Поверхность ТВ Поверхность ТВ
четверг, 28 марта 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Мониторинг тв | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Дмитрию Джулаю Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 66 67 68 69
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

mervlad написал:

Доброго дня, Дмитре.
Як я знаю ви будете вболівати за збірну Чілі на цьому ЧМ. Мені теж дуже імпонує їх агресивний стиль гри.Ходять чутки, що Умберто Суазо не зіграє і в мне виникає питання: хто, на вашу думку, замінить Суазо на його позиції в старті, і хто перебере на себе роль лідера в команді, яким безперечно до цього був Суазо?

"Пряма" заміна Суасо - Естебан Паредес, але це та ситуація, коли про якусь пряму заміну не може бути мови. Суасо є одним з ключових гравців у схемі Б’єльси і його просто не можливо рівноцінно замінити.
Звичайно, можна вивчати різні варіанти (Алексіс у центрі, Орельяна на правому фланзі; або навіть Маті у нападі і Вальдівья на позиції енґанче), але Чилі потрібно, щоб Суасо вийшов на поле.


2010-06-07 23:41:03
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Фан марселя написал:

Дмитре,як ви відноситесь до цих дудок, вувузел,здається?Я думаю це жах.
Це гірше ніж у нас в ЧУ років 3-4 назад.

Так, жах.


2010-06-07 23:42:04
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

andrew1996 написал:

Привіт, Дмитре. Давненько з Вами не спілкувався, тому виникла ціла "купа" запитань :-)

1. Вам не здається, що на ЧС в збірній Аргентини дуже багато буде залежати від тренера, особливо в контексті раціонального використання усіх футболістів, які є в його розпорядженні? Тому що вибрати найкращий варіант складу серед такого вибору виконавців на кожну позицію – це дійсно потрібно вміти :-) Як думаєте, Марадона уже готовий до такої роботи?

2. За чемпіонатом Бразилії слідкувати продовжуєте? Як Вам справжній вистріл "Сеари"? Чим, на Вашу думку він зумовлений? Особисто мені не віриться, що команда зможе на такому рівні увесь чемпіонат. Хоча якщо проведе – буду дійсно радий. Радий, у першу чергу, вливанню нової крові в бразильський футбол.

3. Як вам старт "Сантоса"? Настільки незбалансована гра команди Доріваля Жуніора пов’язана з від’їздом на Мундіаль Робінью? А що буде, якщо Робінью на ЧС вдруге засвітиться і поїде знову підкорювати Європу? Адже такий варіант також не можна виключати. Тоді Жуніору потрібно купувати когось на місце Робі, чи, думаєте, Масон гідно зможе замінити його? Зараз Родріґінью не вражає зовсім. Або ж, ще можливий варіант з Мараньяу. Як думаєте, його вистріл у грі з "Васку" – не випадковість. Ще є Роберто Брут, але він ніяк не гравець, який здатен замінити Робінью. Й ще одне: на Вашу думку, що чекає таких футболістів як Брайтнер та Зізінью?

4. Яка подальша доля "Флуміненсе"? З приходом на тренерський місток Маурісі Рамалью гра, а з нею й результати, ніби то налагоджуються. Стабільність у "Флу" – це щось нове. "Tricolor carioca", гадаєте, зможуть провести у такому дусі всю першість?

Наперед, дякую!

P.S. Так виходить, що я уже повністю перебрався з Вашої конференції на Football.ua, сюди :-)

1. Нічого від нього не залежатиме. Надуватиме собі щоки біля бокової лінії. Може кривий кінь і вивезе.
2. Нормальна, поки що збалансована та організована команда. Нічим особливим може і не вражає, але забити їй зараз дуже важко.
3. Коли у команді стільки яскравих, але й молодих гравців у атаці, треба навчитися стабільно проходити такий важкий чемпіонат, як бразильський. Нехай вчаться. За цим цікаво стежити.
4. Я б хотів, щоб Мурісі зробив з "Флу" претендента на титул. У команді є для цього гравці. І у перших турах вона демонструвала вміння швидко робити висновки зі своїх помилок.


2010-06-07 23:52:36
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87
Виникло зустрічне питання щодо "Сантоса". Як думаєте, Жуніор саме такий тренер, котрий зможе навчити команду проходити стабільно усю турнірну дистанцію?

2010-06-07 23:58:50
E-mail  
falcon
New member

Зарегистрирован: 2009-10-02
Сообщений: 2
Доброго дня, Дмитре.
Нещодавно зацікавився особистістю Пеле. І думаю над тим, ознайомитися з його автобіографією чи ні? Ви її читали? І якщо так, то які враження у вас залишилися і чи варто взагалі читати цю книгу?Дякую.


2010-06-11 00:20:51
   
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
Дмитре,Арсенал продав Сеска і хоче продати Аршавіна.Як ви думаєте,чим це викликано?Невже каноніри не хотять виграти чемпіонство?!

2010-06-12 08:46:57
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

andrew1996 написал:

Виникло зустрічне питання щодо "Сантоса". Як думаєте, Жуніор саме такий тренер, котрий зможе навчити команду проходити стабільно усю турнірну дистанцію?

У Бразилії достатньо грамотних тренерів здатних на це. Дорівал є одним з них. Але значно менше у Бразилії грамотних президентів клубів...


2010-06-13 00:50:44
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

falcon написал:

Доброго дня, Дмитре.
Нещодавно зацікавився особистістю Пеле. І думаю над тим, ознайомитися з його автобіографією чи ні? Ви її читали? І якщо так, то які враження у вас залишилися і чи варто взагалі читати цю книгу?Дякую.

Автобіографію не читав, але думаю, що якщо вже Ви Пеле зацікавилися, то знайомство з цією книжкою зайвим не буде.


2010-06-13 00:51:52
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Фан марселя написал:

Дмитре,Арсенал продав Сеска і хоче продати Аршавіна.Як ви думаєте,чим це викликано?Невже каноніри не хотять виграти чемпіонство?!

На сьогодні обидва залишаються гравцями "Арсеналу". Теми для розмови поки що немає.


2010-06-13 00:53:57
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Errew
New member

Зарегистрирован: 2010-06-22
Сообщений: 3
Dobrogo dnia, Dmytre. Vybachte, sho latynytseyu (tehnichni problemy).
U mene taki pytannia:
1 - na nashomu ridnomu Respublikanskomu stadioni komentatorske mistse bulo v ostanniomu riadi verhniogo yarusu. Chy komfortno z takoyi vidstani (vysoty) komentuvaty? Na inshyh velykyh evropeyskih stadionah  mistse komentatora tezh tak daleko?
2 - pid chas matchu Vam htos` dopomagae, pidkazue?

Отредактированно Errew (2010-06-22 22:32:39)


2010-06-22 22:25:56
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Errew написал:

Dobrogo dnia, Dmytre. Vybachte, sho latynytseyu (tehnichni problemy).
U mene taki pytannia:
1 - na nashomu ridnomu Respublikanskomu stadioni komentatorske mistse bulo v ostanniomu riadi verhniogo yarusu. Chy komfortno z takoyi vidstani (vysoty) komentuvaty? Na inshyh velykyh evropeyskih stadionah  mistse komentatora tezh tak daleko?
2 - pid chas matchu Vam htos` dopomagae, pidkazue?

1. Нормально було. Не ідеально, звичайно, але нормально. На багатьох стадіонах місця для коментаторів розташовані досить високо, але якщо немає легкоатлетичних доріжок, то це проблем не створює.
2. Ні.


2010-06-28 22:31:25
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Mansory
Member

Зарегистрирован: 2010-03-05
Сообщений: 33
Дмитрий, а на оф. сайте поверхности (то есть здесь =)) вы можете подтвердить ту инфу о DTH-проекте, которую вы озвучили на football.ua?Чтобы у абонентов не было иллюзий =).
И еще, вы состоите в штате Поверхности или "працюєте за гонорар"? Помнится, года полтора назад вы имели какое-то отношение к руководству Спорт 1 (извините, не помню точно как у вас там должность называлась? что-то связанное со спортивным вещанием. Может ошибаюсь). Ваше фото было на сайте Поверхности в числе руководителей, рядом с паном Самойленко ). Что-то поменялось?


2010-09-19 11:32:48
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Mansory написал:

Дмитрий, а на оф. сайте поверхности (то есть здесь =)) вы можете подтвердить ту инфу о DTH-проекте, которую вы озвучили на football.ua?Чтобы у абонентов не было иллюзий =).
И еще, вы состоите в штате Поверхности или "працюєте за гонорар"? Помнится, года полтора назад вы имели какое-то отношение к руководству Спорт 1 (извините, не помню точно как у вас там должность называлась? что-то связанное со спортивным вещанием. Может ошибаюсь). Ваше фото было на сайте Поверхности в числе руководителей, рядом с паном Самойленко ). Что-то поменялось?

Так, звичайно. Я про це почув ще на минулому тижні. Пролунала навіть фраза: "Я дам прес-конференцію".
Спорт1 та інші канали - це одне. Компанія взагалі та DTH-проект - зовсім інше. І ними займалися справжні "майстри". Я ніколи не бачив компанії, керівництво якої стільки б робило для її знищення.


2010-09-19 18:45:45
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411

July написал:


Mansory написал:

Дмитрий, а на оф. сайте поверхности (то есть здесь =)) вы можете подтвердить ту инфу о DTH-проекте, которую вы озвучили на football.ua?Чтобы у абонентов не было иллюзий =).
И еще, вы состоите в штате Поверхности или "працюєте за гонорар"? Помнится, года полтора назад вы имели какое-то отношение к руководству Спорт 1 (извините, не помню точно как у вас там должность называлась? что-то связанное со спортивным вещанием. Может ошибаюсь). Ваше фото было на сайте Поверхности в числе руководителей, рядом с паном Самойленко ). Что-то поменялось?

Так, звичайно. Я про це почув ще на минулому тижні. Пролунала навіть фраза: "Я дам прес-конференцію".
Спорт1 та інші канали - це одне. Компанія взагалі та DTH-проект - зовсім інше. І ними займалися справжні "майстри". Я ніколи не бачив компанії, керівництво якої стільки б робило для її знищення.

Як я Вас тут розумію, Дмитре. Працюю зовсім в іншій сфері, але керівництво веде себе так само. Ось мені набагато легше сказати клієнтові "ні", але ж вони годують їх обіцянками, брешуть нам і навіть самі собі... Це неначе стереотип сучасного пострадянського керівника.

Чомусь вже на початку бачилося, що DTH-проект у такому виконанні просто погубить те, що має серце - спортивну складову... я ще на початку року Марії Лисенко написав листа, коли вже відчувалось, що не так щось іде... казав тоді, що Вам, як керівнику "Спорт-ТВ" потрібно робити все, щоб врятувати спортивну частину, адже в Україні ще може століття не бути самостійного спортивного телебачення.

Але Марія сказала, що одне без іншого не може. Але ж колись могло, а вийшло так, що друге знищує перше...

Отредактированно BuTbKa (2010-09-19 21:10:16)


2010-09-19 21:08:22
E-mail  
ickiev
Member

Зарегистрирован: 2010-07-29
Сообщений: 10
Dobryy den' Dmitriy,

A ne planiruyut li vernut' paket kanalov no na baze ukrkosmosa?

Отредактированно ickiev (2010-09-20 15:26:59)


2010-09-20 15:26:43
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

ickiev написал:

Dobryy den' Dmitriy,

A ne planiruyut li vernut' paket kanalov no na baze ukrkosmosa?

Про це я нічого не знаю.


2010-09-21 15:46:37
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Мінчик
Member

Откуда: Чернівці
Зарегистрирован: 2010-08-05
Сообщений: 91

July написал:


ickiev написал:

Dobryy den' Dmitriy,

A ne planiruyut li vernut' paket kanalov no na baze ukrkosmosa?

Про це я нічого не знаю.

Дмитре, а чи є можливість на відновлення компанії? тобто, хоч якісь інвестори клюнули?


2010-09-22 00:28:51
   
Mansory
Member

Зарегистрирован: 2010-03-05
Сообщений: 33
q Дмитрий, если не сложно, такой вопрос.
Поверхность продала права на матчи Динамо, Карпат И Металлиста в ЛЕ без права показа на своих каналах или как?
Ну ладно, я понимаю, ДК и Карпаты на общенациональном канале, но ведь кротофутбол только в платных сетях. И чтобы там не говорил Денисов, что у них покрытие - практически вся Украина, на самом деле это не так.
Допустим, на ICTV я посмотрел оба матча, но почему нельзя было вместо какого-то левого, никому не нужного Бешикташ - Порту, не поставить Металлист - Сампдория на Спорт 2?
В следующий туре ЛЕ можно ожидать на Спортах украинские клубы или права на показ окончательно отданы ICTV и диггерам?

Отредактированно Mansory (2010-10-22 09:48:35)


2010-10-22 09:48:10
   
BuTbKa
Администратор

Откуда: Симферополь
Зарегистрирован: 2008-07-23
Сообщений: 411
q Дмитре, вітаю!

Скажіть, чи планується у новорічні свята традиційний показ ретро-ігор та інших пам'ятних матчів. Якщо так, на що приблизно можна розраховувати?


2010-11-26 21:48:19
E-mail  
Xima
New member

Зарегистрирован: 2012-02-01
Сообщений: 1
Дмитро скажіть будь-ласка який ваш найулюбленіший футболіст?Oсь у мене наприклад  Халк, Таарабт  і Куарежма(люблю футболіcтів з неординарною технікою),і напишіть як ви гадаєте чому Куарежма не показує тієї форми в "Бешику" яку показував в Порто.

2012-02-01 11:11:15
   
asanek
Member

Зарегистрирован: 2010-08-11
Сообщений: 12

1 написал:


Микола Васильков у своємо блозі на фут.уа написав, що ви покидаєте поверхность! чи правда це?


2012-02-07 14:29:30
   
Страниц: 1 ... 66 67 68 69   Тема закрыта
Перейти