Поверхность ТВ Поверхность ТВ
четверг, 25 апреля 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Мониторинг тв | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Дмитрию Джулаю Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 65 66 67 68 69
tarzan
Member

Откуда: м.Київ
Зарегистрирован: 2008-07-22
Сообщений: 37
Доброго здоров'я, Дмитре!
Як Вам лондонський "Арсенал" у цьому сезоні? Чого не вистачило у цьому сезоні "Арсеналу" для тріумфу у АПЛ?
Дякую!


2010-05-06 20:50:02
http://rkg.blox.ua/html  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

tarzan написал:

Доброго здоров'я, Дмитре!
Як Вам лондонський "Арсенал" у цьому сезоні? Чого не вистачило у цьому сезоні "Арсеналу" для тріумфу у АПЛ?
Дякую!

Сезон, що нічим не відрізняється від трьох попередніх.


2010-05-10 23:11:43
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
mozart
Member

Зарегистрирован: 2009-11-17
Сообщений: 31
Дмитрий, и часто вы смотрите матчи чемпионата Венгрии? ;)

2010-05-10 23:38:36
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

mozart написал:

Дмитрий, и часто вы смотрите матчи чемпионата Венгрии? ;)

Ні. Здебільшого на фінішу сезону, щоб мати певне уявлення про команди, що до єврокубків виходять.


2010-05-11 00:03:11
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
mozart
Member

Зарегистрирован: 2009-11-17
Сообщений: 31
Дмитрий, добрый вечер. Меня удивила Ваша ирония в финале ЛЕ по поводу смеха Коллины. Неужели Вы считаете, что Тальявенто должен был в том моменте с Кучером ставить точку?

2010-05-12 23:35:33
   
Romeo89
New member

Зарегистрирован: 2010-05-13
Сообщений: 1
Дмитре, добрий день. Мене звати  Роман і в мене, м'яко кажучи, не по темі питання, але я хочу все ж таки у вас запитати: чи можна пройти на телеканалі Спорт практику? Я вчуся в  КНУ ім. Шевченка в Інституті журналістики і в мене зараз виробнича практика, чи не могли б ви мені допомогти?

Отредактированно Romeo89 (2010-05-16 02:17:32)


2010-05-13 13:26:37
E-mail  
marcius
New member

Зарегистрирован: 2010-05-14
Сообщений: 1
Добрий день Дмитро! Питання незовсім спортивного харктеру, але все ж: я змалку захоплююсь футболом, нажаль футбольна кар'єра несклалася (мені 24р.) проте з футболом неростаюсь. Хотілося б спробувати себе в ролі футбольного коментатора, що б могли порадити і що потрібно зробити для цього?
Дякую.
P.S. Питання задаю вам, оскільки, на мою думку, ви бест оф зе бест на сьогодні в цій сфері.

Отредактированно marcius (2010-05-14 18:23:25)


2010-05-14 18:17:25
   
Artur-Milan
New member

Зарегистрирован: 2010-05-18
Сообщений: 3
Доброго дня, Пане Дмитро! Мене звати Артур, мені 15 років. І моє питання звучить так: який вищий навчальний заклад Ви порадили б мені, для початку журналістської карьери? У мене є мрія, стати коментатором на одному зі спортивних телеканалів, але я не знаю як досягти цього! Футболом цікавлюсь з 6 років, пишу блоги і статті на деяких футбольних сайтах, відмінно володію українською мовою. Можливо Ви зможете мені допомогти.
Дякую за увагу.

Отредактированно Artur-Milan (2010-05-18 21:13:48)


2010-05-18 18:22:58
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Romeo89 написал:

Дмитре, добрий день. Мене звати  Роман і в мене, м'яко кажучи, не по темі питання, але я хочу все ж таки у вас запитати: чи можна пройти на телеканалі Спорт практику? Я вчуся в  КНУ ім. Шевченка в Інституті журналістики і в мене зараз виробнича практика, чи не могли б ви мені допомогти?

На жаль, у нас це точно не можна буде зробити. Вибачте.


2010-05-21 18:34:38
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
geshik-peshik
Member

Зарегистрирован: 2010-04-05
Сообщений: 18
Добрий вечір,Дмитре.Колись я вам ставив питання про оцінку новачків реалу ви сказали що висловити свою думку після закінчення сезону.Дуже сподіваюсь її прочитати.

2010-05-21 22:15:33
   
mozart
Member

Зарегистрирован: 2009-11-17
Сообщений: 31
Дмитрий, Вы так и не ответите? :(...

2010-05-22 01:00:45
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

mozart написал:

Дмитрий, Вы так и не ответите? :(...

Звичайно відповім. Так, я думаю, що там був пенальті.


2010-05-22 10:33:27
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

geshik-peshik написал:

Добрий вечір,Дмитре.Колись я вам ставив питання про оцінку новачків реалу ви сказали що висловити свою думку після закінчення сезону.Дуже сподіваюсь її прочитати.

Алонсо робив усе те, заради чого його купували. Командний гравець, котрий збалансовував гру. На жаль для мадридців, посередній сезон провів Кака і команда залишилася без справжнього плеймейкера (Ґуті зрідка, коли був настрій, чудово виконував цю роботу, але цього було замало).
Бензема, таке враження, схопили "аби було і щоб не забрали інші". Це, зрештою, чи не головний принцип Переса, тож нічого дивного у цьому немає. Але сезон у Каріма вийшов просто жахливим. Іґуаїн без проблем залишив його у затінку.
Альбіоль нічого нового не продемонстрував та й навряд чи хтось цього очікував. Ті неточності, якими запам'ятався його останній сезону у "Валенсії", іноді нагадували про себе.
Роналду, як і очікувалося, багато бігав і багато бив. Ще він, звичайно, продавав футболки.
Пеллеґріні мав би працювати далі, якби клуб не очолював президен, котрий впав у дитинство.


2010-05-22 10:47:25
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
geshik-peshik
Member

Зарегистрирован: 2010-04-05
Сообщений: 18
Дякую за відповідь я майже в усьому з вами згоден.

2010-05-23 00:08:16
   
Triathlet
New member

Зарегистрирован: 2010-05-24
Сообщений: 2
Здравствуйте, Дмитрий. Обращаюсь к Вам от имени всех любителей триатлона в нашей стране. Очень приятно, что на Вашем канале начали с завидной регулярностью появляться репортажи с Серии Чемпионата Мира по триатлону. В указанных соревнованиях принимают участие и наши соотечественники. К сожалению практически полностью отсутствует комментарий. Мы с радостью предоставим всю необходимую информацию, необходимую комментатору, и готовы помочь телезрителям постичь все тонкости триатлона, о котором так мало знают в Украине. С уважением, Андрей Бильда, президент Федерации триатлона Украины

2010-05-24 22:43:44
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Triathlet написал:

Здравствуйте, Дмитрий. Обращаюсь к Вам от имени всех любителей триатлона в нашей стране. Очень приятно, что на Вашем канале начали с завидной регулярностью появляться репортажи с Серии Чемпионата Мира по триатлону. В указанных соревнованиях принимают участие и наши соотечественники. К сожалению практически полностью отсутствует комментарий. Мы с радостью предоставим всю необходимую информацию, необходимую комментатору, и готовы помочь телезрителям постичь все тонкости триатлона, о котором так мало знают в Украине. С уважением, Андрей Бильда, президент Федерации триатлона Украины

Справа в тому, що ці змагання ми не коментуємо, а всього лише озвучуємо. Текст ми отримуємо від організаторів трансляції, перекладаємо і вже потім програму начитують "голоси" каналу.
Ми б із задоволенням залучили фахівців з тріатлону до роботи з цим відео. Якщо бажаєте, напишіть мені на e-mail і домовимося про зустріч.


2010-05-24 22:56:25
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
archie
New member

Зарегистрирован: 2010-05-25
Сообщений: 1
Чи планують ваші канали транслювати нижчі ліги українського футболу? Трансляції в інтернеті постійно додають у відвідуваності, хоч коментарів майже нема, а ті, які є, жахливі.

2010-05-25 13:25:26
   
geshik-peshik
Member

Зарегистрирован: 2010-04-05
Сообщений: 18
ДОБРОГО ВЕЧОРА,ДМИТРЕ можливе це питання з запізненям,але все ж дуже цікаво..Ви відносон не давно коментували в Гамбурзі фінальний матч ЛЄ.Дуже хочеться почкти про ваші враження від міста загалом і про матч зокрема.

2010-05-27 23:32:48
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

geshik-peshik написал:

ДОБРОГО ВЕЧОРА,ДМИТРЕ можливе це питання з запізненям,але все ж дуже цікаво..Ви відносон не давно коментували в Гамбурзі фінальний матч ЛЄ.Дуже хочеться почкти про ваші враження від міста загалом і про матч зокрема.

Гамбург - симпатичне, зелене місто. Я там був втретє і насамперед хотілося знову пройти тими вулицями, якими ми ходили під час чемпіонату світу. Стільки приємних спогадів, хоч і чотири роки минуло.
Про враження від матчу я говорив упродовж усієї трансляції.


2010-05-29 09:52:25
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

archie написал:

Чи планують ваші канали транслювати нижчі ліги українського футболу? Трансляції в інтернеті постійно додають у відвідуваності, хоч коментарів майже нема, а ті, які є, жахливі.

Мені не відомі плани каналів навіть на наступний сезон.


2010-05-29 09:55:01
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
1815
New member

Зарегистрирован: 2010-05-31
Сообщений: 1
Шановний Дмитре!  Мене цікавить ваша думка з приводу ситуації в Ліверпулі. Мені як прихильнику команди прикро, що нині творять власники клубу. Не повториться ситуація як з Портсмутом.

2010-06-04 19:37:30
   
mervlad
New member

Зарегистрирован: 2010-06-06
Сообщений: 2
Доброго дня, Дмитре.
Як я знаю ви будете вболівати за збірну Чілі на цьому ЧМ. Мені теж дуже імпонує їх агресивний стиль гри.Ходять чутки, що Умберто Суазо не зіграє і в мне виникає питання: хто, на вашу думку, замінить Суазо на його позиції в старті, і хто перебере на себе роль лідера в команді, яким безперечно до цього був Суазо?


2010-06-06 18:15:53
E-mail  
Фан марселя
Member

Зарегистрирован: 2010-02-20
Сообщений: 94
Дмитре,як ви відноситесь до цих дудок, вувузел,здається?Я думаю це жах.
Це гірше ніж у нас в ЧУ років 3-4 назад.


2010-06-07 15:31:27
   
andrew1996
Member

Откуда: Борислав
Зарегистрирован: 2009-10-19
Сообщений: 87
Привіт, Дмитре. Давненько з Вами не спілкувався, тому виникла ціла "купа" запитань :-)

1. Вам не здається, що на ЧС в збірній Аргентини дуже багато буде залежати від тренера, особливо в контексті раціонального використання усіх футболістів, які є в його розпорядженні? Тому що вибрати найкращий варіант складу серед такого вибору виконавців на кожну позицію – це дійсно потрібно вміти :-) Як думаєте, Марадона уже готовий до такої роботи?

2. За чемпіонатом Бразилії слідкувати продовжуєте? Як Вам справжній вистріл "Сеари"? Чим, на Вашу думку він зумовлений? Особисто мені не віриться, що команда зможе на такому рівні увесь чемпіонат. Хоча якщо проведе – буду дійсно радий. Радий, у першу чергу, вливанню нової крові в бразильський футбол.

3. Як вам старт "Сантоса"? Настільки незбалансована гра команди Доріваля Жуніора пов’язана з від’їздом на Мундіаль Робінью? А що буде, якщо Робінью на ЧС вдруге засвітиться і поїде знову підкорювати Європу? Адже такий варіант також не можна виключати. Тоді Жуніору потрібно купувати когось на місце Робі, чи, думаєте, Масон гідно зможе замінити його? Зараз Родріґінью не вражає зовсім. Або ж, ще можливий варіант з Мараньяу. Як думаєте, його вистріл у грі з "Васку" – не випадковість. Ще є Роберто Брут, але він ніяк не гравець, який здатен замінити Робінью. Й ще одне: на Вашу думку, що чекає таких футболістів як Брайтнер та Зізінью?

4. Яка подальша доля "Флуміненсе"? З приходом на тренерський місток Маурісі Рамалью гра, а з нею й результати, ніби то налагоджуються. Стабільність у "Флу" – це щось нове. "Tricolor carioca", гадаєте, зможуть провести у такому дусі всю першість?

Наперед, дякую!

P.S. Так виходить, що я уже повністю перебрався з Вашої конференції на Football.ua, сюди :-)

Отредактированно andrew1996 (2010-06-07 22:56:43)


2010-06-07 22:55:12
E-mail  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

1815 написал:

Шановний Дмитре!  Мене цікавить ваша думка з приводу ситуації в Ліверпулі. Мені як прихильнику команди прикро, що нині творять власники клубу. Не повториться ситуація як з Портсмутом.

У кожному клубі АПЛ мають бути готові до появи подібних "власників" з-за кордону. Це зворотний бік популярності Ліги у світі. До того ж, схоже, що керівництву Ліги це все подобається. Чому б вони тоді дозволяли різним пройдисвітам брати скажені кредити, купувати клуби і вішати на них борги?


2010-06-07 23:37:41
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Страниц: 1 ... 65 66 67 68 69   Тема закрыта
Перейти