Поверхность ТВ Поверхность ТВ
пятница, 29 марта 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Мониторинг тв | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Дмитрию Джулаю Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц: 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 69
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

SteveY написал:

планируете к ПО в НХЛ подключиться к комментарию?

I don't think so :)


2007-03-20 18:44:02
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
HIBEE
New member

Зарегистрирован: 2007-03-21
Сообщений: 6
Вітаю!

Які, на вашу думку, команди Premier League (крім Watford) понизяться в
класі цього сезону? .. Дякую


2007-03-21 18:17:51
   
Dimon
Member

Зарегистрирован: 2007-02-21
Сообщений: 23
Я тут вперше. І в першу чергу хочу подякувати Вам за відмінний коментар всіх матчів які довелося подивитися.
Назвіть будь - ласка свою символічну збірну світу з футболу.
Чемпіонати чкількох штатів провадяться в Бразилії? І де можна подивитися статистику цих турнірів? Хто на ваш погляд на даний момент головний фаворит ЛЧ і? чому?


2007-03-24 09:21:16
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

HIBEE написал:

Вітаю!

Які, на вашу думку, команди Premier League (крім Watford) понизяться в
класі цього сезону? .. Дякую

Вест Хем, як це не прикро, навряд чи врятується. Щодо інших команд, то важко зробити прогноз із цілковитою впевненістю. Від "Чарльтона" до "МанСіті", кожна з команд може опинится в зоні вильоту після останнього туру. Багато що залежатиме від того, кого саме затягне ця трясовина, хто, незалежно від календарю, не подолає "звички" втрачати очки.


2007-03-25 18:30:38
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Dimon написал:

Я тут вперше. І в першу чергу хочу подякувати Вам за відмінний коментар всіх матчів які довелося подивитися.
Назвіть будь - ласка свою символічну збірну світу з футболу.
Чемпіонати чкількох штатів провадяться в Бразилії? І де можна подивитися статистику цих турнірів? Хто на ваш погляд на даний момент головний фаворит ЛЧ і? чому?

Вибачте, але я не зможу назвати таку символічну збірну. Завжди подібні прохання в глухий кут заганяють :) Занадто це умовне поняття - символічна збірна...Та й символізму у ній обмаль. Це все одно що зрізати у садку усі дерева, окрім одинадцятьох :)  Погодьтеся, дуже це обмежує сприйняття футбольного світу.
У Бразилії у кожному штаті свій чемпіонат. Найкраще шукати статистику цих турнірів на сайтах федерацій кожного штату. Основні чемпіонати висвітлюють усі провідні бразильскі спортивні сайти.
Саме зараз у фаворити можна МЮ записати. І "аргументи" навести.  Але до фіналу ще два місяці і деякі з "фаворитів" вже відпочивають.


2007-03-25 18:46:08
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Rony
Забанен

Зарегистрирован: 2006-09-08
Сообщений: 128
Дмитре! Скажіть, будь-ласка, якщо вже відомо, які з матчів 1/4 фіналу ЛЧ будуть трансюватися на УТ-1?

2007-03-26 15:51:31
E-mail  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Rony написал:

Дмитре! Скажіть, будь-ласка, якщо вже відомо, які з матчів 1/4 фіналу ЛЧ будуть трансюватися на УТ-1?

3 квітня Мілан - Баварія
4 квітня Челсі - Валенсія


2007-03-27 11:56:24
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Dimon
Member

Зарегистрирован: 2007-02-21
Сообщений: 23
Згоден по фаврритам ЛЧ. Хоча як на мене то це всі англійські команди. Але налаштуватися на один - два матчі може кожен.
Ви говорили, що якби Динамо грало з Селтіком то в Києві вболівали б за Селтік, а в Глазго за Динамо. А якби вони грали на нейтральному полі, то за кого б ви вболівали тоді? якби це був припустимо фінал якогось єврокубка.


2007-03-27 18:40:25
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Dimon написал:

Згоден по фаврритам ЛЧ. Хоча як на мене то це всі англійські команди. Але налаштуватися на один - два матчі може кожен.
Ви говорили, що якби Динамо грало з Селтіком то в Києві вболівали б за Селтік, а в Глазго за Динамо. А якби вони грали на нейтральному полі, то за кого б ви вболівали тоді? якби це був припустимо фінал якогось єврокубка.

Я це більше жартома говорив. Приводу думати про це серйозно не було. Фінал єврокубка...З огляду на стан речей в обох клубах це малоймовірно :) Хоча, звичайно, що у такому випадку я за "Динамо" вболіватиму.


2007-03-27 18:57:07
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Gerrard_8
New member

Зарегистрирован: 2007-03-28
Сообщений: 3
Яка, на вашу думку, проблема в збірної Англії ?
Чому немає результату?


2007-03-28 00:27:11
   
amatory
New member

Зарегистрирован: 2007-03-29
Сообщений: 1
Будут ли показаны оба финала Кубка Италии "Рома"-"Интер" ?

2007-03-29 00:22:57
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Gerrard_8 написал:

Яка, на вашу думку, проблема в збірної Англії ?
Чому немає результату?

А чому Ви вирішили, що результату немає? :) Адже йдеться про збірну, що зіграла у своїй історії лише один фінал великого турніру. Один. Чехи, спочатку зі словаками, потім самі зіграли фіналів утричі більше :)
Склад нинішній талановитий? Можливо. Тільки талант цей потрібно розкрити в конкретних умовах,довести, що в одній команді усі ці здібні футболісти можуть досягти серйозних успіхів. На полі довести.
Англійці навдивовижу легко губляться у поточних та глобальних проблемах. То одні кинуться вирішувати, то інші. І, таке враження, що ніяк не можуть вгадати.   Мучаються у спробах поєднати в середній лінії таких гравців, як Френкі "Рикошет" та Джерард,  плачуть, що досі немає в Англії гравця на лівий фланг. Тільки навіщо було в Тель-Авіві пхати туди Леннона? Яскравий приклад того, як глобальну, принаймні на думку англійців, проблему вирішують недолуго.
Може проблема в тому, хто вирішує? Та ніби ж була у Макларена репутація неабиякого тактика, ще коли він з Фергюсоном працював. І що зараз? Копія команди Еріксона, тільки ще більшим боягузом Макларен виявився, аніж його попередник. Вам не здається, що саме цій команді потрібно більше пристрасті, а не тактики, та ще й такої, як зараз? Більше чогось суто англійського?
Виходить так, що у Кігана була пристрасть, і нічого більше. У Макларена - суха, невиразна гра, і теж крапка на цьому.
А може це вже гравці такі пішли? Пофігісти? На публіці вони розказують про підтримку тренера, про честь прапору, але Ви часто помічаєте бажання захистити цю честь на полі? За останні десять років я можу назвати лише один-два матчі коли пристрасть і тактична підготовка у англійців вдало поєдналися. Англія - Голландія на ЧЄ-96, Італія - Англія у відборі до ЧС-98. Та й останньому прикладу вже 9 років.
Повернемося до того, з чого починали, які, на Вашу думку, підстави не вважати два поспіль виходи до чвертьфіналу чемпіонату світу РЕЗУЛЬТАТОМ? :)


2007-03-29 12:42:36
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Dimon
Member

Зарегистрирован: 2007-02-21
Сообщений: 23
Хто на ваш погляд головний фаворит коппа Лібертадорес? Навідь при тому, що як і ЛЧ налаштуватися на один - два матчі може кожен.
Назвіть найбільш перспективних гравців Південної Америки на вашу думку. Ну принаймні кількох виділіть.
Довелося вчора подивитися матч Інтернасьйональ - ВС. Сподобався Сарате. Він дійсно в чомусь схожий на Мілєвського.


2007-03-30 16:45:41
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Dimon написал:

Хто на ваш погляд головний фаворит коппа Лібертадорес? Навідь при тому, що як і ЛЧ налаштуватися на один - два матчі може кожен.
Назвіть найбільш перспективних гравців Південної Америки на вашу думку. Ну принаймні кількох виділіть.
Довелося вчора подивитися матч Інтернасьйональ - ВС. Сподобався Сарате. Він дійсно в чомусь схожий на Мілєвського.

Зараз я б, насамперед, назвав "Сантос" та "Сан-Паулу". Через те, що вже багато матчів цих двох команд ми останнім часом показали і є уявлення про їхню силу. "Коло-Коло" мені здавався, навіть попри втрату Фернандеса, командою здатною далеко пройти, але груповий турнір вони з двох поразок розпочали. У "Фламенго" дуже цікава команда зібралася на цей сезон. Не варто також забувати про "Лібертад" та мексиканські команди.
Якщо "кількох" виділяти (і, незалежно від віку, говорити про тих, хто ще у Європі не грав), а це нелегко, бо стількох треба поза увагою залишити :), то назвав би Матіаса Фернандеса (хоч він вже у Європі, але виняток зробимо), Родріго Паласіо, Лукаса, Алешандре Пато, Евера Банегу, Умберто Суасо, Артуро Відаля, Хуана Піно. Це лише дещиця того, що може Південна Америка запропонувати...
Порівняння з Мілевським аж ніяк не компліментом  мало бути :) Сарате іноді занадто перетримує м'яч. А ці штрафні на кілька метрів вище воріт - це не смішно вже навіть.


2007-03-30 17:57:29
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Dimon
Member

Зарегистрирован: 2007-02-21
Сообщений: 23
Те, що то не комплімент Сарате зрозуміло. Зі штрашними абсолютно згоден, взагалі не зрозуміло навіщо він їх бив. Але мені він більше все ж Клебера своїм перетримуванням нагадує. Дякую за "виділених" футболістів. Правда бачив лише Пато. Хоча більшість імен знайомі. Може ще когось із них і бачив у грі, але забув.
Якщо не секрет, то за які клуби крім Селтіка, Динамо і Ференцфароша вболіваєте?
І ще ожне питання: який чемпіонат вам най більше подобається серед усіх, і який най менше. Маю на увазі провідні чемпіонати.


2007-03-31 10:10:01
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Dimon написал:

Те, що то не комплімент Сарате зрозуміло. Зі штрашними абсолютно згоден, взагалі не зрозуміло навіщо він їх бив. Але мені він більше все ж Клебера своїм перетримуванням нагадує. Дякую за "виділених" футболістів. Правда бачив лише Пато. Хоча більшість імен знайомі. Може ще когось із них і бачив у грі, але забув.
Якщо не секрет, то за які клуби крім Селтіка, Динамо і Ференцфароша вболіваєте?
І ще ожне питання: який чемпіонат вам най більше подобається серед усіх, і який най менше. Маю на увазі провідні чемпіонати.

А чому Ви вирішили, що я "Ференцварошу" симпатизую :) ??? Для мене самого це новина :)  Я трохи раніше відповідав тут на питання про симпатії.
Найбільше мені подобаються англійські Coca-Cola Championship, Ліга 1 та Ліга 2, але вони не "провідні" :) Немає чемпіонату, особливо серед провідних, який би подобався "найменше". У кожному є щось цікаве та своєрідне.


2007-03-31 23:24:49
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
fand2004
Member

Зарегистрирован: 2004-08-29
Сообщений: 83
ДИМА=ТАКі 2 ПИТАННЯ: 1.Які канали в Украіні покажуть матчі Чемпіонату Світу з хокєю=2007 та в якому обсязі? 2.Чи е рєальний шанс побачити Спорт 1 та Спорт 2 у квітні  та щє і в одному пакєті?

2007-04-01 07:48:42
E-mail  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

fand2004 написал:

ДИМА=ТАКі 2 ПИТАННЯ: 1.Які канали в Украіні покажуть матчі Чемпіонату Світу з хокєю=2007 та в якому обсязі? 2.Чи е рєальний шанс побачити Спорт 1 та Спорт 2 у квітні  та щє і в одному пакєті?

1)Наскільки я розумію, то права, як і раніше, в "Інтера". Якщо зважити, що "Мегаспорт" зараз в управлінні саме у "Інтера", то логічно припустити, що обидва ці канали транслюватимуть хокейний чемпіонат світу.
2) Ви маєте на увазі у кабельних операторів? Розумієте, пакети вони формують самі, і якщо беруть у нас обидва канали, то можуть їх, на власний розсуд, пропонувати у різних пакетах. Звичайно найпростіше дочекатися початку продажу карток. Розумію, що це відповідь, що може роздратувати, бо коли вони будуть ніхто не відповідає точно. Але, вибачте, нічого іншого порадити не можу.


2007-04-01 21:12:56
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
fand2004
Member

Зарегистрирован: 2004-08-29
Сообщений: 83
Дякую за відповідь.

2007-04-02 07:00:13
E-mail  
HIBEE
New member

Зарегистрирован: 2007-03-21
Сообщений: 6
Вітаю!

Знову повернусь до теми "улюбленості" :)

З величезним здивуванням прочитав про "Барнет", і питання таке: де,якщо не секрет, Ви бачили ігри за участю цього коллективу?

2) Не планується показ play-off Сoca-Cola championship цього сезону?

3) Дякую за покази FA cup фіналів!! Що там на черзі буде??


2007-04-02 20:38:09
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

HIBEE написал:

Вітаю!

Знову повернусь до теми "улюбленості" :)

З величезним здивуванням прочитав про "Барнет", і питання таке: де,якщо не секрет, Ви бачили ігри за участю цього коллективу?

2) Не планується показ play-off Сoca-Cola championship цього сезону?

3) Дякую за покази FA cup фіналів!! Що там на черзі буде??


1) А де зазвичай матчі дивляться? :) На стадіоні та по телевізору.

2) Навряд чи

3) 1980 рік. Вест Хем - Арсенал


2007-04-02 20:46:42
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Zabe;
Member

Откуда: г.Севастополь
Зарегистрирован: 2006-12-19
Сообщений: 290
Дмитре, доброго дня.
Будь ласка, підкажить, які коментатори будуть працювати на перших матчах 1/4 Ліги Чемпіонів?

З повагою,
Денис


_______________________________________
We will be heroes...

2007-04-02 21:13:33
E-mail | http://ru-zabel.org  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Zabe; написал:

Дмитре, доброго дня.
Будь ласка, підкажить, які коментатори будуть працювати на перших матчах 1/4 Ліги Чемпіонів?

З повагою,
Денис

Мілан - Баварія  (Босянок)
ПСВ - Ліверпуль (Джулай
Челсі - Валенсія (Вацко)
Рома - МЮ (Босянок)


2007-04-03 13:10:34
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
kaka
Member

Зарегистрирован: 2005-12-08
Сообщений: 39
Діма пробач мабуть питання не по адресі але бачу що в інших розділах цього форуму дочекатися відповіді нереально:(
Чи планується щось показати з матчів КУбка Девіса по тенісу? Наприклад Греція-Україна.... Якщо ні то чому?


2007-04-03 20:00:53
E-mail  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

kaka написал:

Діма пробач мабуть питання не по адресі але бачу що в інших розділах цього форуму дочекатися відповіді нереально:(
Чи планується щось показати з матчів КУбка Девіса по тенісу? Наприклад Греція-Україна.... Якщо ні то чому?

Якщо Ви пам'ятаєте, то ми показували два попередніх матчі нашої збірної. Тоді міжнародна федерація заздалегідь виходила з пропозицією щодо показу. Зараз такого не було. Не виключаю, що греки взагалі не планують організовувати трансляцію. Треба це перевірити.
Щодо матчів світової групи, то минулого сезону права на територію України були у НТВ+. Можу припустити, що ситуація не змінилася і саме тому ми не можемо транслювати ці матчі.


2007-04-03 20:09:00
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Страниц: 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 ... 69   Тема закрыта
Перейти