

Доброго дня, Дмитре.
Так що, "Поверхность" буде транслювати Чемпіонат України з футболу, дивлячись на те, що я бачу у програмі телеканалу "Спорт-2"?

Якщо бачите, тоді будемо транслювати :)  Умови такі, що  трансляція має починатися за дві години після початку гри...


2007-05-08 15:23:37
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
dee
Member

Зарегистрирован: 2006-09-03
Сообщений: 95
Ув.Дмитрий, а если не секрет, сильно ли будет отличатся картинка от привычной? Матчи будут только по Спорт2? Заранее благодарен за ответ.

2007-05-08 15:35:43
http://www.britishfootball.com.ua/  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

dee написал:

Ув.Дмитрий, а если не секрет, сильно ли будет отличатся картинка от привычной? Матчи будут только по Спорт2? Заранее благодарен за ответ.

На якість картинки ми навряд чи зможемо впливати. Щодо того, де будуть матчі, то це вже програмна служба вирішуватиме у кожному конкретному випадку.


2007-05-08 16:10:14
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Иван (Ювентуса фан).
Member

Откуда: г.Киев.
Зарегистрирован: 2007-01-30
Сообщений: 143
Добрый вечер. Спасибо за трасляции чемпионата Бразилии. Два вопроса:
1. Сколько матчей каждого тура чемпионата Бразилии вы собираетесь показывать?
2. Я практически не знаком с футболом Бразилии, поэтому не могли бы Вы назвать две-три самые слабые, на Ваш вгляд, команды этого чемпионата.
Спасибо.


2007-05-13 23:03:28
   
Gladiator
New member

Зарегистрирован: 2007-05-17
Сообщений: 2
Дмитре, у зв"язку із збільшення об"єму футбольного матеріалу, що планує показувати канал СПОРТ чи буде проводитись додаткой набір коментаторів? На якій основі? Як взагалі можна потрапити на роботу до вас?

2007-05-17 14:32:29
   
F-SIDE
Member

Откуда: Oregon
Зарегистрирован: 2007-04-04
Сообщений: 53
Вітаю!!

Щось давно не бачив матчів чемпіоната Португалії, ви ще показуєте їх?


_______________________________________
"Іде восьма хвилина ДВАДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕКУНДА матчу: -
рахунок нуль-нуль!"

2007-05-17 18:55:58
   
Vicente Rodriguez Guillen
New member

Зарегистрирован: 2007-05-18
Сообщений: 9
Як мені стати футбольним коментатором?Який ВУЗ в Україні треба закінчити?Якшо не ВУЗ то шо тоді?

2007-05-18 15:37:46
E-mail  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Иван (Ювентуса фан). написал:

Добрый вечер. Спасибо за трасляции чемпионата Бразилии. Два вопроса:
1. Сколько матчей каждого тура чемпионата Бразилии вы собираетесь показывать?
2. Я практически не знаком с футболом Бразилии, поэтому не могли бы Вы назвать две-три самые слабые, на Ваш вгляд, команды этого чемпионата.
Спасибо.

1. Два матчі з кожного туру.
2. Думаю, що серед команд, що вийшли з Серії Б мінімум двом командам ("Америка" та "Наутіко") буде важко. "Фігейренсе" жахливо зіграв у першому турі, але вони у Кубку до півфінала дійшли і може саме на цей турнір робитимуть поки що ставку. А взагалі склад турніру дуже цікавий і сюрпризів, сподіваюся, вистачатиме


2007-05-18 19:22:10
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Gladiator написал:

Дмитре, у зв"язку із збільшення об"єму футбольного матеріалу, що планує показувати канал СПОРТ чи буде проводитись додаткой набір коментаторів? На якій основі? Як взагалі можна потрапити на роботу до вас?

Я так розумію, що найбільше Вас цікавитиме відповідь на останнє з трьох запитань ;) Напишіть з цього приводу мені на e-mail.


2007-05-18 19:26:19
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Страниц: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 69   Тема закрыта
Перейти