Поверхность ТВ Поверхность ТВ
суббота, 20 апреля 2024  
 
Поверхность ТВ Форум
На главную | Все форумы | Пользователи | Правила | Архив рекламы | Поиск | Регистрация | Зайти

Вы не зашли.
Поверхность ТВ Форум / Вопросы комментаторам / Дмитрию Джулаю Модераторы: BuTbKa, Maria, dex Тема закрыта
Автор
Сообщение Страниц:  1 2 3 4 ... 69
maks
Забанен

Откуда: Донецк
Зарегистрирован: 2006-10-30
Сообщений: 9
Вы будете показывать MLB в следующем сезоне если да то будете ли вы его коментировать.

Отредактированно maks (2006-10-30 18:45:49)


2006-10-30 18:44:07
E-mail  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712
Вопрос о показе MLB ещё не решён. А по поводу комментария... Мне вполне хватило Мировой Серии :)  Лучше, чтобы это делал человек гораздо более сведущий. Если будем показывать, попробуем найти кого-то для работы  с Юрием Нескоромным.

2006-10-30 19:05:54
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
bats
Member

Зарегистрирован: 2005-12-03
Сообщений: 68
Дмитрий, вы не планируете запускать свою конференцию в интернете?  Думаю, ваше мнение по разным вопросам были бы очень интересно многим (имхо, интереснее чьих бы то ни было из наших журналстов).  Или нет времени/не интересно?

Отредактированно bats (2006-11-01 22:06:11)


2006-11-01 22:05:51
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712
В первую очередь, вопрос во времени. Сейчас даже не всегда получается вовремя ответить, если что-то по почте спрашивают, хотя, казалось бы, может ли что-то быть проще. Так что пока -  без конференции. Уж не обессудьте.

2006-11-03 17:31:25
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Rony
Забанен

Зарегистрирован: 2006-09-08
Сообщений: 128
Дмитре! У мене до Вас питання от такого роду: чому, на Вашу думку, в Англійській прем'єр-лізі (порівняно з тією ж іспанською Прімерою, італійською Серією А, Бундеслігою і т.д.) грає так мало бразильців? Кажуть, що Англійська прем'єр-ліга (я так не вважаю) є найвидовишнішим чемпіонатом серед чемпіонатів Великої п'ятірки, і дуже дивно, що так мало  бразильців грають в англійських клубах! В чому, на Вашу думку, полягає причина? Чому бразильці не їдуть в Англію?

P.S. чесно кажучи зараз крім Жілберто, Баптісти і Рошембака важко когось згадати...


2006-12-02 17:17:23
E-mail  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712
Думаю, що цьому питанню варто справжнє дослідження присвятити, із запитаннями до головних дійових осіб, тобто бразильских футболістів. Є причини, що немов самі просяться на язик і одна з них - бразильцям важко адаптуватися до Англії. До футболу, погоди, життя, чого завгодно. Ніби на кожнен пункт є контраргумент.
1) Футбол. У Бразилії достатньо виконавців та команд, яким до снаги  грати у динамічний, самовідданий футбол. Чому ж тоді не в Англії вони це роблять? Може, частково, це все ж пов'язано із швидкістю гри і проблеми з адаптацією до стилю можуть виникати саме під час пристосування до дещо інших швидкостей. Якщо це не вдалося одразу, вимогливі вболівальники завжди "напоготові", і може спрацювати давня звичка із підозрою ставитися до південноамериканців.(Позбавитися цієї упередженості вони можуть тільки якщо гра іноземця їх переконає та зачарує, як це було у випадку із Жуніньйо у "Міддлсбро"). У "Селтіку" колись грав Рафаел Шейдт, захисник у самій Бразилії шанований, але у шотландському чемпіонаті (навіть у ньому) він виглядав якось недолуго, і те, що про нього говорили фани навіть повторювати не хочеться.
2) Погода (їжа, культура і т.п.) Хіба не грають бразильці у Скандинавії, Росії? І ніби не "мерзнуть". Але у тій же  Росії (при не надто високому рівні чемпіонату)  гроші платять такі, що вони готові все витримати. У Англії ніхто не переплачуватиме тож і ностальгувати, коли гра не йде, можна почати дуже швидко. А коли йдеться про латиноамериканця сум за усім рідним може ой якою серйозною причиною для посередньої гри стати. Кажуть, що деякі мексиканці абсолютно серйозно називають причиною своїх європейських невдач відсутність у Європі "справжніх" мексиканських" страв. Для бразильців ніби й інтернет-магазин є, у якому навіть м'ясо можна з Бразилії до Англії замовляти, та чи кожному цього достатньо буде :)
Ще один аспект, який варто згадати - не проклали стежку до Англіїі агенти бразильських футболістів. Наймогутніший із них Хуан Фіґер (уругваєць за походженням) працює на інших ринках. У Англії є свої "королі", які, відповідно, на найталановитіших бразильців лапу ніколи не накладуть.
P.S. А найкращий бразилець у Британії - це Маґно Віейра з "Барнета":)


2006-12-02 21:59:25
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
SteveY
Забанен

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2006-08-20
Сообщений: 403
Дмитрий! Всегда поражаешься, как на любой вопрос, вы даёте проффесиональный и обстоятельный ответ!
И в догонку ещё вопрос: Вы будете комментировать НХЛ? Комментарий Дениса отличный, но просто очень хотелось бы ВАС тоже послушать. Тем более, насколько я знаю, Вы любите НХЛ! До сих пор вспоминаю Ваши комментарии Финала 97-98 Детройт - Вашингтон. Тогда, правда, были в основном усечённые матчи в записи. Да, собственно, как ФАНАТ Детройта с 1993 года я тогда записал те великолепные моменты...


_______________________________________
success is the sum of small efforts, repeated day in and day out...
--Robert Collier
STEVE YZERMAN
DETROIT RED WINGS

2006-12-03 01:50:20
   
Rony
Забанен

Зарегистрирован: 2006-09-08
Сообщений: 128
Дякую, Дмитре, за вичерпну відповідь!

2006-12-03 21:51:00
E-mail  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712
[И в догонку ещё вопрос: Вы будете комментировать НХЛ? ]

Вряд ли. Для того, чтобы нормально комментировать нужно быть в курсе того, что ежедневно происходит в Лиге, а я этим сейчас похвастать не могу. Даже матчи, которые мы показываем удается посмотреть не всегда.


2006-12-04 17:52:09
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
SteveY
Забанен

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2006-08-20
Сообщений: 403
Дмитрий, спасибо за ответ! Но может хоть к ПО в НХЛ подтянитесь? :) Очень уж здорово у Вас выходит!

_______________________________________
success is the sum of small efforts, repeated day in and day out...
--Robert Collier
STEVE YZERMAN
DETROIT RED WINGS

2006-12-06 01:36:55
   
Artur
New member

Зарегистрирован: 2007-01-15
Сообщений: 2
Может не со всем в тему.Но я хочу что б меня услышали.
Дмитрий когда в Днепропетровске появиться СПОРТ!?Поверхность не заинтересована в том,чтобы предлагать егго кабельному оператору?
Город милионер а канала нет_:(.
Хотел бы я посмотреть хорошие футбольные матчи и хоорший коментарий.Услышать в эфире Артема Вадимовича.
Всего доброго!


2007-01-16 10:20:41
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Artur написал:

Поверхность не заинтересована в том,чтобы предлагать его кабельному оператору?

Предлагали. СДС получил всю информацию. Ответа нет.


2007-01-17 17:20:46
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Zabe;
Member

Откуда: г.Севастополь
Зарегистрирован: 2006-12-19
Сообщений: 290
Доброго дня , Дмитре!
Яке ваше відношення до нової супер-ідеї від Блаттера - У финалі чемпиіонату світу , коли ні ничія , ні доданий час не виявлять переможця проводити через 2 дня перегровку финалу?На мій погляд , Зепп Блаттер себе піарить як може , але усі ці піар-ідеї не піддаються ниякому коментарю.Треба зазначити , що у сучасних умовах грати набагато легше , чим 30-40 років тому , але два найважливіших матча за 2 дня...Та й не треба забувати , що телеканалам дуже не вигідно залишати пусте місце у программі.
З великою повагою й подякою за труд , вибачаючись за постійні питання (дуже цікаво взнати думку справжнього спеціалиста у футбольній аналітиці)
Денис

Отредактированно Zabe; (2007-01-17 20:46:07)


_______________________________________
We will be heroes...

2007-01-17 20:32:59
E-mail | http://ru-zabel.org  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712
Про Блаттера якось влучно сказали, що у нього 50 нових ідей за день, і 51 з них - погана. Звідки ці ідеї з’являються зрозуміти важко. У деяких випадках (як із впертим бажанням віддати наступний ЧС Південній Африці, а не краще підготовленому Марокко) ще можна робити якісь припущення, а от чому саме зараз він так переймається форматом фіналу, коли є значно важливіші, зокрема і для таких турнірів, як першість світу, проблеми...
Хоча  футбольному функціонеру не обов’язково вирішувати справді важливі проблеми, чи говорити щось розумне для того, щоб залишатися у своєму кріслі довго-довго :) У 1966 році тодішній керівник бразильського футболуЖоао Авеланж проголосив, що увесь тогорічний ЧС був сфальсифікований таким чином, щоб до півфіналу пробилися збірні Англії, Німеччини, Португалії та СРСР. Але ж такі заяви не завадили йому стати президентом ФІФА :)


2007-01-18 11:57:19
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Rony
Забанен

Зарегистрирован: 2006-09-08
Сообщений: 128
Шановний Дмитре! Чому, на Вашу думку, ніяк не можуть заграти в англійському чемпіонаті Карлос Тевес і Хав'єр Маскерано, адже вони гравці дуже високого рівня, а тут навіть в посередній команді не можуть нічого показати. Невже справа в цій так званій адаптації до англійського футболу? Чи заграли вони б, знову ж таки на Вашу думку, в якомусь іншому європейському чемпіонаті чи справа поляга десь глобальніше? Цікаво було б почути взагалі Вашу думку на рахунок цієї аргентинської "парочки".
P.S. дуже даль дивитися як вони себе не можуть знайти себе в Європі, невже вони стануть черговими в списку Д'Алессандро, Рікельме, Савіоли ( все ж таки від них очікували більшого).


2007-01-18 20:33:25
E-mail  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712
Класичний приклад того, як гравці опинилися не у тому місці і не в той час. Сам "Вест Хем" не знав, що йому робити із цим щастям. Їх ніби закинули до ВХ, аби потім перепродати, але тільки MSI, що завалила свій амбіційний проект у "Корінтіансі" могла так недолуго все облаштувати. Маскерано багато пропустив через травму, Тевес останні місяці у "Корінтіансі" грав без особливого ентузіазму. І потрапили вони до команди, яку потрібно було тягти з болота і у якій навіть ті,х то були лідерами у попередньому сезоні грали непереконливо (насамперед Рео-Кокер).
Їм потрібно міняти команду, а може і чемпіонат якомога швидше. Питання лише у тому, наскільки вибір команди залежить від них самих. Наприклад, було б цікаво побачити їх у нинішньому "Депорі", але якщо все вирішуватиме MSI, то де б вони не опинилися ніхто не гарантує, що не повториться лондонська історія.
P.S. Ви даремно у іншій темі стверджуєте, що це працівники компанії її створили. Повірте, ніхто цим займатися не буде. Розумію, що люди чекають виходу карток, але й для нас це теж важливо і хочеться,щоб це сталося якомога швидше.


2007-01-19 15:49:42
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Rony
Забанен

Зарегистрирован: 2006-09-08
Сообщений: 128
Ви вважаєте нормальним, коли правами на футболста володіє не окремо взята команда, а якась компанія чи то навіть бізнесмени? Поширена така практика в світі, чи ситуація з MSI і Тевесом&Маскерано одиничний випадок?
P.S. Щодо тієї теми, то я напевно погарячкував. Взагалі, знаєте, важко повірити, що хтось, маючи доступ до ваших каналів, не має доступу до Мегаспорту.


2007-01-19 20:49:33
E-mail  
Zabe;
Member

Откуда: г.Севастополь
Зарегистрирован: 2006-12-19
Сообщений: 290
Доброго дня , або вечора , Дмитре
От мені дуже цікаво , як це "Челсі" намагається розраховувати на супер-форвардів рівня Дрогба та Шевченка , коли півзахист мертвий.Повністю мертвий.На перший погляд , півзахист дуже гарний мав би бути , Баллак (привіт , Баварія :) ) , Лемпард.Але насправді зараз навіть не оборона найпроблемніша ланка , а півзахист.Коли на атаку у кінці зустрічи грають 4 футболісти , чотире , але в них м'яча нема.Шевченко , Дрогба у останні 10 хвилин торкалися м'яча на двох 9-10 разів.Це нормально для команди , яка програє 0-2 й має наміри боротися за чемпіонський титул?Так , захист для Челсі дуже болюче питання за відсутності Джона Террі , за відсутності захисних кадрів.Але коли нема атаки наврядчи навіть найміцніша оборона у світі допоможе перемагати.Ні.Я не хочу акцентувати щось на цих чутках стосовно Абрамовича , Моуріньо , Шевченка , Баллака та інших.Я звичайно це називаю "Сяньщина".Та я не вважаю що проблема нинішнього Челсі у конфліктах і т.п. Мабуть , це просто дуже й дуже дурна трансферна політика.Та й треба згадати приклад Флорентина Переса , який зараз , мабуть , дуже схожий на Абрамовича.Але до рівня чуток я опускатися не дуже хочу.Та й мені дуже смішать ті люди , які говорять , що Челсі або Барселона виграють Лигу Чемпіонів.На мій погляд , за такої гри Челсі тільки Фулхєм його обіграти не може.Ще стосовно півзахисної ланки треба зазначити , що ці проблеми були помітни ще в матчі з Астон Віллою , і , чомусь , дуже пала на душу не виразна гра Френка Лемпарда.Зараз історія повторюється майже з тими героями.Як ви це оцінюєте?
З дуже великою повагою ,
Денис


_______________________________________
We will be heroes...

2007-01-20 18:34:49
E-mail | http://ru-zabel.org  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Rony написал:

Ви вважаєте нормальним, коли правами на футболста володіє не окремо взята команда, а якась компанія чи то навіть бізнесмени? Поширена така практика в світі, чи ситуація з MSI і Тевесом&Маскерано одиничний випадок?

Це одне з тих питань, якими повинні займатися такі "діячі", як Блаттер. Але у нього, схоже, інші пріоритети. Ситуація з MSI дещо заплутана з тієї точки зору, що для Південної Америки це ніби нормально, коли певний відсоток (або 100%) прав на гравця належить агенту, але тут йдеться про фірму, що не володіє футбольним клубом (у "Корінтіанс вони інвестували, але не стали повноцінними власниками) і навряд чи вестиме активну агентську діяльність (не доводилося бачити інформації саме з цього приводу).


2007-01-23 19:42:17
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Zabe; написал:

.Ще стосовно півзахисної ланки треба зазначити , що ці проблеми були помітни ще в матчі з Астон Віллою , і , чомусь , дуже пала на душу не виразна гра Френка Лемпарда.Зараз історія повторюється майже з тими героями.Як ви це оцінюєте?

Знаєте, я у цьому сезоні, так вже склалося, дуже мало матчів "Челсі" бачив саме у чемпіонаті. У ЛЧ навіть більше, здається. І тому не наважуся на якісь глобальні висновки. Важко говорити, коли чогось не бачив і замало матеріалу для змістовної відповіді. Вибачте :)


2007-01-23 19:46:02
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
Zabe;
Member

Откуда: г.Севастополь
Зарегистрирован: 2006-12-19
Сообщений: 290
Дмитре , доброго дня , або вечора!
Питання до вас такого плану.Оскільки я знаю , у самої Англії буде показано 4 матча , 3 з котрbх на BBC1 , а 1 , на мій погляд найцікавіший , але більшисть нашіх вболівальників цього не зрозуміють , на Sky Sports.У суботу , 17 числа BBC1 буде транслювати Арсенал/Болтон проти Блекберна та Манчестер Юнайтед проти Рединга.А у неділю ББС1 транслюватиме Престон проти Манчестер Ситі та Скай Фулхем проти Тотенгему.Питання таке , які матчі пропоновані до трансляції за кордоном и що буде транслювати "Поверхность"?
Дякую за вашу працю ,
З дуже великою повагою ,
Денис

Отредактированно Zabe; (2007-01-30 18:22:02)


_______________________________________
We will be heroes...

2007-01-30 18:19:03
E-mail | http://ru-zabel.org  
SteveY
Забанен

Откуда: Киев
Зарегистрирован: 2006-08-20
Сообщений: 403
Дмитрий, большое спасибо за трансляцию и отличный комментарий кубка Шотландской Лиги. У меня есть вопрос по Шотландии. Чем вы объясните феномен Гретны, которая за два сезона вышла сначала из третьего во второй, потом сразу!! из второго в первый дивизион, а сейчас она уже на 9 очков опережает вторую команду в первом дивизионе и на 95% будет в следующем году в Премьер Лиге!? Только ли это финансовые вливания, без которых такой подъём просто невозможен или же есть ещё какие-то факторы? Талантливая молодёжь или же опытные ветераны, новый тренер и т.п.? Заранее спасибо за ответ!

_______________________________________
success is the sum of small efforts, repeated day in and day out...
--Robert Collier
STEVE YZERMAN
DETROIT RED WINGS

2007-01-31 23:52:50
   
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

Zabe; написал:

Дмитре , доброго дня , або вечора!
Питання до вас такого плану.Оскільки я знаю , у самої Англії буде показано 4 матча , 3 з котрbх на BBC1 , а 1 , на мій погляд найцікавіший , але більшисть нашіх вболівальників цього не зрозуміють , на Sky Sports.У суботу , 17 числа BBC1 буде транслювати Арсенал/Болтон проти Блекберна та Манчестер Юнайтед проти Рединга.А у неділю ББС1 транслюватиме Престон проти Манчестер Ситі та Скай Фулхем проти Тотенгему.Питання таке , які матчі пропоновані до трансляції за кордоном и що буде транслювати "Поверхность"?
Дякую за вашу працю ,
З дуже великою повагою ,
Денис

Ми з Івановим порадилися і вирішили взяти матч "Престон" - "МанСіті". Насамперед, через Ньюджента з "Престону". Сподіваюся, що він та увесь "Престон" нас не осоромлять, як це зробив "Форест" :)


2007-02-01 11:38:51
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
July
Администратор

Зарегистрирован: 2004-08-31
Сообщений: 712

SteveY написал:

Дмитрий, большое спасибо за трансляцию и отличный комментарий кубка Шотландской Лиги. У меня есть вопрос по Шотландии. Чем вы объясните феномен Гретны, которая за два сезона вышла сначала из третьего во второй, потом сразу!! из второго в первый дивизион, а сейчас она уже на 9 очков опережает вторую команду в первом дивизионе и на 95% будет в следующем году в Премьер Лиге!? Только ли это финансовые вливания, без которых такой подъём просто невозможен или же есть ещё какие-то факторы? Талантливая молодёжь или же опытные ветераны, новый тренер и т.п.? Заранее спасибо за ответ!

Без фінансів цього злету точно б не було. Шотландський футбол не такий вже й заможний, щоб подібні прориви відбувалися виключно на ентузіазмі президентів клубів та майстерності гравців і тренерів. Я думаю, що "Ґретні" пощастило з тим, що команда піднімалася з самого низу.
У них була хороша практика у третьому дивізіоні. Справжні спаринги. Там вони ніби були на голову вище за інших, але налаштовувалися на матчі з "Ґретною", як на кубкові фінали. Команда зігралася, силу свою відчула. А якщо є фінансова стабільність, якщо не висмикують найкращих гравців, то пройти другий і перший дивізіони не те щоб не складно, але команді збалансованій це цілком до снаги. 
Доки тебе не почнуть носом тикати, що ось тут у тебе щось не так, і у цій лінії проблеми є, така команда, як "Ґретна" підніматиметься. "Сент-Джонстон" все ж команда з суто футбольними можливостями дещо обмеженими, хоча й бойовита. Тож у ПЛ "Ґретна" буде, а от там вже побачимо до чого вони доросли.
Щодо талантів молодих, то не сказав би, що саме на них у "Ґретні" спираються. Берклі (форвард) хіба що на заміну виходить, Флемінг (воротар) зіграв лише пару матчів, Хендерсон (півзахисник) взагалі ще не грав у першій команді. З тих, кому трохи менше, або ледве за 20, стабільно грають Крейг Барр (захисник), якого взяли з "Блекберна", Ерік Паарталу (півзахисник) з Австралії, Данні Ґрейнджер (захисник), який, якщо не помиляюся, є вихованцем клубу. Єдиним у складі.
З форвардів Коліна Макменаміна, якому незабаром 25 виповнюється, у  молоді таланти вже не запишеш :) .   Девід Ґрем (22) - його купили зі "Странраера", в якому він у 50 з гаком матчах забив 33 м'ячі. Тож купували не кота у мішку. Але його якраз до вищезгаданої трійці можна додати.
А ветерани там звичайні. Добротні британськи футболісти. Поки що цього достатьно.
Тренер 5 років той самий. Рауен Александер. Вже заявив, що хотів би усю свою кар'єру працювати у "Ґретні" :)


2007-02-01 12:16:48
http://elmundoesbalon.blogspot.com  
taison
Member

Зарегистрирован: 2007-02-02
Сообщений: 16
Насколько я знаю победитель Кубка Шотландской Лиги в КУЕФА не выходит.Это так?

2007-02-02 13:25:34
   
Страниц:  1 2 3 4 ... 69   Тема закрыта
Перейти